Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Aate Group märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mrlahe
külaline






sõnum 26.11.2001 06:57:00 Aate Group vasta tsitaadiga

link :: Aate

Tere!
Kas kellelgi on kogemusi Aate Group`i firmaga, reklaamivad et toovad kauba Tallinnasse kohale tasuta ja kuidas üldse teenindus seal on.
tagasi üles
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 12.12.2001 01:23:00 vasta tsitaadiga

Tegemist on 3 inimese firmaga mida juhib üks tydriklaps. Tellisin sealt printeri. Firma Harjumaal, mina Võrus. Homme peaks kätte saama. Transpordi eest nad raha ei küsinud. Muidu on hinnad odavad. Kauba pidin tegelikult täna (11.12) saama aga mingi paberijama pärast lükkus päevakese edasi. Tüdruk siis helistas ja vabandas ning leppisime kokku uued ajad. Siiani tundub viisakas värk olema! Ah soo, tellimusele reageeriti praktiliselt kohe ja saadeti vastus e-mail. Enne kauba kättesaamist 12.12 ei oska rohkem midagi öelda. Vaata ka http://www.aate.ee/
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix
Kreisi kasutaja
raix

liitunud: 09.11.2001




sõnum 12.12.2001 12:00:00 vasta tsitaadiga

Mina ostsin sealt firmast NEC cd kirjutaja. Helistasin õhtul kella 4 paiku, ütlesin, mida tahan, umbes tunni aja pärast tuli e-mailiga arve. Öeldi, et kui järgmise päeva lõunaks on raha laekunud, saab pärast lõunat kätte. Nii ka juhtus, et järgmisel päeval umbes kell 2 toodi asi kohale.
Positiivne mulje firmast.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 03.05.2003 14:03:30 vasta tsitaadiga

Tervitused!

Annan kah ühe plussi Aate Groupile. Peale tellimise saatmist umbes 30sec. hiljem võeti ühendust. Arve tuli paari minutiga ja peale maksmist küsiti kas tahan kohe kätte saada?
Kogu protseduur koos kauba kätte toomisega võttis aega kuskil 3h.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 03.05.2003 14:12:42 vasta tsitaadiga

Huvitaval kombel pole hinnakirjas haisugi Socket A plaatidest ja AMD prosedest, videokaarte aint Gaiward ja Matrox, kuigi reklaam: Kõik vajalik teie arvutile ühest kohast.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2003 14:15:50 vasta tsitaadiga

Sellised väikesed firmad peavadki klientidele palju tähelepanu pöörama kui tahavad pinnale jääda. Ja mugav on ka kui sind teatakse-tuntakse ja usaldatakse. Ma olen alati pooldenud suhtlemist selliste väikeste tegelastega kes ei röövi sind vaheltkasu eesmärgil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BinLaden
HV vaatleja


liitunud: 11.07.2002




sõnum 03.05.2003 16:42:00 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:

Sellised väikesed firmad peavadki klientidele palju tähelepanu pöörama kui tahavad pinnale jääda. Ja mugav on ka kui sind teatakse-tuntakse ja usaldatakse. Ma olen alati pooldenud suhtlemist selliste väikeste tegelastega kes ei röövi sind vaheltkasu eesmärgil icon_biggrin.gif


Vaga huvitav mis eesmargil nad sind siis roovivad kui mitte vaheltkasu eesmargil?
Ykskoik kas nad votavad vaheltkasu voi mitte, eesti eraklientidele toetuvad laiatarbefirmad
lahevad varem-hiljem ikka pankrotti. Ari tuleb osata ikka ajada, muidu ei tule midagi valja.
Sellises lapsiku sissetulekuga businessi alal nagu seda on arvutiosad on ainuke mote
spetsialiseeruda ettevotetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2003 04:29:37 vasta tsitaadiga

OT: tõsiselt vana teema on leitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.05.2003 07:33:41 vasta tsitaadiga

BinLaden kirjutas:
UB kirjutas:

Sellised väikesed firmad peavadki klientidele palju tähelepanu pöörama kui tahavad pinnale jääda. Ja mugav on ka kui sind teatakse-tuntakse ja usaldatakse. Ma olen alati pooldenud suhtlemist selliste väikeste tegelastega kes ei röövi sind vaheltkasu eesmärgil icon_biggrin.gif


Vaga huvitav mis eesmargil nad sind siis roovivad kui mitte vaheltkasu eesmargil?
Ykskoik kas nad votavad vaheltkasu voi mitte, eesti eraklientidele toetuvad laiatarbefirmad
lahevad varem-hiljem ikka pankrotti. Ari tuleb osata ikka ajada, muidu ei tule midagi valja.
Sellises lapsiku sissetulekuga businessi alal nagu seda on arvutiosad on ainuke mote
spetsialiseeruda ettevotetele.


