Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 01.09.2017 13:08:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea, mul küll ei jää icon_rolleyes.gif Ega pole samas vaja seda väga näppida kh. Lisaks nupud seal + ja - kujuga, seega saab näpuall aru kumba kombid icon_lol.gif


Mul vedelvad A990BL juba mõned kuud lauasahtlis. Kasutanud umbestäpselt 3 päeva.
Kuidagi ebameeldivalt ripub see nuppude osa minu jaoks. Peab midagi uut otsima

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2017 19:37:51 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma ei tea, mul küll ei jää icon_rolleyes.gif Ega pole samas vaja seda väga näppida kh. Lisaks nupud seal + ja - kujuga, seega saab näpuall aru kumba kombid icon_lol.gif


Mul vedelvad A990BL juba mõned kuud lauasahtlis. Kasutanud umbestäpselt 3 päeva.
Kuidagi ebameeldivalt ripub see nuppude osa minu jaoks. Peab midagi uut otsima


Olen ka sama kuulnud, et ebamugavalt ripub. Mis muidu bassi/heli kohta öelda oskad?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.09.2017 20:29:15 vasta tsitaadiga

Mul on Awei A990BL ning minu arust on pult veidi lähedal kõrvale - kisub klappi alla poole.
Üldiselt väga hea bass ning need, kes ütlevad, et ära võta - tõenäoliselt eelistavad kvaliteetsemaid, kuid kindlasti ka kallemaid klappe.

Mina sain Awei A990BL alla 10€ ning sellise hinna eest on need klapid enam, kui head.
Samuti ostsin mürasummutavad otsad (need pehmed, mitte kumm-plastikust, nagu poodides müüakse kollast värvi pehmest kumjast materjalist) ning need otsad summutavad korralikult väljast tuleva müra.

Bass on hea, keskmised nii öelda kehvad, kõrged normaalsed. Tavaline odav bass-klapp.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.09.2017 10:50:23 vasta tsitaadiga

Mul on 920 igapäevases kasutuses juba üle aasta, maksid 10 eur ja nagu juba korduvalt mainitud, on need ühed väga head klapid oma hinna kohta, tehes kallimatele ja nimega toodetele igast asendist ära. See puldi rippumine võiks olla justkui issue, kuid reaalsuses see ei sega, kui kasutad kraeklippi, siis see enamvähem fikseerib juhtme ära ja ei lase juhtmel puldi suunas välja venida, massi tõttu kõrvast välja ei ole veel kukkunud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 00:00:03 vasta tsitaadiga

Soovitage klappe lauaarvutile, hind võiks jääda alla 50€. Helikaardiks http://www.esi-audio.com/products/julia/
Kas juurde on vaja (eel)võimu? Kasutusalad: muusika, filmid (klappide juures pean oluliseks head vokaali).

Kes on kursis Superlux klappidega? Millist võtta icon_question.gif
https://www.thomann.de/intl/ee/hifi_headphones.html?filter=true&manufacturer%5B0%5D=Superlux&oa=smb&sw=superlux&manufacturer%5B%5D=Superlux
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.09.2017 00:10:22 vasta tsitaadiga

Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 00:24:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid.


Võib eelarvet suurendada, kui see õigustatud on. Hetkel tundus, et 40€ saab juba head klapid. Kas nt 100-200€ klappide puhul on vaja (eel)võimu või millised need "normaalsed" on?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 07:25:17 vasta tsitaadiga

Julia küljes ei ole klapiväljundit.
Klapivõim ei pea mingi eriti audiofiilne värk olema, endal oli kasutuses FiiO E09K ja töötas hästi - ilmselt sobib suhtkoht suvaline seade, millel saab RCA-d sisse viia ja klapisignaali välja.
Superluxid minu kogemuse kohaselt lagunevad üsna tempokalt. Sain omasid garantiiaja jooksul vist 3x ringi vahetada, ja lõpuks ikka asja ei saanud. EVO851 vist oli mudel.
AKG, Sennheiser, ja tegelikult kasvõi ka Pioneer on täitsa okeid klapid. Eriti odavas otsas on mõned Philipsid, millest saab oma hinna kohta ootamatult adekvaatse heli kätte.
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 21:10:57 vasta tsitaadiga

Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada?

