Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 597, 598, 599 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.11.2017 23:56:50 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Apple TV 3 maksab täna ca 40 euri, ei tohiks Apple telefoni omanikule probleeme valmistada. Või siis mõne pilveteenuse kaudu saab pildid kenasti Kodisse.

Kui suvalisi näiteid võtta, siis ma pakun, et enamike inimeste telekasse ei saa kummaltki platvormilt mõistlikult asju saata. Filmidest tuntud näpuga telefonist pildi telerisse liigutamine ei ole veel reaalsus.

http://www.samsung.com/us/apps/smart-view-2/

Samsungi appi abil on see täiesti võimalik, küll aga oma gallerii'st aga toimib. Brauserit ei ole proovinud aga muus osas toimib.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 21.11.2017 00:07:24 vasta tsitaadiga

Kevvare, jalutad suvalise teleri juurde ja toimib? Või vajab siiski teatavat seadistamist?
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 21.11.2017 00:12:28 vasta tsitaadiga

Miks suvalise tv juurde, oma koduse teleka juurde
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 21.11.2017 01:50:39 vasta tsitaadiga

Koduse teleka juures on Apple TV.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.11.2017 08:37:48 vasta tsitaadiga

tänud soovituste eest, ka mul on aTV koduse põhiteleri juures olemas.

mida ma silmas pidasin oli see, et androidiga ühendasin ennast sõbra juures wifi võrku, avasin foto ning sharedes näitas valikus sealseid telereid, teleris kinnitus ja pilt ees.
sama lihtne ja isegi lihtsam on see iOS ja AppleTVga

aga iOS seadmest suvalisse telerisse nii lihtsalt ei saa kui klientseade ei toeta airplayd ja nutiseadmes vastava teleri erirakendust ei kasuta.
kodi oli selleks hea abivahend kuni iOS uuendusega probleem “parandati”
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 21.11.2017 10:00:33 vasta tsitaadiga

indrekp seletas väga hästi lahti praegu. Mul ka pole üldse miskit Apple TV vastu, aga kuna on Kodi selleks tarbeks "ehitatud", siis natuke teeb meele mõrudaks, et see võimalus nüüd kinni on pandud. Eraldi äppi ei saa kasutada teleris, sest isegi youtube koristas Philips mul telerist paar aastat tagasi ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 21.11.2017 11:55:56 vasta tsitaadiga

Kodi on siiski peamiselt disainitud media(filmide) striimiseks üle neti läbi tema oma tarkuse. Loodetavasti kunagi saavad applega sõpradeks ja toetab ka õuna lahendusi. Õuna toodete puhul on kõige mõistlikum ja valutum siiski apple tv, vahet pole, kas kodus, kontoris või sõprade pool. lisaks telefoni sisu näitamiseks teleris kasutatakse seda tihti ka näiteks arvutite(vahet pole, kas läpakas või lauakas) lisaekraanina. Kes kodukontoris toimetab, siis vägagi mõistlik ja odav lahendus. Ei ole vaja mingeid juhtmeid, eraldi monitori jne. Ehk tal on reaalne eelis ka. Mul on apple tv 3 ja still working laitmatult. Ühendad wifi võrku ja voila. Ma ammu ei muretse enam, kuidas pilti telekasse saada või kus kaablid on.
Airplay toimib vabalt ka ressiiveritega.
Teine lahendus, mida vanemate juures kasutan piltide näitamiseks telekasse on imediashare nimeline äpp. Neil on vanem 32 tolline mingi samsa telekas ja see on kaabliga ruuteri järel. wifi on samas võrgus ehk telefon wifisse ja imediashare kaudu näitan neile siis pilte telefonist. Vahel toimib video ka, pole ammu videosid näidanud. väga lihtne lahendus, sealt valid samuti soovitud teleri(kui teleri leiab) ja peegeldad siis pilti telkusse.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 22.11.2017 18:17:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
mida ma silmas pidasin oli see, et androidiga ühendasin ennast sõbra juures wifi võrku, avasin foto ning sharedes näitas valikus sealseid telereid, teleris kinnitus ja pilt ees.”
Väidan, et minu juures sama asi ei toimiks. Telekas ei ole võrgus, Apple TV on. Ehk siis ikkagi oleneb teleka softist, kas telekas on võrgus, kas sõber lubab sind enda võrku jne.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.11.2017 18:32:46 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Apple TV 3 maksab täna ca 40 euri, ei tohiks Apple telefoni omanikule probleeme valmistada. Või siis mõne pilveteenuse kaudu saab pildid kenasti Kodisse.

