Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WIFI kaart ei leia võrke - diagnoosimine? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2024 23:06:23 WIFI kaart ei leia võrke - diagnoosimine? vasta tsitaadiga

Uus TP-LINK Archer T4E AC1200 töötas paar nädalat normaalselt, kuid ühel arvuti sleepist tulekul leidis (max pulkadega) ainult naabri wifi leviala. Minu 5GHz hotspotti ei leidnud mingi valemiga (restardid, driverite reinstall), kusjuures teine arvuti (läpakas) ühendub hotspotiga normaalselt ja leiab magalarajoonist oma 20 leviala. Ei toiminud ka hotspotiga telefoni probleemse arvuti vahetusse lähedusse asetamine. Aitas korraks telefonist hotspoti 2,4GHz sagedusele lülitamine ja peale seda leidis arvuti ka 5GHz sagedusel hotspoti üles.
2 leitud leviala (naabri oma ja minu hotspot) tiheasustusega piirkonnas on siiski vilets tulemus. Kuidas oleks mõistlik tarkvaraliselt wifi kaarti diagnoosida, et garantiilaks välistada?

Antennid on korralikult küljes ja proovisin nende erinevaid asendeid. Win 11. Power saving device manageris off. Masin profiilis.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 16.04.2024 23:14:59 vasta tsitaadiga

Ruuter seadistatud korrekselt ja pordid paigas?

What you can try is to set the 5 GHz of your Wi-Fi router to operate on channel 36 and then check again if the Archer T4E is able to see it.

Mul küll usb oma aga TP LINKi 5GHz oma ei saanudki stabiilselt tööle ja jätsin ruuterist ainult 2.4GHz peale.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 17.04.2024 00:17:48 vasta tsitaadiga

mis telefonis WiFi Analyzer app (Androidi peal, ei tea mis Apples on) näitab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2024 06:33:51 vasta tsitaadiga

Broadcom i kaart?
Hangi õige draiver lahti pakitud kujul.
Kustuta praegune draiver ära.
Lase tal see õige draiver installida. Võrgud võiksid tekkida.
Kus iganes see seadistus oli, et keela riistvara uuendused..
Mis arvuti? Ehk saab kaardi mõne teise vastu vahetada..
Mul oli nii, et esialgsega leidis vaid paar tükki sh minu leviala ja sain "väljasõidul" käia, sest "põllul" vajalikku wifit ei näinud.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2024 22:24:03 vasta tsitaadiga

SOB TP-Link, Wifi Analyzer teisel telefonil ütleb et main fööni 5 GHz hotspot on sagedusel 5745 MHz, TP-Link user guide lõpus on aga siuke sektsioon:

OPERATING FREQUENCY(the maximum transmitted power)
2400MHz—2483.5MHz(20dBm)
5150MHz—5250MHz(23dBm)
5250MHz—5350MHz(20dBm)
5470MHz—5725MHz(20dBm)

Kas see tähendab, et minu TP-Link wifi kaart ei ole kompatiibel telefoni hotspoti välja pritsitava sagedusega? Telefon ei luba seda sagedust igatahes muuta. Muidugi ei seleta see ka seda, miks tp-lingi карточка teisi 2,4 GHz wifi võrke ei kuva.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2024 22:48:57 vasta tsitaadiga

Võrdled, mis võrke telefon näeb,mida näeb arvuti.
Tp- link ei ole kaardi kiib tootja. Kasvõi hardware id järgi mine kiibi tootjani.
B- logid ruuterisse sisse ja sätid sealt nii, et ukselingile sobiks.
Ma pakun puusalt: õige draiveriga saad võrgud tagasi.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2024 23:30:19 vasta tsitaadiga

Telefon näeb umbkaudu samu võrke, mis läpakas (vb 15 vs 20 tk). Õnnetu TP-Lingiga arvuti näeb ainult kahte võrku - naabri 2,4 GHz võrku ja minu 2,4 GHz võrku.

TP-Lingi kiibi tootja on Hardware ID järgi Realtek 8812. Realteki kodukalt alla laetud tarkvaraga oli seis täpselt samasugune, v.a. asjaolu, et wifi leviala külge connectida ei saanud (Can't connect to this network). Kui TP-Lingi ametlikud draiverid tagasi paigaldasin, ühendas kohe ära.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WIFI kaart ei leia võrke - diagnoosimine?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.