See (eel)võimu teema jäi mulle pisut segaseks. Kui klapid ühendada emaplaadil int. audio klapiväljundisse, siis on heli piisavalt kõva. Testisin suvaliste klappidega ja volüümi on rohkem kui küll.
Kui aga ühendada Juli@ helikaarti (millel pole küll klapiväljundit, kuid ma usun, et leiab vast sobivad juhtmed/adapterid/otsikud, et klapid ühendatud saaks) - mida see (eel)võim juurde annab lisaks volüümile?


viimati muutis puer 05.09.2017 23:29:15, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2017 23:26:34 vasta tsitaadiga

Keegi Anker Sounbuds Slim on proovinud? Reviewides odavatest suht kiidetakse.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.09.2017 00:49:08 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada?

See (eel)võimu teema jäi mulle pisut segaseks. Kui klapid ühendada emaplaadil int. audio klapiväljundisse, siis on heli piisavalt kõva. Testisin suvaliste klappidega ja volüümi on rohkem kui küll.
Kui aga ühendada Juli@ helikaarti (millel pole küll klapiväljundit, kuid ma usun, et leiab vast sobivad juhtmed/adapterid/otsikud, et klapid ühendatud saaks) - mida see (eel)võim juurde annab lisaks volüümile?


Juli@ on proffim koduse helistuudio helikaart ja paremaks käsitsemiseks vajab ühte nende hulgast: https://www.progear.ee/helitehnika-ja-pa/analoog-mikserpuldid

ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind)

vastavalt eelarvele ja sellele mis pesad sul väljapoole keeratud. kas balansseeritud TRS või RCA.
tagasi üles
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2017 08:01:09 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
Aix, tänud soovituste eest. Tuntud ja kuulsad brändid, kas konkreetset mudeli soovitust oskad lisada?

Veel kommentaariks, et Julial küll õnneks päris mikserpulti vaja ei ole, suvaline klapivõim/DAC, mis sisse sööb RCA-d, saab Julia väljundsignaaliga ilusti hakkama. RCA to 3.5mm üleminekut nagu ei ole silma jäänud..
Endal on kodus AKG Q701, kui soovid, saan kuulata anda. Eraldi klapivõimu hetkel küll ei ole icon_redface.gif
Aga odavamast otsast mingid https://www.euronics.ee/t-en/42462/audio-and-mp3/headphones-philips/shp2000-10, või mingid taolised ma kunagi lõpumüügi korvist võtsin vist 9e eest ja superluxidele tõmbasid ikka igast asendist koti pähe icon_biggrin.gif
Täpsemalt ma mingeid numbreid pigem ei pilluks, siin on inimesi, kes igapäevaselt sellise tehnikaga rohkem tegelevad ja kindlasti oskavad paremaid soovitusi anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 06.09.2017 22:35:17 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
libe kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Milliseid kõrvasiseseid kõrvaklappe osta muusika kuulamiseks läbi nutitelefoni?
Võiks olla parim raha eest hinnaklassis kuskil 20-40 EUR (kõrvasiseste puhul ei näe mõtet liiga kallite järgi, kuna enamus on minu käes vastu pidanud kuni aasta, kui lihtsalt üks pool lõpetab töötamise või hakkab juhe tõrkuma.).

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9527496#9527496

nood, odavad, heli ruumiline ja mitte kumiseva bassiga, bassi on ilmselt vähem, kui paljud harjunud, kuid seda on

juhtmeid saa juurde tellida, kui soov peaks olema

ilmselt on paremaid, kuid need püsivad kõrvas kenast, kui just mingeid grimasse ei tee ja kõrvu ei lehvita pidevalt icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

nood jätavad avatud kõrvaklapitunde helist thumbs_up.gif

Võtsin need ligi, mikrofoniga.
Eks kuskil 4 nädala pärast saab kuulata kuidas on.

Jõudsid täna postkontorisse, nii et läks ainult 2 nädalat. thumbs_up.gif
Lähipäevade jooksul saab ära proovida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.09.2017 22:54:53 vasta tsitaadiga

puer kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Kui sa klappide alla 50€ raatsid panna siis pole mõtet mingi võimu peale raha raisata, osta parem natuke kallimalt normaalsed klapid.


Võib eelarvet suurendada, kui see õigustatud on. Hetkel tundus, et 40€ saab juba head klapid. Kas nt 100-200€ klappide puhul on vaja (eel)võimu või millised need "normaalsed" on?


