Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.02.2018 11:45:04 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt.
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.

Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama)
Algselt olin arvuti taga sama mätta otsas, aga viskas kopa ette - juhe segab ning võtsin USB wireless klapid ehk arvutil on wireless saatja USB pesas ning klapid saavad 2.4GHz vahendusel normaalse heli. Aga nagu ikka - ei ole võrreldav kaabliga. Siiski väga palju mugavam.
Klappide laadimiseks on suvaline micro-USB kaabel, mul endal magnetiga ots klappide küljes - niimoodi mugavam laadida, ei pea kuhugi auku toppima hakkama, lihtsalt klõps külge ja tehtud.

Klapid: https://goo.gl/a6zv7o
Magnet otsaga kaabel: https://goo.gl/McpBAJ

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2018 11:53:04 vasta tsitaadiga

Keegi 1More Triple Driver In-ear klappe ka omab/proovida on saanud? Tundub selle raha eest unbeatable, vähemalt erinevate ülevaadete põhjal.

https://www.theverge.com/2017/5/9/15590932/1more-triple-driver-quad-driver-review-in-ear-headphones
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2018 12:30:44 vasta tsitaadiga

Ma näiteks ei viitsi lisada akusid ja kaasnevat laadimist võrrandisse. Mugavam juhtmega, IMHO.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2018 12:37:19 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Early Access kirjutas:
LKits kirjutas:
Early Access kirjutas:
tsitaat:

Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

3,5 pistikut leiab pea igalt poolt
Ja paljudes "igalt poolt" kohtades sa kasutad kõrvaklappe? Reaalselt võtad sõbra telefoni ning paned sinna klapid taha? Või kodus istud muusikakeskuse ees ning kuulad klappidega tümmi, max 1.5m kaugusel?
Tean, et kaabel tagab kvaliteetsuse, aga kõvasti mugavuse arvelt.
Pakkusin välja võimaliku variandi, miks juhtmega klappe eelistatakse. Kas need muusikakeskuse taga kasutust leiab, on kaheldav; pigem arvuti taga.
Teiseks argumendiks on hinna- ja kvaliteedisuhe - võrdse raha eest on juhtmetega klappide osakaal laiem ning võimalus midagi paremat leida, suurem.

Minul BT klapid, mida kasutan juhtmevabalt telefoni taga, kuid lauaarvutis olen sunnitud kasutama 3,5 otsa (millega kvaliteet on ikka päris jama)
Algselt olin arvuti taga sama mätta otsas, aga viskas kopa ette - juhe segab ning võtsin USB wireless klapid ehk arvutil on wireless saatja USB pesas ning klapid saavad 2.4GHz vahendusel normaalse heli. Aga nagu ikka - ei ole võrreldav kaabliga. Siiski väga palju mugavam.
Klappide laadimiseks on suvaline micro-USB kaabel, mul endal magnetiga ots klappide küljes - niimoodi mugavam laadida, ei pea kuhugi auku toppima hakkama, lihtsalt klõps külge ja tehtud.

Klapid: https://goo.gl/a6zv7o
Magnet otsaga kaabel: https://goo.gl/McpBAJ
Ma ostaks selle raha eest pigem asisema aptX transmitteri, kui maksta klappide eest, mis jäävad vaid arvutiga seotuks (ning mille (heli-)kvaliteet on kaheldav)
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.02.2018 13:29:30 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Ma ostaks selle raha eest pigem asisema aptX transmitteri, kui maksta klappide eest, mis jäävad vaid arvutiga seotuks (ning mille (heli-)kvaliteet on kaheldav)
Konkreetsel juhul suvaline transmitter, mis läheb 3.5mm auku, ei tee virtual surroundi. Aga jah, enamjaolt nõus, et taolisel juhul on ühilduvus parem.
Siiski, konkreetsetel klappidel on saatjal ka optiline sisend, mida ma olen kasutanud telekaga. Õhtul täitsa hea korraliku surround heliga 3D filmi vaadata - nagu kinos, aga keegi ei sega sind icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Haezard
HV vaatleja
Haezard

liitunud: 05.02.2018




sõnum 14.02.2018 13:36:48 vasta tsitaadiga

kuskilt eestis hyperX cloud alpha oleks võimalik saada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2018 14:04:37 vasta tsitaadiga

