Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Home made jahutused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.05.2008 02:04:40 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ,et panen oma moditud jahutustest netti pildid üles ---> http://corsairx.myfreewebs.net/index.html
Kui midagi juurde tuleb siis täiendan kindlasti. Lähiajal ilmselt kõvaketastele radikatest jahutus-mürasummutus-riiul tulemas icon_smile.gif
Äkki keegi saab natuke albumist inspiratsiooni vms. icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2008 14:50:08 vasta tsitaadiga

CorsairX, millega sa selle inbox jahutuse väiksemaks lõikasid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 18.05.2008 17:00:51 vasta tsitaadiga

apelsin16, rauasaega ja lihvisin viili ning taldlihvijaga. Rellakaga ei soovita üldse selliseid asju lõigata, sest alumiinium läheb kuumaks ja pehmeks ning hakkab "venima". Rauasaega saab täpsemalt ja tulemus jääb palju ilusam icon_wink.gif Ja kui rauasaele lehti ostad, siis vaata peene hambaga. Üldiselt nad kõik samad aga osad on suurema hambaga ja halvemad, sest hakkavad neid peeneid ribisid kakkuma.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 27.05.2008 19:07:33 vasta tsitaadiga

Kuna Winterwind HDD mod tundus päris hea olevat otsustasin endale sama teha 8) Siin minu mod, ütleme nii, et asi läks 2korda vähemalt vaiksemaks ja ei ragise enam icon_razz1.gif thumbs_up.gif Temp tõusis umbes 5kraadi beer_yum.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.05.2008 21:03:42 vasta tsitaadiga

Väga tore muidugi. Aga ma kahtlen väga sügavalt, et ketas ei kuumene üle. mcaff, kaua ta sul käinud on?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 27.05.2008 21:21:16 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Väga tore muidugi. Aga ma kahtlen väga sügavalt, et ketas ei kuumene üle. mcaff, kaua ta sul käinud on?

Krt ma ei tea max ilma selleta olen saanud 47kraadi kätte, hetkel fullis 4t järrjest mängitud 56kraadi, mõtlen panen sinna vaikse 5v 120mm vendi peale puhuma icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 27.05.2008 21:28:25 vasta tsitaadiga

mcaff, pane defrag ka jooksma. Proovi vähemalt tund aega ketast tegevuses hoida, siis vaata temperatuuri.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 07:15:08 vasta tsitaadiga

Miks mitte lihtsalt kinnitada ketas kummide abil kasti rippuma vms...
Siis ei vibreeriks ka nii palju ja oleks vaiksem, samuti oleks õhust ümbritsetud ja jahutus oleks hea...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2008 07:28:44 vasta tsitaadiga

ehk passiks sinna poroloni sisse kleepida miski vana suurem passiivradikas, nagu neid socket7 peal kasutati ja pikad ribid porolonist välja jätta, et toimuks soojusvahetus.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 28.05.2008 10:02:35 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Kuna Winterwind HDD mod tundus päris hea olevat otsustasin endale sama teha 8) Siin minu mod, ütleme nii, et asi läks 2korda vähemalt vaiksemaks ja ei ragise enam icon_razz1.gif thumbs_up.gif Temp tõusis umbes 5kraadi beer_yum.gif


Ma soovitaks kummidega rippu panna, siis ei lähe temp ni kõrgeks, ise teen nii varsti siis võin pildi ka siia panna.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.05.2008 16:22:35 vasta tsitaadiga

Kütsin 92mm vendi peale 5V'le ja defraagis 1T temp 40kraadi. mingit kummidega jamamist ma ei hakkaks elusees seda tegema: pole turvaline, lärmaks ka rohkem, hakkaks lokusma kindlalt. hetkel igati happy ja seda venti ei ole ka kuula nii et thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.05.2008 16:25:11 vasta tsitaadiga

mcaff, Mis sa sõidad 24/7 kastiga ringi mööda tuba? icon_biggrin.gif endal sinna DVD slottidesse kumm-paelaga "rippuma" pandud. Ei logise, ei kolise ja vaikus majas.
Korpuse plekk annab ikka hullult müra edasi imo icon_neutral.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.05.2008 16:43:34 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
mcaff, Mis sa sõidad 24/7 kastiga ringi mööda tuba? icon_biggrin.gif endal sinna DVD slottidesse kumm-paelaga "rippuma" pandud. Ei logise, ei kolise ja vaikus majas.
Korpuse plekk annab ikka hullult müra edasi imo icon_neutral.gif

Ei sõida aga kui lanparty tuleb siis mul go ready valmidus olemas 8) mitte ei pea eraldi ettevalmistus tegema icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.05.2008 16:51:51 vasta tsitaadiga

nojah seda küll. Samas mul käib esipaneel lupsti ära ja sama lihtsalt kettad välja ka. Teinekord vaja sõbralt mingeid suuri faile siis on jälle see boonuseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 28.05.2008 17:40:59 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Teinekord vaja sõbralt mingeid suuri faile siis on jälle see boonuseks icon_smile.gif

