Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 637, 638, 639 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 11:11:17 vasta tsitaadiga

ma viiks ikka valgesse klaari ja samal ajal kui hooldust läbi viiakse tüütaks müügimehi oma kirjaklambri ja lühise teooriatega.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 04.10.2018 11:21:10 vasta tsitaadiga

Väidetavalt on igasugu laadimise ja levi probleemid XS-idel 12.1 softiga lahendatud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2018 14:29:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

usb pulk välja pesast ilma eelneva ejectita

Olen sedagi teinud-pärast sai Linuxiga partitsiooni parandatud.
Joppab sul.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 16:30:41 vasta tsitaadiga

Nii testisin.
Ei tööta MB-s, Audis, VW-s, BMW-s, Peugeot's. Autod aastast 2008-2018. Täpselt sama mure. Uuemad autod ei leia isegi telefoni üles auto poolsest otsast (kui ühendust ei olegi või kui ühendus on kadunud - selline tunne nagu bluetooth oleks välja lülitatud), et telefoniga kontakti saada ja telefon "üles turgutada" auto poolsest otsast, juhul kui see unne vajunud voolusäästu vms pärast.

Täpselt samamoodi töötab sinihamba sisse/välja lülitus nii kiirmenüüs kui seadete alt - mitte mingit vahet neil ei ole.

Proovisin veel - kui ka ühendus autoga on loodud, ja manuaalselt näiteks ühendus katkestada (bluetooth off) ja siis bluetooth on keerata, siis ülla ülla - automaatselt ei ühenda mitte midagi ära. Ainsana ühendab autoga siis, kui vajutada reaalselt auto nimele bluetooth seadete alt. kopp.gif
Tänasest hullust päevast kopp ees, autosse sisse roninud ja autot käivitanud hetke seisuga juba pea 30 korda. No kohe kuidagi ei viitsi 30 korda iga kord bluetooth seadeid taga ajada ja auto nimel klikkida.
Täna kuskil kümmekond korda rääkinud sõidu ajal telefoniga, telefon kõrva ääres.... icon_evil.gif Raudselt keegi kuskil pildistas, et uus auto ja handfree puudub w...et klots kõrva ääres. > Ei, autoga on kõik korras, lihtsalt uus näritud õuna risu ajab näppe silma....

No proovin õhtul tehase seadete taastamise ära.
Kui see ei aita, siis esindusse. No see ei ole normaalne. icon_evil.gif


Draqula kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Tehtud kustutamine mõlemalt poolt. Ikka sama asi.

Sinihammas on telefonis 24/7 sees. Kui ise pean mudima (kui autos ühendus katkeb jne), siis lülitan sinihamba välja ja uuesti sisse seadete alt. Täna proovisin just esinduse 2018 aasta Mersu peal - täpselt sama keiss selle SE-ga.

Telefon kord taskus, kord keskkonsoolil, kord käigukangi juures jne. Mingit vahet ei ole.

Android telefoniga sama auto korral võin olla ka 20m autost eemal kui auto käib, ikka läheb kõne läbi sinihamba autosse.


Nu siis jääb veel 2 varianti:
1) Tehase seadete taastamine telefonil (kui veel pole teinud ja ikka miski tarkvaralise kala kahtlus)
2) Kontrollida telefoni riistvara korrasolekut kuskil teeninduses (iPhone siseehitust ma ei tea, kuid kas mingi joode äkki annab halvasti ühendust vms)
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.10.2018 09:35:04 vasta tsitaadiga

Mulle tundub ka, et proovi kõige pealt tehase seadmete taastamist ja siis paarita oma telefon autoga uuesti ära. Kuid süüdi ei pruugi olla vaid telefon, vaid ka auto enda bt tarkvara.
Näiteks ma toon oma auto pealt(uuem honda) näite: panen auto käima, et soojeneks ja läheb sinihamba raadiusest eemale korraks. Tagasi tulles ka alati ei ühenda kohe ära, aga kõnet alustades siiski leiab telefoni ja viib kõne haldsfree peale. Samas kui telefoniga eemale ei jaluta töötavast autost, siis poe mingit ühenduse ikaldust ja toimetab nagu peab. Seega jah, pigem ma kahtlustan antud konkreetset isendit(sinu SE), millel tasuks nullist alustada.
Teleofnis on mul BT koguaeg sees, sest see ei võta ei ühendust ega akut.
anduke88 kirjutas:
Nii testisin.
Ei tööta MB-s, Audis, VW-s, BMW-s, Peugeot's. Autod aastast 2008-2018. Täpselt sama mure. Uuemad autod ei leia isegi telefoni üles auto poolsest otsast (kui ühendust ei olegi või kui ühendus on kadunud - selline tunne nagu bluetooth oleks välja lülitatud), et telefoniga kontakti saada ja telefon "üles turgutada" auto poolsest otsast, juhul kui see unne vajunud voolusäästu vms pärast.


