Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mcneelson
HV vaatleja

liitunud: 09.10.2002




sõnum 16.01.2003 17:44:57 SIGN computers vasta tsitaadiga

link :: Sign

1) on nende teeninus ......... kõik räägivad et k-arvuti sux aga SIGN sux even more , suurem osa on vene keelt kõnelev ja kogu kauplusest aint 1 inimene sai aru mida ma lõpux otsisin (casecoolerit) pakuti igasuguseid slot a coolerid icon_razz.gif


2) on nende kaardiga makse systeem ........ kui tahad kaardiga maksta tahavad nad 3% rohkem ........ enne pole kuskil sellist asja näinud.



3) emme oli mul piixus , garantii hoolduses vahetati ja peale selle tahtsid 150eeq teenus tasu ........... cmon see ju garantii hooldus , siiamaani teistes poodides garantii hooldus tasuta olnud........


viimati muutis mcneelson 17.01.2003 01:06:12, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prussakas
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2002




sõnum 16.01.2003 19:26:36 vasta tsitaadiga

Siiani positiivselt ainult...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Romb
Bännitud
Romb

liitunud: 27.11.2002




sõnum 16.01.2003 19:57:46 vasta tsitaadiga

Ma olen elu aeg tele-raadio remondiga leiba teeninud. Kord toodi remonti pill, mille sees oleks justkui värvipott ümber läinud! Sai kliendi käest küsitud, see ajas midagi segast.
Tükk aega hiljem tuli teise pilliga. Läks jutuks ja tunnistas, et remondimehed pidid ju paremad jupid ära vahetama. Ta siis märkiski omad ära. Kontrollis üle ja siia võib tuua.
Sa oma jutuga selle seniilse vanapapi poole teel! Koduseks ülesandeks võid mõelda, miks ükski meister niimoodi ei tee.
(Vastus: Hea nimi ja kuulsus maksavad miljon korda rohkem!)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online

sõnum 16.01.2003 21:55:31 vasta tsitaadiga

tunnen neid mehi juba 6 aastat. varem müüsin mina neile (firma firmale),
nüüd vahest ostan neilt eraisikuna.

oluliselt lihtsam nendega äri ajada kui enamuse eesti firmadega. ise ka imestan. icon_rolleyes.gif
soliidsed mehed.
hooldusega kogemus puudub

ahjaa, mul on 128 MB SDRAM ise emme peal lambist segast panema hakanud ja test asja laibaks tunnistanud.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pentium9
HV kasutaja
Pentium9

liitunud: 20.10.2002




sõnum 17.01.2003 17:05:49 vasta tsitaadiga

Kogemused positiivsed. Ostsin emaplaadi ja protsessori, kaks päeva hiljem läks ei võtnud enam pilti ette.
Viisin siis mõlemad tagasi, öeldi et vaatame ja helistame. Kolme päeva pärast helistati, et tule järgi vahetasime emme välja.
Kõik toimus viisakalt, öeldes, et ikka juhtub.

Venelaste kohta: Eesti keeles suhtlevad küll väga hästi.. aga see kaardimakse süsteem on küll imelik (kuigi ei häiri)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rivotups
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2003 17:12:44 vasta tsitaadiga

see 3% on sellepäras, et kaardimakse keskus võtab iga ostu pealt 3% endale tasuks.
Nii et tegelikult on igale poele kasulikum müüa sularaha eest. Kaarimakse on ainult
klientidele vastutulemiseks.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
adapter
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 17.01.2003 17:17:23 vasta tsitaadiga

see 3% on RÄIGE seaduse rikkumine! tarbijakaitse kaela neile sellise tegevuse eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rluk
HV vaatleja
rluk

liitunud: 14.10.2002




sõnum 17.01.2003 17:50:24 vasta tsitaadiga

tõsi, on räme lepingurikkumine.
samas on leping ka ikka nõme, pank tõesti võtab neilt 2-3%

_________________
Plaplaplap...plap.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 17.01.2003 18:48:39 vasta tsitaadiga

krdima huvitavad seigad tulevad siit välja, järgmine kord kui selle poeretke ette võtan, tean 10x rohkem kust tasub osta ja kust mitte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Juss71
HV kasutaja


liitunud: 10.08.2002




sõnum 17.01.2003 21:06:35 vasta tsitaadiga

sai sealt monitor ostetud...siiamaani töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viiking
HV kasutaja
viiking

liitunud: 15.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2003 12:32:06 vasta tsitaadiga

