Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Eesti Posti uus pisipakkide poliitika märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2006 06:35:06 vasta tsitaadiga

Ma olen Eesti Postiga sõdinud pikalt ning nad ei ole kordagi veel süüd enda peale võtnud kuigi minu arvates on tegemist just postitöötaja süüga kui postkasti asemel pannakse lehed prügikasti kaanele või kui hommikune post jõuab minuni kell 16.00 ja seda Kiviõli linnas icon_evil.gif Samas mina olen näinud teistsugust praktikat, ma pean teinekord isegi oma ajakirjadel postkontoris järgi käima nii et üleüldine poliitika see olla ei saa icon_confused.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.12.2006 11:22:01 vasta tsitaadiga

armin81 kirjutas:
Teisest otsast on pakikandjana veidi nõme firmades hakata dokumenti küsima.
nõme küsida dokumenti, et kindlustada õigele isikule paki üle andmine ? ära jama...
ma oleks just rahul sellega, kui iga kord küsitaks dokumenti mult et kas olen ikka õige isik
endal õnneks midagi kaduma pole läinud (pakki), kuigi mitu korda on "unustatud" teatis panna paki saabumise kohta
helistamise peale öeldud et näeh, oih, tõesti on siin üks pakk nurgas
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 20.12.2006 20:55:49 vasta tsitaadiga

Noja, need lipikud jõuavad alati kahtlaselt hilja. Kuigi paki peal olev tempel näitab hoopis varasemat kuupäeva, saan mina paki kätte mõnikord ka nädal hiljem :S
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 20.12.2006 21:06:19 vasta tsitaadiga

Tabasalus on asjad igatahes õnneks korras.
Postitöötajad on väga viisakad naisterahvad ja ELS-mees helistab ka õigel ajal, kui mitte 15 minutit varem ja ALATI - nii on olnud rohkem kui 50 paki saatmisel. Enda dok number on samuti peas . Paki kättesaamiseks vajatakse siin ikkagi passi, isegi kui minna postkasti pandud lipiguda postipaki korral.
Ükski pakk rikutud pole olnud ja posti pole ka kõige pisemat pisipakki üritatud panna. Lipikud jõuavad ilust õige päev.
Millegipärast hilinevad pooled Tabasalust saadetud pakid päeva võrra. Pannes täna posti õhtu poole, läheb ta homme teele ja ülehomme peaks kohal olema nagu mulle Alati öeldakse. Enamasti jõuab päev hiljem, isegi siis kui minna ja kontrollida kas on kohal.

Vinguksin tabasalu postkontori üle ühes asjas. Nimelt õppigu lehte postkasti panema icon_evil.gif Tellin Eesti Ekspressi. Postkastid on veel need reas vanad vene omad vist kuhu perekonnanimed peale kirjutatud. Ja lollakas topib ekspressi ülevalt praost sisse, kergem oleks tõmmata postkasti kaas eest lahti ja sisse panna. Nii olen saanud pea iga järgmise Eesti Ekspressi mille 2-3 esimest ja tagumist lehte on kortsus ja ei kõlba lugemiseks. Viimasel ajal on asi paranenud ja korralik postkast ootab püstipanemist.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 06:44:09 vasta tsitaadiga

Endal pole pisipakkidega õnneks (ptui-ptui-ptui) probleeme olnud. Kõik, mis saanud või saatnud olen, on jõudnud õigel ajal ehk ülejärgmisel tööpäeval. LED võtmehoidjad olen kõik lihtkirjana mulliümbrikus saatnud (koos pakendiga muidugi, et vähem muljuks) ja ainuke probleem oli, kui ühele kasutajale pakk kuidagi kohale ei tahtnud jõuda - tegu oli esimese korraga kui selle tänavale postkasti panin ja kogus oli päris suur. Õnneks läks kõik hästi - miskipärast käib talle post ainult kord nädalas.

