Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  .PDF vs. .DOC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

milline neist
.doc
31%
 31%  [ 36 ]
.pdf
68%
 68%  [ 78 ]
hääli kokku : 114

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 06.02.2007 16:32:05 .PDF vs. .DOC vasta tsitaadiga

ok - listen up

ma olen päris mitmes kohas meililistis
ma taha tahaks teada
kas ma olen mingi neurootiline psühhopaat kui leian et .doc faile ei tohiks saata
ja selle asemel võiks saata .pdf faile
ja ma alati suht pettun kui saadetakse infot ürituste kohta .doc failidega
(a la midagi mida annaks välja printida ja plakatiks teha

igasugused pdf printerid on ju olemas
mis ei nõua et pärast faili lugemiseks oleks olemas sul office suite
ok ok - ma saan meilid gmail'i kus ma saan "google doc'siga neid avada ja vaadata"
või gmailiga view as html
aga .pdf on niipalju viisakam saata ju
kui mingi tekstiredaktori poolik fail mille lõpus on blinkiv kursor

ja kui oleks vaja midagi saata siis võiks kopeerida selle tekstina meili
mitte .doc failid

sellest võiks välja areneda suur kampaania mis muudab eesti netimaastikut ja netietiketti
ja sunnitakse inimesi kirjutama meilidesse korralikud ja kirjeldavad sisud
mitte :
tsitaat:


vt. lisatud faili

minu nimi siin



klaviatuurid peavad vastu tuhaneid nupuvajutusi ja ei ole vaja olla nüüd eriti kokkuhoidlik
selliseid meile on kergem parem ja huvitavam uurida
ja ma ei vihka siis enam niiväga .doc failide saatjaid kui neid vähem oleks

segane vihane post
kommenteerige mis arvate

http://www.pdf995.com/
adobe reader pakub ennast ise tirida kui vaja
ja on kha igast muud asjad nagu foxit reader jne jne jne

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 16:49:48 vasta tsitaadiga

Ajalooline selle doc eelistamise põhjus on lihtne - otse doc-formaati salvestavaid redaktoreid leiab peaaegu igast arvutist. pdf puhul enamuses arvutites on vaja konvertida, OO-s exportida, mis pole kasutajatele meelepärased meetodid...
Sinu teema uudsusega ei hiilga, nende formaatide üle on varemgi siin jutte olnud.
Üks variant oleks kasutada hoopis rtf-formaati, enamus redaktoreid oskavad seda otse lugeda ja salvestada ja muuseas, see formaat sobib ka wordi eri versioonide vahel kõige kindlamaks infovahetusformaadiks. icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.02.2007 16:52:43 vasta tsitaadiga

Office on pea igas firma arvutis aga mis sa arvad paljudes nendes arvutites on PDF loomiseks vajalik soft icon_idea.gif
Pakun et vähestes,ja lihtsam on omada OOooo vms. iganes vabavaralist programmi mis oskab avada härra MS-i dokumente icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 06.02.2007 16:54:49 vasta tsitaadiga

rtf teeb faili mahukaks, mis omakorda ..
olen kah pikemat aega pdf-i meelne ja ei saa aru ,miks see formaat kõikidel tarkvaratootjatel iseenesestmõistetava standardina lisatud pole. praegu ongi põhiline probleem selles, et lugemiseks tuleb üks nässakas tirida ning kirjutamiseks teine- ehk mugavus mugavuse arvelt
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.02.2007 16:55:18 vasta tsitaadiga

ise eelistan kah siiani .doc formaati kuna seda võimalik põmst igal pool avada. .pdf-i jaoks
puudub paljudes kohtades vastav reader. Aga noh... eks aeg parandab selle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2007 16:57:39 vasta tsitaadiga

Openoffice.org > export PDF thumbs_up.gif

DOC ei saa alati avada igal pool, aga PDF reader enamus kohtades olemas.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 16:57:51 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
rtf teeb faili mahukaks, mis omakorda ..
olen kah pikemat aega pdf-i meelne ja ei saa aru ,miks see formaat kõikidel tarkvaratootjatel iseenesestmõistetava standardina lisatud pole. praegu ongi põhiline probleem selles, et lugemiseks tuleb üks nässakas tirida ning kirjutamiseks teine- ehk mugavus mugavuse arvelt
Mil moel, kui siiamaani oli pdf suletud formaat ja kõik konverterid olid reverse engineeringu tulemusena tehtud ja eales ei või kindel olla, et mõne dokumendi puhul tõrget ei teki...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 16:59:33 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Openoffice.org > export PDF thumbs_up.gif

