Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 15.08.2010 01:14:38 vasta tsitaadiga

kagome696 kirjutas:
Põnev oli siis, kui üks tuttav mul rääkis muret - tal oli enne teine arvuti ning ta tiris tollest kõvaketta välja, kuna sai uue arvuti. Nüüd siis tahtis mingi aeg saada sellelt kõvakettalt faile kätte. Rääkis siis oma soovist ühele nn "itimehele", kes võttis tolle kõvaketta rõõmsalt, ütles, et kohe saab, kuna see on ta eriala, jukerdas sellega oma kodus pikka aega, ei soovinud tagasi anda. Lõpuks tõi talle tagasi ja ütles, et ei saanudki ühendust selle kõvakettaga lõpuks.
Vaatasin, et täitsa töötav kõvaketas. Naljast ma lõpuks ei saanud aru. Mis asja tal seal ei ühendanud :S
P.S. pärast kuulsin, et ta ei lõpetanudki oma õppeid IT-valdkonnas, vaid, nagu mulle öeldi, jättis pooleli.


Ega see kutt jumala eest kehtnas itimehendust õppind??
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.08.2010 14:12:12 vasta tsitaadiga

No krt ketast oskab ka suvaline arvutikasutaja vahetada kui natukekenegi uurimustööd googles teeb. Nii loll annab olla icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xloaded
külaline






sõnum 17.08.2010 19:40:37 vasta tsitaadiga

Päeva moto : "Kui sa mitte midagi ei oska siis Elioni IT ootab sind Spetsialisti ametikohale!"

juhtumid mis minu arusaamade mõõda arvestades, et kohapeal viibis Elioni SPETSIALIST on küll andestamatu idiootsuse näide!

1. Elioni Spetsialist kliendi juures kuna internet ei toimi. Esiteks arvas, spets, et vahetab Staatilise Ip-ga AIP ühenduse testimiseks ringi NAT ühenduse vastu aga ka see ei aidanud. Ikka internet ei toimi. Siis võttis meie firma seadme vahel ära ja proovis ise otse ja kuna ping toimis siis arvas, et kõik OK ja viga mujal. Et tema proovis ka otse kliendi arvuti taga aga seal ei toimi internet, aga tema arvutis toimib Internet(PING) kuigi kliendi arvutid olid kõik Fikseeritud IP vahemikus ja selleks seal ka lisa võrguseade ... Elioni Spetsialist ei saanud aru, et kui kliendil on Fikseeritud Ip 192.168.1.0 võrgus siis see ei saa toimida otse elioni GW taga antud vahemikuga ... tüüüp ei saanud lihtsalt aru. Loomulikult ilma igasuguse lisa infota kõndis antud Spetisalist kohapealt minema olles eelnevalt Vahetanud ringi Kliendi välise IP, paketi ja jätnud kliendi võrguseadme (VPN/DHCP jne) ruuteri lihtsalt lahti kappi vedelema. Müstika mida see tüüp seal tegi. Hiljem selgus, et ainult ping toimiski kuna Elioni poolt paigaldatud uuel seadmel oli kuskil konfiguratsioonis mingi piirang peal mis plokeeris interneti. Tase igatahes omaette!

2. Täna siis Lõuna eesti kliendi juures. Kliendil lõppes ära Elioni Thompson, Elioni Spetsialist läks kohale ja vahetas seadme ära aga internet ei toimi, Spetsialist väidab, et otse nende seadme taha ühendades temal toimib. Palusin Spetsialistil ka avada Internet Explorer ja võtta lahti näiteks www.hinnavaatlus.ee ja veenduda et leht avaneb. Elioni SPETSIALIST väitis, et: " AVANEB KÜLL AINULT AEGLASELT JA POOLIKULT!" Kõiki lehti avanes nii öelda poolikult" Ühesõnaga ühendus puudus ja faile loeti tembist. Selgitasin ja siis helistas Spets Tallinna targematele kes arvatavasti sama vea likvideerisid, ega muidugi mingit tagasisidet ei antud, lihtsalt kaoti ära ja põhjust ka ei öeldud, et miks ennem ei töötanud.