Rõhk on sõna RÖÖVI icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 04.05.2003 11:32:14 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
OT: tõsiselt vana teema on leitud icon_smile.gif

kurat jah icon_razz1.gif ma vaatasin, et Naaskel sai Võrru tasuta aga kodulehel propageerivad nad tasuta transporti ainult Tallinna piires icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 11.05.2003 08:19:07 vasta tsitaadiga

Noh praeguseks ma Võrust Harjumaale (Maardu/Kallavere) jalgalasknud. Siin tellisin uue monitori ja transport ikka tasuta thumbs_up.gif Pole ju kah Tallinn icon_wink.gif Ja kogu teenendus on siiani väga viisakas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaifo
HV kasutaja
kaifo

liitunud: 01.04.2003




sõnum 13.05.2003 13:00:05 vasta tsitaadiga

Reklaamitakse Canon Photoshot A70 kõige odavama hinnaga, on kellelgi kogemusi selle digika tellimisel ja kuidas (kui kiiresti) kaup kohale toimetatakse icon_question.gif
_________________
Never say Never!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
johnnywalker
HV vaatleja
johnnywalker

liitunud: 12.03.2003




sõnum 13.05.2003 13:14:10 vasta tsitaadiga

kui on kaamera olemas (tõenäoliselt on) ja kohe praegu tellid - ning arve saamisel ära maksad - saad homme hommikul hiljemalt kätte. sellised isiklikud kogemused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sepaonu
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2002




sõnum 13.05.2003 18:02:48 vasta tsitaadiga

väga teemasse icon_smile.gif

täna otsustasin osta selle A70, küsisin, kas on - oli täiesti olemas...
kell 15 olid uksetaga ja kaamera käes icon_smile.gif

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2003 02:14:58 vasta tsitaadiga

tellisin sealt sügisel molu 957MB
HV järgi oli seal hetkel kõige madalam hind.
mailile vastati kibekähku ja transa tartu oli tasuta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krisx
HV kasutaja
Krisx

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.06.2003 13:25:59 vasta tsitaadiga

Tellitud sai monitor. Vastati umbes 30min pärast ja kohale toodi kohe järgmine päev. Ainult häid sõnu saab Aate Group'i kohta öelda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneer
HV vaatleja


liitunud: 23.11.2002




sõnum 24.01.2005 01:43:08 vasta tsitaadiga

BinLaden kirjutas:
UB kirjutas:
olen alati pooldenud suhtlemist väikeste tegelastega
(kes ei röövi sind vaheltkasu eesmärgil icon_biggrin.gif )
Vaga huvitav mis eesmargil nad sind siis roovivad kui mitte vaheltkasu eesmargil?
Sellises lapsiku sissetulekuga businessi alal nagu seda on ...


röövimisest:
praegu oleks vaja faksi, pilusin L220 CANON
AATE EE müüb 5855,-
DR PEEP EE müüb 4240,-
ja AARE EE müüb 4135,- (1500,- krooni odavaim !)
no s..ta pead, kas pole see röövimine vä ?! nii sama 1.5 kilo tasku panna
no jah, kas nad siis transpordi tasuta pakkuvad vä ?
aga käige teate kuhu ? sellise teenindusega ja hindadega
kohe näga mis eesmärk on - röövida, röövida ja veel kord röövida icon_evil.gif

Vidget kirjutas:
Huvitaval kombel pole hinnakirjas haisugi Socket A plaatidest ja AMD prosedest, videokaarte aint Gaiward ja Matrox, kuigi reklaam: Kõik vajalik teie arvutile ühest kohast.
just selle pärast, et nad ei suuda pakkuda korralikut teenindust
ja nii on see siiani, nats rohkem, aga ei loe

