Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2023 18:23:41 vasta tsitaadiga

Mul on endal Drop-i Hifiman HE4XX olemas.

Ma otsin eraldi wirelessi endale. Ei liigu laua tagant ehk portability pole vajadus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2023 19:00:00 vasta tsitaadiga

hmls kirjutas:
10+ aasta kogemusega ütleks et mine kas SonyShopi või ValiHelisse ja mine kuula open back kõrvaklappe. Valik: Sennhiser HD600/650/660 HD800, HifiMan, Bayerdynamic. Siin kirjeldada heli krakteristikuid ja muud ei ole mõtet. Oma kõrv on kuningas ja võiks olla mingi normaalne heli allikas (ok võim, ok dac).

Tõenäosus et kklapi sisesed daci/võim toidab avatud klapid korralikult ära on suht väike. Pigem mingi portable DAC/AMP kombo + avatud klapid.

Samas, HifiMan on firma kes oskab üllatada. Ma soovitaks proovida neid kusagil.
viimased bayeri T1 klapid on 32 oomised vaid, usun et toidab ilma dacita ka ära icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2023 21:35:22 vasta tsitaadiga

https://drop.com/buy/bang-olufsen-beoplay-portal-gaming-headset-refurb?defaultSelectionIds=981986
Päris tuus diil hetkel. 140 usd-ga 450 usd klapid. Reviewde alusel allrounderid - Bose QC stiilis kerged klapid, natuke viisaka (aga mitte parima) heliga ning väga hea ühilduvusega gaming jaoks.
140 usd eest on klappi küll ja veel.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2023 22:38:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

140 usd-ga 450 usd klapid

refurbished ja 450-st on asi kaugel https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=BeoPlay+Portal

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2023 22:45:12 vasta tsitaadiga

ohoo, tõesti. oluliselt halvem diil kui arvasin. oleks võinud muidugi ise ka hv.sse sisse lükata. tänud!
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.11.2023 14:50:47 vasta tsitaadiga

Hankisin hiljuti Beyerdynamic 1990 Pro 250 ohm. Varasemalt on olnud peamiselt closed back kapid muusika ja mängude jaoks. Enne olid audiotechnica M50x mis oma hinna poolest täitsa head.
Üsna harjumatu oli DT1990 Pro alguses. Open back on natuke teine kogemus aga mitte halb. Peas on üllatavalt kerged ja vaevu aru saadav ning peamine, et mugavad. Heli osas esimene päev oli küll, et oot mida hekki kõrged on natuke liiga pealetükkiv ja bass tundus sarnane M50'ga.
Paar päeva hiljem sain aru, et toimus muutus ja hakkas paremini mängima. Bass eriti, mis on tunduvalt puhtam just madalas otsas ja selgem. Kõrgete osas kui ma vahetasin klappe sama loo pealt, siis sain aru, et audiotechnica lihtsalt ei mängi hästi mid to high väga hästi välja. 1990pro on heli palju avatum ja ruumilisem. Kaasas on ka balanced katted aga pole veel proovinud, need peaks rohkem bassi tegema kui analüütline vaikimisi.
Kokkuvõttes olen rahul upgrade'iga selles hinnaklassis. Source muusika kuulamisel oli direct play ilma mingi filtrita SB G6, Tidal läbi Roon playeri. Katsetasin ka enda hi-fi flac'e up to 384 kHz, siis eristusid uued klapid veel selgemalt vanadest.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 14:55:44 vasta tsitaadiga

Kui olukord/ümbruskond seda võimaldab, siis eelistan ise ka alati avatud klappe kinnistele, helipilt on avatud klappidel märgatavalt loomulikum.
Aga öise eluviisiga tuleb tihtipeale ka kodus olles ikkagi kinniseid kasutada, kui lähedaste unekvaliteet oluline icon_smile.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 17.11.2023 15:07:57 vasta tsitaadiga

