Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Duke nukem 3d, pelame netis ;) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 03.09.2005 13:08:30 Duke nukem 3d, pelame netis ;) vasta tsitaadiga

muudetud, kuna lingid olid maas :
http://www.megaupload.com/?d=4265QDCE
siit saate duke.

http://www.rancidmeat.com/project.php3?id=1
siit saate rancidmeat pordi (vajalik mängimiseks)

http://forums.dukesterx.net/dload.p...tegory&cat_id=2
siit dukesteri clienti, see on vajalik weebi connectimiseks.

Kõigepealt pakkige duke endale sobivasse kohta, siis installite selle rancitmeat pordi ja siis dukesteri.
Mängime läbi rancimeat pordi, oleks vaja panna paika oma ip aadressid (kui olete ruuteri taga, siis nii sisemine kui välimine ip)

Mängida võiks homme, kell 17.00 (tegelikult igal ajal kui server püsti on, )
Serveri nimi on no lag unless u lag.


viimati muutis eastsider 04.09.2005 17:26:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 03.09.2005 13:41:49 vasta tsitaadiga

Nu epale 3 võiks ju teha.Siis kui F1 läbi on.
_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 12:14:06 vasta tsitaadiga

url not found icon_rolleyes.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 04.09.2005 13:18:16 vasta tsitaadiga

Oleks kah käpp aga jah... url not found icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 04.09.2005 14:22:13 Re: Duke nukem 3d, pelame netis ;) vasta tsitaadiga

eastsider kirjutas:
Duke ja mängimiseks vajaliku dukesteri saate siit :
http://meeme.batshit-insane.net/duke_w32_bin_and_dukesterX.zip


Installite dukesteri, siis gonfite ära ja läheb mänguks.
Mängimine toimub serveris (juhul kui see püsti on), mida hostib skydro

Soovijad vastake teemasse või joinige skydro serverisse.
Päris mõnus vanakooli mäng.


Kui lingi tööle saab siis teavitage mind ka, kes või mis see skydro on (url)?
Ma võin torusse panna kui tahate: Duke Nukem 3D Atomic Edition (eng full game).rar 34,4MB või DUKE3D.RAR 16,4MB.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 14:42:54 vasta tsitaadiga

http://forums.dukesterx.net/dload.php?action=category&cat_id=2 siit saab dukesterx cliendi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 18:47:53 vasta tsitaadiga

väga haige mäng igatahes icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 04.09.2005 19:30:06 vasta tsitaadiga

Kas sa said ikka normaalselt ka mängida? Keegi ozzi nimeline läägis meil seal julmalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 19:30:39 vasta tsitaadiga

Kui Ozz ära läks, siis ei olnud mingit läägi icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 04.09.2005 20:07:53 vasta tsitaadiga

Kuidas serverisse sisse saab?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 20:47:57 vasta tsitaadiga

dukesterX'ga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 20:50:42 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2005 20:53:23 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
error


playerite arv oli limiteeritud kui mängus olime
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 04.09.2005 23:12:43 vasta tsitaadiga

lahe (nostalgia) mängida kui ainult servu üleval on. Kas saab ka teisi kolle mängu lisada, või ainult need kes sisse logind on icon_question.gif

Palju see Duke3d servut koormab kui 5 klienti korraga sees tegutseb?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2005 00:38:22 vasta tsitaadiga

võiks täpsemalt selgitada, mida ja kuhu ikkagi mingid failid panna tuleb ja mida käivitada mismoodi icon_confused.gif
proovisin neid antud faile igale poole oma duke'i kataloogidesse toppida, aga ikkagi teatatakse koguaeg, et mingeid vajalikke mängufaile ei leitud
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 05.09.2005 06:51:24 vasta tsitaadiga

Vajalik duke3d.grp fail pordi bin kaustas.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 05.09.2005 23:49:35 vasta tsitaadiga

ala kirjutas:
lahe (nostalgia) mängida kui ainult servu üleval on. Kas saab ka teisi kolle mängu lisada, või ainult need kes sisse logind on icon_question.gif

Palju see Duke3d servut koormab kui 5 klienti korraga sees tegutseb?


tegelikult saab ka teisi kolli lisada, samuti saab mängida coopi.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 06.09.2005 23:11:38 vasta tsitaadiga

Mõtlesin mõne MP mapi teha,kellelgi on häid ideid,milline see võiks välja näha?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 07.09.2005 14:53:33 vasta tsitaadiga

Näiteks kuskil ruumis sees, nagu map dhouse oleks minu arvates päris vinge.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 08.09.2005 12:52:03 vasta tsitaadiga

Mis loogika järgi too server üleval on? Kes seda haldab üldse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 08.09.2005 16:20:36 vasta tsitaadiga

avaldage soovi ja paneme serveri üles icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fungus
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 19.09.2005 23:32:43 vasta tsitaadiga

toimib see dukamine teil veel?

