Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Error 678 (XP arvuti ja ADSL) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 11.02.2003 17:50:37 Error 678 (XP arvuti ja ADSL) vasta tsitaadiga

Ma saatsin kirja küll ka ET klienditeenistusele, aga teadagi, nood aeglased ja pole ju nendepoolne probleem, seega ei usu, et oskavad aidata.

Selline suur jama - Windows 98 masin (vana) puhul saab ADSL ühenduse sisse. XP-d kasutav uus süsteem aga keeldus täna järsult töötamast. Hommikul oli kõik OK, vahepeal keegi midagi arvutiga ei teinud, aga nüüd... Kui tahan ühendada arvutit, ütleb sellise veateate:

Opening port...
Error 678. Remote computer did not respond.

Kõik juhtmed on ühenduses, kaardid töötavad, arvutile ja modemile mitmeid restarte tehtud, ka seisnud veel mitu tundi väljalülitatud olekus. Masina ja modemi vahel on ühendus kenasti olemas - ETH1 tuli põleb... aga ometigi ei ühenda ära. Ja vaid ühte masinat. See vana Win98-s jooksev EnterNet'i kasutav süsteem töötab, kuid mul on jama - vaja ikka uue masinaga töötada...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 11.02.2003 17:53:06 vasta tsitaadiga

Ahjaa, teised siin räägivad, et võrgukaart lahti nihkunud. Aga mul on integreeritud kaart .... Mis pean emaplaadi välja vahetama vei?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2003 19:36:28 vasta tsitaadiga

Proovi uus ühendus teha(Create a new connection)Mul ükskord aitas, ei teagi milles viga oli.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 11.02.2003 19:55:51 vasta tsitaadiga

See on jälle selle arvuti viga, mille üle ma kurtnud olen juba eiteamitmekümnes teemas icon_sad.gif

Ühel hetkel lakkas hiir ka töötamast - st. keik, mis emaplaadil on, lõpetas töö. Nu ja siis ärkas järsku ellu, kuigi hiir ei funka hästi, aga paremat hiirt ei julge ka panna, kesteab kaob täitsa ära...

Nutt tuleb peale icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 11.02.2003 20:03:26 vasta tsitaadiga

vaheta siis emaplaat ära
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 11.02.2003 20:29:57 vasta tsitaadiga

Hea öelda, vaheta; krt, vii jälle garantiisse... Üle viskavad need probleemid juba. Aga minu viga see küll kuskilt otsast olla ei saa... las siis vahetavad peale, ainult kahju ajast mis kulub, krt... ja see asjaajamine... Saanux korralikult töötava masina...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
feng
HV vaatleja
feng

liitunud: 18.07.2002




sõnum 12.02.2003 00:33:15 vasta tsitaadiga

Kle, sul emaplaat pesast välja nihkunud. Keri isa siin korralikult ümber wuuduu kaardi ja ... ok, icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bean
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003




sõnum 12.02.2003 18:27:29 Re: Error 678 (XP arvuti ja ADSL) vasta tsitaadiga

[quote="Aq"]Ma saatsin kirja küll ka ET klienditeenistusele, aga teadagi, nood aeglased ja pole ju nendepoolne probleem, seega ei usu, et oskavad aidata.

thumbs_up.gif

Nii et kui pesumasin ei tööta, sest naabrimees viis mootori ära, piinan elektrivõrke?? icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 12.02.2003 21:09:48 vasta tsitaadiga

Ikka, jah, aga sain isegi vastuse.

