Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ADSL'ist teise nurga alt. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 20:31:08 ADSL'ist teise nurga alt. vasta tsitaadiga

Ütlen kohe, nimetatud artikkel ei ole subjekti mustamiseks, vaid kajastab konkreetset juhtumit. Siin on piisavalt starmani sarjatud, aga ET kohapealt tundub, et on mingi vaikimisvanne antud või esineb nn saksa auto efekt, kus lihtsalt ei taheta tunnistada, et on probleeme, ega jah, kesse ikka tahab tunnistada, et loll on ja kallima masina ostnud, kuigi selle raha eest oluliselt peale nime mitte midagi juurde ei saa. Aga asjast.
Külastasin täna oma kunagist koolivenda, kes ise suhteliselt arvutikauge inimene, kasutab seda vaid töötegemiseks ja niisama surfamiseks. Külastuse põhjus oli selles, et ta omal adsl'i käima kohe mitte ei saa peale masina reinstalli. Nu lähen siis kohale, kõik tore, enternet peal, selle koristasin algatuseks ära, asendasin raspppoe'ga. Proovin teha query't, sittagi, vaatan bridgel dsl tuli ilusti põleb, kehitan õlgu ja teen asjale restardi. Peale seda kui dsl taas süttis, sai uus query tehtud, jälle tulemus null. Saatsin query kõiksevägevama teed ja konfisin sessiooni käsitsi. Kõik valmis, vajutan connect ja dsl tuli kustub ära icon_wink.gif ootan veidikene, läheb põlema, vajutan connect, jälle kustub.. mõtsin krt mida sa veiderdad ja lülitasin silla uuesti välja. Peale seda tegevust õnnestus mul viimaks connecti peale ikka autentimiseni jõuda ja isegi net käima saada, kuid kahjuks mitte kauaks, paarikümne sekundi pärast oli dsl tuli taas pime ja link maas. Mõtsin, et kuradile, helistaks helpdeski ja uuriks äkki peabki nii olema, st äkki on lihtsalt probleeme. Helistan, ütlen, et dsl toon kaob ära ja tuli kustub. Sealt soovitatakse mulle, et noh, lülitage modem välja. Ma ütsin, et ma olen lülitanud kaks korda juba. Selle peale soovitatakse mul modem lülitada välja nii umbes veerand tunniks icon_wink.gif. Selle aja peale kui ma seal vestlesin, oli aga ime sündinud ja ühendus oli stabiilsena püsti jäänud. Ütsin helpdeski, et näed, hetkel õnnestus vist pikemaks ajaks. Sealt öeldi siis, et noh, kui liiga tihti ära kukkuma hakkab, helistagu ma siis uuesti. Peale seda nii umbes pool tundi võis netist rõõmu tunda, siis käis jälle korra maha. Hakkasin lahkuma ja ütlesin klassivennale, et ta siis helpdeski helistaks kui asi närvidele käima hakkab.
Mis on asja moraal ? see, et kõigil juhtub ja ei ole see ET nii üli üli midagi, teiseks, sai helpdeski proovitud ja taas tundus see asi mulle kuidagi tuttav.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 24.02.2003 20:35:28 vasta tsitaadiga

link :: Üks koht, kus ei lasta paista ETd heas valguses.

Ei ole see ühtigi nii.
Mina nean kõiki ISPsid, kelle teenuseid olen kasutanud.
Üks hullem, kui teine.
Kõiki ei ole veel jõudnud proovida...
Hetkel ET Kodutöö, stabiilne aga aeglane. 400/150 thumbs_down.gif

_________________
Hapud viinamarjad


viimati muutis Hiid 24.02.2003 21:29:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 20:42:33 vasta tsitaadiga

No mina võiks ise laulda ülistuslaulu nii starmanile kui ka ET'le, juhul kui ma seda oma kasutadaolevate koduühenduste põhjal teeks. Lihtsalt need 1,5a mis mul adsl oli ja teine 1,5 mis starman on, pole ühendusega kunagi mitte mingisugust jama olnud, tõsiselt kohe.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2003 21:03:10 vasta tsitaadiga

... mulle ei jõua pärale selle kirjutise mõte !? Ütled, et ei taha mustata, aga
mis see siis on ? Oleks Sa siis konkreetse põhjuse välja toonud, mis sellist
jama põhjustas, oleks arusaadav olnud, aga hetkel jäi asi ju lahtiseks.
Kust siit välja lugeda annab, et tegemist ET möödalaskmisega ja miks peaks
seda üht juhtumit nüüd nii eriliseks pidama ?

