Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2020 19:20:37 vasta tsitaadiga

Sest see on Hinnavaatlus. Siinsed inimesed eristavad mobiiliekraanilt juba FullHD puhul iga pikslit. Rääkimata sellest, et tajuvad autoga sõites 0,0001 baari suurust rõhuerinevust rehvis.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 25.03.2020 20:07:57 vasta tsitaadiga

Jeesus ütles, et fullhd audio on parem kui 480p audio
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.03.2020 20:38:02 vasta tsitaadiga

No ja sa ullike uskusid teda? icon_razz1.gif

Scott kirjutas:
Miks peab tooma lolli ja asjassepuutumatut võrdlust icon_question.gif

sest ta on rumal ja ei saa aru, et see ei puutu asjasse icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 16:41:45 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni Youtube ei muuda ühepoolselt bitrate pole mul sellega probleemi mis nad default kvaliteediks määravad. Lisaks on Youtube tasuta. See ei tähenda muidugi, et nad võivad teha misiganes ja vaatajaid ja sisuloojaid kottida.
Probleem tekiks siis, kui kellelgi on tellitud Youtube RED ehk tasuline teenus ja Youtube ühepoolselt hakkab seda nerfima ilma kuutasu alandamata. Vot seda mina ei seediks. Pmst see ongi see mida Netlix praegu teeb.

Niikaua kuni ei ilmu tõendeid Youtube poolsest bitrate nerfimisest ütleks ma, et nad on kõik õigesti teinud erinevalt Netlixist.

EDIT: 720p juurest on nüüd eemaldatud punane HD märk. Alguses ma arvasin, et eelnevalt avatud HD videod on peale lehe uuesti laadimist nerfitud 480p peale aga tuleb välja, et see on lihtsalt UI muudatus.
https://www.reddit.com/r/youtube/comments/fpzdq0/bug_720p_not_hd/
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.05.2020 09:19:37 vasta tsitaadiga

Üks huvi pakkuv kanal kes teeb Youtubeis huvitavaid Livei aga öösel (meie aja järgi) ja alles ei jäta icon_mad.gif
Kas on olemas mingit lahendust, et see automaatselt salvestuks mulle, et ikkagi saaks järele vaadata?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 02.05.2020 12:08:32 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 15.05.2020 03:57:58, muudetud 1 kord
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2020 15:43:45 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Üks huvi pakkuv kanal kes teeb Youtubeis huvitavaid Livei aga öösel (meie aja järgi) ja alles ei jäta icon_mad.gif
Kas on olemas mingit lahendust, et see automaatselt salvestuks mulle, et ikkagi saaks järele vaadata?

See on kummaline, sest kõik kanalid mida ma jälgin - isegi need kes teevad meie aja järgi öösel Livestreame omavad vähemalt unlisted versioone nendest streamidest. Hiljem ilmub kanalisse edited lühem versioon.
Seega pean väga kaheldavaks, et nad kohe peale livestreami need kustutavad, kuna minuteada pole Youtube's sisu looja kogumaht piiratud. Tegu pole a'la Gmaili inboxiga millel on teatud (päris suur) kogumaht.
Kõik livestreamid on seni olnud tagantjärgi vaadatavad. Oled sa kindel, et sul ei tule meili peale teavitust unlisted lingiga või https://www.youtube.com/feed/subscriptions lehele linki?

Tegelikult mulle ei meeldi livestereamid, kuna see läheb esialgse Youtube mõttega vastuollu. Esialgne point oligi vaadata videoid endale sobival ajal mitte joosta teleka (nüüd arvuti) ette x kellaajal. Seetõttu ma ei näe livestreame paremana kui teleka ülekandeid. Mulle meeldib vaadata siis kui mul on aega mitte siis kui keegi teisel pool maakera otsustab, et nüüd on õige aeg kell 2 öösel, sest temal on parasjagu päev.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2020 15:45:38 vasta tsitaadiga

Mul on samuti paar kanalit jälgimisel, kus pole võimalik hiljem vaadata.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.05.2020 16:15:51 vasta tsitaadiga

