Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sandisk Sansa e270 6GB märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2006 13:00:06 Ülevaade: Sandisk Sansa e270 6GB vasta tsitaadiga


Juba pikemat aega olen endale soovinud osta mp3 mängijat, kuid tihti tekkis küsimus, et milline soetada? Olen kuulnud väga palju kiitvaid sõnu iPod'i isendite kohta, kuid siis tekkis küsimus, et kas tõesti on iPod see üks ja ainus turuliider, mille poole enamus muusika austajaid kummardavad. Hakkasin siis asja lähemalt uurima ja õnnestus võtta enda kätte 4GB iPod. Esimene ehmatus oli see, et isend on väga kerge, teiseks oli disain mulle vastuvõetamatu ja kolmandaks oli kõige suuremaks puuduseks minu jaoks nuppude ebamugavus, sest mina oma suurte sõrmedega jäin ikka väga hätta, et iPod'i juhtida.

Järgmiseks võtsin ette enda jaoks tundmatu mp3 tootja SanDisk'i, mudeliks sai e270 6GB ja siit algas minu mp3 mängija unelm. Miks? Sest SanDisk'l on just need omadused olemas, mis mulle iPod'i juures mõru maitse jätsid + hinnavahe, arvestades 2GB-st vahet. Esiteks avaldab muljet disain:

Eriti meeliülendav on ketas, mis on äärmiselt mugav ja selle liigutamisel süttib väga ilus sinine valgus. Nuppe on mugav vajutada ja kaalu on asjal ka omajagu, et ikka tunneb, kas midagi on kaelas või käes. Peale väikest mudimist sai kohe selgeks, et ta-ta iPod ja welcome SanDisk.

Tehnilised näitajad:

Maht: 6GB (1440 MP3 või 3480 WMA faili)
Mõõdud: 4.4 cm x 1.3 cm x 8.9 cm
Ekraan: 1,8" TFT vedelkristall ekraan
Korpus: Spetsiaalsest metallsulamist. Tugev tundub icon_biggrin.gif
Aku: Lithium Ion
Ühendatavus: USB
Mälu laiendi: MicroSD. 6GB-st väheks jääb, siis saab mõned gigad juurde panna icon_wink.gif

Omadused:

Digitaalne pleier: Suudab kasutada MP3, WMA ja secure WMA formaadis digitaalseid helifaile.
Video pleier: Mängib: AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPG, MPE, VOB, MPEG-4, DAT, ASF, Quick Time MOV ja WMV formaate. formaadis. Ei uskunud viimase hetkeni, et mp3 suudab ka video faile mängida. Lasin erinevaid klippe peale ja pilt on puhas ning arusaadav. Huvitav omadus igatahes thumbs_up.gif
Fotode vaatamine: Võimaldab lisada JPG, BMP, TIFF, GIF, PNG formaadis pilte. Töötab kenasti, saab vaadata slideshow ja ka thumbnail'na.
Helisalvestus: Sisse ehitatud diktofon.
Sisemälu: USB ühenduse kaudu saab arvutist savestada andmeid, kasutades seadet välise andmekandjana.

Komplekt sisaldab:

Kõrvaklapid: Täitsa normis nööbid. Seisavad hästi kõrvas ja toimivad icon_biggrin.gif
USB juhe:
CD plaat: kasutusjuhend ja ühendamise tarkvara (Sansa Media Converter)
Eesti keelne juhend:
Kott: Päris mugav ja kaitseb mängijat
Kaelapael:


Tegu on väga lihtsa ülesehitusega. Menüüdes on mugav liikuda, kus avanevad uued võimalused. Tore omadus on see, et saab lisada lugusid playlisti ja siis seda kasutada ning mängib lugusid, mis antud hetkel playlistis on. Lugude leidmisega ei ole üldse raskusi, sest kuvatakse, kas artisti nime, loo, plaadi või žanri järgi. EQ on samuti olemas. Ühesõnaga omadusi ja võimalusi, mida mängija endas sisaldab on hulganisti...ei jõua neid üles lugedagi. Muusika laadimine mp3-le on väga lihtne. Piltide ja videote laadimiseks tuleb kasutada Sansa Media Converter programmi, millega saab ka kõige võhikum hakkama thumbs_up.gif

Hetkel jagub mul selle isendi kohta ainult kiidusõnu, sest pole ühtki miinust veel avastanud, kuid kui tekib mõni, siis panen kirja. Mp3 mängija hinnaks kujunes 2990.- ja 110% rahul ostuga beer_yum.gif (4GB ipod maksab 3290.- ...vähem mälu, funktsioone jne)