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 24.02.2003 21:11:06 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt näide, et pole see ET klienditeenindus sugugi parem. Ja nii ta on.
Minu kogemused ET-ga on thumbs_down.gif ja endale ei võta teda mingil juhul. Aga see on muidugi minu arvamus.
Muideks, kas ADSL-i saab püsiühenduseks lugeda või mitte.
Püsiühendus seostub minule tavalise TCP/IP-ga, kus kaabel ühendatakse suvalise arvuti LAN-i ja kui seaded on õiged, siis on ka ühendus kohe olemas. Mitte ei pea hakkama mingite paroolide ja kasutajanimedega ning spest programmiga mässama.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 24.02.2003 21:20:12 vasta tsitaadiga

Püsi, sõnast püsi! icon_smile.gif
Kui sa arvutit vahapeal välja ei lüli, siis ongi püsi(kui on).

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 21:25:21 vasta tsitaadiga

to digebeni: ei olnud mustamine, oli kaks fakti, et ET ei olegi nii probleemivaba kui siin paista lastakse, samas miks ei peakski, broadband ikkagi ja seda, et klienditeenindus teeb mis suudab, st laseb modemit restartida. Oi miks ma põhjust ei tea, dsl tooni kadumine viitab siiski otseselt häiretele liinides, olgu öeldud, et majasisene kaabeldus (eramaja) oli uus, st ET enda poolt veetud. Järelikult on liin sealt edasi kuni dslam'ini läbune. Kõne helpdeski oli vajalik vaid veendumaks, et nad se samal ajal seal midagi ei tee. On olnud halenaljakas juhus, kus nõmme piirkonda teenindavad bras'id maas olid ja mina nuputasin et mis kuradi pärast ta ei autendi, hetk tagasi oli kõik toimind.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 21:30:18 vasta tsitaadiga

to trainspotting: eks ta ikka püsiühendus ole. See, et üks pppoe nimeline tükk vahel on, ei tee temast veel dialupi. pppoed kasutavad nad aga sellepärast, et nii on teenuste haldus ja monitooring mõõtmatult lihtsam. Põhimõtteliselt võiks kaablil seda samamoodi kasutada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urho
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 24.02.2003 21:44:35 Re: ADSL'ist teise nurga alt. vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:

Siin on piisavalt starmani sarjatud, aga ET kohapealt tundub, et on mingi vaikimisvanne antud või esineb nn saksa auto efekt, kus lihtsalt ei taheta tunnistada, et on probleeme, ega jah, kesse ikka tahab tunnistada, et loll on ja kallima masina ostnud, kuigi selle raha eest oluliselt peale nime mitte midagi juurde ei saa.

ei ole mingit vaikimisvannet andnud ja saksa auto effekti ka ei oma (jaapanlane), on ka ET probleemidest siin foorumis jahutud, millest aga jahuda, kui ca. viimased 3-4kuud (vast, krt aeg lendab linnutiivul) pole ÜHTEGI jama, lolli ja kallima ühenduse seisukohalt hea meelega prooviks kasvõi Starmani ühendust, kui nad mulle liini veavad (Pirital eramaja)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 24.02.2003 21:45:12 vasta tsitaadiga

47th ronin,
Postitus on teemast väljas ja liiga isiklik!
Kõrvalseisjana näen selles postituses solvangut!
Seega kustutasin selle.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 22:06:51 vasta tsitaadiga

See tal kavas oligi, st igal võimalusel solvata, üritab juba pikemat aega, aga näe ei mõju kohe kuidagi. Meetodid on igatahes naermaajavalt lapsikud. Tundub, et kodanikul on kas madal enesehinnang või liialt suur ego, vastasel korral ei tohiks nagu eriti korda minna kellegi kolmanda isiku tegemised.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 24.02.2003 22:08:52 vasta tsitaadiga

Trainspotting: ei ole Sinuga _päris_ nõus, kuid aktsepteerin. vabandan samas liigse teravuse eest

ok, lähme teemasse tagasi. õekene soetas hiljuti koju masina. surfamiseks ja enese harimiseks. finantsilistel kaalutlustel sai otsustatud lõpuks et adsl kodu kasuks. põhjused: uninet liiga kallis, stv vastu usaldus puudub, starmaniga suhtlemine pani mu õe, kes pole mingi õrnake, niiskete silmadega õhku ahmima
ok, netis sai tellimus tehtud, mõne päeva pärast võeti ühendust ja lepiti kokku aeg, millal mont tuleb. õigel ajal tulid kaks vene meest, ütlesid ukse peal viisakalt 'tere' ja 'kuhu juhendus tuleb?', ajasid käimad maha, vedasid kenasti kaabli, paigaldasid splitteri, viisakalt pärides 'kas nii on hjasti?'. seejärel tehti enterneti install, mugistati sellega miski 5 minutit ning voila, ühendus olemas. siiani, tõsi, teine kuu alles jookseb. glitche esineb, kui siiani on nendest lahti saadud disconnect/connect tegemisega. pole dsl link kordagi maha läinud (vana mustamäe korrusmaja, ehitusaegse kaabeldusega). ja ükski et inimene ei väljendanud suhtumist 'no mida sa tibi ikka püssariga peale hakkad'