Tobe veel see, et põhjus miks video maha võetakse teebki just selle video veelgi huvitavamaks/põnevamaks. doh.gif
Meili tulnud teate link ütleb, et video privaatne.
Spoiler Spoiler Spoiler


youtube-dl ei saa ka live salvestusega hakkama (vigane fail). Sama lugu Downloadhelperiga (ei tuvasta midagi kui live mängib).
Pm ainult heli vaja.
Praegune variant jätan ööseks arvuti lahti, panen meilie jõhkra alarmi, ärkan üles, video mängima, heli salvestama (what u hear) ja magan edasi. okse.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2020 16:22:31 vasta tsitaadiga

No eks igaüks ise teab. Minu jaoks kummaline tegutsemine video looja poolt vaadete ja kanali subscriberite mõttes. Ei hakkaks küll mingi podcasti vms pärast rabelema öösel ise.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 02.05.2020 17:09:28 vasta tsitaadiga

Ju saab ise ka aru, et ajab mingit sousti suust välja ja ei taha, et keegi seda hiljem näeks ja kommenteerima hakkaks. Lõpuni usklikud fännid vaatavad igal ajal ja ei kritiseeri.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2020 17:32:37 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Üks huvi pakkuv kanal kes teeb Youtubeis huvitavaid Livei aga öösel (meie aja järgi) ja alles ei jäta icon_mad.gif
Kas on olemas mingit lahendust, et see automaatselt salvestuks mulle, et ikkagi saaks järele vaadata?

See on kummaline, sest kõik kanalid mida ma jälgin - isegi need kes teevad meie aja järgi öösel Livestreame omavad vähemalt unlisted versioone nendest streamidest. Hiljem ilmub kanalisse edited lühem versioon.
Seega pean väga kaheldavaks, et nad kohe peale livestreami need kustutavad, kuna minuteada pole Youtube's sisu looja kogumaht piiratud. Tegu pole a'la Gmaili inboxiga millel on teatud (päris suur) kogumaht.
Kõik livestreamid on seni olnud tagantjärgi vaadatavad. Oled sa kindel, et sul ei tule meili peale teavitust unlisted lingiga või https://www.youtube.com/feed/subscriptions lehele linki?

Tegelikult mulle ei meeldi livestereamid, kuna see läheb esialgse Youtube mõttega vastuollu. Esialgne point oligi vaadata videoid endale sobival ajal mitte joosta teleka (nüüd arvuti) ette x kellaajal. Seetõttu ma ei näe livestreame paremana kui teleka ülekandeid. Mulle meeldib vaadata siis kui mul on aega mitte siis kui keegi teisel pool maakera otsustab, et nüüd on õige aeg kell 2 öösel, sest temal on parasjagu päev.

live streami tehes saad valida kas arhiveeritakse või ongi peale live kadunud. Lisaks siis veel arhiveerimise valikud nagu unlisted, privaatne jne..
Aga kunagi sai otsitud ja scheduled taskiga pmst saab panna recordima aga see eeldab, et algaks kindlal ajal. Võib tegelikult panna kuni 2 tundi max peale algusaega, siis tirib algusest alates alla.
https://ytdl-org.github.io/youtube-dl/index.html ja teed scripti ning siis scheduled taski.
Muidugi igal striimil on uus link aga vanasti toimis kui panid lingiks youtube.com/kanalinimi/live aga ei tea kas see enam toimiks. Päris mitu aastat möödas
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 03.05.2020 02:13:10 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 15.05.2020 03:58:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 03.05.2020 04:59:18 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Keegi ei takista sind vaatamast udukogusid.
Kui sa teed seda muusika kuulamise eesmärgil siis vahet pole.
Alla 5" ekraani ja 720p resoga telos oli täiesti ok 720p tarbimine.
Aga kui telo on fullhd ja üle selle, siis sorry aga nägemisega pole kõik korras?

Enne, kui number hakkab nägemist diagnoosima, võiks mõttega veelkord lugeda algse kirjutise:
Scott kirjutas:
Öelge, miks peab videosid nt moblaekraanil vaatama HD- või veelgi kõrgemas resolutsioonis? On need mikrodetailid nii tähtsad, mis SD korral nägemata jäävad?
Arvutiekraanil on suurem reso asjakohane.


Ma vaatan 480p youtuubi, kõik on kena.


