Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 16.01.2007 23:00:01 Ostakohe ja muu ärieetika vasta tsitaadiga

Kui müüa on pannud välja ostakohe hinna kas siis esimesel pakkujal on õigus tootele või müüa ise otsustab kellele ta müüb ja mis summaga??? Jällegi oleks ebaaus kui pannakse ostakohe hind, pakud välja ja ta siis hakkab keeritama või mis?

Igastaes ma mujal ei leidnud teemat selle ja reeglites kah midagi kirjas ei olnud, äkki aitab keegi???
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 16.01.2007 23:03:49 vasta tsitaadiga

Reeglit selle kohta pole.Aumeeste värk, ilus oleks sõna pidada,aga ega keegi ega miski ei kohusta seda tegema.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 16.01.2007 23:08:43 vasta tsitaadiga

e-Thug kirjutas:
Reeglit selle kohta pole.Aumeeste värk, ilus oleks sõna pidada,aga ega keegi ega miski ei kohusta seda tegema.


No aga võiks ju icon_wink.gif icon_biggrin.gif lisada reeglitesse selline punkt, mis ei murraks mehe sõna ja siis puuduks ka ahvatlemine ning venitamine icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006




sõnum 16.01.2007 23:12:07 vasta tsitaadiga

Pmst see on kirjutamata reegel, millest peetakse kinni. Aga kui rikutakse siis paha tihti=negatiivsega icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 16.01.2007 23:14:45 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Pmst see on kirjutamata reegel, millest peetakse kinni. Aga kui rikutakse siis paha tihti=negatiivsega icon_wink.gif


Ausalt öeldes ma laksaks kohe piiratud kasutusõiguse peale icon_biggrin.gif mis see negatiivne ikka teeb eks ta ole jah, et müa on huvitatud suuremast rahasummast aga mehe sõna peab kah midagi maksma icon_exclaim.gif icon_wink.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2007 23:16:09 vasta tsitaadiga

DDF, maksab ainult kirjalik leping. Muidulubajate vastu ei saa reeglitega ainult.
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 09:05:53 vasta tsitaadiga

purexpure kirjutas:
Pmst see on kirjutamata reegel, millest peetakse kinni. Aga kui rikutakse siis paha tihti=negatiivsega icon_wink.gif


negatiivset peab kenasti põhjendama ja selgitama
Ja kui müüja laksab negatiivse vastu, siis negatiivne kustutakse ja müüja teenib veel AM staatuse

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 15:57:53 vasta tsitaadiga

Müüjal on õigus otsustada, kas ja kellele ta müüb.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 17.01.2007 15:59:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Müüjal on õigus otsustada, kas ja kellele ta müüb


Seda minagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.01.2007 16:29:29 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
purexpure kirjutas:
Pmst see on kirjutamata reegel, millest peetakse kinni. Aga kui rikutakse siis paha tihti=negatiivsega icon_wink.gif


Ausalt öeldes ma laksaks kohe piiratud kasutusõiguse peale icon_biggrin.gif mis see negatiivne ikka teeb eks ta ole jah, et müa on huvitatud suuremast rahasummast aga mehe sõna peab kah midagi maksma icon_exclaim.gif icon_wink.gif beer_yum.gif


Mul üks juhtum mõni aega tagasi kui soovisin videokaarti osta. Pakkusin hinna, vastu taheti minu aadressi ja öeldi, et õhtul annab konto numbri kuhu raha kanda. 6 tundi hiljem pakkus keegi minu hinnast 50 EEK-u üle. Müüa oli videokaardi nõus uuele pakkujale andma. Mina müüa konto numbrit polnud veel saanud. Selle peale loobusin ning müüjalt sain neutraalse icon_lol.gif
edit: kui ma ei eksi siis pakkusin ostakohe hinna

1nz kirjutas:
bla bla bla ... seletus selle kohta


Loomulikult kirjutasin vastu ja pikema põhjendusega kui tema seda tegi.