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decoy
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 24.02.2003 22:13:18 vasta tsitaadiga

Yks asi on riistvara probleemid aga põhiline mure on inimestel ikkagi nagu aru saan see et starmanil praktiliselt puudub välisyhendus, mis ISP'i puhul pole just eriti positiivne juhus....ET välisyhendus on sellepoolest aga suhteliselt kobe nagu kuulnud olen icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 24.02.2003 22:44:49 vasta tsitaadiga

to ronin 47:
kui su õekene starmani klienditeenindusega hakkama ei saanud, siis wtf seisneb siin minu süü ? miks sa oma negatiivsed emotsioonid minule kaela kallad ?

to decoy: see on jutt tüüpi "naised saunas rääkisid", pakun, et ET'l on välislinki täpselt niipalju kui vaja ja mitte sentigi rohkem. Paremaks teeb asja hoopis see, et linke pole mitte üks vaid rohkem ja kui üks linkidest täis saab, halvab see vaid konkreetsel suunal oleva andmeside, samas kui teised lingid elavad rahulikult edasi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 24.02.2003 23:16:29 vasta tsitaadiga

Kas siin käibki nüüd nii, et keegi kustutab su postituse ära kui see talle ei meeldi? Siis ma olen küll valesse kohta maandunud...
Keskerakond, mitte Tallinna Raad icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 24.02.2003 23:24:33 vasta tsitaadiga

SELGITUS
Ka enne on saanud vahelt kustutada postitusi, mis ei haaku teemaga, propageerivad piraatlust, samuti hea tavaga vastuolus olevad postitused."47th ronin" läks natuke liiale oma postitusega ja seega ei pidanud ma õigeks seda postitust säilitada. Tulemuseks oleks olnud ainult vastastikune poriga loopimine. Samuti ei olnud tema postitusel mingit seost antud teemaga, kui algataja nime mainimine välja arvata.
Kui kellelegi säärane käitumine ei meeldi, siis on alati võimalus vastava moderaatori kohta esitada (käesoleval juhul siis minu kohta) administraatoritele kaebus.
Mina olen endiselt veendunud, et antud postituse kustutamisega ei ületanud ma minule antud võimupiire ja tagasin selle, et teema ei lähe oma algsetest piiridest välja.

Trainspotting
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2003 08:35:14 vasta tsitaadiga

Markos, nu ma ei tea, kuidagi imelik sellegipoolest, kuna Sa ei too
välja ühtegi konkreetset põhjendust, miks see peaks ET viga olema
ja ma olen kindel, et kui sellist juttu oleks aetud tähemehe kohta,
siis oleks Sa sama moodi vastu vaielnud, nagu mina praegu.
Samas, mis oli viga klienditeenindusel ? Täpselt sama juttu ajab ju ka
tähemehe klienditeenindaja, kas mul pole õigus ? Milles seisnes siin
klienditeeninduse pahupool ?
Ma ei taha ET'd kiita, kuid võrreldes Starman'iga on asi ikka parem, vaata,
kust otsast tahad. Ma ise nõustan mitmeid korteriühistuid ja nu Starman'i
tarbijatel peaks ma laskma oma telefoni aku kinni maksta, seal pole ühte
õhtutki, kui keegi ei helistaks (krt võtku seda ühistu esimeest icon_evil.gif )

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 25.02.2003 09:53:35 vasta tsitaadiga

No ma ju omastarust kirjutasin põhjenduse välja, kas ma oleks pidanud tehniku kohale kutsuma ja sinu jaoks tõendi võtma või ? Ma ei tahtnudki mingist kellegi süüst rääkida, pigem sellest, et paljukiidetud adsl ei olegi nii stabiilne ja iga ilmaga kindel. See, et ta mõnes piirkonnas nii on, ei pruugi üldsegi tähendada seda, et mujal asjad samamoodi, analoogselt starmaniga. Vahe on ainult niipalju, et kui dsl'i puhul jookseb sinu privaatvask kuni dslam'ini, siis kaabli puhul võib naabri toimetamine telerijuhtme kallal sinu interneti ära sittuda. Kuhu ma ikkagi jõuda tahtsin on see, et provaiderid suhteliselt sarnased olema ja puudujääke on minumeelest mõlemal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2003 10:12:49 vasta tsitaadiga

... mis asi on üldse iga ilmaga kindel ja miks sellest küllaltki
erandliku iseloomuga probleemist oli vaja selline number teha ?
Samas, Sa ju ei põhjendanud midagi, tõid vaid välja, et millegi
pärast ei olnud võimalik saada ühendust püsima ja see oli kõik !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 25.02.2003 11:21:40 vasta tsitaadiga