Minu arvates ei erine Eesti arvutipoed üksteisest eriti millegi poolest. Põhiline kui tahad endale head tuju sisse jätta enne kui kohapeale minna ja pettuda on:
1. uuri ise võimalikult palju toote kohta, mida soovid osta
2. helista poed läbi, kus soovitud kaupa leida võib, et mitte asjatult kohale minna
3. uuri jälle ise poe müügitingimused (kaardiga ja sulas), garantiitingimused ja teenindusvõimalused järgi, võibolla saad ka nt ühepäevase toote proovimiseaja
4. kontrolli ise saadud kaup kohapeal üle, pakendid võta lahti ja vaata sisse ka, puudujääkide korral tõsta kohe lärmi
5. jälgi ise, et saad garantiilehe või tšeki kaasa
6. küsi alet, emamasti hinna korral 2000 ja üle täitsa võimalik ning vahel väiksemategi summade puhul
7. mitte keegi ei soovi sind aidata kui pahas tujus ja süüdistav probleemide likvideerimise kokkuleppimisetapis.Sul võib ju õigus olla, et firma või teenindaja ei kõlba kuhugi aga kui palju sa ise oma vigu oled valmis tunnistama?

Ise tehtud, hästi tehtud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prefix
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2002




sõnum 27.01.2003 06:42:33 vasta tsitaadiga

"pakuti igasuguseid slot a coolerid "

Vaga huvitav millised SLOT a coolerid nad Sulle pakuti icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 27.01.2003 08:29:14 vasta tsitaadiga

Nõus viiking'iga - See virisemine arvutipoodide kallal tüütab ikka täiesti ära. Eriti veel paar posti tagasi stiilis "sai sealt monitor ostetud.... siiamaani töötab" No krt küll. Mis kvaliteedivahet peaks olema, kui maaletooja annab selle müüki Sign, K või Arvutiseppade või kellegi teise poodi? Kui on praak siis on see tootja süü, mitte maaletooja, ega kaupluse süü.

Täiusliku teenindusega kauplust ei ole olemas. Viga võib olla nii klienditeenindajas, kui ka fruktist kliendis kes esitab absurdseid nõudmisi. On lihtsalt parema teenindamisega poode ja ka halvemaga. Kui aga midagi ei meeldi siis ei maksa tulla siia foorumisse tõstma lapsikut lärmi "minu ees müüja ei põlvitanud ja ma ei lähe sinna poodi enam mitte kunagi" Get a life! Võibolla järgmine kord kui sinna poodi lähed on seal jällegist mõnus ja vastutulelik teenindus.

P.S - Ma ei ole ühegi arvutikaupluse töötaja.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002




sõnum 28.01.2003 19:45:32 vasta tsitaadiga

Endal sealt prose ja mälu ostetud. Prose cooler ütles töölepingu üles, viisin ühel õhtul sinna garantiisse ja järgmise päeva lõunaks oli uus käes. thumbs_up.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suss
HV vaatleja

liitunud: 27.11.2002




sõnum 21.05.2003 13:56:59 vasta tsitaadiga

sai siiberweebi loetud - megairw ja kivi signi kapsaaeda icon_razz.gif http://siiberweb.kruvi.com/?id=read&artikkel=19
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastix
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001




sõnum 21.05.2003 17:54:02 vasta tsitaadiga

samuti vaid positiivsed kogemused....sai ostetud duron prose sealt, mille kärsatasin kohe läbi ja viisin garantiisse. 30 minuti pärast helistati tagasi ja vahetati prose ümber, kusjuures vahetati veel xp prose vastu, muidugi pidin natuke raha juurde panema.

teenindus on samuti heal tasemel...ei saa kurta
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Infra-
HV vaatleja
-Infra-

liitunud: 11.11.2003




sõnum 08.12.2003 12:28:27 vasta tsitaadiga

Iseenesest hea kaup ja odavad hinnad, aga teenindus on jah kehv. Eesti keeles suurt seal ära ei tee icon_mad.gif icon_sad.gif
_________________
The Biggest, The Best, Better Than The Rest
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raal
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 09.12.2003 16:52:38 vasta tsitaadiga

....

viimati muutis raal 13.05.2004 19:11:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kadu
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.12.2003 01:03:24 vasta tsitaadiga

Ostsin neilt kõvaketta. Peale 2 aastat ei tundnud BIOS enam ketast ära. Viisin neile, rääkisin asja ära - võeti tegemiseks. Paar päeva hiljem helistati, et korras, tulge järele.

Egas midagi, viisin kodu, hakkasin installima - jälle sama jama. Tulivihasena läksin tagasi ja uurisin, mis nüüd saab - mulle öeldi, et teevad uuesti low level formati ja annavad uuesti tagasi.

Mul vajus karp lahti. Peale tõsist jutuajamist vahetati paari päeva pärast korras ketta vastu.