Elion: Tase omaette! samas ega neile Spetsidele seal vist palju maksta, kes natukegi oskab või asja selgeks saab liigub kohe parematele jahimaadele.. või mis toimub?
tagasi üles
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 17.08.2010 20:15:56 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
Päeva moto : "Kui sa mitte midagi ei oska siis Elioni IT ootab sind Spetsialisti ametikohale!"

juhtumid mis minu arusaamade mõõda arvestades, et kohapeal viibis Elioni SPETSIALIST on küll andestamatu idiootsuse näide!

1. Elioni Spetsialist kliendi juures kuna internet ei toimi. Esiteks arvas, spets, et vahetab Staatilise Ip-ga AIP ühenduse testimiseks ringi NAT ühenduse vastu aga ka see ei aidanud. Ikka internet ei toimi. Siis võttis meie firma seadme vahel ära ja proovis ise otse ja kuna ping toimis siis arvas, et kõik OK ja viga mujal. Et tema proovis ka otse kliendi arvuti taga aga seal ei toimi internet, aga tema arvutis toimib Internet(PING) kuigi kliendi arvutid olid kõik Fikseeritud IP vahemikus ja selleks seal ka lisa võrguseade ... Elioni Spetsialist ei saanud aru, et kui kliendil on Fikseeritud Ip 192.168.1.0 võrgus siis see ei saa toimida otse elioni GW taga antud vahemikuga ... tüüüp ei saanud lihtsalt aru. Loomulikult ilma igasuguse lisa infota kõndis antud Spetisalist kohapealt minema olles eelnevalt Vahetanud ringi Kliendi välise IP, paketi ja jätnud kliendi võrguseadme (VPN/DHCP jne) ruuteri lihtsalt lahti kappi vedelema. Müstika mida see tüüp seal tegi. Hiljem selgus, et ainult ping toimiski kuna Elioni poolt paigaldatud uuel seadmel oli kuskil konfiguratsioonis mingi piirang peal mis plokeeris interneti. Tase igatahes omaette!

2. Täna siis Lõuna eesti kliendi juures. Kliendil lõppes ära Elioni Thompson, Elioni Spetsialist läks kohale ja vahetas seadme ära aga internet ei toimi, Spetsialist väidab, et otse nende seadme taha ühendades temal toimib. Palusin Spetsialistil ka avada Internet Explorer ja võtta lahti näiteks www.hinnavaatlus.ee ja veenduda et leht avaneb. Elioni SPETSIALIST väitis, et: " AVANEB KÜLL AINULT AEGLASELT JA POOLIKULT!" Kõiki lehti avanes nii öelda poolikult" Ühesõnaga ühendus puudus ja faile loeti tembist. Selgitasin ja siis helistas Spets Tallinna targematele kes arvatavasti sama vea likvideerisid, ega muidugi mingit tagasisidet ei antud, lihtsalt kaoti ära ja põhjust ka ei öeldud, et miks ennem ei töötanud.

Elion: Tase omaette! samas ega neile Spetsidele seal vist palju maksta, kes natukegi oskab või asja selgeks saab liigub kohe parematele jahimaadele.. või mis toimub?


Ma ei usu, et need kellega sa telefonis räägid, et need ise neid seadmeid näinutki on, naad töötavad mingite juhendite järgi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xloaded
külaline






sõnum 17.08.2010 22:20:02 vasta tsitaadiga

Need Elioni spetsid kellest ma tõin näite 1 ja 2 on mehed kes käisid kohapeal tegutsemas! Seega näevad seadmeid ja ka vahetavad neid jne ning jah kindlasti tegutsevad nad juhendite järgi kuid elementaarseid asju IT maailmast peaks iga inime kelle ametinimetus on IT spets teadma, kindlasti kohe Elioni spets võiks aru saada millal internet on olemas ja millal mitte. See kui juhend tema ninaees ütleb ping www.ee ja kui OK siis peab internet olema aga veebileht avaneb "Poolikult" ja see jätab mehe külmaks siis andke andeks aga mina sellist tegelast IT spetsialistiks küll ei kutsuks, eriti kui tegu suure IT firma Elioni tegelastega.