NB! Minu esimene ülevaade..ärge väga pahased olge icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PQ
HV vaatleja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 17.11.2006 13:15:40 vasta tsitaadiga

Lisaksin veel:
1. Toote kodulehekülg
2. Aku kestvust lubab tootja kuni 20 tundi 128 Kbps MP3 failide puhul.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 17.11.2006 13:49:06 vasta tsitaadiga

kas riist toetab varem arvutis koostatud pleiliste (WMP-s näiteks?) tegelikult tahaks teha võistukuulamise Sansa ja Creative Micro vahel samade lugudega. Kui helikvaliteet nirum ei ole, mõtleksin isegi selle peale.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003




sõnum 17.11.2006 17:35:03 vasta tsitaadiga

kas "ühendamise tarkvara (Sansa Media Converter)" tähendab seda, et nö "tavalise USB pulgana" seda asja kasutada ei saa? Eesmärk siis ikkagi see, et ei peaks failide kopeerimiseks hakkama mingit softi installima (vahel võib sattuda ka mõne teise arvuti juurde).
Kui palju kettaruumist on tegelikult kasutatav?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2006 18:00:30 vasta tsitaadiga

+

Üldiselt see ketas on väga hea mehaaniline. Iga liigutus on täpne, mitte et libised üle või jääb puudu vms. Võrdlesin ka ise ipod nanoga ja disain meeldis endalegi rohkem. Samuti on pleier mõnusalt raske, mida annab tagumine metallist külg. Plussiks on veel väga hea taustavalgus ja see, et seadetest saab ekraanile ka brightnessi lisada, (Teatavasti ipod lasi uue generatsiooni ipode välja, millel on siis eredam ekraan, tore?), samuti ketta tagumine sinine valgus.
Heli on üsna hea, aga samas veidi vaikne. Ma loodan, et asi on kõrvaklappides, need stockid niivõinaa eriti ei istu. Video mängimine üllatas mindki. 1.8" ekraani pealt võib täitsa kenasti mõne sarja episoodi ära vaadata, kui igav hakkab. Ekraan on väga mõnus võrreldes ipod nanoga näiteks. Diktofoni kvaliteet rahuldab täiesti ära. Kärarikkas klassiruumis suutsin õpetaja häält kenasti eristada. Lindistada saab terve mälu ulatuses. Omadustest ja hinna poolest on sansa kõvasti etem võrreldes nanoga.

-

Minu jaoks on miinuseks just see, et nupud on nii ketta külje all. Minugi sõrmad on jämedad, aga oleks võinud natuke eemal olla.Samuti häirib see, et Card Slotil ei ole mingit kaitset. Võiks siiski mingi kummijulla ees olla. Miinuskeks peaksin ka seda, et tagumisele küpljele jäävad ka näpujäljed.
Kui pleier on veel vanem versioon, siis ehituses erinevusi ei peaks olema ja US firmware peaks saama ka raadio. Samuti saab uue firmwarega ka custom EQ. Pleieri tööleminek on päris pikk, ca 20-30 s, veidi häiriv, aga sedagi peaks vist ravima uuem firmware. Samuti häirib mind, see et iga kord kui paned pleieri tööle, siis heli tugevus läheb tagasi defaulti, ehk siis poole peale.

Parim "bäng" raha eest, minu arust.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2006 18:25:29 vasta tsitaadiga

Eh. Muide, mulle küll meeldib väga ipodi nupp. Mina küll menüüdest mõõda ei vura, saan õige koha peal seisma, ja väga kiire on üldse need menüüd. Endal ipod mini, nanot ple näinud. Samuti saab ka (minu teada) kõikidel ipodidel ekraani heledust muuta. Nuppude tausta valgus puudub, aga need on piisavalt lihtsad, et peast tegutseda. Aku kestab mul siiani 18+h, kuulates 192kbps-320kpbs mp3-mesi. Üle aasta vana. Kunagi sain suht odavalt, selle ka võtsin.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2006 18:45:23 vasta tsitaadiga

No ei tea, endalgi oli vana mini ja võrreldes sandsikiga on menüüd suht koht täpselt sama kiired. Silmaga küll erinevust ei märka. Üldiselt http://www.apple.com/ipodnano/ seal ütleb küll, et wow nüüd 40% brighter vms?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iRock
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2006




sõnum 17.11.2006 21:03:00 vasta tsitaadiga

Jah, ütleb küll. Kuid see on maksimum brightnessiga! Selle ekraani saab sujuvalt peaaegu pimedaks muuta.