Sinna mina oma jalga enam ei tõsta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.12.2003 16:59:11 vasta tsitaadiga

NO shit... ma tahtsin küsida et tahan oma 9800SE vastu herculese 9800SE ja mingi TIBI vastu,et sa pead 800 krooni juurde maksma icon_evil.gif
Totaalsed ajukääbikud

Kuigi hinnakirjas on minukaart SADA KROONI kallim kui Hercules icon_evil.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 01.01.2004 19:22:18 vasta tsitaadiga

Küsimus, et mul mälu seal garantiis, aga kui see siis praagiks loetakse, kas nad on nõus siis, et panen raha juurde ja ostan kallima värgi või siis kaks väiksema mb arvuga mälu, mis tuleb ka kallim. On kogemusi?

viimati muutis PeTzZz 01.01.2004 20:22:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.01.2004 19:49:04 vasta tsitaadiga

on ikka võimalik aga enne nad annavad mingi pool mälu hinnast sulle vaid vana eest... kui kuu aega vana siis saad heal juhul 300.- vana eest pluss siis see papp peale mida vastu tahad


edit: kui praak siis annavad vast ikka kogu summa icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.01.2004 19:57:44 vasta tsitaadiga

suht imelik koht see sign

ostsin sealt monitori - ennem uurisin korralikult järgi milline on kõige parema hinna/kvaliteedi suhtega ja saigi otsustatud Samsung SyncMaster 959NF-i kasuks..
läksin siis sign-i ja küsisin seda samsungi molut, see tädike seal hakkas kohe ajama, et samsung on viimane kräpp ja, et ostke ikka see 6.5k-ne CTX molu, see ikka way parem jne, tal palju kiidetud sony ekraan ja jumal teab veel mis..
et ma ikka ostku see ctx.
ma ikka vastu, et samsung on parem, netis sony-t küll kiidetud ei ole, heakene küll, tv-d on sony omad normaalsed aga molut ma küll ei osta!
aga jah, tädike ikka ei saanud aru ja üritas seda ctx-i mulle pähe määrida - lõpuks mul viskas kopa ette ja ütlesin, et kuulge, kui ma tahan mingi 7k-st monitori siis ma ostan iiyama mis on 100x parem ku teie pakutud ctx.
siis oli tädi vait ja kohe saatis mingi tüübi mulle samsungit tagant ruumist tooma..

kokkuvõttes võib siis sign-i kohta öelda niipalju, et muidu tore koht aga klienti suhtutakse küll kui totaalsesse dumbuserisse.

ps: ega nad eesti keelt kah just kõige paremini ei oska icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeTzZz
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003




sõnum 01.01.2004 20:14:16 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
ps: ega nad eesti keelt kah just kõige paremini ei oska icon_rolleyes.gif

Ei no sellega sai mul ka nalja.
Viisin mälu garantiiruumi, suht kena vene tibi istus lauas. No ajas siis veits paberimajandust ja siis palus, et kirjutaks paari muu asja kõrval ka oma nime ühe paberi peale. Ma vaatan, et mingi viks paber, küsisin, et kas trüki või kirja tähtedega, no ikkagi respekt paber oli või nii. No tibi kordas oma palvet, isegi suht heas eesti keeles, et kirjutage sinna peale oma nimi. Ma küsisin uuesti siis, et kas trüki või kirjatähtedega. Tibi vaatas veidralt otsa ja ütles veelkord, et kirjutage oma nimi siia, kuid nüüd juba sellises stiilis, et "ei saa eesti keelest aru või, kirjutage ometi siia oma nimi, mühkam". Krt, nägu läks kohe nalja täis, nii lõbus hakkas kohe. Müüja veits punastas ja puha. No kirjutasin pohhuilt siis kirjatähtedega, mis teda ikka enam piinata.

8) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 02.01.2004 00:38:45 vasta tsitaadiga

PeTzZz kirjutas:
voltc kirjutas:
ps: ega nad eesti keelt kah just kõige paremini ei oska icon_rolleyes.gif

Ei no sellega sai mul ka nalja.
Viisin mälu garantiiruumi, suht kena vene tibi istus lauas. No ajas siis veits paberimajandust ja siis palus, et kirjutaks paari muu asja kõrval ka oma nime ühe paberi peale. Ma vaatan, et mingi viks paber, küsisin, et kas trüki või kirja tähtedega, no ikkagi respekt paber oli või nii. No tibi kordas oma palvet, isegi suht heas eesti keeles, et kirjutage sinna peale oma nimi. Ma küsisin uuesti siis, et kas trüki või kirjatähtedega. Tibi vaatas veidralt otsa ja ütles veelkord, et kirjutage oma nimi siia, kuid nüüd juba sellises stiilis, et "ei saa eesti keelest aru või, kirjutage ometi siia oma nimi, mühkam". Krt, nägu läks kohe nalja täis, nii lõbus hakkas kohe. Müüja veits punastas ja puha. No kirjutasin pohhuilt siis kirjatähtedega, mis teda ikka enam piinata.

8) icon_biggrin.gif


See tibi seal garantii poole peal jah imelik kuid kuum rsk icon_razz1.gif väheke vale ala peal ainult... sobiks rohkem strippariks. icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.