lambafirma
kunagi tahtsin monitori osta, 19" Viewsonic, vaatasin, hind oli nendel tõesti hea
uurisin järgi, kas ikka kõik õige jne sest hästi tean, kuidas need blondid jamavad eest.telefonis jne AATE pole ka parem, kohe näete
vastuseks sain, et jah, ikka nagu kirjas 19" ta on ja Viewsonic, ja sobiv värv oli ka, ja muu ka õige. ok tellisin ära
krt, venitasid mitu päevi, et vabandust, järgmine päev, jälle sama lugu, ja jälle
ja selgus lõpuks, et nad seda ei saa mulle tarnida, kuna see on hoopis 17"
no mida kurat see on veel ?! selgus, et mõni loll blond tibi kes töötab seal, pani 17" G70F asemel - 19" G70F
jäin ma monitorita veel mitu päevi, tänu AATE dumbile
tellisin monitori muualt, kuna nad pakkusid teist monitori, ja lisaks veel kallimalt, kui teistedel seda müügis oli. Ja muidugi mitte mdiagi ei kompenseerinud nad mulle icon_evil.gif

teine kord oli vaja kiirelt cdromi saada, kuna vana otsa andis, ja win oli vaja kiiresti üles panna
kuna olin lähedal, ma siis kohe sinna, et vaja cdromi - krt ei olnudki nendel isegi cdromi kohapeal ega midagi muud - täitsa tühi
vaatasin ringi - see pole salong, see pole isegi kontor, see on mõni tuba... korratus
mõni monitori karp oli keskel, tühi, sees mingid rõivaste tükid, põrandal koli
jube tunne
ma kiirelt välja ja enam sinna ei helistanud ega tellinud.
hoiatan ka teid sellises teenindusest.
see kõik oli päris ammu, aga näen, et nendel siiani pole kontorit ega korralikut teenindust vastaval tasemel. ja selle lisaks panevad hinna kiirde vabalt 1500eeku. ehk "Rõhk on sõna ja tegu RÖÖVI"

(nüüd küll nad panid hinna väiksemaks 5155eek, aga ikkagi 1000eeku kallim
no saage aru)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2005 02:13:04 vasta tsitaadiga

Sa pioneer oled ikka tõeline pioneer icon_biggrin.gif

Näita mulle kätte firma, kus kõik asjad on "kõikse" odavamad. On ju selge, et hankijad on erinevad ja samuti ka kokkulepped. Väikestel firmadel pole selliseid soodustusi maaletoojate poolt nagu suurtel ja seetõttu võivad ka hinnad kohati päris palju erineda. Lisaks ka see, et millal partii sisse toodud ja mis hinnaga.
Korratusest rääkides:
Gennetit kõik kiidavad (ise samuti ja jätkuvalt), kuid nende "salong" on ikka tõeline "ateljee" ja hea kui seal mahub ringi pöörama ning ostetud kaubaga väljuma. Niisiis igalühel omad kogemused.
Üks hea näide toidukaupade poolelt:
Alexela tanklaketis kunagi tööl olles ostis firma "coca/fanta/sprite" sisse kallima hinnaga, kui Statoil välja müüs - vaat sellised on erinevused tarnijalepingutes!

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneer
HV vaatleja


liitunud: 23.11.2002




sõnum 09.02.2005 01:05:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Väikestel firmadel pole selliseid soodustusi maaletoojate poolt nagu suurtel ja seetõttu võivad ka hinnad kohati päris palju erineda

ära läbusta siin "...hankijad on erinevad..." jne
ära jama! hindade erinevus on 1-2%, mitte aga 100%, ehk 2 korda suuremat
mu naine töötas arvutifirmas, aga isegi ilma selleta kõik ammu teavad, et hankijaid on vaid paar-teine
seega ka ostuhinnad samad 1-2% vahe vaid, mitte aga 1500,- peale saada või 100% kasumit vaese teeninduse eest. icon_evil.gif icon_evil.gif

OLYMPUS XD-MEMORY, 256 MB
1556,- aate
890,- maksifot

OLYMPUS XD-MEMORY, 128 MB
882,- aate
490,- maksifott

peaaegu 2x kordne hinnavahe icon_evil.gif icon_evil.gif
tsitaat:
Näita mulle kätte firma, kus kõik asjad on "kõikse" odavamad

jah, aga kahekordset hinnavahet pole seal.
tsitaat:
Lisaks ka see, et millal partii sisse toodud ja mis hinnaga

ära räägi mulle, mis jama - sellel keldril nagu aate pole mingit kaupa sees, isegi cdromi ei suutnud mulle müüa, dumbid
seega puhas rööv

tsitaat:
Korratusest rääkides: Gennetit ...