Samas ega Eraklienditoe spetsialistid paremad pole.

Kui omale ca 1a tagasi Elioni internet paigaldati koos WIFI-ga (eelnevalt oli Starman aga pealinna äärde nende teenused ei ulatu) siis kohapeal käinud papi eksis kõikepalt Tallinna Ringtee peal ära icon_biggrin.gif, seejärel süüdistas mind et mu maja kehva koha peal (ca 15 me peteest otse näha nagu teised majad siin icon_biggrin.gif) viimaks kui paigaldas siis küsisin, et kas see Wifi toetab peale WAP ka WAP2-hte? sain vastuseks pahameelega : WIFI-t toetab! Näha oli, et ainus mida kohaletulnud ca 50aastane Spetsialist teadis oli see, et see juhe käib sinna auku, see sinna ja siis avan veebilehitseja sinna panen selle linnukese ja sinna selle ning wolla ja kui midagi tuksis siis kiirelt tel ja kõne administraatorile kes siis ise ohjad üle võtab icon_smile.gif) Seega ELioni IT spetsid kes kohal käivad ei ole siiani kahjuks kunagi oma IT või Spets. nime teeninud vähemalt minu silmis.
tagasi üles
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 17.08.2010 22:27:36 vasta tsitaadiga

Xloaded kirjutas:
Need Elioni spetsid kellest ma tõin näite 1 ja 2 on mehed kes käisid kohapeal tegutsemas! Seega näevad seadmeid ja ka vahetavad neid jne ning jah kindlasti tegutsevad nad juhendite järgi kuid elementaarseid asju IT maailmast peaks iga inime kelle ametinimetus on IT spets teadma, kindlasti kohe Elioni spets võiks aru saada millal internet on olemas ja millal mitte. See kui juhend tema ninaees ütleb ping www.ee ja kui OK siis peab internet olema aga veebileht avaneb "Poolikult" ja see jätab mehe külmaks siis andke andeks aga mina sellist tegelast IT spetsialistiks küll ei kutsuks, eriti kui tegu suure IT firma Elioni tegelastega.

Samas ega Eraklienditoe spetsialistid paremad pole.

Kui omale ca 1a tagasi Elioni internet paigaldati koos WIFI-ga (eelnevalt oli Starman aga pealinna äärde nende teenused ei ulatu) siis kohapeal käinud papi eksis kõikepalt Tallinna Ringtee peal ära icon_biggrin.gif, seejärel süüdistas mind et mu maja kehva koha peal (ca 15 me peteest otse näha nagu teised majad siin icon_biggrin.gif) viimaks kui paigaldas siis küsisin, et kas see Wifi toetab peale WAP ka WAP2-hte? sain vastuseks pahameelega : WIFI-t toetab! Näha oli, et ainus mida kohaletulnud ca 50aastane Spetsialist teadis oli see, et see juhe käib sinna auku, see sinna ja siis avan veebilehitseja sinna panen selle linnukese ja sinna selle ning wolla ja kui midagi tuksis siis kiirelt tel ja kõne administraatorile kes siis ise ohjad üle võtab icon_smile.gif) Seega ELioni IT spetsid kes kohal käivad ei ole siiani kahjuks kunagi oma IT või Spets. nime teeninud vähemalt minu silmis.


Nuh olened tegelasest täiesti, ei usu, et teised interneti teenusepakkujate it tehnikud paremad oleks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 18.08.2010 11:14:18 vasta tsitaadiga

Sõber:
tere
Sa tundsid arvutit hästi eks?

Mina: no mis vaja?

Sõber:
mul lõppes viiruse kaitse ära ja ei saa enam vidiosid vaatdat ega midagi sellist vaadata

Mina:
mis programm sul on?

Sõber:
xp

Mina:
ei, mitte operatsioonisüsteem
mis viirusetõrje sul on?

