Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
X-z
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2005




sõnum 20.09.2006 12:05:39 vasta tsitaadiga

OMFG! Iga telekanal ei räägi peale (presidendi)valimiste mitte midagi muud, iga ajakirjanduslik väljaanne pühendab 90% endast valimiste peale.
(Koju tuleb Keskerakonna+Rüütli promoajaleht) jne... Kas tõesti HV-s peab ka icon_question.gif icon_exclaim.gif

_________________
Kes teisele augu kaevab, viib ise labida ära!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighter
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2002




sõnum 20.09.2006 14:07:14 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Eesti valimised on valdavalt mitme halva hulgast kas vähem halva või enda maitse järgi halva valimine. Kui ise ei viitsi valima minna siis valivad enamasti need kellele mõjub reklaami ajupesu


Aamen.

Sellepärast ongi valimas mitte käimine praeguses Eestis väga rumal tegevus.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2006 14:08:49 vasta tsitaadiga

lighter kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Eesti valimised on valdavalt mitme halva hulgast kas vähem halva või enda maitse järgi halva valimine. Kui ise ei viitsi valima minna siis valivad enamasti need kellele mõjub reklaami ajupesu


Aamen.

Sellepärast ongi valimas mitte käimine praeguses Eestis väga rumal tegevus.

Miks? Hääletamine pole kohustuslik ja miks ma peaksin ennast sundima kellegi poolt hääletama, kui ma seda ei taha? Samuti nagu poodi minnes - ma ei pea sealt mitte midagi ostma, kui mulle see ei meeldi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2006 14:12:18 vasta tsitaadiga

Valimas mitte käimine tähendab et sa lased teistel enda eest valida.
Poes käimise analoog oleks et ise poodi ei lähe ja lepid sellega mida sulle poolvägisi koju tuuakse.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zooter
Kreisi kasutaja
Zooter

liitunud: 27.12.2001




sõnum 27.09.2006 20:50:55 vasta tsitaadiga

Valimas mitte käimisega edastad sõnumi, et sa ei hooli/oled liiga laisk!/vms, tühja/mitte nõuete kohaselt täidetud sedeli kasti panemisega annad märku, et ei ole sobivat valikut, võib-olla ka seda, et protesteerid valimisprotsessi vastu.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 27.09.2006 21:15:35 vasta tsitaadiga

Tanel presidendiks,
Miks mitte?
Loote AHV-ide erakonna, mingisugune osa valjatest oleks olemas igatahes ju?

Piraatpartei-le ütleks pigem, et vabavara on piisavalt, pigem tehku promokampaania vabavarale icon_wink.gif
Las alustavad rootsist standartite muutmisega, las nad seal leiavad esimesena, et on midagi rohkemat kui õel bill gates icon_neutral.gif
On olemas seitsmes taevas, mille nimeks on vabavara.... 8)

Kui on mingi väga hea mäng/film siis on kohe vastupandamatu soov või tung see osta, et saaks anda märku, et mulle meeldis see kraam, mis te teete. Piraatlust võib võtta kui testi, meeldib, ostad, ei meeldi, ei toeta neid.

oi kui segased laused ja jutt, böähh. mind ootab unemaa täna varakult yawn.gif magama
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2006 21:27:46 vasta tsitaadiga

Isiklikult pooldan tõdemust, et kui kodanik pole valimas käinud, siis puudub igasugune alus hiljem päevapoliitilistel teemadel toriseda ka. Valimata jätmine on pigem lollus, mitte valik, kuigi jube hea on küll selle viimase variandiga argumenteerida.
Ajaloos on olnud demokraatlik(ke?) riik(e?), kus (korduvalt?) valimata jätmisel jäeti kodanikuõigustest ilma. Milleks õigused, kui neid ei kasutata...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2006 10:38:37 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
Isiklikult pooldan tõdemust, et kui kodanik pole valimas käinud, siis puudub igasugune alus hiljem päevapoliitilistel teemadel toriseda ka. Valimata jätmine on pigem lollus, mitte valik, kuigi jube hea on küll selle viimase variandiga argumenteerida.
Ajaloos on olnud demokraatlik(ke?) riik(e?), kus (korduvalt?) valimata jätmisel jäeti kodanikuõigustest ilma. Milleks õigused, kui neid ei kasutata...

Jah, kodanikuõigustest ilmajätmine on tõesti demokraatliku riigi üks tunnuseid. Hitler olevat oma arust ka demokraatlik olnud icon_lol.gif
Näed, see on sinu arvamus, alljärgnev on minu arvamus. Igaühel on õigus oma arvamusele - see ongi demokraatia praegu. Õigus valida, mida ütled.

Vaata, valimised on toredad, aga kui seal pole ühtki sobivat/meelepärast/arengupeetuseta kandidaati valida, siis ma lihtsalt valin "mittevalimise". demokraatia lubab mulle seda. Ja oma meelsuse väljandamiseks ei pea ka kedagi valima. Samuti üks demokraatia tunnustest... Mida siinmail muidugi ei tunta.

Lihtsalt teadmiseks - ma olen kolm korda valimas käinud ja lõppresultaat ei meeldinud mulle kordagi. Võibolla on see getos elamise tunnus, et enam kellegi lubadusi ei usu (ja põhjendatult), aga ma lihtsalt ei suuda kedagi usaldada, kes kandideerivad. See on kogemuse asi. Ja see on ka põhjus, miks paljud ei lähe valima. Kuna tulemuseks on kari idioote soojadel ametikohtadel, kes lihtsalt ei hooli isegi nendest, kes neid valivad.

Vabandan OT pärast. Ei kuulu ühtki parteisse ja üldiselt olen apoliitiline. Ainult see valmiste jutt ajab alati kergelt kopsu üle maksa.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2006 11:04:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ah, kodanikuõigustest ilmajätmine on tõesti demokraatliku riigi üks tunnuseid. Hitler olevat oma arust ka demokraatlik olnud


see võis olla ilmselt Vana-Kreeka. Nii et omajagu aega tagasi.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2006 11:56:51 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
tsitaat:

ah, kodanikuõigustest ilmajätmine on tõesti demokraatliku riigi üks tunnuseid. Hitler olevat oma arust ka demokraatlik olnud


see võis olla ilmselt Vana-Kreeka. Nii et omajagu aega tagasi.

See oli ka vist enne sinu ja minu ja paljude teiste ajaarvamist? Kui juba vana asja meenutamiseks läks, siis lööme silma korralikult peast välja. Tänapäeva seadustes ja õigustes lähtutakse valdavalt Vana-Rooma seadustest ja õigustest. Samas, roomlased pistuitasid kreeklastelt päris palju ja esitlesid seda oma loominguna.
Aga ok, igaühel oma arvamus ja lõpetame OT icon_wink.gif
Cheers.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anton
HV veteran


liitunud: 18.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2008 03:55:00 vasta tsitaadiga

Vahepael siis veidi uudiseid tulnud.

http://forte.delfi.ee/news/digi/article.php?id=20727904&l=fplink

Tundub, et meil oleks vaja ka ikka midagi sellist algatada.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.