Haezard, proovisin eelmise aasta lõpus saada, AT ütles, et mõne aja pärast peaks saama (küsisin launchihetkel), ootasin kuu vms. ja siis sebisin UK'st omale need, ehk ilmselt mitte. Kirjuta AT'le ja vaata, mis vastavad, vb. saab tellida nende kaudu.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2018 22:42:58 vasta tsitaadiga

Haezard, märts/aprill on alpha tulemas icon_wink.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 15.02.2018 23:13:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuni 10€ klappide seas on vägagi suured kvaliteedikõikumised ning eelteadmised on olulised.
Mõni on ikka normaalne plekk, teisest saad ikka bassi ja mid'i ka.

PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult...
Miks peab tänaval ringi tuiates kõrvaklappe peas hoidma? Ebamugav pole? Lumesaha või teerulli alla ei karda jääda? Vaata, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid eelistusi... Sina ei saa aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele, mina ei saa aru, mis naudingut pakub tänaval kõndides muusikat kuulata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.02.2018 09:48:24 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
LKits kirjutas:
Kuni 10€ klappide seas on vägagi suured kvaliteedikõikumised ning eelteadmised on olulised.
Mõni on ikka normaalne plekk, teisest saad ikka bassi ja mid'i ka.

PS: Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate? Ebamugav pole? Kui tänaval kõnnin, siis telefoni ja klappide vahel olev juhe häiris ikka tohutult...
Miks peab tänaval ringi tuiates kõrvaklappe peas hoidma? Ebamugav pole? Lumesaha või teerulli alla ei karda jääda? Vaata, nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid eelistusi... Sina ei saa aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele, mina ei saa aru, mis naudingut pakub tänaval kõndides muusikat kuulata.
Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele - minu jaoks on isiklikult mugavus lihtsalt olulisem. Ning 10€ juhtmega klappe kvaliteetseteks pidada väga ei saa.

Aga jah, mina käin tänaval klapid peas. Miks? Sest mind ärritab müra. Täpselt sellel põhjusel ei ela ma ka Tallinnas ning ka Rakveres väldin suurema liiklusega tänavaid, kui kellegagi koos või üksi klappideta jalutan. Tahan vaikust või naudingut tekitavat muusikat, mitte autode "vrõnn-vrõnn" heliteoseid kuulata.

Ning lumesaha alla jäämisest - eriline müra sulle nüüd küll märku ei anna, et sahk tuleb. Kui ümberringi on ikkagist üleüldine autode müra, siis saha häält sa nüüd küll ära ei tunne. Äärmisel juhul näed vilkurit, aga selleks ei ole kõrvu vaja. Siiski tean, et klappide kandmine suurendab riski liiklusohtude mittemärkamisel, kuid selline me elu juba kord on. Ei pane ju iga päev naelikuid saabastele alla seetõttu, et võib tänaval libedaga kukkuda ning erinevaid luid murda (kordades suurem tõenäosus, kui auto alla jääda).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.02.2018 11:10:54 vasta tsitaadiga

LKits, See on ju sinu enda küsimus ja seda küsimust oled sa esitanud korduvalt:
tsitaat:
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

Ja järgmises postituses ütled sa seda:
tsitaat:
Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele.

No kui sa saad aru, miks sa siis küsid üldse... ja korduvalt?

Teerull ja lumesahk olid metafoorina mõeldud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.02.2018 12:51:51 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
LKits, See on ju sinu enda küsimus ja seda küsimust oled sa esitanud korduvalt:
tsitaat:
Kas on mingi kindel põhjus, miks te (kasvõi harva kasutamiseks) juhtmega klappe ostate?