Küll aga oli negatiivne kogemus ELSiga. Tellisin ELS 14 teenust kasutades 10 kilo kaaluva subwooferi. Lubatud kuupäeval polnud aga pakist haisugi. Helistasin Kuressaare ja Tallinna postkontorisse, sellist pakki ei olevat saadetud. Jama missugune. Järgmine päev leidsin postkastist teate, et pakk oli postimajja viidud. Muidugi keegi sellest mulle kõne või SMSiga teada ei andnud. Kirusin, uurisin ja helistasin ja sain lõpuks teada, et kuller oli helistada proovinud peale kümmet hommikul (ELS 14!?), kui voodis olin ja telefon välja lülitatud. Ei tea kas ta fonolukul korteri numbrit valida ei oska? icon_mad.gif
Õnneks asub postimaja suhteliselt lähedal, seega polnud väga raske kast ära tuua. Pealegi tuleb füüsiline trenn alati kasuks icon_smile.gif
Rääkisin müüjale juhtunust, tal oli ELS 14 kuller kunagi vist kell 7 hommikul helistanud. Mis mõte neil numbritel üldse on, kui kullerid käivad siis, kui ise tahavad ja kui üks kord kätte ei saa, viivad kohe postimajja? icon_mad.gif
Edaspidi ELSiga endale asju saata ei lase. Ainult pisi-/postipakk või Cargobus.

Ja see uudis seab ka pisipaki usaldusväärsuse kahtluse alla icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Postkasti ava pole meil just kõige suurem (sellised hallid plekist postkastiboksid kui teate, õnneks Tallinnas suhteliselt laialt levinud) ja kardan tõesti, et mõni postiljon pigistab paki lihtsalt sisse. Peab laskma asjad suuremasse karpi pakkida.
Selle teema võiks tõesti laiema avalikkuse ette tõsta, ehk suudab keegi Eesti Posti meelt muuta. icon_rolleyes.gif

EDIT: DigeBeni, tean seda. Aga asi peaks siiski mõistlikkuse piiridesse jääma. icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 21.12.2006 19:38:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 09:19:37 vasta tsitaadiga

... ELS14 ei tähenda, et sulle täpselt kell 14:00 pakk tuuakse vaid pakk peab olema hiljemalt 14:00 sinuni jõudnud ...

http://www.post.ee/?id=1304

... teinekord võiks ikka teenuse tingimustega tutvuta enne, kui huupi süüdistama asud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 21.12.2006 09:58:21 vasta tsitaadiga

Nonii. Ma ka eks elsiori ja tean postisüsteemist mõndagi. Eelkõige on postis probleem motivatsiooniga. Vastutus on suur nagu mammut ja tööd tapvalt ning palk kehv. Ainuke motivatsioon elsis ja kirjakandjatel on aeg. Aeg puhkuseks või kodu saamiseks. Ehk mida kiiremini tööd (ja vigu) teed, seda kiiremini pääsed minema. Te ei kujuta ette, missugustes tingimustes peavad kirjakandjad töötama, millised näevad välja enamus postkaste ja kus nad asuvad. See kõik tekitab vimma postiljonide seas. Kas teadsite, et postkast peab olema lukustatav ning asuma krundi välispiirdel tänavapoolsel küljel või kergesti ligipääsetavas kohas. Kas teadsite, et majad peavad olema valgustatud majanumbriga ja postkastidel korteri nr(nimi). Vaevalt. Postkastide mõõt varieerub 10 cm kuni prügikastini välja. Osadel pole ei lukku ega ustki ja kas teadsite mitu meetrit peab iga jumala päev üks postiljon postikasti sisse lehti "toppima". Ja kui kergesti tulevad sõimukõned, et kus mu ajalehed on, kui endal pole ukski ees. icon_evil.gif Pakkide loopimine pole vabandatav millegagi ja 99% töötajatest ei loobi neid. Puru lähevad pakid tavaliselt aluses või teiste, raskete, kehvasti pakitud ja teravate pakkide pealekukkumisest teistele pakkidele. Keegi pakkide seljas küll nimelt ei aele. Sorteerimine ja ladustamine on metsik töö. Lihtsalt pole aega mõtiskleda, et kuidas oleks parem pakihunnikut alusele seada. Loomulikult ettevaatusega pakid pannakse eraldi kastidesse või siis kõige peale aga sealt saavad nad ka kogemata maha kukkuda. Kui tahate, et Teie pakk elsiga jõuaks tervelt kohale, peab ta kannatama välja inimese kaalu. Või pakkige ta puukasti sisse icon_exclaim.gif Siis üks "saladus". Tavalised postipakid tulevad tegelikult sama kiiresti Teie postiasutusse, kui els, sest logistika on üks. Ainult see lipikute väljatrükk ja teie postkasti potsatamine võtab 24h.
Selle teemakohane avaldus on selline: pole vaja postkasti väiksemaks saagida. Piisab, kui Teie potkast on terve, nime ja numbriga, lukustatav, seinal korralikult kinni ja pealt piluga, et ainult ajalehed sisse mahuvad. Potkast peaks olema ka pealt kaanega, et vihm sisse ei sajaks. Pisipakk EI OLE väärtpakk. See on juba saatja viga, kui ta saadab teile väärtustamata paki. See, et pisipakid Teile koju tulevad, on lihtsalt postiljonidele väike teenimisvõimalus, nemad saavad palka tk pealt, täpselt nagu reklaamigi eest icon_smile.gif mida nad teile "sokutavad".