Sõber:
norton

Siis õpetasin talle, kuidas seda uuendada, veidi aja pärast:

Sõber:
siis tulenb selline kiri kui vajutan next:invalid product key.the product key you have entered is invalid.please re-enter the key

Mina:
mis aasta oma sul on ta? (Ei jaga nortonist eriti, ei tea, kas 2007-t saab veel osta, aga äkki ta ostis sõbra käest vms.

Sõber:
3 kuud tagasi ostsin

Mina:
jah, aga mis aasta oma ta on sul?
2010 või 2007?

Sõber:
see product key on arvuti all kirjas ju

Edasisest abipakkumisest keeldusin, kuna ta ajas mind uuendamise õpetamise ajal oma lollide naljadega närvi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.08.2010 11:58:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nuh olened tegelasest täiesti, ei usu, et teised interneti teenusepakkujate it tehnikud paremad oleks.

Radioneti tehnikud on küll igati OK, aga vaid 2x olengi neid näinud-1. oli siis kui nett sisse pandi ja 2. kui koolenud ruuteri asemele uue tõi. Seda uut ta seadistama ise ei hakanud, vaid helistas mulle tööle ja ütles, et säti ise, sul on täiesti custom seaded (on ka tegelikult). icon_biggrin.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 18.08.2010 12:01:49 vasta tsitaadiga

IvarV kirjutas:
Edasisest abipakkumisest keeldusin, kuna ta ajas mind uuendamise õpetamise ajal oma lollide naljadega närvi.

Õieti tegid, et keeldusid. Kui ikka kohe närvi ajab, ei tasu õpetamisega tegeleda icon_smile.gif .
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005




sõnum 18.08.2010 12:03:49 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
IvarV kirjutas:
Edasisest abipakkumisest keeldusin, kuna ta ajas mind uuendamise õpetamise ajal oma lollide naljadega närvi.

Õieti tegid, et keeldusid. Kui ikka kohe närvi ajab, ei tasu õpetamisega tegeleda icon_smile.gif .


Ma suutsin blondiinile selgeks teha, kuidas XP-d arvutile peale panna.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 18.08.2010 22:11:34 vasta tsitaadiga

Pikkkõrv kirjutas:
IvarV kirjutas:
Edasisest abipakkumisest keeldusin, kuna ta ajas mind uuendamise õpetamise ajal oma lollide naljadega närvi.

Õieti tegid, et keeldusid. Kui ikka kohe närvi ajab, ei tasu õpetamisega tegeleda icon_smile.gif .

Ta tahtis oma arvuti Soomest minu juurde Tartusse tuua, et ma vaataks üle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 18.08.2010 22:53:21 vasta tsitaadiga

Nende "abipalvete" ja "teenetega" on nii, et kui teha ei taha, siis tuleb küsida hea krõbe hind. Siis on kaks varianti: kas loobutakse või saad oma tööle vääriliselt korralikult tasutud.
Just oli keiss, kus üks palus omale ühe "teene" teha. Kui tasu küsisin (kusjuures mitte üldse liiga palju), siis järsku oli vajadus kadunud.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 18.08.2010 23:36:02 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Nende "abipalvete" ja "teenetega" on nii, et kui teha ei taha, siis tuleb küsida hea krõbe hind. Siis on kaks varianti: kas loobutakse või saad oma tööle vääriliselt korralikult tasutud.
Just oli keiss, kus üks palus omale ühe "teene" teha. Kui tasu küsisin (kusjuures mitte üldse liiga palju), siis järsku oli vajadus kadunud.