Endal viimastel aastatel Beyerdynamics klapid kasutusel olnud ja ei oska miskit halba öelda, kestavad ka hästi.
Sennheiseri 598 klapid olid ka kunagi aga neid ei julgenud eriti hoogsalt laualegi asetada, paistsid suht õrnad, kõrged olid hea, kõik muu oli meh.
Ei tea kas sennheiseril nüüd normaalsed pistikud, 598 oli TRS kaabli otsas, ei saa aru miks mul seda 3 inch dildot sinna vaja on ?
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.09.2017 23:22:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei tea kas sennheiseril nüüd normaalsed pistikud, 598 oli TRS kaabli otsas, ei saa aru miks mul seda 3 inch dildot sinna vaja on ?


Missugune on normaalne pistik? Ma arvuti küljes peenemaid asju ei kasuta kui 6,3mm T(R)S
tagasi üles
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.09.2017 23:43:55 vasta tsitaadiga

No ma kasutan oma klappe nii telefoni kui ka läpaka taga näiteks, standard 3.5mm on normaalne.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.09.2017 19:52:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Juli@ on proffim koduse helistuudio helikaart ja paremaks käsitsemiseks vajab ühte nende hulgast: https://www.progear.ee/helitehnika-ja-pa/analoog-mikserpuldid


Ot seleta nüüd ära, milleks sinna mikserpulti peaks vaja olema ?

tsitaat:
ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind)


Miks ? Võivad küll, kui inimesele see sobib. Ei pea tingimata stuudiomonitore ostma arvutikõlariteks. Eelpoolmainitud FiioE09K koos aktiivsete kõlaritega on vägagi kompaktne ja hea valik, kui soovitakse kasutada nii kõlareid, kui klappe. Fiiol nimelt on kaks eraldi liiniväljundit, üks reguleeritav ja teine otse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.09.2017 20:01:41 vasta tsitaadiga

Markos, ära päri, Olavsu'l on mingi kiiks, ta ei mõista su selgitusi ega küsimustele vastatagi
kinnisideega uhhuu

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.09.2017 21:24:33 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Juli@ on proffim koduse helistuudio helikaart ja paremaks käsitsemiseks vajab ühte nende hulgast: https://www.progear.ee/helitehnika-ja-pa/analoog-mikserpuldid


Ot seleta nüüd ära, milleks sinna mikserpulti peaks vaja olema ?


Paremaks reguleerimiseks. On meeldiv kui lauapeal on pult, mille küljes on nupud mida vajadusel operatiivselt keerata saab.
Ebamugav on neid otsida kusklit täisekraanis avaneva rakenduse alt.

Markos kirjutas:

tsitaat:
ja kõlaridki võiks mikserpuldi külge ühendada. sellise tehnika puhul ei saa kõllid enam tavalised onoff'i poe omad olla. (minul on need ja need rahuldavad mind)


Miks ? Võivad küll, kui inimesele see sobib. Ei pea tingimata stuudiomonitore ostma arvutikõlariteks. Eelpoolmainitud FiioE09K koos aktiivsete kõlaritega on vägagi kompaktne ja hea valik, kui soovitakse kasutada nii kõlareid, kui klappe. Fiiol nimelt on kaks eraldi liiniväljundit, üks reguleeritav ja teine otse.


Noil pultidel on teatavasti balansseeritud väljundid, arva ise mida on mõistlik nende taha ühendada.
Ja kui tõesti on soov kasutada fiiot, siis on mõistlik too Juli@ kaardike mahamüüa.
tagasi üles
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.09.2017 21:48:15 vasta tsitaadiga

Markos, ma tahaks teada, milleks seda juli@ sinna üldse vaja on. mikserist ma üldse ei räägi. stuudio tööd sellega ei tee ja niisama muusika, filmide ja mängude jaoks on see ilmselge overkill.

kui int. helikas mingeid häireid ei tooda ja klapid ära toidab, siis pole üldse mõtet midagi juurde osta. kui int. helikas on halb, siis võib mingi creative junni arvutisse juurde osta. kui midagi salvestada tahta, siis tuleb võtta väline USB helikaart, näiteks focusrite'lt midagi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.09.2017 22:08:41 vasta tsitaadiga