DOC ei saa alati avada igal pool, aga PDF reader enamus kohtades olemas.
vaja on ka vabalt sisselugemist, export üksi on poolik ja pealekauba paljude silmis ilmselt võõrastust tekitav - pole ikka otsene salvestusformaat...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 06.02.2007 17:03:56 vasta tsitaadiga

seda ma mõtlengi, et tarkvaratootjatel ei tohiks olla kuigivõrd kulukas adobe käest õigust soetada..
sama teema on ka skannerisoftiga- osad tootjad on suutnud adobega lepped teha ja võimaldavad otse pdf-i skänni, teised mitte..
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 17:09:38 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
seda ma mõtlengi, et tarkvaratootjatel ei tohiks olla kuigivõrd kulukas adobe käest õigust soetada..
sama teema on ka skannerisoftiga- osad tootjad on suutnud adobega lepped teha ja võimaldavad otse pdf-i skänni, teised mitte..
Mul on kuri kahtlus, et scannerisofti puhul pole tootjad ise vähemalt sinna pdf-tegijasse ridagi programmeerinud, vaid see on ostetud adobelt...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.02.2007 18:13:26 vasta tsitaadiga

pmtslt võid saata reply-d neile kes sulle .doc-i saadavad, et sa tahaksid saada seda .pdf-is vms...
suht personaalne asi on see ikkagi, sama hea on väita, et mulle ei meeldi .jpg vaid tahan selle asemel midagi muud.
tsitaat:
klaviatuurid peavad vastu tuhaneid nupuvajutusi ja ei ole vaja olla nüüd eriti kokkuhoidlik
selliseid meile on kergem parem ja huvitavam uurida

mis mõte on näiteks dubleerida teksti mis on lisatud failis olemas?
inimene on loomult laisk, kui see pole põhjuseks on selleks ajapuudus jms faktorid.

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 06.02.2007 18:19:51 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
pmtslt võid saata reply-d neile kes sulle .doc-i saadavad, et sa tahaksid saada seda .pdf-is vms...
suht personaalne asi on see ikkagi, sama hea on väita, et mulle ei meeldi .jpg vaid tahan selle asemel midagi muud.
tsitaat:
klaviatuurid peavad vastu tuhaneid nupuvajutusi ja ei ole vaja olla nüüd eriti kokkuhoidlik
selliseid meile on kergem parem ja huvitavam uurida

mis mõte on näiteks dubleerida teksti mis on lisatud failis olemas?
inimene on loomult laisk, kui see pole põhjuseks on selleks ajapuudus jms faktorid.

ma arvan, et osad, kes neid .doc faile saadavad, ei saa üldse aru, mis sa öelda tahad, kui saadad vastuse, et sooviksid saada .pdf formaadis.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis. www.rsrehvid.ee 53 843 843
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.02.2007 18:21:03 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
ma arvan, et osad, kes neid .doc faile saadavad, ei saa üldse aru, mis sa öelda tahad, kui saadad vastuse, et sooviksid saada .pdf formaadis.

seda ka jah icon_razz.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2007 18:22:59 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
vaja on ka vabalt sisselugemist, export üksi on poolik ja pealekauba paljude silmis ilmselt võõrastust tekitav - pole ikka otsene salvestusformaat...

Ei ole nõus. Milleks on vaja muuta saadetud töökuulutust, mingit referaati või muud tööd? 99% juhul saadetakse see fail teisele poolele vaatamiseks, mitte muutmiseks. Kui vaja muuta, siis ODT või DOC.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 18:31:40 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
XYZ kirjutas:
vaja on ka vabalt sisselugemist, export üksi on poolik ja pealekauba paljude silmis ilmselt võõrastust tekitav - pole ikka otsene salvestusformaat...