Kodukontor hetkel peamiselt ja lisaks ei häiri kedagi avatud heliga klapid (teises toas). icon_smile.gif
Vajadusel muidugi jäävad vanad klapid alles. Sellega ma arvestasin enne ostu, et ma saan avatud klappe kasutada. Kuskil kontoris ei tuleks need kõne allagi icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 19:23:26 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Väidetavalt Ankeri Soundcore klapid olla suurepärased.
Nii ANC kui heli/kõne poole pealt.
Review: https://www.rtings.com/headphones/reviews/anker/soundcore-space-q45-wireless
Ma olen vb imelik aga minu maitsele on need natuke tuhmid kuidagi ja bass tundub ebatäpne/udune.
Aga vb 100 € juures nii ongi. Mul muidu igapäevased on Sennheiser HD 6xx, mis on JVC võimu taga või siis kui kõrvad on väsinud, siis on sellised veidrad asjad:
https://www.pcgamer.com/panasonic-soundslayer-wiggs/
... mis -ma pean tunnistma- on vähem halvad kui arvasin. Ma ei tea miks nad mulle meeldivad kui aus olla. Väga mugavad on tööks ja saab asjad tehtud, aga ühtegi muusikalist elamust vist küll ei paku.
E: kuulasin korraks ja tead, tegelt pole väga viga, kõrged on suht ok, keskmist on ka kuulda, bassi on vähe.



RandomHero kirjutas:
libe kirjutas:

mingid 90€ bt klapid olid heli poolest ikka selgelt üle nondest xm klappidest, ehk olid xm4'd äkki küll

Olen intrigeeritud, et mis 90€ klappidest jutt on.
Kusjuures mingi teema pidi olema, et XM4 pidi viletsam kui XM3 olema. Ise XM3-edega väga rahul. Eks üks põhjusi ole ka muidugi, et päeva lõpuks panen Youtubest või Spotifyst tapeedi mängima ja sedasi on maa ja ilm. No lihtsalt pole viitsimist/aega enam klapivõimude ja juhtmetega jännata.
Aga miks ma teemasse üldse tulin, ongi XM3 kirstunael - voice chätiks need ei kõlba, sest BT 4.2, ehk mikrofoni käivitamisega on bitrate kuskil 2006. aasta nuputelefoni helina kandis.
Võtan vastu u 100€ kandis wireless gaming klapisoovitusi. Nõudmisteks siis hinnakategooriale vastav helikvaliteet ning pulgaga nina all istuv mikrofon. Kallimatel mõtet ei näe ja odavamad kipuvad e-prügi olema. Vt allpoolt.
Ja äkki keegi näeb seda posititust ja jätab ostmata: Turtle Beach Stealth 600 (xboxi versioon) on e-prügi. Hea, et saiaraha eest sain aga kahetsen sedagi. Helikvaliteet u 10€ prismast ostetavate klappide kategoorias, mugavus käib-kah, wifi ühendus ei vedanud kõrvaltuppa välja, windowsist heli reguleerida ei saa, klappide peal on 2 helirullikut, mis teevad midagi aga 0 loogikaga. Mikrofon saast. Ning läks ainult 11 kuud 1x nädalas 3-4h kasutamist kuni võru raksuga pooleks läks. Prügi.


võtsin mingi aeg soundcore space 40 vms ei saa üldse soovitada, koguaeg mingi connection drop ja touch juhtimine on ka jube nigel, tekib tunne lihtsalt minema visata need
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 21:27:34 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma ei ole täheldanud Q45 ühtegi nendest probleemidest mida kirjeldasid.
Mulle meeldib multipoint pairing sest saab arvutis asju kuulata ja kõne vastu võtta ilma, et peaks klappe vahetama ning püsib kenasti mõlemaga paaritatult kogu päeva.
...aga noh, natuke umbne on päev otsa peas hoida ning nagu mainisin, siis heli pilt ei ole päris minu maitsele...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2023 00:02:01 vasta tsitaadiga

