Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohaliku hinnakujunduse teemaline arutlus. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2007 05:13:36 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
8, ei midagi isiklikku aga inimesed,kes nimetavad ebavajalikuks peret,ei ole minu mõistes täisväärtuslikud inimesed...

eks meil ole ikka nagu vabadus või nii 8)
nagu vist ka vabadus kellegist midagi arvata icon_rolleyes.gif

aga läbi ajaloo on terve rida tegelasi, kelle tegevusest-leiutamisest-avastamisest jne
me praegu kõik ühiselt kasu saame icon_smile.gif ja samas polnud nad perekonnainimesed
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2007 05:20:02 vasta tsitaadiga

sedand jah aga kui kõik niimoodi arvaks siis poleks ju varsti kellelegi neid odavaid tooteid müüa icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2007 05:32:23 vasta tsitaadiga

samas 8 algatatud teema on ikka vähe teise suunitlusega, kui iibeteema 8)
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.05.2007 13:13:16 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
sedand jah aga kui kõik niimoodi arvaks siis poleks ju varsti kellelegi neid odavaid tooteid müüa icon_rolleyes.gif


Maakera ülerahvastatus on nagunii paljudes piirkondades tõsine probleem. Küll ostjaid jagub.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2007 13:36:45 vasta tsitaadiga

tegelikult jäi mind kummitama veel üks küsimus:
kui teema algataja tahab elada korilase kombel,et talle midagi vaja ei ole siis milleks talle odavad arvuti jubinad icon_rolleyes.gif Arvutit ka ju tegelikult ei oleks vaja.Väga edukalt saaks ka ilma hakkama...

see nüüd ei ole norimisena mõeldud icon_wink.gif
lihtsalt minul on savi,mis hinnaga jubinad on.Kui mulle asi meeldib ja ma tahan siis ma ta ka ostan.Kui hind ei sobi siis ootan või jätan ostmata

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.05.2007 14:27:30 vasta tsitaadiga

mind kah see väike protsendi vahe eriti ei loksuta, kui algatus on ju põhimõtteliselt hüva icon_rolleyes.gif
enamuse juppe olen ostnud siit foorumist, seega ei saa ma ka öelda, et hinda ei vaata 8)

kui kõigile asjadele käega lüüa võiks ju laiemalt võttes kõiki hindu mõned korrad tõsta icon_biggrin.gif
palju neid nälga surijaid ikka oleks. küll leiduks ka saiaostjaid, kui saia hind oleks praegusega kahekordne.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 26.05.2007 14:36:43 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:


kui kõigile asjadele käega lüüa võiks ju laiemalt võttes kõiki hindu mõned korrad tõsta icon_biggrin.gif
palju neid nälga surijaid ikka oleks. küll leiduks ka saiaostjaid, kui saia hind oleks praegusega kahekordne.


Küll varsti saad. Kannata aga, kui anzip teeb unzip ja kõik oma ideed lahti pakib. Puuduv maksutulu tuleb ju kuskilt tagasi saada.

Ja maksuvaba reede oli üks suur vale.
Maksuvabaks jääb see vaid siis, kui sellel päeval ei kuluta elektrit, gaasi, bensiini, diislit ... Seega 7 maksulist päeva nädalas.

Muude aktsiiside lisandumise või tõusu üle väga ei nurisekski. Tubakas võib vabalt olla ka 100.- pakk ja minu tarbejagu alkoholi jõuan ka väljapoolt eestit osta ja säilitada.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 26.05.2007 15:21:24 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
kui teema algataja tahab elada korilase kombel,et talle midagi vaja ei ole siis milleks talle odavad arvuti jubinad :roll: Arvutit ka ju tegelikult ei oleks vaja.Väga edukalt saaks ka ilma hakkama...