_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 10:13:06 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Teleofnis on mul BT koguaeg sees, sest see ei võta ei ühendust ega akut.

Tegelikult ikka võtab akut, kuna ka ühendamata olles otsib ümbrusest pidevalt teisi seadmeid. Või vähemalt peaks otsima vastupidiselt ülalpool olevale näitele. Kui igal õhtul laadima läheb, pole tõesti vahet, kuid ma ei usu, et sinagi BT sisse jätaks, kui peaksid nädalaks ilma lisalaadimisvõimaluseta metsa minema. Keeraksid kinni nii BT, NFC, WiFi, mobiilandmeside (ja ilmselt üldse 3G/4G, kui 2G levi olemas on) kui ka GPS-i selleks ajaks, kui reaalselt ei kasuta. Enamik nutikaid peab sel moel muide valdavalt ooterežiimis nädalakese kenasti vastu.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.10.2018 10:18:21 vasta tsitaadiga

Ma ei ole mingit vahet tundnud , kas bt on sees või väljas. minu 8 kestab 3 päeva , vahet pole kas bt on sees või väljas. BT protokollina on väga väikese nõudlusega. Sealt ka minu väide tugineb. Võibolla on see oluline tõesti , kui nädalaks metsa minna aga selleks on akupangad ka ju olemas.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 05.10.2018 10:30:27 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
rocki kirjutas:
Teleofnis on mul BT koguaeg sees, sest see ei võta ei ühendust ega akut.

Tegelikult ikka võtab akut, kuna ka ühendamata olles otsib ümbrusest pidevalt teisi seadmeid. Või vähemalt peaks otsima vastupidiselt ülalpool olevale näitele.

This is not how bluetooth works. Sisuliselt akut ei kulu bt sees hoidmise peale, sest see ei tee miskit. Eraldi setting mis on luba teistel seadmetel mind leida see, mis üldse lülitab telefoni poolse broadcasti enda olemasolust välismaailma.

Mis puutub ühendamise hädadesse, siis tahaks loota et ise sellsie jama auto peale ei satu. Siiamaani suudab nii apple watch kui beats headsetid ikka alati ja veatult kohe külge ennast ühendada.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 10:33:15 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Mis puutub ühendamise hädadesse, siis tahaks loota et ise sellsie jama auto peale ei satu.

Oli ju kirjas, et mitmete erinevate autodega on proovitud, aga probleem endiselt sama.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 12:05:01 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
This is not how bluetooth works. Sisuliselt akut ei kulu bt sees hoidmise peale, sest see ei tee miskit. Eraldi setting mis on luba teistel seadmetel mind leida see, mis üldse lülitab telefoni poolse broadcasti enda olemasolust välismaailma.

Mu esimene BT-ga telefon oli N6310i aastal 2002 (erinevalt enamikust moe pärast ostjatest hakkasin ma kohe ka nii BT-d kui GPRS-i aktiivselt kasutama). Jah, ma tean, mis BT on. Tean ka, mis on BT LE. Et seadmed üksteist leiaksid, on siiski vaja aegajalt eetrit kiiritada, samuti vastuvõtul olla. Energia jäävuse seaduse kohaselt ei saa seda teha energiat kulutamata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2018 12:54:18 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
d3t kirjutas:
This is not how bluetooth works. Sisuliselt akut ei kulu bt sees hoidmise peale, sest see ei tee miskit. Eraldi setting mis on luba teistel seadmetel mind leida see, mis üldse lülitab telefoni poolse broadcasti enda olemasolust välismaailma.

Mu esimene BT-ga telefon oli N6310i aastal 2002 (erinevalt enamikust moe pärast ostjatest hakkasin ma kohe ka nii BT-d kui GPRS-i aktiivselt kasutama). Jah, ma tean, mis BT on. Tean ka, mis on BT LE. Et seadmed üksteist leiaksid, on siiski vaja aegajalt eetrit kiiritada, samuti vastuvõtul olla. Energia jäävuse seaduse kohaselt ei saa seda teha energiat kulutamata.