_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 21.12.2006 14:39:49 vasta tsitaadiga

piix VITUKAELAD SELLISED. PERSE KÜLL SEE EESTI POST.
Ma ordi teemas kirusin ordit onja. Nüüd Ordi ütles et neil pole 7. detsembril minu saadetud pakke ollagi vaid eesti postis ikka. Kui raske on elsil pakk ära siis viia???
PUTSI MINGU EESTI POST. Ma olen nii vihane raipete peale...ma panin veel asjad els-iga et kiiremini jõuaks...2 nädalat pole mingi tase. icon_evil.gif
Vähemalt tabasalu post töötab korralikult. icon_evil.gif



Tere,

kahjuks pole Teie saadetud seadmed tänaseks veel AS ORDI-sse jõudnud.

Kontakteerusime täna hommikul Eesti Post'iga kes tunnistas, et saadetis on
hetkel
veel nende juures Tallinna Postkontoris. Ka anti lubadus juhtunuga kohe
tegelema
hakata ning saadetis AS ORDI-le edastada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 21.12.2006 15:21:27 vasta tsitaadiga

Mulle pole ikka tulnud ELSiga pakki, mis pidi eile kell 14 ajal tulema... Veel on mul juba 3 päeva pisipakk teel ja teist päeva ELSiga üks pakk.
Niipalju siis, et olen Tallinnasse endale kraami tellinud :/
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armin81
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2006 19:51:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
armin81 kirjutas:
Teisest otsast on pakikandjana veidi nõme firmades hakata dokumenti küsima.
nõme küsida dokumenti, et kindlustada õigele isikule paki üle andmine ? ära jama...
ma oleks just rahul sellega, kui iga kord küsitaks dokumenti mult et kas olen ikka õige isik
endal õnneks midagi kaduma pole läinud (pakki), kuigi mitu korda on "unustatud" teatis panna paki saabumise kohta
helistamise peale öeldud et näeh, oih, tõesti on siin üks pakk nurgas


kui ma käin firmades enam vähem iga päev. enamasti kirjutab üks inimene. kui teda hetkel ei ole siis ma pean ju kellegi teise käest küsima? ta ei pruugi teada peast, sest tema tavaliselt ei kirjuta. ja mingil põhjusel igaüks ei tassi igapäevaselt dokumente kaasas. don't ask why. et kui ma tean ja olen seda inimest korduvalt näinud ja visuaalselt tegevuse järgi hinnates ta töötab seal, siis piisaks isegi allkirjast.

eks logistikaga on veits probleeme jah. oli veidi kaadrivoolavust olnud hiljuti tallinnas ja uue pakisorteerimisliini ehitus.