Ei kasuta sellisena icon_lol.gif . Mõtlen, et võtaks vana cd lugeja vms ja ehitaks sinna sisse kuidagi icon_rolleyes.gif aga hetkel pole mingit head ideed icon_neutral.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.05.2008 21:28:21 vasta tsitaadiga

ma oleks ammu kummidele rippuma pannud kui oleks turvaline, sest ise liigun suht tihti arvutiga ringi, kas alla teleka taha või siis sõbra juurde lihtsalt icon_biggrin.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.05.2008 22:30:19 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kuidas see kummidega variant ebaturvaline on? Kummid tuleks esiteks piisavalt pingesse tõmmata kuid mitte liiga jäigalt. Ja kummipaelaga annab ju nö. "võrgu" punuda ja ei liigu see ketas sealt mitte kuhugi! icon_confused.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 28.05.2008 23:30:58 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ma ei saa aru kuidas see kummidega variant ebaturvaline on? Kummid tuleks esiteks piisavalt pingesse tõmmata kuid mitte liiga jäigalt. Ja kummipaelaga annab ju nö. "võrgu" punuda ja ei liigu see ketas sealt mitte kuhugi! icon_confused.gif


ikka kardan et kui liigutan arvutit ( elan maal, seega kasutan kruusa teid) et sõidavad kuhugi sisse, tegelikult võiks proovida nende vaiba ümber käivate kummidega (laius u 1cm vb nati vähem) vb nendega õnnestuks aga parem variant oleks kummipuksid ikke, mida vist ikkagi hakkan vamilstama, sest siukest "kummi" mul on kodus

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 28.05.2008 23:37:49 vasta tsitaadiga

ma kasutan Abakhanist ostetud 2-3mm paksusega ümarat kummi-nööri thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 29.05.2008 01:46:18 vasta tsitaadiga

Mina kasutan taolist kummi ja ma ei sa kuidagi aru kuidas se turvaline pole icon_eek.gif ketas seal vahel ikka jube jäigalt, mis puutub põrutustesse siis on ohutum sel kettal kummide vahel, kui racki või kõvade puksidega kinnitatult. Lõõk kandub ju korpusest otse kettasteni ja lugejapeadeni. Mõned postid tagasi on meil üks näide kuidas ketas on porolooni sisse mähitud, se kaitseks ka põrutusi aga ümbruses ei ole vabat ringlevat õhku jälle. Parim lahendus oleks ikka kummide vahele panna. Varsti panen ühe pildi ka siis parem aru saada. Arvatavasti teised arvavad et me riputame kummidega need kettad lakke aga tegelikult se ni ei ole. rackide vahele on 4 kummi pingule tõmmatud ja kettas on nende vahele jäigalt kinnitatud ni et ketas ei kõiguks mitte üheski suunas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.05.2008 02:50:48 vasta tsitaadiga

rihard, justnii thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 29.05.2008 14:48:39 vasta tsitaadiga

rihard kirjutas:
Mina kasutan taolist kummi ja ma ei sa kuidagi aru kuidas se turvaline pole icon_eek.gif ketas seal vahel ikka jube jäigalt, mis puutub põrutustesse siis on ohutum sel kettal kummide vahel, kui racki või kõvade puksidega kinnitatult. Lõõk kandub ju korpusest otse kettasteni ja lugejapeadeni. Mõned postid tagasi on meil üks näide kuidas ketas on porolooni sisse mähitud, se kaitseks ka põrutusi aga ümbruses ei ole vabat ringlevat õhku jälle. Parim lahendus oleks ikka kummide vahele panna. Varsti panen ühe pildi ka siis parem aru saada. Arvatavasti teised arvavad et me riputame kummidega need kettad lakke aga tegelikult se ni ei ole. rackide vahele on 4 kummi pingule tõmmatud ja kettas on nende vahele jäigalt kinnitatud ni et ketas ei kõiguks mitte üheski suunas.


no ma arvangi, et mul lihtsalt asjast vale ettekujutus, ma nägin 1 pilti kus oli lihtsalt pandud 2 kummi ning ketas sinna peale, vot seda pean mina ebaturvaliseks, aga tee jah pilti thumbs_up.gif

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rihard
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2006




sõnum 29.05.2008 15:33:53 vasta tsitaadiga

Lubatud pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 29.05.2008 17:58:55 vasta tsitaadiga

rihard, täpselt samamoodi minul ka! thumbs_up.gif beer_yum.gif Ja kui keegi ikka veel kardab, siis tõmmaku üks kumm veel teistpidi risti ümber ketta.
Igatahes müra väheneb tunduvalt kuna vibratsioon ei kandu enam mööda plekki edasi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 31.05.2008 13:11:24 Pasta GOIga radikatallad peegliks! vasta tsitaadiga

koristasin garaazi ja välja ilmus pulk (u1kg) juba unustatud pasta GOI-d
selle müümine ei ole küll päevakorras, aga kui kellelgi hädasti vaja ja viitsimist üks pulk samas juppideks müüa
siis võiksin selle hea hinna eest loovutada

pakun, et pulk tuleks jagada 10 või 20 tükiks, saaksin sellega vist hakkama, kuumatraadi lõikaja ja laborikaal on olemas

Pasta GOI on venemaa riikliku optika instituudi poolt väljatöödatud poleerimispasta teleskoopide läätsede poleerimiseks, sobib hästi vase käsitsipoleerimiseks, kui on hea kõva ja parajalt paks vilt kulub pastat väga vähe hea tulemuse saamiseks ...
Ei ole veel leiutatud seadet (masinat, robotit), mis suudaks võistelda lõpptulemuse kvaliteedis käsitsipoleeringuga, niiet viimane läige antakse alati käsitsi ja pasta GOI on selleks parim ...

keda teema huvitab siis PS, olemas ka natuke masinpoleerimispastat roostevabale ja elektrooniline poleerituse hindaja, mida kasutatud plastivalu vormide ja ekstruudri kalibraatorite-valtside poleerimisel

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Home made jahutused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.