Ja järgmises postituses ütled sa seda:
tsitaat:
Ära palun pane mulle sõnu suhu. Ma saan väga hästi aru, miks mõned eelistavad kvaliteeti mugavusele.

No kui sa saad aru, miks sa siis küsid üldse... ja korduvalt?

Teerull ja lumesahk olid metafoorina mõeldud.

LKits kirjutas:
...
Ning 10€ juhtmega klappe kvaliteetseteks pidada väga ei saa.
...

Ehk kui minul on eelistada 10€ juhtmega klappe või 20€ juhtmevaba BT klappe, siis mina eelistan viimaseid. Kvaliteet on tõenäoliselt sama, hind küll kallim, kuid mugavus parem.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 16.02.2018 13:04:42 vasta tsitaadiga

LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 16.02.2018 13:25:44 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri?

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei.

Minu küsimus oli suunatud selle vestluse kohta.

raixxx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks icon_rolleyes.gif


Konks kirjutas:
Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil).

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2018 19:22:22 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Vondur kirjutas:
LKits, Sa siis arvad, et kõik kelle käest sa juhtmega kõrvaklappide ostmise põhjust uurisid, ostavad ja on ostnud endale ainult juhtmega punne mis maksavad vähem kui 10 euri?

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei.

Minu küsimus oli suunatud selle vestluse kohta.

raixxx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Jah tellisingi need samused atr'id, samast poest. Ehk joppab ja saab sama kvaliteediga. Helikvaliteeti niikuinii eriti taga ei aja kui jutt nööpidest käib. Kui 7€ saab klapid mis aasta vastu peavad siis mulle sobib.
Võiks ju custom one prole või m50xile mikkri külge aretada ja sõidu ajal kasutada- kvaliteet oleks super ja heli ka ruuliks aga kõik muu kannataks icon_rolleyes.gif


Konks kirjutas:
Odavatest tellisin need hiljuti:
link
ca 6€ eest on täitsa okeid. Olen väga rahul (kaabel on vaid tavaline, mitte lame nagu pildil).


Ma kasutan neid väga harva, bt klapid oleks ilmselt seismisega tühjaks jooksund selle aja peale kui seda uuesti vaja läheb. Samal põhjusel ei oma ka bt handsfreed.
Linna peal üksi nii palju ei jõlgu, et muusikat vaja oleks. Kui iga päev ühistransaga tööle-koju sõidaks siis ilmselt ostaks ka korralikumad bt junnid.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 05.03.2018 10:39:08 vasta tsitaadiga

CoiL kirjutas:
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida thumbs_up.gif

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_641227.html

Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 05.03.2018 16:26:53 vasta tsitaadiga

Sama küsimus, ma olen ka kõik ära kaotanud juba.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 21:20:06 vasta tsitaadiga

Kes HyperX Cloud Alphasid taga ajas, siis nägin Euronicsi reklaamlehes 99€'ga ning siit saab 95€'ga: https://www.digisalong.ee/headset-hyperx-cloud-alpha-red-hx-hsca-rd-em-kingston
Viitaks HV'd, ent tootestamata. Julgen soovitada. Ajas heli vaid paremaks läinud sissemängimisega ning nüüd on ka muusika suhtes täiesti hea heli, kuigi pm. vaid mängin nendega.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 22:06:11 vasta tsitaadiga

Lisasin icon_arrow.gif https://www.hv.ee/1143426
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.03.2018 23:12:20 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida thumbs_up.gif

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_641227.html

Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda.
sellele ei olegi normaalseid otsasid
kui oled vaadanud, siis klapil on silinder täiesti tasane ja hõõrdega hoiab ennast see punn kinni
kui klapp peaks higiseks minema või teisiti määrduma, siis muutub see pind libedaks

lihtsaim viis lihtsalt loctite sinna panna vms, et tekitada suurem hõõrduvus kasvõi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 02:05:09 vasta tsitaadiga