Taoliste asjade vastu võiks küll midagi ette võtta. Kommentaar pikem või siis sisukam kui "bla bla bla" icon_rolleyes.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.01.2007 16:42:08 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Müüjal on õigus otsustada, kas ja kellele ta müüb


Seda minagi thumbs_up.gif

Aga siis pole vaja liputada 'ostakohe' hinnaga kui pole kindel, et müüd selle hinnaga või ei.
Ent ega mingi reegel vast paneks kedagi sõna pidama.


viimati muutis Elof 17.01.2007 17:40:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 17.01.2007 16:45:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga siis pole vaja liputada 'ostakohe' hinnaga kui pole kindel, et müüd selle hinnaga või ei.


Ma oleks pidanud panema rõhu sõna "kellele".
Mul on osad kasutajad ignoreerituks pandud ja nende poste ei näe.
Samas kui juba on kokkulepitud, et müün sulle nende tingimustel, siis ei tohiks kindlasti "althüpata".
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 17.01.2007 16:48:19 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Müüjal on õigus otsustada, kas ja kellele ta müüb


Seda minagi thumbs_up.gif

Aga siis pole vaja liputada 'ostakohe' hinnaga kui pole kindel, et müüd selle hinnaga või ei.
Ent ega mingi reegel vast panels kedagi sõna pidama.


Täpselt minu mõte thumbs_up.gif, ja noh otsustab kellele, siis ikka peaks olema esimesel pakkujal õigus!!! Kui ei meeldi siis milleks toppida ostakohe icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 15.09.2006




sõnum 17.01.2007 16:57:26 vasta tsitaadiga

Kes pakub ostakohe, siis- juba ostakohe- osta kohe. kui keegi on pakkunud selel hinna ja müüjaga jutule saanud, siis müüja võiks ikka aumees olla ja ka sellele kohe ostjale ka kauba müüa. Seda, kui on juba peaaegu jutud lõpule viidud ja otsustatakse lampi mingil hetkel teisele müüa, nimetaks mina alt ära hüppamiseks.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 17:01:46 vasta tsitaadiga

ma m6tlen, et peaks hakkama arutlema defintsioonide yle, kes mida m6istab nt "ostakohe" all. mis on "keegi, kelle kasuks ostakohe on teistmoodi" jt.

minu versioonid:

"ostakohe" = hind millest alates olen ma nõus pakkujale ilma kaalutlemata sobivate asjaolude korral kauba koheselt loovutama. alati võib pakkuda üle ehk panustada sobivatele asjaoludele.
"sobivad asjaolud" = ostja poolne transport ehk selle kulude katmine. nt asja "ostakohe" + sellele lisanduv saatmiskulu , mis on kohati paarsada krooni (cargo + kindlustus) siis "ostakohe" milles sisaldub trantspordikulu on minu jaoks ebasoodsam asjaolu kui "ostakohe" ilma trantspordikuludeta kui mina ja ostja / müüja ei ole teisiti kokku leppinud ( a' la kulud pooleks, kulud tasub ostja)
"parim pakkuja" = isik, kes suudab teha kõige optimaalsema pakkumise arvestades küsitud hinda, transpordi- ja ajakulu

"kokkulepe"= olukord, kus on läbi räägitud kauba ja transpordi kulg, transpordi kulude kandmine ning kauba eest tasumise kord. "mina müün ja AHV x ostab kauba y maksumusega xxx krooni sh tema poolt tasutud postikulud, millesst kokkulepiutd summa laekumisel postitan kauba aadressile AHV x, t2nav 1 korter 2 , linn . ja edastan nt saadetise numbri kontrollimiseks. ning maksumuse jäägi lõpliku tasumise kord"
minhgid asjad stiilis " tsauäää müüää grafkat ää kolmesotiga ää" ja siis kaheks n2dalaks foorumist kadumist ning pärast vingumist, et keegi teine omale sai kuigi on pakutud "ostakohe" vääriline hind, ma ei aktspeteeri lepinguna.