Ei ole nõus. Milleks on vaja muuta saadetud töökuulutust, mingit referaati või muud tööd? 99% juhul saadetakse see fail teisele poolele vaatamiseks, mitte muutmiseks. Kui vaja muuta, siis ODT või DOC.
Kitsalt lähened. Dokumentidega tehakse kõvasti rohkem vastastikku koostööd, kui lihtsalt vaatamiseks saatmised.
Ja minu kogemuste järgi tagab parima ühilduvuse, kui arvesse võtta ka vanu masinaid!!!, ikkagi rtf-formaat (failimahukasv pole seni probleemiks kujunenud). OO levik on veel liiga väike, et kindlalt tolle formaati eelistada.
Tihti olen saatnud ka mitmes formaadis, et teine osapool omaks valikuvõimalust.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2007 18:34:42 vasta tsitaadiga

Räägin just oma kogemustest, enamus juhtudel ei ole vaja dokumenti muuta. RTF aga rikub väga tihti paljud kujundused failis ja kipub liiga suureks minema.
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 18:39:00 vasta tsitaadiga

VR53 kirjutas:
Räägin just oma kogemustest, enamus juhtudel ei ole vaja dokumenti muuta. RTF aga rikub väga tihti paljud kujundused failis ja kipub liiga suureks minema.
Selles suhtes on eri inimestel eri kogemused, sõltuvalt sellest mis tööd keegi teeb.
Need peavad küll hiigelmahukad asjad olema mille puhul failisuurus probleemiks kujuneb.
Kujunduse küsimus - OK, esineb ja sel juhul aitab tõesti teise osapoolega kokkuleppimine mis formaati eelistada.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.02.2007 19:12:31 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
seda ma mõtlengi, et tarkvaratootjatel ei tohiks olla kuigivõrd kulukas adobe käest õigust soetada..
Kunagi sai asja uuritud. Kui õigesti mäletan siis kommertseesmärgiks maksis asi kas viie või kuuekohalise summa dollarites.
XYZ kirjutas:
Ja minu kogemuste järgi tagab parima ühilduvuse, kui arvesse võtta ka vanu masinaid!!!, ikkagi rtf-formaat (failimahukasv pole seni probleemiks kujunenud).
Olen näinud olukorda kus MSO'ga tehtud fail mis oli .rtf'iks eksporditud ei avanenud OOo'ga kuid toosama fail MSO native formaadis avanes kenasti.
Kui väga valesti ei mäleta siis siis failimahtude erinevus oli suurusjärgus 5-10x.

Isiklikult eelistaks read-only värkide jaoks samuti .pdf'i. Samas eks ma saan ka teistest mingil määral aru, see on jah suts ebamugav kui su failihalduril puudub native PDF'i tugi või by-default installitud PDF printer icon_razz1.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 19:20:13 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
...
Olen näinud olukorda kus MSO'ga tehtud fail mis oli .rtf'iks eksporditud ei avanenud OOo'ga kuid toosama fail MSO native formaadis avanes kenasti.
Kui väga valesti ei mäleta siis siis failimahtude erinevus oli suurusjärgus 5-10x.

Isiklikult eelistaks read-only värkide jaoks samuti .pdf'i. Samas eks see on jah suts ebamugav kui su failihalduril puudub native PDF'i tugi icon_razz1.gif
Kuidas see faili tegemine toimus??? Exportimine....brr... MSO word salvestab rtf-formaati otse ja esimestel OO versioonidel oli ju omajagu ühilduvusprobleeme, millest enamuses on tänapäevaks igati üle saadud.
Minu meelest ei ületanud mahuerinevus siiski 2-3 korda aga ega ma pole nii hoolikalt võrrelnud kah, eks see olene sisust, võib ka rohkem olla.
Muide, üks argument veel rtf-le doc-formaadiga võrreldes --- ma nagu pole märganud, et rtf kaudu (macro)viirusi oleks levitatud ja seetõttu reeglina serverid ei kipu rtf-lisasid mailidel blokeerima.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dianatrix
Kreisi kasutaja
Dianatrix