Tekkis vajadus uute klappide järgi. Hinnaklass võiks 100eur sisse jääda. Lisana oleks hea juhtmevabadus aga et vajadusel saaks ka juhtme taha panna (latency vähendamiseks juhul kui see peaks mängudes olema) + sisseehitatud lihtsam mikrofon.
Endale jäi silma selline: PIONEER SE-MS7BT-K https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/K%C3%B5rvaklapid+ja+mikrofonid/901369/
Oskab keegi kiita/laita?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.09.2017 23:48:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Paremaks reguleerimiseks. On meeldiv kui lauapeal on pult, mille küljes on nupud mida vajadusel operatiivselt keerata saab.
Ebamugav on neid otsida kusklit täisekraanis avaneva rakenduse alt.


Mida sul operatiivselt keerata vaja on ? Ainuke, nupp on volüümi oma, mida sa veel kruttida tahad ? Mis pultidesse puutub, siis paljud vahetavad täna oma klassikalisi konsoole tahvlite vastu välja. Daw on hoopis midagi muud.

tsitaat:
Noil pultidel on teatavasti balansseeritud väljundid, arva ise mida on mõistlik nende taha ühendada.
Ja kui tõesti on soov kasutada fiiot, siis on mõistlik too Juli@ kaardike mahamüüa.


Ei pea balansseeritud olema, kodustes tingimustes on see niiehknaa overkill, sa ei leia niipalju häireid kusagilt, et see mingit benefiti omaks. Nagu ma saan aru, siis Juli oli juba olemas, ehk me lähtume ikkagi algandmetest, sõltumata sellest, mis asjaoludel see soetatud on. Hea dac ei tee kunagi halba, olenemata sellest, mis sinna järele on ühendatud. Mul on ka arvuti küljes nearfield stuudiomonitorid, aga need on ka ainukesed, mis alles, kõik eespool asetseva kola olen realiseerinud, lihtsalt ei ole vaja.

tsitaat:
siis tuleb võtta väline USB helikaart, näiteks focusrite'lt midagi.


Focusrite on suur kolakas ja muusika kuulamiseks overkill, evides sisendeid, mida reaalselt vaja pole. Kui mina tahaks soetada täna usb dac'i, siis ma võtaks pigem midagi HRT toodete hulgast või miks mitte näiteks Audioquest dragonfly, kui jutt käib kõrvaklappidest. Head kompaktsed tooted.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.09.2017 06:35:44 vasta tsitaadiga

Markos, focusrite oli mul pandud juurde klausliga "kui midagi salvestada tahta" ajendatuna olavsu "profi kaardi" ja mikseri jutust. endal 2i4 ja suureks kolakaks ma seda ei minetaks. 2i2 on veel pisem. usb daciga muidugi ei võrdle suuruse poolest. jäin helikaartide juurde jahuma ja jätsin daci mainimata. ma pole kahjuks kursis, mis dacide hinnad on, seega ei tea, kui mõistlik lahendus see on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2017 08:52:23 vasta tsitaadiga

Keegi MMCX Bluetooth mooduleid kasutab?
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puer
Kreisi kasutaja
puer

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2017 10:59:27 vasta tsitaadiga

Ma olen kõrvaklappide otsingutega jõudnud "wireless headphone" kategooriasse. Mul puudub selliste klappide osas kogemus, eelkõige huvitab "noise cancelling" omadus. Küsimus on, et kas see "noise cancelling" omadus on oma hinda väärt? Nt:

Philips SHB9850NC (~150€): http://www.expertreviews.co.uk/philips-shb9850nc/1405512/philips-shb9850nc-review-wireless-noise-cancelling-headphones-at-a-bargain
Philips Fidelio M2BT (~211€): http://www.expertreviews.co.uk/tvs-entertainment/headphones/1402427/philips-fidelio-m2bt-review
Plantronics BackBeat PRO (~250€): http://www.trustedreviews.com/reviews/plantronics-backbeat-pro
Sony-MDR1000X (~315€)

VS "non-cancelling":
Audio-Technica ATH-SR5BT (~180€): http://www.independent.co.uk/extras/indybest/gadgets-tech/headphones-earphones/best-wireless-headphones-sony-sennheiser-bose-noise-cancelling-10163091.html
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Millised kõrvaklapid? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.