Proovin veel ühte asja siis - installin võrgukaardi uuesti. Eks näis mis juhtub.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.02.2003 11:49:17 vasta tsitaadiga

win2k ja winxp kipuvad võrgukad disablema vahel ise, olen sellega nii palju koku puutunud
tee local area connectioni peal parem klõps ja vaata, kas annab klikata enable, kui jah, siis aktiviseeri võrgukas klikates enable ja ongi korras
control panel->network connections-> lan (seal parem klõps jne)
see tõesti järgi proovitud ja mis seda disablemist põhjustab, pole veel sellest aru saanud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.02.2003 11:56:52 vasta tsitaadiga

tint kirjutas:
win2k ja winxp kipuvad võrgukad disablema vahel ise, olen sellega nii palju koku puutunud
tee local area connectioni peal parem klõps ja vaata, kas annab klikata enable, kui jah, siis aktiviseeri võrgukas klikates enable ja ongi korras
control panel->network connections-> lan (seal parem klõps jne)
see tõesti järgi proovitud ja mis seda disablemist põhjustab, pole veel sellest aru saanud
Ainus mis nii kentsaka jutu peale pähe tuleb, et tasub kontrollida - kas kuskil pole energiasäästu lubatud (mõeldud tegelikult rohkem läpakatel kasutamiseks).
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.02.2003 12:02:21 vasta tsitaadiga

kentsakas ..aga no esineb suht palju...tahaks ikkagi teada siin, kas aq sai selleõpetusega asja tööle, või pidi tõesti võrgukat installima hakkama... icon_smile.gif
aga just tavalistel pc'del on seda olnud ja lülitatakse õhtul arvut välja, hommikul sisse ja enam netti minna ei saa, klikkad enable ja asi taas ok... krt seda teab, milles tegelik asi icon_question.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.02.2003 12:09:23 vasta tsitaadiga

tint kirjutas:
kentsakas ..aga no esineb suht palju...tahaks ikkagi teada siin, kas aq sai selleõpetusega asja tööle, või pidi tõesti võrgukat installima hakkama... icon_smile.gif
aga just tavalistel pc'del on seda olnud ja lülitatakse õhtul arvut välja, hommikul sisse ja enam netti minna ei saa, klikkad enable ja asi taas ok... krt seda teab, milles tegelik asi icon_question.gif
Kummalisel kombel pole mulle veel kordagi ega kusagil sellist nähtust ei endal esinenud aga keegi kurtnud, seetõttu nimetasin kentsakaks jutuks.
Ega võrguühenduse tüüp mingit rolli mängi? STV, Starman, Atlas ...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.02.2003 12:15:33 vasta tsitaadiga

ET adsl kõigil olnud, a'la just light, kodu, kodutöö, basic, mediumiga jne sellist kammi pole olnud.
ju ta siis seotud kuidagi ppp ühendusega
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 13.02.2003 15:01:04 vasta tsitaadiga

Ei, ma tegin ikka uninstall-install ära. Asi töötab küll, aga läheb konflikti. Ma tõesti ei tea - kas mõni muu asi emaplaadil (hiir kõige kahtlasem) või on muu asi... igatahes nüüd nett töötab, aga hiir kiilub vahel kinni - st et peab ootama enne kui jälle kasutada saab.

Igatahes. Mul oli nagunii plaanis XP maha lasta ning uuesti clean install ning siis ka Linux püsti panna. Kui ka peale seda samad jamad jätkuvad, siis läheb vist kogu kupatus poodi tagasi, aitab sellest jamast. Mina tahtsin töötavat arvutit.

Aga veel - KNOPPIX-LINUX süsteemis hiir töötab, kuid netiühendust luua ei saa - niet kes teab, misjama on. Kas emaplaadil miskid klemmid lühises, või tõesti vaid op-sys XP (KNOPPIX'is olen vaid 2 korral suutnud netiühenduse tööle saada, hiljem enam mitte)...

Täna vaatan-uurin, kas Mandrake saab kusagilt laadima panna ja kui see olemas, siis reedel hakkan maha installima süsteemi.

BTW - kas keegi teab öelda, kust saaks laadida netist Linux'i (eeldatavasti Mandrake või RedHat) ISO-failina; et saaks plaadile kõrvetada ja installida. Muidu sealt Mandrake lehelt väga keerukas, peab kõik failid vist ühehaaval laadima. Mul GetRight küll olemas, aga ikkagi... Anuh, see teemast mööda. Eks ma vaatan neid Linux-i lehti veidi hiljem...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.02.2003 15:37:44 vasta tsitaadiga

link :: isod

Õige mitmed koos...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Error 678 (XP arvuti ja ADSL)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.