Lihtsate tööde eest (windowsi install, ise teed samal ajal midagi muud) tasub alati kasseerida väike või mõistlik summa, saab kiirelt hea raha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2010 23:46:19 vasta tsitaadiga

ega niisama tasu jah midad eriti teha. inimestel selline loll komme, et kui midagi korra muidu saavad, siis jäävadki täiesti süüdimatult pidevalt tüütama. üks endine klassivend oli sihuke. pidevalt lubas midagi tuua ja raha jne ning käis pinda edasi. asi päädis sellega, et nüüd lihtsalt ignoreerin ta kõnesid, otsigu uus loll icon_razz1.gif
muu tegevuse kõrvalt win'i install (ja kõik sinna juurdekuuluv) mõne Koidula eest pole kuigi paha tulemus. eriti, kui arvestada selle töö keerukust icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 19.08.2010 11:09:02 vasta tsitaadiga

Kust selliseid vendi leida, kes oma arvutile tahaks mingi 200.- eest uuesti windowsi peale saada? Minu sõbrad on kõik lollid ja viivad Ordisse koguaeg, sest nii kui midagi juhtub, nad arvavad, et protsessor või graafikakaart läks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2010 11:32:53 vasta tsitaadiga

ei tea, mind nad miskipärast leiavad ise üles icon_rolleyes.gif sõbrad ilmselt levitavad seda väärarusaama, et ma olen mingi spetsialist icon_razz.gif
kunagi ammu sai vist paarile lähemale sõbrale öeldud, et mis hea pärast nad masina iga pisikese liigutuse tarvis kallisse remonti viivad, teen parem ise ära. ja juu sealt siis hargnema hakkas...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 19.08.2010 13:52:25 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sõbrad ilmselt levitavad seda väärarusaama, et ma olen mingi spetsialist icon_razz.gif

Täiesti tüüpiline kusjuures. Teed kellelgi korra väikse hiirekliki või muudad mõned lihtsad seaded paika, mis peaks siililegi selge olema ja kohe oled superluks itimees, tõid teise arvuti surmast välja.

Aga jube närvi ajavad teatud kõned, kui seletatakse probleemist täiesti mööda. Mul ei ole midagi abistamise vastu, kui mul endal muud samal ajal teha ei ole. Aga kui sulle helistatakse ja öeldakse, et arvuti ei tee MITTE MIDAGI ja siis kätte saades avastad, et see mitte midagi tegemine väljendub Wini mitte bootimisega, siis ajab närvi mustaks ikka küll. Olen juba ette valmistunud riistvarale pühenduma ja siis tuleb hoopis teine case välja.

Naabrinaine oli jumala sillas, kui ma tema 'internetiühenduse korda tegin'. Tegelik lahendus oli läpakal WiFi nupust sisse lülitamine.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004




sõnum 19.08.2010 14:03:56 vasta tsitaadiga

Msnis üks endine klassiõde kukkus nutma, et tal läpakas katki ja tulgu vaadaku ma üle, et uus läpakas ja täitsa puru. Ma küsin mis viga, ta ütles, et nädal tagasi tuli BSOD ette (minu järeldus)...
Küsisin, kas ta on seda veel teinud?
Ütles, et ei ole.
Küsisin, et kas praegu töötab?
Ütles, et jah.
Küsisin kas siis olid väga palavad ilmad ja kas ta kasutas seda siis mitte kõval pinnal?
Ütles, et oli jah palav ja, et voodis kasutas.
A tema hakkas jälle pihta, et arvuti täitsa katki ja vaja ikka üle vaadata.
Ma ütlesin, et veel hakkab sinist viskama siis tulen...

...poolteist kuud on vaikus olnud igatahes icon_razz.gif

_________________
"I have never followed a rule. That is my rule. Do you follow? I don't." The Joker
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.08.2010 14:14:21 vasta tsitaadiga

mTim, loodad, et kutsub su siis külla kui ta ise parajasti voodis on? Saad vaikselt arendada, et näita nüüd kuidas ja mida sa täpselt tegid kui BSOD tuli.... icon_smile.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2010 15:23:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

...poolteist kuud on vaikus olnud igatahes

nii me välja surimegi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.08.2010 17:05:04 vasta tsitaadiga

ot:
Kunagi telefonimontöörina töötades oli mõnigi kord selliseid lihtsaid asju: rikke iseloom-puhas, katki. Liini üle kontrollides ja lõpuks korterisse jõudes selgus, et vaja oli vaid telefoni stepsel uuesti seina torgata...
Kord jäid kaks naist niimoodi mulle lolli näoga otsa vaatama ja loomulikult kribasin siis tšeki välja. icon_lol.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NoMilleks
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 20.08.2010 19:44:40 vasta tsitaadiga