Mingi voolukulu loomulikult on, kuid see peaks olema tühises mahus.
Keegi viitsib numbreid välja otsida?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 05.10.2018 14:19:22 vasta tsitaadiga

rex - täna me räägime sellest, et BT kulutab siiski ülivähe voolu ja ei anna tunda suurt akueale telefonide puhul. Ei andnud see tunda minu iphone 6'l , ei anna see nüüd ka tunda(iphone 8). Seda normaalkasutuse juures, mitte äärmuslikes tingimustes icon_smile.gif aga see selleks, kisub vähe ot minu poolt ka, sry
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 05.10.2018 14:39:21 vasta tsitaadiga

rex, selles see kogu point iOS lähenemisel ongi, et kui su telefon pole leitav, siis ei advertising intervali ei käivitatata. Vaatame nüüd korra kui kaua piisab 210mAh CR2032 patareiga opereerimiseks erineva advertising intervali juures.


_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 05.10.2018 20:46:13 vasta tsitaadiga

Naine sai ka XS Maxi kätte. Päris hea ikka, mõnus suur ekraan thumbs_up.gif

E: Suht soojaks läheb käes.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TrippleX
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2011




sõnum 09.10.2018 09:54:24 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Naine sai ka XS Maxi kätte. Päris hea ikka, mõnus suur ekraan thumbs_up.gif

E: Suht soojaks läheb käes.


Tavalise X'iga sama jama, Pubg'ga (mäng) läheb mingi aja peale kuumaks, kui laadija järgi, siis läheb üli kiirelt. Samuti tundus, et wifis ei lähe kuumaks, ainult 4G'ga. Hetkel tundub, et mingi appide kala, et ei istu telefonile perfektselt, sest mingite mõttetute appidega läheb ka kuumaks ja siis mis reaalselt ressurssi tahavad, nendega on kõik korras. Õnneks mängides mingit n.ö pildi kakkumist jms ei teki aga tõmbab lihtsalt ekraani tumedamaks ja siis Pubg's üsna keeruline vastaseid näha. icon_smile.gif

Ja Androidi fanboyd, ei tasu kohe peale lennata, androidid lähevad kuumaks, jooksevad kokku sama mänguga. (kahe erineva peal proovitud)

Ilmselt lihtsalt optimeerimata mäng.

Samuti kas X'il võib olla, et see metallist ja klaasist ümbris, kui käes hoiad, ei lase nii hästi soojusel eralduda ja pigem hoiab endas seda kuumust?! (tundus enda jaoks loogiline icon_lol.gif )
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 09.10.2018 10:18:53 vasta tsitaadiga

Tarkvaraga ka mingi kala, teated ei tule läbi. Messengeri omad ainult tulevad. Seadetest oli nagu kõik okei icon_smile.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TrippleX
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2011




sõnum 09.10.2018 10:24:01 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Tarkvaraga ka mingi kala, teated ei tule läbi. Messengeri omad ainult tulevad. Seadetest oli nagu kõik okei icon_smile.gif


X'il oli esimesel kuul eelmine aasta sarnane asi, ma ei saanud mängude teateid ja siis ilma midagi näppimata, järsku hakkasid tulema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2018 12:11:55 vasta tsitaadiga

TrippleX kirjutas:
Samuti kas X'il võib olla, et see metallist ja klaasist ümbris, kui käes hoiad, ei lase nii hästi soojusel eralduda ja pigem hoiab endas seda kuumust?! (tundus enda jaoks loogiline icon_lol.gif )

Just laseb ju eralduda, kui sa seda tunned.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 09.10.2018 13:30:08 vasta tsitaadiga

Mul endal probleeme pole, aga kui kellelgi on levi või WiFi probleemid xs-il, siis 12.0.1 versioon väljas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo1
HV kasutaja
argo1

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2018 20:18:22 vasta tsitaadiga

Jah uus versioon parandab ka selle aku laadimise probleemi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 10.10.2018 21:52:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei ole mõtet kiirustada 12 peale uuendamisega? Osade appidega ühilduvusprobleemid vms?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
argo1
HV kasutaja
argo1

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2018 22:08:29 vasta tsitaadiga

Ei tea kaasa rääkida. Minul toimib kõik nagu enne uuendamist.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2018 07:45:04 vasta tsitaadiga

Mis ühilduvusprobleemid?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2018 08:23:55 vasta tsitaadiga

Google Play äpid ei taha miskipärast peale minna.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 11.10.2018 09:03:05 vasta tsitaadiga

Nagu näiteks millised? Mul läks üleminek 12'le probleemideta ja kõik asjad toimivad, ka google enda asjad(photos, drive,maps).
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 637, 638, 639 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.