Arvuti (mõtlen eelkõige internetiakna rollis) on siiski vahend, mille kaudu saab ennast harida ja maailma asjadega ning uue tehnoloogiaga (mis mind just huvitab) kursis hoida. Kui arvutit poleks, poleks ma saanud ju siin ka seda teemat tõstatada ;) Seega on temast rohkem kasu kui mingist triikmasinast näiteks (millega saab põhimõtteliselt ainult ühte rutiinset operatsiooni teha, mis pole isegi oluline). Tegelikult on arvutiga/internetiga aga hoopis sedasi, et mida rohkem temaga tegeled, seda vähem aega jääb muid lõbusid tarbida. Ma olen sellegipoolest kõikvõimalikke asju ja tegevusi oma elus tarbinud, kõikvõimalikes ametites olnud ja üldiselt on need minu jaoks end järjest ammendanud. Või siis olen leidnud, et tegemist on elu niisama raiskamisega (ei viitsi siinkohal hiigelpikka nimekirja sellistest asjadest tooma hakata - alates saunapidudest ja formaalsetest organisatsioonilistest konverentsidest). Samamoodi on suur raiskamine ka arstide juures käimine ja sellega seotud haigekassa. Parem on osata mitte haigeks jääda ja mehaanilisi terviseriske vältida (jah, 90% on see võimalik). Mis puutub iibesse (mida siin teemas jutuks toodi, kuid mis ei lähe kuidagi enam teemaga kokku), siis lühidalt öeldes olen mina leidnud, et eestlaste hulka tuleks kaks-kolm korda vähendada, siis on nad proportsioonis oma iseloomu ja isiksuse ampluaaga maakera raames. Ma ju näen ja tunnen seda iseenda (täieliku maatõugu eestlase) peal (rääkimata teistest ümberringi), kuivõrd jabur on tegelikult eestlase olemus ja iseloom. PS! Mungaks ei hakka, sest usuvärk ei istu mulle absoluutselt (eriti jabur eluraiskamise tegevus ettekujutuste nimel).

Aga tagasi tulles teemakohasemasse arvutite ja hindade eestisse, siis ega arvuti olemasolu küll mingit rikkust minu jaoks ei eelda. 7...10-aasta vanune arvuti läbimõeldult konfituna on väga jõudlik Internetimasin. Samas ei maksa ta põhimõtteliselt midagi enam. Hinna ja säästupoliitikat näen siiski teises mõttes, vaadates ja mõeldes ka teistele, kes mu ümber arvutitega tegelevad ja läbi elu ülepea rabelevad (ja kes mitte ainut vana netiarvutiga ei rahuldu). Teema põhiidee siin oli siiski selles, et miks saab näiteks pixmania'st tellides niipalju odavamalt asja kätte (koos saatekuluga), samas kohalikud (mõned) müüjad muudkui vaikselt kerivad omakasu protsente ülespoole, suurendades hinnakääre veelgi. Seni kuni eesti keskmised palgad on veel kaugel euroopa keskmisest, on natuke veider maksta siin hoopis kõrgemat hinda (ei pea olema just samapalju odavam nagu palgad eurooplaste suhtes, kuid absoluutväärtuses tehnika hinnatase võiks siiski mitte üle euroopa taseme olla.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.05.2007 11:48:10 vasta tsitaadiga

to 8: Kui raha ei ole, siis mine tööle või vali tasuvam amet, et ei peaks korilase moodi elama. Arvutijupid ei ole esmatarbekaup, seega pole nende hinnakujunduse üle mõtet vaielda, seda reguleerib turumajandus iseregulatsiooni meetodil. Mingite jõuvõtete, a'la keelame riiklikul tasemel ml'l ja ordil erasektori teenindamise ära, rakendamisel lööd lihtsalt turu sassi ja tagad hoopis hinnatõusu, mitte languse. Jupiäri on tänaste hindade juures niivõrd madala kattega, et ainult sellega tegelemiseks peab ellujäämiseks olema arvestatav läbimüük. Kui sul pole oma kauplusteketti, siis ühe poekese pidamine kusagil selveri nurgas tagab raudselt hinnatõusu. Webimüük ei saa olla primaarne, kes oli see suur eesti firma, kes kaotas oma poed ja läks üle webimüügile + edasimüüjad ? Tulemus ? K salong põrutas paari kolme aastaga ees minema ja tänaseks on Enteri poed tagasi. See kui friigid webi kaudu kaupa valivad ja tellivad on kogu läbimüügis kaduvväike protsent, paraku on just needsamad vennad kõige kõvemad lärmajad avalikes foorumites.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2007 12:17:41 vasta tsitaadiga

8, sa oleks ikka pidanud kirjutama, et sõidad aston martiniga,
elad 300 ruuduses korteris ja vohmisid ilmaplikale kolm titte taha 8)
siis oleks ehk ka teemas vähe sisulisemaid poste olnud icon_rolleyes.gif

nüüd aga enamus möliseb su elustiili kallal ja õpetab elama icon_confused.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.05.2007 13:17:44 vasta tsitaadiga