_________________
Otsid mööblit? Uuri Siit või Siit.
Soovid kolida? Vaata Siia.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 21.12.2006 23:27:31 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Nonii. Ma ka eks elsiori ja tean postisüsteemist mõndagi. Eelkõige on ...


See kõik on muidugi väga ilus jutt lugeda ja ma ei kavatsegi sulle isiklikult peale hüpata, kuid kas pole natuke imelik, et juhtimisvigade tõttu klient kannatama peab. Kui Eesti Post on nii viletsake, et ei suuda logistikat välja töötada (mis on nende leib muuseas), siis on asi väheke kahtlane. Ettevõte, kelle põhitegevusalaks on postiteenused ja ta ei saa sellega hakkama?!? See, et töötajad saavad vähe palka, on kehvasti motiveeritud jne-jne ei ole absoluutselt kliendi probleem. Klient on teenuse eest maksnud ja tahab oma raha eest teenust saada. Üldiselt võib kogu asja kokku võtta sõnadega - Kala mädaneb ikka peast.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 01:31:30 vasta tsitaadiga

Celeron kirjutas:
Mulle pole ikka tulnud ELSiga pakki, mis pidi eile kell 14 ajal tulema... Veel on mul juba 3 päeva pisipakk teel ja teist päeva ELSiga üks pakk.
Niipalju siis, et olen Tallinnasse endale kraami tellinud :/


Huvitav, ka mulle jäi täna üks ELS 14 saabumata.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek Säde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 22.12.2006 07:23:03 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Celeron kirjutas:
Mulle pole ikka tulnud ELSiga pakki, mis pidi eile kell 14 ajal tulema... Veel on mul juba 3 päeva pisipakk teel ja teist päeva ELSiga üks pakk.
Niipalju siis, et olen Tallinnasse endale kraami tellinud :/


Huvitav, ka mulle jäi täna üks ELS 14 saabumata.

Tallinna postikeskuses on alati hullumaja olnud. Jõulude puhul korrutage see 3-ga icon_wink.gif

Ja Rasmusele: Sul on absoluutselt õigus. Kas te pole siis kuulnud eelmiste peadirektorite vägitegudest ajakirjandusest? Oi jah, sellest võiks rääkida palju. Põhiteema on raiskamine ja lausidiootsus.

_________________
Tehingud Soomes, müük ja ost ja saatmine/toomine pisikese % eest. Küsi järgi!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 16:14:45 vasta tsitaadiga

Väga vägev. 3200+ 64 bit prose on postis kaduma läinud!

Elva väidab, et välja saadetud, Tallinn väidab, et Elva pole välja saatnud. Üleile pidanuks kohal olema.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 22.12.2006 16:18:47 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Väga vägev. 3200+ 64 bit prose on postis kaduma läinud!

Elva väidab, et välja saadetud, Tallinn väidab, et Elva pole välja saatnud. Üleile pidanuks kohal olema.

Loodame, et tuleb kohale icon_confused.gif
Mulle on hetkel üks saadetis kolmest kohale jõudnud.

EDIT: Sain pakiteate Wohoo! 2/3 siis kohal.


viimati muutis Celeron 22.12.2006 19:29:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 17:30:00 vasta tsitaadiga

üldiselt jõulude ja aastavahetuse peale ei jätaks mina ühtegi pakisaatmist icon_idea.gif icon_rolleyes.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 22.12.2006 19:28:07 vasta tsitaadiga

no kui ma panin 7. dets posti siis küll oli postkontor tühi ja ma ei usu et kõigil tekkis just reedel panna võimalikult palju asju elsi et just minu pakk ei jõuaks tallinnast tallinna icon_neutral.gif jube ma ütlen . Raisad ei helista ka et kasvõi " pakki ei saa saata vms" ma istun 2 nädalat ja kirun ordit . Mängurina on mul ka vajadused, isegi kui seda on piinlik tunnistada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2006 20:04:07 vasta tsitaadiga

Su pakk unustati lihtsalt kuskile vedelema.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 22.12.2006 20:44:19 vasta tsitaadiga

Pakid! Kaks tükki oli neid.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2006 21:55:13 vasta tsitaadiga

Ka minu ELS 14 pakk, päris suur kast ja lisaks veel "ettevaatlikult" märkega, mille eile Tartumaa poole teele panin, pole tänaseks kohale jõudnud. icon_confused.gif Tegu on väärtusliku saadetisega, milles asju mitme tuhande jagu.