Kui suvalisi näiteid võtta, siis ma pakun, et enamike inimeste telekasse ei saa kummaltki platvormilt mõistlikult asju saata. Filmidest tuntud näpuga telefonist pildi telerisse liigutamine ei ole veel reaalsus.


Mingi uuema Sony telekaga mis samas võrgus oli androidiga vaja küll ainult nuppu vajutada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 26.11.2017 13:45:46 vasta tsitaadiga

Mis võimalus on ios 10 tagasi saada?

viimati muutis hode 26.11.2017 17:30:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2017 13:52:00 vasta tsitaadiga

Ei olegi võimalust.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 27.11.2017 01:01:01 vasta tsitaadiga

Krt kahjuks ei saa jah, ise kahetsen kah juba 11 üleminekut - kui kõnw lõpeb siis peab sebima home nupuga et tel ülesäratada, muidu on blackscreen
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.11.2017 09:08:31 vasta tsitaadiga

Tegin endale varajase jõulukingi ehk uuendasin oma telefoni 6 -> 8 peale ja paari päeva kasutamise järel on muljed väga head. Kuue pealt on edasiminek ikka suur aga mitte ainult kiiruse vaid just aku vastupidavuse osas. Esimene päev sai näpitud telefoni päris palju ehk ekraan oli pidevalt töös ja päris kaua pidas vastu, ennem, kui tühjaks sai. Tagaklaas pole nii libe ehk ei lenda käest nii kergelt minema. 4k videot pole saanud testida, sest mul pole 4k telerit aga see pole ka kõige olulisem minu jaoks. Eks tuleb mõne sõbra juures vaadata läbi teleka, et kuidas on. Ühesõnaga rahul üleminekuga ja kõik toimib, nagu peab.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuuurija
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 10:48:59 vasta tsitaadiga

Mis vahe on nendel nn silikoonümbristel?

1. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-otterbox-clearly-protected-skin-apple-iphone-5-5s-se-le/77-53705
2. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-celly-gelskin-apple-iphone-5-5s-se-le/GELSKIN185
3. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-key-core-soft-(grip)-apple-iphone-5-5s-se-le/KCC24-IPSECL

Kellel kogemusi, võiks mõne sõnaga vihjata, millisest kauge kaarega eemale hoida.

Kas PanzerGlass mõjutab mingil määral ekraani puutetundlikkust/toimivust? Soovitate või pigem mitte?

Konstruktiivse tagasiside eest tänud juba ette.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 11:03:18 vasta tsitaadiga

Kaitseklaas, ega -kile ei mõjuta puutetundlikkust.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 27.11.2017 13:39:18 vasta tsitaadiga

kuuuurija kirjutas:
Mis vahe on nendel nn silikoonümbristel?

1. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-otterbox-clearly-protected-skin-apple-iphone-5-5s-se-le/77-53705
2. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-celly-gelskin-apple-iphone-5-5s-se-le/GELSKIN185
3. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-key-core-soft-(grip)-apple-iphone-5-5s-se-le/KCC24-IPSECL

Kellel kogemusi, võiks mõne sõnaga vihjata, millisest kauge kaarega eemale hoida.

Kas PanzerGlass mõjutab mingil määral ekraani puutetundlikkust/toimivust? Soovitate või pigem mitte?

Konstruktiivse tagasiside eest tänud juba ette.


Enne erinevusest teada ei saagi kui peale panna ja mõnda aega kasutada.
Ise võtsin ka selle 9.90 silikooni koos 8 plus telefoniga aga täiesti ok. eelmistele telefonidele olen amazonist tellinud aga nende silikoonidega kippus aja jooksul tekkima üks häda, et nad kuidagi venisid välja ja telefon nagu loksus seal sees. Seega aegajalt tuli vahetada.
Praegune silikoon on justkui pisut paksem ja tugevam, ehk ei veni.

klaas ja kile puutekat tõesti ei muuda aga minu jaoks oli kile kasutamisel selle ekraani kasutamine ebamugavam, justkui ei libisenud nii hästi näppude all kui klaas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.11.2017 13:49:19 vasta tsitaadiga

kuuuurija kirjutas:
Mis vahe on nendel nn silikoonümbristel?

1. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-otterbox-clearly-protected-skin-apple-iphone-5-5s-se-le/77-53705
2. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-celly-gelskin-apple-iphone-5-5s-se-le/GELSKIN185
3. https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-key-core-soft-(grip)-apple-iphone-5-5s-se-le/KCC24-IPSECL

Kellel kogemusi, võiks mõne sõnaga vihjata, millisest kauge kaarega eemale hoida.

Kas PanzerGlass mõjutab mingil määral ekraani puutetundlikkust/toimivust? Soovitate või pigem mitte?

Konstruktiivse tagasiside eest tänud juba ette.