"telefoninumber profiilis"= kõige kiirem viis läbirääkimiste pidamiseks ja nüansside täpsustamiseks. telefoninumbrita kasutaja = potentsiaalne pettur ja vinguja kelle pakkumistega meie kaasaja kiires ajas arvestaad paraku ei saa.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.01.2007 17:46:18 vasta tsitaadiga

Üldiselt võib nõustuda. Üldiselt aga peetakse vist 'ostakohe' hinna esimest pakkujat 'pakkumise võitjaks' ning sealt ülepakkumisele võiks justkui viltu vaadata.
Halb, et pole ühest arusaama sellisest müügifoorumis laialtlevinud mõistest.
'Piirhind' on IMO selline asi, alates millest müüakse kindlasti, ent sobib ka selle esimesest pakkujast rohkem pakkuda, ilma et viltu keegi jõllitaks..
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 19:00:05 vasta tsitaadiga

TanElofJ, seni kuni potentsiaalse ostjaga konkreetsemalt kauba tegemisest veel räägitud ei ole, on mul pehmelt öeldes suva.

Minu jaoks hakkab kokkulepe kehtima hetkest, mil ma kauba X kasutajale müüa luban. See, kui keegi "ostakohe" hinda pakub, ei tee temast minu jaoks veel ostjat.

laurx'i sõnaseletused peaks grammatiliselt sobivaks viima ja ärifoorumeisse sticky'na üles riputama.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.01.2007 19:37:47 vasta tsitaadiga

"Osta" ja "kohe" on suvalised sõnad, mis kokku pandud, nimetamaks ümber tavalist piirhinda? Miks ei sobi 'piirhind' piirhinna nimetuseks? Või ikkagi 'piirhind' ning 'ostakohe' on ühe mõiste väljendused ning selline asi, mida mõned inimesed peavad "ostakoheks" ning eespool kirjeldanud kui pakkumisega kaasnevat eesostuõigust, lihtsalt ei eksisteeri?
Pole sugugi vastu, et nende kahe kõnealuse liitsõna tähendused, vähemalt antud foorumi piires, mõne alafoorumi sticky's täpselt kirja panna, ent enne võiks siiski vast natuke vaielda. Pärast väljariputamist justkui hilja.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 26.08.2002




sõnum 17.01.2007 20:22:41 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ausaltöeldes on arusaamatu, miks üldse pidada oksjonit (Hv müügifoorumit enam muuks nimetada ei saa) alla piirhinna?
soojendatakse ennast pakkumistega üles?
pakkumiste ajal tutvutakse numbriklahvidega?
loodetakse idiootsustega "pehmeks" pakkuda?
...?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.01.2007 20:36:24 vasta tsitaadiga

kännuämmelg, sa pead alghinda piirhinnaks?
Ei ole just näha olnud, et keegi alghinnaga oleks üldse nõus kaupa müüma kui aus olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Thug
HV Guru
e-Thug

liitunud: 26.02.2005




sõnum 17.01.2007 20:42:04 vasta tsitaadiga

Kui ikka keegi negatiivse profiiliga kasutaja ostakohe pakub, siis ka sina ,DDF , ei kipu talle seda rõõmsalt müüma ausõna peale ,eks? Juhul kui keegi "korralik kasutaja" sinu arvates sulle mitte müümisega liiga teinud on,siis saad ju profiilis selle kajastada ja loota,et selle tulemusel ta enam oma sõna ei murra.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 20:47:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
"telefoninumber profiilis"= kõige kiirem viis läbirääkimiste pidamiseks ja nüansside täpsustamiseks. telefoninumbrita kasutaja = potentsiaalne pettur ja vinguja kelle pakkumistega meie kaasaja kiires ajas arvestaad paraku ei saa.

see jääb arusaamatuks icon_confused.gif
milleks ma oma numbrit kõigile pean avaldama? kui on soovi, siis alati saab selle PS-i teel minult.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.01.2007 21:00:39 vasta tsitaadiga

e-Thug kirjutas:
Kui ikka keegi negatiivse profiiliga kasutaja ostakohe pakub, siis ka sina ,DDF , ei kipu talle seda rõõmsalt müüma ausõna peale ,eks? Juhul kui keegi "korralik kasutaja" sinu arvates sulle mitte müümisega liiga teinud on,siis saad ju profiilis selle kajastada ja loota,et selle tulemusel ta enam oma sõna ei murra.