Samas panin koos sellega teele ka teise, väiksema ELS 14 paki, mis täna ilusti kohale jõudis. icon_rolleyes.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2006 10:43:58 vasta tsitaadiga

Putsi eesti post. Ordi andis siis teada et pakid eesti postis ja post tegeleb sellega. Tulen täna siis reisilt tagasi ja ootab ming kiri kus mind saadetakse ise enda saadetud pakkide järele ordi poolt icon_evil.gif fakk... igatahes ma esitan täna kaebuse eesti postile pea Kuulise viivituse pärast ja nende suutmatuses. Ma nagu lootsin et asjad ordist saab täna kätte aga kurat ei saa aru miks eesti post ei anna asju ordile. im so fucking pissed thumbs_down.gif
piix selle aja peale minu ostetud tehnika on juba aegunud kui ma asjad kätte saan ju icon_lol.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.12.2006 13:32:50 vasta tsitaadiga

Su kaebus ei koti Eesti Posti. Era klient on neile vaid üks väike klähviv koerake kellest välja ei tehta.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 29.12.2006 16:22:59 vasta tsitaadiga

Käisin siis oma pakki otsimas. Nemad olid selle välja saatnud ja tagasi polevat saanud. Kodukoha postis seda pole. Ma ei saa aru - peale ordi murekirja ütles ordi et eesti postil on pakid jah olemas aga nüüd ütleb post et nemad panid pakid kohe teele icon_neutral.gif avaldus tehtud...eks ootame siis veel kuu aega.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2006 16:51:56 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Linnapea kirjutas:
Nonii. Ma ka eks elsiori ja tean postisüsteemist mõndagi. Eelkõige on ...


See kõik on muidugi väga ilus jutt lugeda ja ma ei kavatsegi sulle isiklikult peale hüpata, kuid kas pole natuke imelik, et juhtimisvigade tõttu klient kannatama peab. Kui Eesti Post on nii viletsake, et ei suuda logistikat välja töötada (mis on nende leib muuseas), siis on asi väheke kahtlane. Ettevõte, kelle põhitegevusalaks on postiteenused ja ta ei saa sellega hakkama?!? See, et töötajad saavad vähe palka, on kehvasti motiveeritud jne-jne ei ole absoluutselt kliendi probleem. Klient on teenuse eest maksnud ja tahab oma raha eest teenust saada. Üldiselt võib kogu asja kokku võtta sõnadega - Kala mädaneb ikka peast.

Kala mädaneb peast, aga saba jääb alati süüdi.. Selle teema järgi võib nii vähemalt julgelt väita. Isiklikult hoian postist heaga eemale..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu04
HV vaatleja
matu04

liitunud: 11.08.2004




sõnum 29.12.2006 17:58:16 vasta tsitaadiga

Oleneb kas keegi mu jutust aru saab või mitte. Natuke ontopicut natuke offtopicut jne. icon_lol.gif

Ma siis nn "püsiklient", iga nädal ikka paar pakki vähemalt.
Enamasti prantsatavad postkasti sellised "pakid" mis on saadetud saatja poolt raha kokkuhoidmiseks panderollina või kirjana (mis on loomulikult tavaliselt kordades odavam ning kiirus on sama või isegi kiirem) või mis on üdini paberist, kuigi ise olen saanud ka CD/DVDsid nii kirjana kui panderollina.