Ei vaevalt, mõlemad äärmused tekitaksid fleimi ja mille pärast üldse ? Sellepärast, et turg on turg ja vastavuses keskmise eestlase maksevõimega. Ainuke mis kripeldama paneb ongi nende usa ja euro webipoodide vahtimine ja hindade võrdlemine meie omadega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.05.2007 19:55:35 vasta tsitaadiga

kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2007 23:50:34 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu

kui sul on aega siin foorumis muliseda icon_razz1.gif
oleks sul võimalus ka selle aja tühja täitmise asemel sent teenida, et see tibakene vahe kinni maksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 28.05.2007 00:31:19 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu

kui sul on aega siin foorumis muliseda icon_razz1.gif
oleks sul võimalus ka selle aja tühja täitmise asemel sent teenida, et see tibakene vahe kinni maksta icon_smile.gif


Tore , et vähemalt keegigi siin oma iiidolpartei iga nõmedat hinnatõusu maani valmis kummardama on. icon_razz1.gif

Pole see vahe nii tibake midagi, kui elektriga kütta. Päris märkimisväärsed arved eesti kroonides.

Rääkimata siis kütusest, mida hakkame siis järgmisest aastast odavalt läti tanklatest ostma. Au ja kiitus targa otsuse eest , ning palju talvepähkleid. (Kusjuures seee aktsiisitõus oli liitumislepingu järgi vajalik alles aastaks 2010
Aga endised parteilased ju mäletavad, kuidas viisaastaku plaan täideti 3 aastaga ).
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2007 00:35:39 vasta tsitaadiga

no aga euroga vaja ju liituda (el-iga liitumise tingimus on selline ja) ja selleks need nõutud aktsiisitõusud ongi, kuigi, tõsi, nendega on hiljaks jäädud.
Tõsi on ka see, et eelmise valitsuse ajal vahetult enne valimisi oleks see ettevõtmine suht utoopia olnud.
Mida hiljemaks see aktsiisi tõus lükata, seda ebatõenäolisemalt me euroga 2011 liitume

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 28.05.2007 00:55:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
no aga euroga vaja ju liituda (el-iga liitumise tingimus on selline ja) ja selleks need nõutud aktsiisitõusud ongi, kuigi, tõsi, nendega on hiljaks jäädud.
Tõsi on ka see, et eelmise valitsuse ajal vahetult enne valimisi oleks see ettevõtmine suht utoopia olnud.
Mida hiljemaks see aktsiisi tõus lükata, seda ebatõenäolisemalt me euroga 2011 liitume


Euroopa liit ei nõua elektri aktsiisi kehtestamist, ei liitumiseks ega hiljem. Nii et siililegi selge, milleks makse vaja tõsta. Et täita tulumaksu alandamise näilist lubadust, samas teisest taskust topelt tagasi krabades.

Samas on küsitav, kas tavakodanik sellest eurost peale hinnatõusu midagi võidabki.

Ehk siis selge arusaamise, kui paljud kaubad meil poes euroopa keskmisest kallimad on ja kui pisikesed on paljude palgad tegelikult eurodes.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2007 01:11:46 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:
B6 kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu

kui sul on aega siin foorumis muliseda icon_razz1.gif
oleks sul võimalus ka selle aja tühja täitmise asemel sent teenida, et see tibakene vahe kinni maksta icon_smile.gif


Tore , et vähemalt keegigi siin oma iiidolpartei iga nõmedat hinnatõusu maani valmis kummardama on. icon_razz1.gif


ikka. jama aint et ma iga kord muhu saan - üritan ju maast madalamale kummardada, betoon or asfalt tuleb ette icon_neutral.gif

pistke oma poliitika pliiatsitopsi icon_razz1.gif

mulle meeldib teemaalgataja suhtumine.
kindlasti pole tal vaja eestkõnelejat-targutajat icon_rolleyes.gif
oleks see siis nii halb, kui õnnetu arvutijupp tuleks tiba odavam icon_confused.gif
mina ostan jah foorumist alega või aitab mind sisemine karvane käsi soodukaga 8)

pekske meest, mitte mehe mütsi.
st targutage põhjendatult mitte ärge minge idee autori elustiili kallale.
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.05.2007 05:30:30 vasta tsitaadiga

selle aktsiisitõusuga on selline jama, et muud teenused/kaubad tõusevad kontrollimatult, millega omakorda kaasneb meeletu inflatsioon. teenuste kallinemine toob aga tõenäoliselt välisinvesteeringute vähenemise, tööjõu väljavoolu, ning sellega saab kaasneda ainult majanduslangus. mäletamist mööda ei eitanud ka padar taolise jama tekkimist, kuid sinisilmselt arvas ,et eesti tuleb sellest paari aastaga välja (isiklikult arvan, et selleks oleks ainuke võimalus haanjja orgudes leida enneolematu naftamaardla. Mäletamist mööda sai just inflatsioon eesti euroga liitumise komistuskiviks.