Oleneb mis eesmärk sellel ümbrisel on?
Endale isiklikult silikoonümbrised ei meeldi ja et telefon mugavam käes oleks, võtsin Apple enda nahast "kesta" (musta; heledad määrduvad kiiresti) thumbs_up.gif
https://pood.telia.ee/productInfo/187/telefonikate-apple-iphone-5-5s-se-le/MMHH2ZM/A

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.11.2017 15:12:48 vasta tsitaadiga

mul 6S-l ka orig nahast ümbris ja 2a juba korralikult vastu pidanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 15:21:25 vasta tsitaadiga

kummita on parem
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 17:35:09 vasta tsitaadiga

On, aga järelmaks võib 18 aasta pikkuseks kujuneda. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 17:48:14 vasta tsitaadiga

ma ei tea mida sa oma telefoniga teed ... ega väga ei tahagi teada icon_eek.gif icon_confused.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 27.11.2017 18:09:43 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Tegin endale varajase jõulukingi ehk uuendasin oma telefoni 6 -> 8 peale ja paari päeva kasutamise järel on muljed väga head. Kuue pealt on edasiminek ikka suur aga mitte ainult kiiruse vaid just aku vastupidavuse osas. Esimene päev sai näpitud telefoni päris palju ehk ekraan oli pidevalt töös ja päris kaua pidas vastu, ennem, kui tühjaks sai. Tagaklaas pole nii libe ehk ei lenda käest nii kergelt minema. 4k videot pole saanud testida, sest mul pole 4k telerit aga see pole ka kõige olulisem minu jaoks. Eks tuleb mõne sõbra juures vaadata läbi teleka, et kuidas on. Ühesõnaga rahul üleminekuga ja kõik toimib, nagu peab.


Väga suur aku vahe ei saa nagu olla? https://www.phonearena.com/phones/compare/Apple-iPhone-8,Apple-iPhone-6/phones/10408,8346
Ma ei suuda ka otsustada, mida oma 6-ga teha, võtta nüüd 8 ligi või oodata veel natuke ja kevadel vaadata X-i poole... Igatahes see aeglane 6+ios11 ajab närvi vaikselt. Ei ole siin ei restardid ega resetid aidanud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 27.11.2017 19:08:48 vasta tsitaadiga

Ei tea kas läbi käinud, aga sealt lehelt tavaliselt jama pole tulnud.


https://www.macworld.co.uk/news/iphone/new-iphone-se-2-latest-rumours-uk-release-date-price-features-specs-2017-3500611/
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.11.2017 21:21:50 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
rocki kirjutas:
Tegin endale varajase jõulukingi ehk uuendasin oma telefoni 6 -> 8 peale ja paari päeva kasutamise järel on muljed väga head. Kuue pealt on edasiminek ikka suur aga mitte ainult kiiruse vaid just aku vastupidavuse osas. Esimene päev sai näpitud telefoni päris palju ehk ekraan oli pidevalt töös ja päris kaua pidas vastu, ennem, kui tühjaks sai. Tagaklaas pole nii libe ehk ei lenda käest nii kergelt minema. 4k videot pole saanud testida, sest mul pole 4k telerit aga see pole ka kõige olulisem minu jaoks. Eks tuleb mõne sõbra juures vaadata läbi teleka, et kuidas on. Ühesõnaga rahul üleminekuga ja kõik toimib, nagu peab.


Väga suur aku vahe ei saa nagu olla? https://www.phonearena.com/phones/compare/Apple-iPhone-8,Apple-iPhone-6/phones/10408,8346
Ma ei suuda ka otsustada, mida oma 6-ga teha, võtta nüüd 8 ligi või oodata veel natuke ja kevadel vaadata X-i poole... Igatahes see aeglane 6+ios11 ajab närvi vaikselt. Ei ole siin ei restardid ega resetid aidanud.


ikka X...kui juba kahtlad, siis järelikult hing ihkab ikka vingemat icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2017 21:32:13 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ei tea kas läbi käinud, aga sealt lehelt tavaliselt jama pole tulnud.


https://www.macworld.co.uk/news/iphone/new-iphone-se-2-latest-rumours-uk-release-date-price-features-specs-2017-3500611/

No see konkreetne artikkel on ikka väääga laialivalguv jama. icon_smile.gif Ma oleks võinud puusalt sellise jutu kirjutada.

Üsna selge on, et vaatamata soovunelmatele ei tule Simple Edition niipea välja X Mini-na. Kui just ei tehta korralikku tootenimistu ümberstruktureerimist ja ta uueks ülesandeks ei saa olema kirvehinnaga Small Edition...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 597, 598, 599 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.