Q45 bt levi ja püsivus on oluliselt parem kui mul igapäevaselt kodus kasutusel olevatel Amiron Wireless Copperitel, varem olnud tavalised Amironid olid ka sama kehvad.
Ei tea kas LDAC vs aptXHD vahe või mis...
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 30.11.2023 07:52:07 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/sony-avalikustas-uued-ja-taiustatud-korvaklapid-wf-1000xm5/
Kas on miskit paremat ka võtta? Hetkel Miterassas 259eur icon_razz.gif
Siit foorumist jääb silma, et heli jube sitt. Või käib jutt suurtest Sonydest? Või on kõik sonyd sitad?
Soovitage midagi, jõuluvana tahab varsti juba tulla icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2023 08:55:05 vasta tsitaadiga

Hiid, In-ear kategoorias on need ühed parimad - vähemalt Androidi jaoks. Sitt heli kohe kindlasti pole ja kui keegi seda väidab, siis kahtlustan, et tegu on kehva isolatsiooniga kõrvas (liiga suured või liiga väiksed ear tipid kasutusel) või siis valesti seadistatud koodek.
Vaikimisi peaks võimalusel kasutama LDAC Adaptive koodekit mis on kõrgema kvaliteediga kui tavaline SBC. Käsitsi saab määrata, et kasutaks LDAC 990Kbps (Playback Quality).

Muidugi hinna poolest on WF-1000XM5 üks kallimaid. Endal on juba pikemat aega kasutusel Sony Linkbuds S mis kasutab enamuses sama rauda mida kasutas XM4 versioon aga need on kompaktsemad. Hea näha, et XM5 disain on nüüd samuti kompaktsem, sest XM4 olid ikka kobakad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 30.11.2023 17:49:46 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/sony-avalikustas-uued-ja-taiustatud-korvaklapid-wf-1000xm5/
Kas on miskit paremat ka võtta? ...
Soovitage midagi, jõuluvana tahab varsti juba tulla icon_redface.gif

PAREMUS - sõltub mida sul eelkõige vaja on. Mugavus, heli, ANC, multipoint, laadimine jne. Sa varem küsisid over-ear kohta, nüüd juba nööbid silme ees icon_smile.gif... Ma just uurisin nööbi teemat. Mõned märkmed, äkki saad abi:

Glen väga kiitis novembri lõpus digisaate podcastis Jabra 10 nööpe. Ja kohe järgmises episoodis oli ta kindel, et hoopis Huawei tuleb osta, need teevad veel paremat häält. Vist Freebuds Pro 3, võin mudeliga eksida. See info võib olla ka aegunud, ma pole kõige värskemaid episoode kuulanud icon_smile.gif.

SOUNDGUYS: tipus on 4 mudelit - Bose Ultra, Airpods Pro2, Jabra Elite10, Sony xm5 ja neil kõigil on oma puudused. Nt Airpods on Androidi kasutajale mõttetu; Bosel (Ultra, QCII) pole multipointi (mingil varasemal oli), Ultra erinevus eelmisest mudelist on marginaalne. Jne.
(Tegelt on häid nööpe veel. Nt Technics, millel multipoint 3 seadmele. Aga kallid ka. Mind Bose QC Ultra ei huvitanud, kaalusin eelmist QCII nööpi)

DHRME mingi värskem nööpide võrdlus:
- Sony xm5 on kallid ja fit ei pruugi kõigile sobida. See-eest saab kõrvad puhtaks, foam otsikud korjavad mõnuga sodi.
- Bose iga kord kui nööpi puudutad, võimendab heli hetkeks
- Bose ANC - parim, mida DHRME proovinud
- Bose transparency modes vaigistab äkilised tugevad helid (Airpods teeb sama)
- Bose ja Airpods Pro2 kõrvakanali analüüs sai kiita
- Jabra mürasummutus on grammike parem kui Sony xm5 (subjektiivne! Summutuse passiivne pool sõltub kõrva kujust)
- Jabra sobib nii Apple kui androidi kasutajale
- Jabra transparency mode ei saa tuulemühinaga hakkama ja lükkab ANC peale (hoiatamata), jalgratturil liikluses hea teada.
- Call control on Jabral parem kui Bosel. Bosel pole mikri mute funktsiooni.
- Jabra akud kestavad Bosest paremini ja laadimine juhtmevaba
- Jabra juhtimine on intuitiivsem kui Sonyl. Sonyl mingi funktsioon käib lausa 4-tapi kaudu!
Lõpuks üks neist eelistas Jabrat ja teine mingit mulle tundmatut nööpi