näita mulle, kus genneti hinnad nii mõttetu kõrged on ?
a kui pole - ole vait ja ära võrdle s..tta präänikuga

tsitaat:
Alexela tanklaketis kunagi tööl olles ostis firma "coca/fanta/sprite" sisse kallima hinnaga, kui Statoil välja müüs

kui see oli - siis see on rumala ostumehe asi, aga kuna sa läbustad siin aga asjas ei jaga üldse - võimalik, et ka see pole tõsi
ja lisaks - tegu on reaalse sisseostuga ja ikka normaalse teenindusega - mitte tühja hinnakirjaga ja kahaneva teenindusega, nagu aatel
ja kas hinnavahed cocacolal olid ka 100% ? usun, et ei olnud! siis jälle ole palun vait,
ja lisaks me ei räägi siin hinnavahest 1-20eeku hindades, on selge ?
praegu jutt selles, et röövivad täiega 100% ja suurema hinnakasumiga, 500,- kallimads hinnad, ka 1500,- kallimad hinnad jne icon_evil.gif icon_evil.gif

kuule, ära läbusta nii sama, kuna näha, et sa üldse pole kursis ega muus
või sa oled selle "kartuli keldri" omanik vä ? icon_lol.gif dumb ate, no siis selge


viimati muutis pioneer 05.03.2005 13:44:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AxlR
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2004




sõnum 09.02.2005 02:36:16 vasta tsitaadiga

Sa Pioneer tundud olema päris juhm. icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2005 03:33:02 vasta tsitaadiga

Pioneer arvatavasti ei saanud kodus naise (või tüdruku) käest k...i ja üritab oma meelepaha minu peale välja valada. Noh, eks ma lepin siis sellega - aga tuju tal vaevalt sellest paremaks läks.
Kes kurat tal käskis sinna aatesse ronida? Mina või? Kui ise nii dumb, et ei suuda enne firma tausta uurida ja kontrollida, siis oma viga. Ja kui Gennet on parem (mida ta ka minu jaoks on - pole üheski lauses vastupidist väitnud, jutt oli korratusest), siis oleks normaalne inimene sealt tellinud, mitte nagu "pioneer" tulle hüpanud. Nimi väärib kasutajat ja vastupidi icon_lol.gif
Soovitan Pioneeril oma teksti ka väheke korrigeerida, et selles mõttetus mölinas mingistki mõttest aru saaks. N:
pioneer kirjutas:
kuule, ära läbusta nii sama, kuna näha, et sa üldse pole kursis ega muus
või sa oled selle "kartuli keldri" omanik vä ? icon_lol.gif dumb ate, no siis selge
icon_question.gif
Aates ja Kartulis olen tööl jah, kusjuures mõlemas kohas 5-kordse koormusega... Ise aga kiidan Gennetit !?
Aga ehk on Pioneerile alkohol sellisel kellaajal liiga teinud - ega "nokkadel" ju pead pole icon_lol.gif

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2005 13:09:52 vasta tsitaadiga

Suured hinnavahed ei tule enamasti mitte erinevatest tarnijatest vaid sisseostmise kuupäevast. Osadel kaupadel langevad hinnad ju ropu kiirusega ja sellest tekivadki erinevused hinnakirjas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Poco
HV kasutaja


liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2005 15:36:05 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Suured hinnavahed ei tule enamasti mitte erinevatest tarnijatest vaid sisseostmise kuupäevast. Osadel kaupadel langevad hinnad ju ropu kiirusega ja sellest tekivadki erinevused hinnakirjas.

Seda minagi

_________________
Ei tea vist üldse midagi... või siiski?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ice
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.02.2005 17:46:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kas hinnavahed cocacolal olid ka 100% ? usun, et ei olnud! siis jälle ole palun vait,
ja lisaks me ei räägi siin hinnavahest 1-20eeku hindades, on selge ?
praegu jutt selles, et röövivad täiega 100% ja suurema hinnakasumiga, 500,- kallimads hinnad, ka 1500,- kallimad hinnad jne


Vaata, pioneer, see, et erinevates poodides on hinnad erinevad - seda nimetatakse turumajanduseks icon_lol.gif See kui palju poodnik tarnehinnaga võrreldes kallima letihinna määrab, see on poodniku enda asi ning otsused teeb ta selle järgi, kas määratud hinnaga peab ta tõenäoliseks kaupa müüa või mitte. (N: Enamikul rõivatoodetel on müügihind ca 20-40% kõrgem kui tarnehind.) Keegi ei sunni sind ostma kaupa temalt kui mujalt saab sama kauba odavamalt.
Ja arvutiäris tuleb arvestada ka tõepoolest sellega, et hulgimüüjatel hinnad langevad suhteliselt kiiresti. Seega sellisel väikesel firmal nagu näiteks Aate (samasuguseid meil veel kümneid) ei ole mõtet omada kaupa täis lookas lette. Olen ise ka samasugusest kontortüüpi firmast ostnud asju ja ausalt öeldes ei tulnud küll pähe kobiseda, et kus on klaasvitriinid ja miks kaup võetakse välja kapist.