Kui tõesti on vaja mingit videot kaaderhaaval kullipilguga uurida, siis selleks on arvutiekraan. Mobiilis, olenemata sisust ja ekraani suurusest ning resost, on 480p või 720p piisav ja teiste võrgukasutajate austamine. Oma wifis tehke muidugi nii, kuidas tahate.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.05.2020 11:59:56 vasta tsitaadiga

Scott, inimesed on erinevad. Mind häirib küll 480p pildi kvaliteet.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2020 12:27:30 vasta tsitaadiga

Igasugused p-eed on eraldiseisvana üsna kasutu infobitt, loevad algmaterjali kvaliteet, koodek, bitrate... kindlasti veel midagi. Kui varem oli Youtubes 720p enamasti täiesti okei, isegi 480p oli kohati vaadatav siis praegu on isegi 1080p üsna kohutavaks nuditud.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 03.05.2020 18:34:51 vasta tsitaadiga

Sellest nudimisest see teema alguse saigi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2020 23:03:43 vasta tsitaadiga

Sry kui seda on juba küsitud, aga kunagi nagu sain nii, et PC käitus nagu telekas ehk sai saata YT video nii, et hakkas teises PC-s kohe mängima. Nüüd ei suuda leida, jõuan googeldades ikka https://www.youtube.com/pair leheni, mis pole see mis vaja.
Kas mäletan valest ja seda pole olnduki või on see feature eemaldatud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003




sõnum 04.06.2020 22:22:01 vasta tsitaadiga

Lisad lingile ?autoplay=1 icon_question.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.06.2020 10:22:01 vasta tsitaadiga

Kuidas adblock vms kasutades saaks lahti nendest overlaydest, mida osadele saitidele hirmsasti meeldib YT videodele peale panna, et lehelt ära ei mindaks?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2020 10:39:17 vasta tsitaadiga

https://adblockplus.org/en/elemhidehelper icon_question.gif
http://jessehakanen.net/adblockpluspopupaddon/ icon_question.gif
Aga kui saidilt normaalselt ära minna ei saa, siis sinna saidile rohkem lihtsalt ei lähe - lihtne.

Filter midagi stiilis ##div[class*="overlay"] vms.


viimati muutis A.S. 05.06.2020 10:58:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.06.2020 10:58:58 vasta tsitaadiga

Ei ole webdev, mis element siin nt ära tuleb blokkida? https://sky.ee/valismaise-artistide-hingehoidja-eestis-kes-ulatab-paasteronga/

Jah, ma tean - see näotu sky.ee portaal on üldse paras soperdis aga vahel liigub seal normaalset juttu ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2020 11:07:31 vasta tsitaadiga

A.S.,
tsitaat:
Deprecated since ABP 3.0. Although it might still work with some extensions, it could become obsolete at any time.

Element Hiding Helperi kohta siis. Parem kasutada uBlock Origin juba millel see funktsionaalsus sisseehitatud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2020 13:02:07 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ei ole webdev, mis element siin nt ära tuleb blokkida? https://sky.ee/valismaise-artistide-hingehoidja-eestis-kes-ulatab-paasteronga/

Ja mis sind seal häirib? Et ei saa kohe YT lingi peale klõpsata? No pikalt välja kirjutades oleks see äkki nii...
sky.ee##DIV[style="position: absolute; overflow: hidden; left: 0px; top: 0px; margin: 0px; padding: 0px; max-width: none; max-height: none; border: medium none; line-height: 1; backface-visibility: hidden; visibility: visible; background-color: rgb(0, 153, 255); width: 860px; height: 470px; opacity: 0;"]

Vot ei tea mitte, mida sa tahad, mind igatahes ei häiri seal midagi.

Tomorrow kirjutas:
tsitaat:
Deprecated since ABP 3.0. Although it might still work with some extensions, it could become obsolete at any time.

Element Hiding Helperi kohta siis.

Mul on ABP 2.9.1, peale seda muutus minu jaoks filtrimajandus ebamugavamaks. Maitse asi muidugi.

Tomorrow kirjutas:
Parem kasutada uBlock Origin juba millel see funktsionaalsus sisseehitatud.

Kunagi proovisin, samuti ebamugavam kui vanem Adblock Plus. Proovin ehk mingi aeg uuesti, on äkki midagi muutunud.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2020 14:31:54 vasta tsitaadiga

A.S., Alla ABP 3.0 vist ei toimigi ju uuema Firefoxi jms peal.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.