Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 659, 660, 661 ... 831, 832, 833  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 13:45:01 vasta tsitaadiga

Nii et tuleb ikkagi üks korralik Samsung osta!
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 13:51:22 vasta tsitaadiga

Miks Samsung? Kui inimene tahab iOS-i, siis seda ju Samsungiga ei saa? icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 13:55:14 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Miks Samsung? Kui inimene tahab iOS-i, siis seda ju Samsungiga ei saa? icon_biggrin.gif

Nagu Jobs ütles: inimene ei tea, mida tahab, enne kui talle ette näidatakse. Hetkel tuleb WP pealt mingite eelarvamustega.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 14:28:28 vasta tsitaadiga

Puhake nüüd jalga oma tüüpvigadega. Olen omanud/kasutanud peaaegu kõiki erinevaid iPhone'i mudeleid, nii kasutatuid, kui päris uuena ostetuid ja ei ole neil mingeid müstilisi tüüpvigasid esinenud.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 14:38:55 vasta tsitaadiga

Hind on üldse kahe silma vahele jäetud. Igasugused uued X-id on head ja uued küll aga hinnavahe näieks iPhone7'ga poest ostes on ca 400€.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 14:48:12 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Puhake nüüd jalga oma tüüpvigadega. Olen omanud/kasutanud peaaegu kõiki erinevaid iPhone'i mudeleid, nii kasutatuid, kui päris uuena ostetuid ja ei ole neil mingeid müstilisi tüüpvigasid esinenud.


Aga tore ju on, et pole ühtegi korda esinenud.

Statistikaga on selline tore asi, et mida suurem kogum andmeid, seda täpsemini see reaalsust peegeldab.

Aga kui kõigile meeldib ainult roosade prillide läbi jagatud info, siis palun väga. Võite ju vabalt minu infot ignoreerida ning uskuda seda, et kui ühel inimesel paar isendit probleemivaba olnud, siis ongi ju kõik hästi. Eks ma jätan selle info siis enda teada.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 10.07.2019 14:50:02 vasta tsitaadiga

The_Boss, Apple telefonid vahetatakse lihtsalt välja kui mingi tüüpviga esineb. Samamoodi arvutite ja kõige muuga. Kui ise ei ole vea tekkimises süüdi, võid suht kindel olla, et saad terve seadme asemele. Isegi kui garantiid ei ole. Näiteks vanale Macbookile sain korduvalt uue topcase, klaviatuuri ja touchpadi. Uuel Macbookil vahetati klaviatuur (ja sellega koos ka aku). iPhone volume nupud ei toiminud korralikult, pidi kõvasti vajutama - anti uus telefon jne. Ühesõnaga ära aja mingit paska, et iPhoned tüüpvigu nii täis, et osta ei tohi. Olen ka 7+ omanud, ei olnud ühtegi probleemi. Praegu X-ga ei ole ühtegi probleemi. Ainukesed probleemid tutvusringkonnas on telefoni füüsiline purunemine enamasti kukkumise tõttu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 15:41:07 vasta tsitaadiga

Jah, tõesti vahetatakse välja ka garantiiaja möödudes. Seda ainult sel juhul kui Apple tunnistab oma vigu.

iPhone 7 Qualcomm basebandi probleemi tunnistati, aga iPhone 7 Intel basebandi probleemi ei tunnistatud. Näiteid on veel.
Pealegi, kui tüüpvea puhul välja vahetatakse, siis järsku tähendab see seda, et viga polnudki? icon_biggrin.gif

iPhone X korpus ei paindu nii palju kui 7 oma, et sessuhtes võiks probleeme vähem esineda. Kindlalt jällegi ei saa veel väita.
Ning ma ei mõtle siin praegu tagataskus pooleks painutamist, vaid igapäevase tavakasutuse juures edasi-tagasi fleximist, mida keegi tavaliselt ei märkagi.