Aga jah, see on jama küll, endal on isegi rüüstatud postkasti, kuigi postkast on lukuga, aga saadetis oli nii kõrge et keegi sai selle välja tõmmata postkastist, terve õu oli ajakirja tükke täis. Siis on veel selline asi olnud et paugukas postkasti pandud (muidugi põlevana, pärast oli terve kast ning kirjad haisu ja tuhaga koos, õnneks midagi põlema ei läinud), postkasti kaas on korra laineliseks väänatud. Seega ei tea kunagi kas on postiljon või postitöötaja su ajakirja tuuri pannud või on seda teinud keegi teine kes su postkastis kuidagi selle kätte sai.

Just paar nädalat tagasi tellisin UKst snuffi, kolksatas samamoodi postkasti, asi oli saadetud tavaümbriku sees ning snuffitopsid ise olid koos mullikilega, aga muidugi polnud pakkija oma tööd hästi teinud ning topsid olid mullikilest välja tulnud, ning ühel neist oli minuni jõudes suur mõra sees. icon_rolleyes.gif Tihti niiskema ilmaga tulnud paberist saadetised on õhuniiskusest vms läbi vettinud.

Ise tellin eBayst asju ning ka mujalt ning postkast asub mul kohas kuhu ametlikult sisse kirjutatud olen, ning ise elan teises linna otsas. Harjumuseks on saanud paar korda nädalas kohalikku postkontorisse helistada (et ei peaks ise kõndima postkasti juurde), et kas on pakki tulnud, nüüd hakati selle pärast ka mõlisema icon_lol.gif et ala "mis sa helistad koguaeg postkasti pole sul we", pmst siin kus praegu elan postkasti pole ja ei saa/taha ka. Pealegi praegusele elukohale on postkontor väga lähedal, eks siis nüüd hakkan seal küsimas käima kui enam helistada ei tohi icon_wink.gif .
Närvidele käib ka veel see, et lipik (mille ettenäitamisel paki saab) tuleb tavaliselt päev hiljem kuna need seal postkontoris pole jõudnud (viitsinud) hommikul saabunud pakke registreerida (post avatakse kell 8 aga olen helistanud mõnikord kella 11 aeg ja on öeldud et helista pool tundi hiljem, tänased pakid pole veel registreeritud). Sellepärast ka see et lipik jõuab päev hiljem (kui niivaragi), postiljonid käivad hommikul vara ja siis veel teine ring ka kella 11-12 aeg.

Pmst Eesti Posti pakimajandus jne on omadega päris pees.

Ning jah pakki saates läheb postkontoris alati kaua aega kuna need ei tea ju kuidas seda tehakse ning mis peab tegema kui välismaale näiteks pakki saata jne. Nagu keegi juba mainis, dokumenti ei küsita, saatja aadressi võid panna ükstapuha millise.

Veel selline ooftopic teema:
Kas keegi nii on proovinud teha et ümbrik ilma margita ning saatja aadressiks aadress kellele tahate kirja saata ning saaja aadressiks enda oma, marki ei pane ning postkasti. Kas siis "tagastatakse" see kiri sellele aadressile mis saatjaks pandud. Pmst kas keegi on proovinud, kui selline meetod töötab siis saab ju tasuta kirju saata. Saatjaks paned tegeliku saaja, Saajaks aga tegeliku saatja (ehk siis enda) aadressi.

Veel, ükskord avastasin et postkasti on pandud naabri kirjad, ok vaatasin, pole hullu, viisin naabri postkasti, järgmine päev, täpselt samamoodi, siis juba vihastasin, et kas postiljon on loll või (no kuidas saab maja nr 25 vastas olla maja nr 28 ), siis panin postkastile sinna displei taha ka maja numbri ning kaane peale tegin valgendajaga numbri väga suurelt ja silmatorkavalt, nüüd pole enam sellist asja juhtunud icon_lol.gif , arvatavasti oli uus postiljon.

Pikk jutt on sit* jutt.
Oleneb kas keegi mu jutust aru sai või mitte. Natuke ontopicut natuke offtopicut jne. icon_lol.gif

_________________
Whatever...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Eesti Posti uus pisipakkide poliitika mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.