Aga nüüd turumajanduse helgematest külgedest... Kui sulle üks poodnik ei meeldi, siis on võimalus minna teise juurde, kui see ka ei meeldi, siis kolmanda juurde jne. Seda, aga et käid järjekindlalt selle poodniku juures, kes sulle ei meeldi - seda võiks nimetada masohismiks icon_lol.gif

NB! Ennetades süüdistusi - ei tööta Aate Grupis ega üheski teises arvutifirmas. Samuti ei süüdista (arvuti)firmat selles, kui ostan toote kallimalt kui mujalt oleks saanud odavamalt. Reeglina sellisel juhul vaatan süüdlase otsimiseks peeglisse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneer
HV vaatleja


liitunud: 23.11.2002




sõnum 15.02.2005 13:15:09 vasta tsitaadiga

eriti ma koolipoisikedele ei viitsi ma vastama, ega pole, võrreldes nendega, ja mõttetu ju - niigi ei saa nad aru icon_smile.gif

kõik kirjutavad sellest, mis endal valutab icon_wink.gif
Poco kirjutas:
arvatavasti ei saanud kodus naise (või tüdruku) käest k...i ja

nii juhtubki koolipoisidel icon_wink.gif soovitus - Poco, leia endale naist lõppude lõpuks, ja ole hea, ära külasta enam seda teemat, rumalusi ja mõttetusi kirjutamiseks. edu ja rahu tüdrukuga beer_yum.gif

aga mõned tõsisemad postitajad saavad vastust ikka icon_wink.gif nagu:
tsitaat:
kui ei meeldi üks poodnik, mine teise juurde

Ice, aga oled pime vä ? ära võta isiklikult icon_wink.gif
kas näed mis teemaks on ?
teemaks on kartulikoht aate
vot sellest kirjutangi. oma kogemustest ja arvamusest.
ja seal ma ammu enam ei osta.

tsitaat:
See kui palju poodnik tarnehinnaga võrreldes kallima letihinna määrab, see on poodniku enda asi

jälle pime vä ? seal pole leti, ega letikauba ega muud, seal üldse kauba pole, isegi hinnakirja polnud rsk icon_evil.gif

tsitaat:
sellsi firmasid on veel kümneid

sellist sarnast firmat üldse pole, pealegi aate
1) nimeta mulle firmat, kes omab nn "külastusaadress" irw, nad ise seda "poeks" nimetada ei saa icon_smile.gif irw2
2) nimeta kus samas kohas poleks üldse ühtki kauba, isegi cdromi
3) kus oleks sama ebakompetenset müüjat, kui küsisin mis chipset on emmel, tegi sellist näod icon_eek.gif irw dumbid
4) kellel on 1,5, 2 ja rohkem korda suuremat hinnad kaubal, mille maksumus on üle 3000,-
jne jne ... et oleks see kõik ühes "poes"
EI OLE teist sellist firmat.

Draqula kirjutas:
Suured hinnavahed ei tule enamasti mitte erinevatest tarnijatest vaid sisseostmise kuupäevast. Osadel kaupadel langevad hinnad ju ropu kiirusega ja sellest tekivadki erinevused hinnakirjas.

no mees, millest sa räägid ?! icon_smile.gif
pole sellist asja aates, nagu nn "sisseostmise kuupäevast"
selle pärast, et aates POLE KAUBA ÜLDSE !!!
nii, see siis puhas 150% kasum=röövimine icon_evil.gif icon_evil.gif
osad kaupad on odavad, ja inimene, lootes et kõik siis odav, või pole palju kallim, kui muual, ostab sealt hinda kotrollimata, ja saab röövitud, nagu selgubv pärast. ikka ju tema viga, et ostis kotrollimata, aga siiski - pole see aus ja pole korrektne müüja poolt , kuna firmaks seda nimetada ei tohi! icon_evil.gif


viimati muutis pioneer 05.03.2005 13:45:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Aate Group mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.