Ja mis paska ma ajan sinu arust? Mina ütlesin, iPhone 7 on tüüpvigu täis, mitte et kõik iPhoned on tüüpvigu täis. Andsin isegi soovituse, et hetkel tundub iPhone 8 kõige töökindlam valik.
Samuti tunduvad 5S ja SE üsna töökindlad, aga samas ka juba üsna vanad, seega nendest ei teinud juttugi.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.07.2019 16:54:28 vasta tsitaadiga

The_Boss, ootaks huviga seda statistikat.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 17:17:54 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Puhake nüüd jalga oma tüüpvigadega. Olen omanud/kasutanud peaaegu kõiki erinevaid iPhone'i mudeleid, nii kasutatuid, kui päris uuena ostetuid ja ei ole neil mingeid müstilisi tüüpvigasid esinenud.
+99
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 18:01:15 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
Puhake nüüd jalga oma tüüpvigadega. Olen omanud/kasutanud peaaegu kõiki erinevaid iPhone'i mudeleid, nii kasutatuid, kui päris uuena ostetuid ja ei ole neil mingeid müstilisi tüüpvigasid esinenud.
Igaühe isiklik kogemus pole võrreldav üldistatud statistikaga, mis ilmselt kusagil sügaval Apple kõhus on olemas. "Aga mul on ilusti töötanud" on argumendina savijalgadel. Jah, mul on hea meel, kui probleeme pole. Aga see ei muuda fakti, et andmeid agregeerides on telefonide puhul mudeleid, mille puhul on tõenäosus mõne napaka veaga pihta saada suurem.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 10.07.2019 18:52:49 vasta tsitaadiga

Baeskades, aga kus see statistika siis täpsemalt on, millele teie väited toetuvad? Ma näen ainult juttu statistikast, mitte statistikat ennast.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 19:04:55 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Baeskades, aga kus see statistika siis täpsemalt on, millele teie väited toetuvad?
Mu "väited" ei toetu statistikale vaid on üldlevinud info - et on telefonimudeleid, mille puhul on garantiijuhtumeid rohkem kui mõne teise mudeliga. Statistika saamiseks võid näiteks Apple poole pöörduda.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 19:35:40 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
The_Boss, ootaks huviga seda statistikat.


Keegi lubas statistikat pakkuda? Juhtisin tähelepanu sellele, et 10 seadme pealt ei ole võimalik midagi ütlevat statistikat teha. Ei näe mõtet vaeva näha, et täpset statistikat pakkuda. Piisavalt hea ülevaade, et väita seda, mida väitnud olen. Pole tühjast kohast võetud midagi.

Ma ei saa üldse aru, miks siin selliseks ründamiseks läks. Küsiti ju, kas 7 tasub osta ja kas peaks veel aastaid vastu. Sellele sai üsna head ülevaadet omades (riistvara tasemel) vastus antud ning tsipa uuemat mudelit soovitatud.

Saaks aru sellest, kui oleksin öelnud, et õun pähh, droid hää.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 20:19:58 vasta tsitaadiga

Ise ostaks uuemat kui on võimalus, aga see on ostja rahakoti küsimus
ei mäleta ka ise ühtegi juhtumit, et mul oleks vaja olnud midagi parandada
Seda vea statistikat tõstsid sujuvalt teatud piirkonnad hiinas ja sellest on ka palju juttu olnud
mujal piirkondades oli tavaine vigade protsent mitte midagi ulmelist
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 20:32:58 vasta tsitaadiga

Kasutasin 1,5 aastat iPhone 7 ja polnud ühtegi probleemi. Ainult kõlarid olid kehvad, uuematel on paremad.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.07.2019 20:47:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ikkagi aru, statistki alusel on praak päris suur, aga keegi statistikat ei tea. Kust te võtate selle info siis, et palju probleeme on 7'metel? Naabri käest kuulsid või tulite niisama mustama. Faktid mehed, kui fakte pole ka mõtet siin jahuda.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 21:34:08 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kasutasin 1,5 aastat iPhone 7 ja polnud ühtegi probleemi. Ainult kõlarid olid kehvad, uuematel on paremad.