Early Access, thumbs_up.gif, päeval otsisin, siis AT veel listinud polnud.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2018 23:23:42 vasta tsitaadiga

rmc, reedel-esmaspäeval peaks need ka lattu saabuma ja siis jagatakse esinduste vahel laiali thumbs_up.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.03.2018 23:43:11 vasta tsitaadiga

krt pole just mingi online mängur mikriga, aga pidev jant on selle ajutise mikri seadistamisega
muusika kuulamiseks on ka avatud klapid, seega see eraldi mikker juhtmel pole parim lahendus

nood paistavad kujunduselt beyerdynamicud olema, tea kas helilt ka kaudseltki sarnased

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2018 03:07:44 vasta tsitaadiga

xheix1712, ise võtsin mitu kuud tagasi juba ligi, ootasin launchist paar kuud, et jõuaks, ei jõudnud, pidin mujalt võtma.

libe, https://medium.com/@Xander51/headphone-showdown-hyperx-cloud-ii-takstar-pro-80-vs-beyerdynamic-dt770-pro-80-ohm-9f385c41941
"Headphone Showdown: HyperX Cloud II (Takstar Pro 80) VS Beyerdynamic DT770 Pro 80 Ohm"
"Made by Kingston, and re-engineered from the Takstar Pro 80. The Pro 80, as you might imply from the name, is a clone of the other headphone in this showdown, but made and sold for less money."

Alpha'd (kõige uuemad ja nö. flagship neil) on Kingstoni enda toodang, though, kuigi sarnane toode. Uuendusena madalatel eraldi kamber, keskmised ja kõrged neist eraldi kambris.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 21.03.2018 21:19:21 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
CoiL kirjutas:
KZ ZS5 (2DD+2BA) - hetkel parimad odav-nööbid, mida hinna/heli suhtes olen kuulnud - 22€ ja igat senti väärt.
Mugavus on ZST`l parem aga heli on ZS5`l neutraalsem. Soovitan proovida thumbs_up.gif

http://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_641227.html

Kuskilt sellele normaalseid otsi ka saadaval on?
Kaasasolevad tulevad nii kergesti otsast ära, olen juba 2 paari suutnud ära kaotada, hetkel järgi kõige pisemad (S), kuid need on liiga väikesed minu kõrvade jaoks, ebamugav kanda.
sellele ei olegi normaalseid otsasid
kui oled vaadanud, siis klapil on silinder täiesti tasane ja hõõrdega hoiab ennast see punn kinni
kui klapp peaks higiseks minema või teisiti määrduma, siis muutub see pind libedaks

lihtsaim viis lihtsalt loctite sinna panna vms, et tekitada suurem hõõrduvus kasvõi


Oman ise ZS6, torud on samuti ilma randita ehk siledad. Comply Foam otsad on otsas, ära ei kuku. Gearbestis on müügil mingid üliodavad komplektid nimega "New Bee" vms, 3 suurust foam otsikuid ning 3 suurust tavalisi/silikonist. Need püsivad ka kuigi Comply foamidega võrrelda ei kannata. Muidugi jah, viimased maksavad vist sama palju, kui KZ klapid ise icon_smile.gif Varsti peaks ka ZS10 ilmuma, mingeid teasereid head-fis liigub juba.

Kangesti tahaks selle juhtmega/juhtmeta teema peale sae taas käima tõmmata. Millegipärast kipub nii olema, et juhtmega klappidega samas hinnaklassis olevad juhtmevabad ei anna üldiselt samaväärset saundi välja. Tõsiseltvõetav DAC ning võim on juba piisavalt suured, et mitte klappide sisse mahtuda.

Küsimuse püstitaja pakkugu välja mõni juhtmevaba lahendus, mis oleks Audeze LCD2-C saundiga võrdväärne ning siis võiks juba edasi rääkida icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 184, 185, 186 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.