arvutijuppide hind mind absoluutselt ei koti- Kontoriarvuti hind on kümnendi jooksul kukkunud 20k pealt ca 5k peale- osteti enne, ostetakse praegu, ostetakse ka siis, kui see taas tõuseks 400%. Lõppkokkuvõttes pole ju kellelgi kohustust oma arvutiparki iga poole aasta tagant ainult sellepärast välja vahetada, et uus ja kiirem protsessor turule tuli. Tillipikendamine väheneks, kuid ega siis kõvatamine peabki nõudma raha
icon_lol.gif

B6, ma jätaks jalamaid HV-s mölisemise, kui leiaks omale tegevuse, mida samalaadselt igast asendist ja jõudemomentidel harrastada saaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2007 08:10:33 vasta tsitaadiga

Tupsu kirjutas:


Samas on küsitav, kas tavakodanik sellest eurost peale hinnatõusu midagi võidabki.

kindlasti on juba võitnud, kasvõi juba sellest, et suur osa välisinvesteeringuid peale EL-i liitumist on tehtud selles usus ja lootuses, et Eesti liitub peagi stabiilse eurotsooniga, mis välistab spekulatsiooni kohaliku valuuta vastu. Kui nüüd peaks selguma, et euroga liitumine jääb väga kaugesse tulevikku (ütleme 2020), siis tekitab see täiendava riski nende jaoks, kes on võtnud europõhist laenu, kuna jooksevkonto defitsiidi suurenemise ja inflatsiooni tõttu usaldus eesti krooni vastu võib kõikuma lüüa ja see jällegi loob täiendava võimaluse luua devalvatsiooni spekulatsioonideks, mis selle toimumise korral tähendaks krahhi kümnetele tuhandetele eesti peredele, kes on europõhist laenu võtnud ja sadadele tuhandetele inimestele, kes lihtsalt hetkega vaesuksid võrreldes muu Euroopaga.

Mina sellega ei riskiks, kui isegi see risk väga väike on.

Ma ei ole elektrienergiaaktsiisiga paraku kursis, kuid isegi kui seda vaieldavatel alustel tõstetakse, kas polnud selle tõus vaid 5 senti? Ja sedagi vaid tingimusel, kui energiaettevõte hoolimata saastetasude langusest otsustab hinda tõsta?

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.05.2007 09:00:21 vasta tsitaadiga

sisuliselt 5% elektrile juurde tähendab tööstustarbijatele meeletut tõusu, mida tuleb kompenseerida muu arvelt
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2007 13:44:44 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:

B6, ma jätaks jalamaid HV-s mölisemise, kui leiaks omale tegevuse, mida samalaadselt igast asendist ja jõudemomentidel harrastada saaks icon_lol.gif

oleks mul viitsimist midagi tarvilist teha ma kah ei pläkutaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priia
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2002




sõnum 01.06.2007 10:34:48 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu

Kes sinu arvates siis elektrihinna kinnitab ja kütuseaktsiisi kehtestab?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 01.06.2007 11:04:52 vasta tsitaadiga

priia kirjutas:
Kes sinu arvates siis elektrihinna kinnitab ja kütuseaktsiisi kehtestab?


Pakun lihtsad vastusevariandid.

Vastus A : Vabariigi valitsus
Vastus B : Reformierakond juhatuse koosolekul

Minu vastusevariant on B
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 01.06.2007 11:08:24 vasta tsitaadiga

Tupsu, keegi ei kohusta sind siin riigis elama sulle ebameeldiva valitsuse all.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 01.06.2007 11:55:51 vasta tsitaadiga

priia kirjutas:
kännuämmelg kirjutas:
kui nüüd hinnamõjutustest rääkida, siis mina leian, et kütus ja elekter peaksid küll olema riiklikult kontrollitud hindadega, kuna nende mõjul tõuseb ka kõik muu

Kes sinu arvates siis elektrihinna kinnitab ja kütuseaktsiisi kehtestab?


see oli mulle küll uudis, et meie elektri ja kütusehind sõltub ainult aktsiisist icon_lol.gif
probla ongi ju selles, et ühel puhul sõltub kontroll monopoli üle saunakokkulepetega ning teisel juhul määreb meie kanged hinnad ikkagi kartellikokkuleped, mida küll proovitakse nelja sõraga tagasi ajada
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kohaliku hinnakujunduse teemaline arutlus. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.