Tõenäoliselt seepärast, et tal on kõlar, uuematel kõlarid.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 21:43:58 vasta tsitaadiga

Audio IC probleem, mis põhjustatud emaplaadi pidevast fleximisest tavakasutuse juures.
https://appleinsider.com/articles/19/05/03/iphone-7-loop-disease-audio-chip-issue-targeted-in-class-action-complaint

Baseband probleemid, mida kahjuks EU ehk Inteli versioonil ei tunnistata.
https://support.apple.com/iphone-7-no-service

Lisaks on WiFi/Bluetoothiga sisuliselt sama probleem, mille kohta erilist kajastust pole, sest minu kogemusel esineb see tavaliselt audioprobleemiga samaaegselt ning kõvasti harvematel juhtudel.

Võin kohe ära mainida, et mu teadmised ei pärine internetist vaid reaalsel kogemusel.
Need on mulle teada faktid ning kellegi naabrimehed ei puutu kuidagi asjasse.
Kellelgi iPhone 7-te varu käes, mis vajab müümist, et siin tulihingelist vaidlust proovitakse tekitada? icon_biggrin.gif

Jätkuvalt kordan, et ülitore, kui teil iPhone 7 on aastaid töötanud ilusti. See ei muuda fakti, et piisavalt paljudel on vastupidine kogemus. Kasvõi siinsamas teemas mõni lehekülg tagasi kerides on kurdetud ühe eespool nimetatud probleemi üle.
Just eile kurtis 2 inimest mulle täpselt sama probleemi üle. Täna veel lisaks üks inimene wifi probleemi ja bootloopi üle (teine võib olla audioprobleem, basebandi probleem või hoopis midagi kolmandat).

USAs on töökodasid, kus muidu vahetati pidevalt iPhone ekraane ja akusid, aga pärast iPhone 6 plusi ja 7/7+ väljatulekut hakkas neid massiliselt emaplaadivigadega parandusse tulema. Need väiksed töökojad pidid inimesi juurde palkama, et LCD/akuvahetuse osa töös hoida.

Ja kes küsib, et miks keegi tahab viia telefoni kuhugi nurgatagusesse remonti, mitte Applesse garantiisse.. Apple ei tegele andmete taastamisega. Probleemi korral vahetavad kogu seadme välja ja andmed läinud kui backup tegemata.

Statistikaga on aga selline lugu, et ma tsiteeriks Apple ametlikku statistikat: "a very small percentage of iPhone [insert version] devices contain logic boards with a manufacturing/component defect".
Reaalsed numbrid on ainult firmasisene informatsioon ning kaugel sellest, mis tsitaadis kirjas. Mõne macbooki/iphone vea korral, kus sedasama "a very small percentage" või sarnast lauset kasutatud, on siseinfo ka lekkinud. Välja toodud number oli kaugel väiksest protsendist. Kes otsib, see leiab.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 22:11:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
M00t kirjutas:
Kasutasin 1,5 aastat iPhone 7 ja polnud ühtegi probleemi. Ainult kõlarid olid kehvad, uuematel on paremad.

Tõenäoliselt seepärast, et tal on kõlar, uuematel kõlarid.

7 oli esimene, millel oli kaks kõlarit. Aga need olid väga halvad. Ilmselt selleks, et oleks võimalik järgnevatel aastatel keynotel öelda, et heli on nüüd 50% parem vms.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 10.07.2019 22:15:48 vasta tsitaadiga

Kus tuleb selline info "piisavalt paljudel"? Kas see on 2%? 10%, 30% veel rohkem? Kust see info pärineb, enda kogemusel? Keegi kurtis? Kas inimene tuleb rääkima, "you, mul 7 töötab juba aastaid" ja läheb oma teed edasi. Ei tee ju keegi nii. Muredest ikka räägitakse ja kui 3tk on rääkinud tundub juba paljude jaoks palju. Aga palju reaalselt müüdud telefone on? 6tk? 60? Tead kui palju?
Kogu see jutt on üks segane mull sul. Usa töökodadest kas olid kohapeal, või kust see info pärineb. Keegi foorumis rääkis! Veidi naljakas ei ole või. Keegi loeb siin foorumis, vaata ameerikas on kõik puhta katki. Keegi ajab udu ja 1000tk usuvad.
Mida sa patrad! Andmete taastamisega? Telefoni ei võeta esinduses vastugi kui sul ei ole icloudi backuppi tehtud, kästakse kohapeal teha.