liitunud: 14.03.2006




sõnum 06.02.2007 19:27:29 vasta tsitaadiga

Valisin .pdf'i. .doc ei võimalda vektorit vektoriks jätta, oma töös olen vihane juba lollide klientide peale, kes teevad Word'is mingi jõle tuusa kujunduse omaarust ja siis ma pean kõik Corelis üle joonistama, kurask küll. pdf'i impordib lihtsalt ja olemas. Sama hea teema, et kumb on parem, kas midi või wav. icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.02.2007 20:07:40 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
Kuidas see faili tegemine toimus???
Ma oletan et võeti MSO'ga save as ning pandi failitüübiks RTF.
XYZ kirjutas:
Exportimine....brr... MSO word salvestab rtf-formaati otse ja esimestel OO versioonidel oli ju omajagu ühilduvusprobleeme, millest enamuses on tänapäevaks igati üle saadud.
OOo versiooniks oli 2.0.0
XYZ kirjutas:
Minu meelest ei ületanud mahuerinevus siiski 2-3 korda aga ega ma pole nii hoolikalt võrrelnud kah, eks see olene sisust, võib ka rohkem olla.
Võibolla tõesti, mina pidasin silmas selliseid vähe rohkemate kujunduselementidega ning tabelitega dokumente.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.02.2007 20:18:50 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
XYZ kirjutas:
Kuidas see faili tegemine toimus???
Ma oletan et võeti MSO'ga save as ning pandi failitüübiks RTF.
XYZ kirjutas:
Exportimine....brr... MSO word salvestab rtf-formaati otse ja esimestel OO versioonidel oli ju omajagu ühilduvusprobleeme, millest enamuses on tänapäevaks igati üle saadud.
OOo versiooniks oli 2.0.0
XYZ kirjutas:
Minu meelest ei ületanud mahuerinevus siiski 2-3 korda aga ega ma pole nii hoolikalt võrrelnud kah, eks see olene sisust, võib ka rohkem olla.
Võibolla tõesti, mina pidasin silmas selliseid vähe rohkemate kujunduselementidega ning tabelitega dokumente.
1. Siis ikkagi ei olnud exportimine vaid soovitavas formaadis salvestamine....
2.Järelikult pole OO tegijad piisavalt tähelepanu pööranud rtf-formaadile kuna see on tegelikult vägagi vana ja mõne meelest ehk aegumas??? Teine variant, et MS on lisanud omaloomingut, kuna algses spetsifikatsioonis võis puududa piisav kirjeldus mõne kujundusnüansi õigeks esitamiseks (MS progejate meelest)....

Nagu eespool kirjutatud, kasutan ise küllalt palju sama asja mitmes eri formaadis saatmist...mis muuseas küll taas kasvatab saadetava e-maili mahtu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2007 20:51:42 vasta tsitaadiga

Loomulikult pdf! Normaalsetes OSides on selle tugi märksa parem 8)
Pealegi peaks see ISO standardiks saama! (kui see juba saanud pole) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 07.02.2007 08:30:14 vasta tsitaadiga

Kui pole just hädavajalikult graafikaga integreeritud dokument või kujundatud raamat, siis muudel juhtudel eelistaksin tekstilisi dokumente saada hoopis plain-text formaadis. Kompaktne ja alati kõikjal ja kõigiga ühilduv ning mis peaasi kiire avada. Tihtipeale on mõne kahtlase kujundusmeelega sekretäri poolt "disainitud" fontide-stiilide-värvide virr-varr lihtsalt häiriv lugeda. Ning eriti tüütud on väikesed mõnelauselised dokumendid mis pistetud doc/pdf formaati, samas kui niisama tekstina neid e-mailides oleks tunduvalt kiirem ja mugavam.

Aga noh jah, ma ilmselt taas isemoodi eriline...

Kui aga valida doc või pdf vahel, siis eelistan ka pdf'i. Eelkõige seepärast, et see on veebis ka rohkem levinud ja seetõttu on pdf-reader by-default suhteliselt kindlalt olemas, samas aga kui just sekretär pole, siis kontoritarkvara paketi installimine arvutile on natuke liigne luksus (ja MS Office varianti kasutades ka lisaks kulukas).
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 07.02.2007 13:59:59 vasta tsitaadiga

PeDeaFf on hea vaadata, printida. Kui on siuke dokument, mida enam editeerima ei pea siis võiks täitsa PDF olla.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  .PDF vs. .DOC mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.