Seoses Windowsi installiga on järgmine lugu. Oma tutvusringkonnas olen käinud nii mõnelegi Windowsi installimas ning peale seda rahu majas. Üldiselt teen installi sedasi, et partitsioneerin ketta kaheks: ca 15-20 GB Windowsi ja programmide jaoks (sõltuvalt kasutajast) ning ülejäänud ruum isikliku kola tarbeks. Olen õpetanud, et pildid, muusika ja muu träni hoidku just seal. Samuti seletanud ka seda, miks nii on parem. On aga teada kaks inimest, kes pole ilmselt ka peale kaht korda seletamist suutnud (või tahtnud) seda meelde jätta, sest üsna pea saan jälle kuulda kurtmist, et arvuti on aeglane ning ketas täis. Aga muidugi, kui kõik sissetulev kola otse desktopile vedelema jäetakse... Õppust ei võeta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2010 20:04:17 vasta tsitaadiga

seda meetodit olen ka ise rakendanud. kõige ekstreemsemal juhul, sõbra emal, tekitasin shortcut'i desktop'ile ja käskisin kõik vajaliku sinna toppida. seletasin ka miks see hea on, iseasi kas saadi aru või alluti lihtsalt käsule icon_razz.gif senini õnneks tagasilööke pole olnud.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ATK
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2006




sõnum 21.08.2010 13:47:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
mind näiteks teeb küll tigedaks, kui inimene on loll kui kelgunöör, aga peab end lõpp targaks. eriti kohtabki selliseid itimaailmas. ma ei pea end absoluutselt spetsiks, aga kui inimene on selgelt minust rumalam ja üleolev ka seejuures, siis...


Ma seda mõelnud juba päris mitu aastat.
Viimane juhus, kus leidsime, et tänapäeva noorte arvutioskus mitte ei kasva, vaid kahaneb: inimene ütles, et ta tunneb arvutit väga hästi. Küsimuse peale, et mida täpsemalt, vastas ta lihtsalt: "oskan arvutit tööle panna, oskan aadresse sisestada .... sinna, teate küll kuhu".

Üksaeg tuli uus tööline võtta. Olin ka komisjonis. Avalduse peal seisis: "Tegelen Internetis serverite haldamisega". Mu esimene küsimus oli sellepeale, et "mida see endast kujutab" ning vastuse sain: "näiteks Rate ja Orkuti administreerimine". Küsisin siis, et kas oled adminn seal??? Vastus tuli, et ei ole. Küsisin siis, et mida sa avalduses mõtlesid siis ning peale pikka pinnimist selgus, et ta on ühes foorumis (mille sõber tegi) moderaator.
Ei saanud tööle...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002




sõnum 27.08.2010 22:13:41 vasta tsitaadiga

Casanova kirjutas:
Seoses Windowsi installiga on järgmine lugu. Oma tutvusringkonnas olen käinud nii mõnelegi Windowsi installimas ning peale seda rahu majas. Üldiselt teen installi sedasi, et partitsioneerin ketta kaheks: ca 15-20 GB Windowsi ja programmide jaoks (sõltuvalt kasutajast) ning ülejäänud ruum isikliku kola tarbeks. Olen õpetanud, et pildid, muusika ja muu träni hoidku just seal. Samuti seletanud ka seda, miks nii on parem. On aga teada kaks inimest, kes pole ilmselt ka peale kaht korda seletamist suutnud (või tahtnud) seda meelde jätta, sest üsna pea saan jälle kuulda kurtmist, et arvuti on aeglane ning ketas täis. Aga muidugi, kui kõik sissetulev kola otse desktopile vedelema jäetakse... Õppust ei võeta.


Seda saab ka nii, et kasutaja ei tea teemast midagi. Folder redirection abiks.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kummaliseim abipalve millega on sinu poole pöördutud. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.