See on küll OT, aga kunagi oli hull teema, samsa kõvakettad surevad, täielik saast. HV foorum oli kisa täis. Kõik rääkisid, et 90% ketastest läheb pekki. Eesti suurima maaletooja info järgi läks 0,2%. Keda uskuda? Mingid venda kes kraaksub, et tal naaber kurtis või ametliku infot?

Pole mõtet rahvast niisama hirmutada siin, sul põlv väriseb, ära osta, võid mainida aga sa juba surud teistele peale, et keegi jumala eest õuna ei ostaks.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 10.07.2019 22:25:37 vasta tsitaadiga

No cmon, iphone 7 ikka nii pikaks ajaks ei tasu soovitada.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 10.07.2019 22:42:41 vasta tsitaadiga

fb grupis jäi silma et 7 omanikud kurtsid touch id rikkiminemise üle. Tundub ka nagu tüüpveana, tea kas 8 seda vähem?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 23:23:12 vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
fb grupis jäi silma et 7 omanikud kurtsid touch id rikkiminemise üle. Tundub ka nagu tüüpveana, tea kas 8 seda vähem?
Ütle parem, palju Sul raha on. Muidu võime maailma parimaid telefone soovitada aga kui hind ei sobi siis on keeruline.

Aga see tüüpvigade jutt... see on üks keeruline teema, kus FUD ja tõsised teemad on koos. Aga üldiselt mina Iphone 7 omanikuna ei ole seni muretsenud ja ei muretse ka. Üldiselt kui tahta rohkem kindlustunnet saada siis tuleb osta uus asi, täisgarantiiga. Siis on vähemalt 2a jooksul lootust, et hädade korral saad abi. Kui vaadata ajalukku siis Õuna telefonidest ei meenu nagu ühtegi mudelit, mis oleks olnud ikka kohe tõsiselt ämbris. iPhone 4 puhul vist oli "antennagate" aga see oli ka paras corner case (ütlen ise olles jällegi iPhone 4'ja omanud).

Igaljuhul väga lootust pole, et kusagilt saad hea statsi, kus tootja ise ütleb, palju tal isenditi tüüpvigu on. Eriti veel Apple puhul. Pigem ise soovitaks kulutada see paarsada-mõnisada eurot ja osta näiteks kasutatud Iphone 7. Saad õunamaitse suhu ja telefon on ikka täitsa okei pill. Või iPhone 6s. Või SE kui pisemat tahad. Või 6s/7 plus kui labidamat tahad.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.07.2019 23:29:09 vasta tsitaadiga

SilQ, palun... See kahe päeva jooksul 3 inimest 4 telefoniga oli ainult tilk meres. Ma räägin ikka tuhandetest isenditest kuu jooksul, mis polnud nende 4 isendiga kuidagi seotudki.

USA töökodade teema on USA uudistekanalitest läbi käinud, kus reaalsed inimesed andsid oma näo ja nimega kommentaare. Ei salvesta sellist kraami omale, et neid õigel hetkel kellelegi ette sööta.

Palun näita kätte, kus ma nüüd ütlesin, et ärge ostke iPhonesid. Ma ütlesin, et 7 ei tasu osta ja soovitasin osta 8.

Ja lõpetuseks.. Palun seleta mulle lollile, kuidas klient seal kohapeal backupi peaks tegema, kui telefon ei suuda bootidagi. Seega kes see lahmija praegu on?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 659, 660, 661 ... 831, 832, 833  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.