Selle asja juures halb, et inimesed saavad tihti 'kokkuleppe' olemusest üsna erinevalt aru.
Nagu mul üks juhus kus sai kokku lepitud hinnas, kauba raha vastu vahetamise asukohas ning kellaajas. Siis aga avastas müüja, et keegi 100.- rohkem ~2000.-'se kauba eest pakkunud ning planeeris kaupa nüüd tolle tegelasega teha (numbrid võibolla valed, pakkus igal juhul veel, et müüks mulle kui ma selle 100.- ise lisaks, loobusin sellest põhimõtte pärast). Mainides, et kokkulepe oli juba juskui olemas sain vastuseks, et "ma ei öelnud ju, et panen kauba sulle kinni".
Panin tollele tegelasele neutraalse, õnneks ses suhtes mõistlik vähemalt tegelane, et ei hakanud mulle vastu panema aga mida teha olnuks siis kui teine tegelane väitnuks, et tema ei pidanud kokkulepet "kinni panemiseks" ning käitus enda meelest õigesti? Sellest saanuks päris paganama seebiooper vist.
Kui mõisted ei ole hästi paika pandud siis tõlgendatakse leppeid ja "kinni panekuid" edasi oma suvade järgi ning iga taoline lugu võib võtta paganama kaua mölaaega, et kolmandale poolele selgeks teha, kellel kellele õigus negatiivset-neutraalset kommentaari profiili lisada.
Aga seda'nd küll, et suure protsentuaalse hulga negatiivsete tegelaste õigusi tavaliste "oksjonite" ostakohe hinna pakkumise puhul võiks piirata.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 17.01.2007 21:15:43 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
laurx kirjutas:
"telefoninumber profiilis"= kõige kiirem viis läbirääkimiste pidamiseks ja nüansside täpsustamiseks. telefoninumbrita kasutaja = potentsiaalne pettur ja vinguja kelle pakkumistega meie kaasaja kiires ajas arvestaad paraku ei saa.

see jääb arusaamatuks icon_confused.gif
milleks ma oma numbrit kõigile pean avaldama? kui on soovi, siis alati saab selle PS-i teel minult.

inimene kes käib päevas mitu korda a´la kord tunnis kas või korra sees ,sellest saab veel aru,et on võimalik Psidega nr saada või midagi...aga kui ikka korra kahe päeava tagant sees käiakse on ka jama kui endal suur huvi tema müüdava kauba vastu!Samas teab,kui keegi helistab su müüdava kauba pärast,et tal soovi siis teoreetiliselt võin ma teda ostjaks nimetada,et tal on tõesti huvi kui helistas...aga samas mis siin muidu toimub ,et teema solgitakse ära ja hinna pakkujatest 50% on tegelikult üldse nõus ostma...ja kui saadetakse PSi teada ostu soovi kohta võin ka seda lugeda müüdava asja vastu huvi tundjaks!Aga teemasse pakkujad on suurimad PAKKUJAD ja sellega tavaliselt ka piirduvad!Ei nimeta mudugi ,et kõik kasutajad sellsied kuid 50% julgelt!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2007 21:38:42 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
laurx kirjutas:
"telefoninumber profiilis"= kõige kiirem viis läbirääkimiste pidamiseks ja nüansside täpsustamiseks. telefoninumbrita kasutaja = potentsiaalne pettur ja vinguja kelle pakkumistega meie kaasaja kiires ajas arvestaad paraku ei saa.

see jääb arusaamatuks icon_confused.gif
milleks ma oma numbrit kõigile pean avaldama? kui on soovi, siis alati saab selle PS-i teel minult.


ma ei tea mille eest sina oma kommentaarid saanud oled aga mul on omades ajades olnud olukordi, kus on vaja kiiresti/kindlasti osta/müüa. on olnud ka sellised tyhja profiiliga pakkujaid, keda ma algupoole "noore ja rohelisena" vahest uskusin ning nii m6nedki asjad nende p2rast suht keerulise lahendusk2iguga olnud. mina panin oma telefoninumbri, arveldusarve ja peamised liikumisteed siia selle p2rast, et minul ei ole maailma eest mitte miskeid luukeresid kapis. mul ei ole vaja midagi varjata. ma usaldan inimest, kes minuga 2ri teeb, kui tema minu eest midagi varjab, v6ib see ka 2ris kajastuda icon_wink.gif

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ostakohe ja muu ärieetika mine lehele 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.