Muidu mu klassivennal on see sama mudel (Sandisk Sansa e200 seeriast), aga 1GB (kui õigesti mäletan). Tundus üsna normaalne. Aku kestab hästi ja pluss on mälukaardi võimalus ja see, et see mängib väga paljusid videoformaate.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 18.11.2006 11:59:34 vasta tsitaadiga

Endal kah see pleier olemas, kuid mõned asjad siiski häirivad. Esiteks see ketas liigutab menüüd iga kord erinevas suunas, üsnagi segav omadus. Kaasa tulnud kõrvaklapid pole samuti parimate kategooriast, peab need välja vahetama. Esialgu segas ka see, et ekvalaiseril olid ainult mõned kehvad eelsätted, aga versiooniuuendusega lisati ka seadistamise võimalus. Kokkuvõttes aga olen siiski väga rahul ning perfektset pleierit pole niikuinii olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
filer2
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006




sõnum 18.11.2006 20:39:07 raadio vasta tsitaadiga

raadio kohapealt niipalju, et kevadel kui seda eestis veel aktiivselt ei pakutud ostsin taolisel isendi interneti kaudu ja tootja lehel oli selgelt kirjas et Sansal on nii FM raadio kui ka sealt lindistamise võimalus. kätte saades selgus et kumbagi omadust polnud ja siis sai uuritud täpsemalt ja selgus et usa mudelitel küll, kuid euroopasse saadetavatel on nii raadio kui ka raadiost lindistamise võimalus ära nullitud. pldiselt pilliga rahul, kuid pettumus oli ikkagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2006 00:50:08 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
raadiot ta ei mängi, helistada temaga ei saa, pilti ei tee.
miks ma peaks valima sellise seadeldise veel lisakoormaks mobiiltelefonile, mis seda kõike juba teeb ning üsnagi hästi veel.


Ardo kirjutas:
Asi mis kõlbab kõigeks ei kõlba tegelikult millekski.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3169584#3169584

jonx kirjutas:

Üks universaalne riist ei suuda eales asendada riistu, mille ülesandeid ta täitma peab. Seega las telefon jääb telefoniks, digipleier digipleieriks ja huulepulk huulepulgaks...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=3168367#3168367

Vot just sellepärast
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandra
HV Guru
Sandra

liitunud: 30.08.2006




sõnum 20.11.2006 21:50:59 vasta tsitaadiga

Ons siis keegi teisi kõrvaklappe proovinud? Kui jah, siis kuidas heli teistega on?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raiksman
HV veteran
raiksman

liitunud: 25.11.2003




sõnum 21.11.2006 10:12:42 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/MP3+Player/39475
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomshore
HV kasutaja


liitunud: 20.01.2005




sõnum 24.11.2006 23:41:12 vasta tsitaadiga

Isegi ei viitsi I-Podide fännidega kakelda. Sama mõttetu kui Canoni kummardajatega rinda pista ning Linuxi gurudega Bill Gates'ist vestelda või vastupidi. Mina lähtun sügavalt isiklikest eelistustest ning ei pretendeeri absoluutsele tõele mingis küsimuses. Kirjutan siia vaid selleks, et oman antud isendit, mis isegi plussmiinuses saadaval oli 3100 eeguga ja olen üldjoontes rahul. Oleksin soovinud näha ka stop nuppu, kuid ilma saab ka hakkama. Samuti võiks ju olla kaasas laadimisadapter, et ei sõltuks arvuti olemasolust kõikjal. Aku vastupidavus üle ootuste hea, ekraan kvaliteetne, heli kohta ei julge öelda enne kui korralikud klapid külge saab. Originaalnööbid võiks kohe ära unustada, nagu enamusel analoogidest.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2006 03:22:09 vasta tsitaadiga

Kes tahab playerile uusi kõrva klappe, soovitan soojalt: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=30-241-91
ELU aegne garantii.
Väga hea bass( ise kulnud pole,aga sõber ütles,et vapustav) , klappidel pidi olema helivaljudust nii,et kuku persili, see tuleb muidugi sellest 112db-st.
10-20000hz. Endale ostan kindlasti, lähiajal .
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2006 05:34:39 vasta tsitaadiga

Unholy, iPtoi puhul mängib sõrmede ja kämbla suurus pirakat rolli.