viimati muutis fungus 19.09.2005 23:43:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 19.09.2005 23:37:27 vasta tsitaadiga

toimib ikka ,kui HV-lasi pole siis teisi servusid ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2005 16:33:38 vasta tsitaadiga

Kuidas mäng AA ja AF reageerib? FPS on mingi 1000 kandis? icon_lol.gif

Kas Duke on nüüd siis vabavara?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2006 13:58:50 vasta tsitaadiga

keegi kunagi uut "turniiri" ei viitsi korraldada? icon_wink.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.07.2006 14:11:44 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
keegi kunagi uut "turniiri" ei viitsi korraldada? icon_wink.gif


roostetab, et vähe pole, aga toimib ikka samal vanal addressil:)
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnikman
HV vaatleja
sputnikman

liitunud: 16.06.2006




sõnum 30.07.2006 22:31:20 vasta tsitaadiga

Ma oleks ka käpp, kui kellegagi mängida oleks. Ise oman P II 233 masinat, 2 mb videot ja 13 '' monitor icon_biggrin.gif just paras mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 31.07.2006 11:40:57 vasta tsitaadiga

keegi klienti ei saaks uuesti yles visata?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 21:25:59 vasta tsitaadiga

ala kirjutas:
toimib ikka samal vanal addressil:)

Mis mõttes samal vanal aadressil?

Uuendage faile : Duke Nukem 3D Ready to play xDuke
sisaldab xDuke porti ja DukesterX multiplayer launcherit. Lisaks on vaja Duke Nukem 3D - Atomic Edition (ver 1.5) DUKE3D.GRP fail install kausta kopida.

Lepime mingi aja kokku ja mängime?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 00:17:40 vasta tsitaadiga

skyTronic, ei tea kuidas ma selle tööle saan icon_question.gif kust ma selle GRP faili veel saan icon_question.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ala
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 05.08.2006 10:50:04 vasta tsitaadiga

reimers66 kirjutas:
skyTronic, ei tea kuidas ma selle tööle saan icon_question.gif kust ma selle GRP faili veel saan icon_question.gif


Lasen praegu torusse faili: duke_w32_bin_and_dukesterX koik vajalik netis mangimiseks.zip
Ma arvan et peale kl 12.00 on üleval. 53,2 MB (55 881 571 bytes) Seal on kõik olemas!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 12:46:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
duke_w32_bin_and_dukesterX.zip

Ma millegipärast arvan, et see zip sisaldab rancidmeat porti, mida tänasel päeval enam ei kasutata. Samuti kahtlen, et GRP faili versioon on 1.5 . Omavahel, kellel on sama port, DukesterX versioon ja sama GRP fail, võibolla töötab, aga kui ühel mängijal üks nendest komponendidest midagi muud juhtub olema, siis teadagi, ei ole võimalik mängida.

Seega on kasulik hankida kõige populaarsem port (xDuke), launcher (DukesterX 1.5.1 xDuke mod) ja DUKE3D.GRP (Atomic Edition, ver 1.5) fail.

Pordi ja launcheri saab lingilt, mida mainisin paar posti tagasi : siit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2006 15:42:44 vasta tsitaadiga

Kas ka linuxi jaoks midagi sellist on?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2008 00:47:11 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Kas ka linuxi jaoks midagi sellist on?


http://ny00123.sitesled.com/files.html

Sealt Linux ports of Build-engine games

Kuna mul Ubuntu 7.10 siis install imelihtne...

Aga seda neti klienti pole veel uurida j6udnud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 08.03.2008 09:13:27 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Kas ka linuxi jaoks midagi sellist on?


http://ny00123.sitesled.com/files.html

Sealt Linux ports of Build-engine games

Kuna mul Ubuntu 7.10 siis install imelihtne...

Aga seda neti klienti pole veel uurida j6udnud



Ja selle v2ljam6tlemiseks l2ks sul siis pea 2 aastat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2008 10:28:59 vasta tsitaadiga

hea, et niigi kiirelt l2x icon_rolleyes.gif
------
Sain endal k6ik HRP ja muud vidinad t66le
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 10.03.2008 19:25:44 vasta tsitaadiga

keegi mängib ka veel?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 19:34:56 vasta tsitaadiga

keegi võiks faili üles panna uuesti icon_razz.gif esimene link ei funga enam..

muidu oleks ka käpp.. siin paar õhtat oleme semudega ka Quake 3 arenat tagunud..hea meelega liituks ka Dukega icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 22:10:06 vasta tsitaadiga

weedstone kirjutas:
keegi mängib ka veel?

jah

xDuke port: http://www.gel.ulaval.ca/~klein/duke3d/Duke3d_Binary_Only_v19.7.1.zip
dukesterx võrgumängude jaoks: http://www.gel.ulaval.ca/~klein/duke3d/DukesterX.Hacked.Self_Extract.exe

atomic 1.5 DUKE3D.GRP faili peate ise leidma kuskilt


miski õpetus online mängude jaoks: http://forums.dukesterx.net/viewtopic.php?t=700
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Duke nukem 3d, pelame netis ;)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.