RTINGS pisut vanem info:
- Elite 10 ANC on hea aga jääb alla Sony xm4-le ja Bose QCII-le
- Airpods Pro2 ANC on excellent aga Bose QCII veel parem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 30.11.2023 19:14:51 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Sa varem küsisid over-ear kohta, nüüd juba nööbid silme ees icon_smile.gif

mul lapsi palju, see eelmine oli tüdrukule, nüüd pojale vaja miskit, ta juba 16 ja oskab tahta enamat icon_razz1.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.12.2023 13:46:54 vasta tsitaadiga

Sony juhtimis funktsioone saab softis seadistada. Ilmselt ka teiste firmade toodete omasid.
WF-1000xm5 kohta.
Selge heliga mugavad klapid.
Korralikuks toimimiseks on vajalik equalaiser. (Sony sofits on mingi lihtsam eq olemas ja siis on ka mingi mitme astmeline kolme valikuga tooni seadmise võimalus. ) normal mod on suhteliselt bassivaba. Mürasummutus modes on bassi rohkem.
Kui see 16 aastane kuulab põhiliselt youtube või madalama kvaliteediga streame , siis on xm5 overkill. Kindlasti on odavamaid variante. Tidali master kvaliteediga on need klapid suurepärased.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 01.12.2023 17:35:03 vasta tsitaadiga

rabasin Sonyd ära, Spotify Premium kuulab ja ise ka teeb miskit mussi.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2023 17:51:45 vasta tsitaadiga

Sonyl pole häda midagi! Mul omal on ka ühed Sony klapid, mudel Sony MDR-7506, olen väga rahul! Tellisin thomann.de veebipoest.
Aga nööpidest mina lugu ei pea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2023 19:39:40 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:
Avatud kontor - siin ei saa Bose 700 vastu ei Sennheiser Momentum 4 ega Sony Xm3 või xm4.
Tegin testi, Bose700 puhul võid klapi kandjal kas või 25cm kaugusel juttu rääkida, aga teine osapool seda ei kuule icon_exclaim.gif



See on huvitav. Mu Bose 700 ei summuta inimkõne üldse, või peaaegu üldse. Eelmised Sonyd on selles osas kõvasti paremad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2023 08:02:08 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Sonyl pole häda midagi! Mul omal on ka ühed Sony klapid, mudel Sony MDR-7506, olen väga rahul! Tellisin thomann.de veebipoest.
Aga nööpidest mina lugu ei pea.


Mul on sama teema.Kuidagi ei taha need nööbid väga hästi kõrvas püsida ja ei tunne ennast nendega mugavalt ka. Küll kasutan kõrvapealseid Sony klappe WH-XB900N ,väga mugavad ja ja hea heliga.Aku kestab ka hästi.Ütleks et Sony klapid on head 🙂

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.12.2023 13:23:30 vasta tsitaadiga

Võtsin Sony wf-1000xm5 ja üritasin Samsung S23 ultraga LDAC peale lülitada aga see pole valitav. Ainult AAC. See ju peaks toetama või ei töötagi peale Sony enda telefonide?
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2023 13:34:24 vasta tsitaadiga

Seda proovisid? https://xdaforums.com/t/ldac-on-galaxy-s23-ultra-is-it-working.4552963/
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2023 13:40:16 vasta tsitaadiga

https://www.bouncegeek.com/activate-ldac-on-android/
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.12.2023 14:14:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Seda proovisid? https://xdaforums.com/t/ldac-on-galaxy-s23-ultra-is-it-working.4552963/


Mida täpsemalt, sealt ei selgunud miskit. Sony enda äppis miskit teha ei anna, ainult DSEE lülitasin sisse.

Sain tehtud. Haige äpp see sonyl. Pead üles leidma selle õige koha ja siis veel avama eraldi, et settingut üldse näha. Optimize sound quality

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 08.12.2023 16:28:38 vasta tsitaadiga

Zonerman, kuda on muidu? Kõrvas püsivad? Hääl on hea? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 223, 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.