Lugeda ei mõista ? sai ju ilusti seletatud milles probleem seisnes, st modem kaotas dsl tooni, mille indikaatoriks seesama dsl tuluke olema. Mis siin müstilist on ? põhjused sai ka üles loetud. Äkki julged arvata, et viga võis olla vabalt kusagil mujal, näiteks arvutis või sillas ? viimane on jah mingil määral tõenäoline, kuid esimene kohe kuidagi mitte, ma nimelt oma läpakaga üritasin eelnevalt asja debugida.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 26.02.2003 00:46:50 vasta tsitaadiga

See, et sul 1 konkreetne ühendus korralikult tööle ei läinud ei ole mingi näitaja arvestades seda, et kogu vabarik on rahulolevaid kliente täis. Vaadakem tõele näkku:
1. Välisühendus - ET: korralik, Starman: umbes
2. Down - ET: vastab reklaamile, Starman suudab "tagada kiiruse esimese võrgusõlmeni"
3. Up - ET: stabiilne, vastab reklaamile - just täna imetlesin kui üks Kodutööga tüüp mulle MSNiga faili saatis, tuli 30kB/s rahulikult icon_eek.gif icon_eek.gif Starmanil sama asi - kuni 3 kB/s icon_lol.gif kusjuures iga teine upload kipub ära kukkuma
4. Stabiilsus - ET: minu tutvusringkoonas vähemalt ei ole keegi veel kaevanud, Starman icon_lol.gif

Kõige selle juures on urgitsemine selle kallal, et mingi suvaline ühendus kusagil jampsis küll väga kohatu. Tegijal juhtub icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 26.02.2003 02:35:01 vasta tsitaadiga

Eks see ole natuke maitse asi - endal on StarLight ja ADSL Kodu mõlemad olemas, aga Starman meeldib rohkem.
1. kiirus - Starman 512/128 (vastab tõele ka uploadi ja välismaa puhul); ET 256/128
2. hind - 295+modem vs 345+98+modem
3. pordid - kõik lahti; ET kõik kinni
4. probleemid:
Starman - vahest kaob ühendus mingiks ajaks ära, aga kuna suurema osa ajast tööl, siis ei pane katkestusi tähelegi + pingi ja välisühenduse jamad.
ET - pidevalt kukub liinilt maha (100m keskjaamast), eriti õhtusel tipptunnil, põhjus võib olla isetehtud võrgukaablis või iseveetud telefonijuhtmetes, veakontrollis või milleski muus. Igatahes nüüd kui panin võrgukaardi 10 full peal suhtlema, siis probleem peaaegu lahenes. Mingid krdi paroolid peavad ka koguaeg käepärast olema.

Starmani suur pluss on veel see, et misiganes op-süsteemiga on laks kohe taga ega pea mingit programmi/protokolli otsima ja installima.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 26.02.2003 11:27:27 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:
See, et sul 1 konkreetne ühendus korralikult tööle ei läinud ei ole mingi näitaja arvestades seda, et kogu vabarik on rahulolevaid kliente täis....

icon_eek.gif
Kust sa seda võtad?
Väike tsitaat, enda varasemast postitusest
Trainspotting kirjutas:
Minu kogemused ET-ga on ja endale ei võta teda mingil juhul.

Kuidas saab siis kogu vabariik rahulolevaid kliente täis olla?
icon_wink.gif Ah õige, ma pole enam ET klient.
Samas on ka tutvusringkonnas ET-ga probleeme olnud. Üks tuttav uuris kõik Tallinna tuntumad ISP-d läbi, et saaks ET välja vahetada, kuid ükski ei paku tema piirkonnas ühendust.
Kõigil ISP-del on omad probleemid.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 26.02.2003 11:43:22 vasta tsitaadiga

clon kirjutas:

3. Up - ET: stabiilne, vastab reklaamile


Ei vasta!

Rusikareeglina on ET ADSL'idel upload kolmveerand "reklaamitust". Kodutöö näitel - 128 kb/s - 16 kB/s - võtame kaod headeritele jms maha - ~14 kB/s. Ja kui saad stabiilselt 12 kB/s uploadida, on hästi sest reeglina kõigub ta 10 ja 12 kB/s vahel.

Ma ei sarja ET'd seepärast, kuid põhjendamatu hype on erakordselt tüütu.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002



Online

sõnum 26.02.2003 12:25:23 vasta tsitaadiga

Nuvat, ja jõuamegi selleni välja, et kõikidel isp'del on oma puudused, ning arenemisruumi on küllaga.

P.S Täna öösel 04.00 - 06.00 on starmani võrk maas, põhjus seadmete vahetus ja üleminek giga-tix'ile
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  ADSL'ist teise nurga alt. mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.