Mida suurem käsi, seda ebamugavama nurga all on nn. "ketas". Lisaks mängib rolli see, et sõrmepinda on suure käe puhul rohkem kui väikesel kämblal.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minisvami
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 28.11.2006 16:21:49 vasta tsitaadiga

iPodid peaks toetama iTunesis koostatud pleiliste, Creative'i omad kindalsti Creative Media Organizeris või WMP omi.
_________________
OM MONEY PADME HUM!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spekti
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2006 16:49:37 vasta tsitaadiga

See media converter on videode ja piltide jaoks kui sa tahad neid pleierist vaadata. Muidu saab ka lihtsalt transportida, kui pleieris USB mode vms ära vahetad.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 28.11.2006 18:16:08 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Unholy, iPtoi puhul mängib sõrmede ja kämbla suurus pirakat rolli.

Mida suurem käsi, seda ebamugavama nurga all on nn. "ketas". Lisaks mängib rolli see, et sõrmepinda on suure käe puhul rohkem kui väikesel kämblal.


ebamugavama nurga all? Kahjuks sellest ma küll aru ei saa, touch padi peal on halb sõrme libistada? Kuidas? Kui sa seda normaalselt käes hoiad siis ei saa sõrme suurus seal elusees rolli mängida sest puutepindala ei loe ju. Nupud on üksteisest suhteliselt kaugel ei suuda mõista kuidas või milline sõrm sellel teemaalgatajal on, sest ma ei kujutaks ette, et "Suur jalg" oma karvaste sõrmedega midagi valesti suudaks vajutada...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2006 21:16:05 vasta tsitaadiga

tiba puhastust, vaidlused jätke teise foorumi või priva jaoks icon_idea.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2006 21:16:59 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Ardo kirjutas:
Unholy, iPtoi puhul mängib sõrmede ja kämbla suurus pirakat rolli.

Mida suurem käsi, seda ebamugavama nurga all on nn. "ketas". Lisaks mängib rolli see, et sõrmepinda on suure käe puhul rohkem kui väikesel kämblal.


ebamugavama nurga all? Kahjuks sellest ma küll aru ei saa, touch padi peal on halb sõrme libistada? Kuidas? Kui sa seda normaalselt käes hoiad siis ei saa sõrme suurus seal elusees rolli mängida sest puutepindala ei loe ju. Nupud on üksteisest suhteliselt kaugel ei suuda mõista kuidas või milline sõrm sellel teemaalgatajal on, sest ma ei kujutaks ette, et "Suur jalg" oma karvaste sõrmedega midagi valesti suudaks vajutada...
konks on selles, kui inimesel on sõrm pikem lisaks sellele et lihtsalt laiem
siis lihtsalt on ebamugavmingit õhukest jupp peos hoida ja siis alt servast veel rulli pöidlaga nühkida
rulli saab edukalt keerutada, aga pleier on ebakindlalt näppude vahel ja see ei ole mugav

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2006 19:24:04 vasta tsitaadiga

Nii, tegin just firmware update mp3-le ja tulemus on väga hea. Tekkis juurde 3 EQ varianti: Full Treble, Full Bass ja Custom. Kui enne võis tõesti viriseda, et heli on vaikne, isegi täiesti põhja keerates, siis nüüd on küll nii, et silmad hyppavad peast icon_lol.gif thumbs_up.gif Kes pole oma mp3 uuendanud, siis tehke seda! thumbs_up.gif

EDIT: Oskab keegi öelda, kas Eestis kuskil müüakse Sansale silikoon kesta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markko
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2005




sõnum 02.12.2006 20:22:56 vasta tsitaadiga

Pärast firmware update on heli ikka väga hea(Y)
Pole vaja uusi kõrvaklappe!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 03.12.2006 01:09:50 vasta tsitaadiga

minuarust sansa reklaamis ennast kriimustuskindlana, et mida sa selle kestaga teed?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2006 01:12:33 vasta tsitaadiga

Unholy, arvan,et kindlam oleks see värk. Ära ole pahane,et ta ipodi ei ostnud =P.
Ausalt öeldes, müükisn vist enda mini ka maha, ja ostaks mingi odavama playeri, sest enda mini on juba pea aasta seisnud, ja olen teda aint mõned korrad kasutanud, aku peab siiani lubatud 18h asemel 19h põhjas kuulates.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sandisk Sansa e270 6GB mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.