Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  selline lugu... mp3-ed --> attacked by Russian hackers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 16:58:59 selline lugu... mp3-ed --> attacked by Russian hackers vasta tsitaadiga

Märkasin mina järsku,et HDD-le on iseenesest vaba ruumi juurde tekkinud(2,5GB icon_question.gif .Kuna Win98 on mulle vaba ruumi kohta ennegi segast ajanud,siis ei pööranud tol hetkel asjaolule suuremat tähelepanu.Alles paar päeva hiljem,kui oli plaanis hakata filme alla tõmbama,otsustasin scandiski ära teha,et näha,palju seda vaba ruumi siis tegelikult on.Scandisk tehtud,aga ei midagi-ikka sama seis.Hakkasin siis oma stuffi üle kaema,et kas kuskilt midagi puudu on ja ennäe-ühest kataloogist peaaegu kõik mp3-ed kadunud(mõned õrrituseks alles jäetud icon_evil.gif ) ja nende asemel selline txt. fail: "Pass aaa Firewall help you !!!! attacked by Russian hackers.txt"Olgu teadmiseks,et kataloog oli sharetud "full access" ja pass ka peal(aaa).Sedasorti sharing oli vajalik mu naabri jaoks,et ta ruumipuuduse korral saaks minu ketast kasutada.Pass sai pandud selleks,et mõni meie sisevõrgu tegelastest sealt midagi kogemata ära ei kustutaks,kui sinna ära peaks eksima.Peale väikest ehmatust sai siis "EasyRecovery" käima lükatud ja suurem osa stuffi sel teel tagasi saadud(U. 20% läks kaduma)Õnnelik lõpp! icon_biggrin.gif
Enne kui jätkan siis annan mõningad andmed:

Ühendus-ADSL Extra
Jagab seda-Trendneti router
Port 21 suunatud minu masinale.
Sisevõrgus u. 20 inimest.

Ma isiklikult kahtlustan ikkagi,et selle trikiga sai hakkama mõni meie enda maja tegelastest,kes oma võimeid proovile tahtis panna.Või pole neil "russkaja äkkeritel" tõesti muud teha?
Ma ise mõtlesin,et äkki tahab vennike uuesti käkki keerata,ning paneks talle selle tarbeks sööda üles(Mingi folder,full access,natsa keerulisem parool kui eelmine ja palju stuffi sisse)Äkki näkkab?
Küsimus siis selles,et kuidas,või mis softiga kindlaks teha,et kes on midagi ära kustutanud?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 06.01.2003 17:10:43 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et sul oli tegu hoopis viirusega!
Otsi netist natuke rohkem infot. Siit HV-st ka paar venda läbi käinud, kellel kõik mp3-d txt failideks muudetud.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 17:43:44 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Mina arvan, et sul oli tegu hoopis viirusega!
Otsi netist natuke rohkem infot. Siit HV-st ka paar venda läbi käinud, kellel kõik mp3-d txt failideks muudetud.


Unustasin mainida,et NAV on peal ja eile sai just Full system scan tehtud(Viimane update).
Viirusega seega tegemist ei ole.Pealegi ei ole mp3-ed muudetud txt failideks,vaid ära kustutatud ja nende asemel üks txt. fail.
Ilmselt ei viitsinud sa mu pikka ja laialivalguvat juttu korralikult läbi lugeda,et sellise idee välja käisid.
Miks peaks mingi viirus kustutama ära ainult full access folderis asuvad failid,jätma mõned seejuures alles,ning teavitama mulle folderi parooli?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 06.01.2003 17:46:19 vasta tsitaadiga

Kas tulemüür on peal?
Troojasid oled skänninud?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 17:54:37 vasta tsitaadiga

Bad Sector kirjutas:
Kas tulemüür on peal?
Troojasid oled skänninud?


Iroonia seisnebki tegelikult selles,et tulemüür on peal,aga töötab ta mul "run manually",ehk pean siis ise iga kord käima lükkama.Tihtipeale ununeb aga ära(Tiny personal firewall).
Otseselt troojasid pole skänninud,aga NAV peaks seda ju vist ise tegema,või ma eksin?

Praegusel hetkel ei olegi minu huviks enam oma masina turvamine,vaid hoopis selle tegelase väljaselgitamine,kui see üldse võimalik on.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 15.04.2002




sõnum 06.01.2003 17:59:39 vasta tsitaadiga

Relco kirjutas:

Otseselt troojasid pole skänninud,aga NAV peaks seda ju vist ise tegema,või ma eksin?

Ei ja jaa. Ühtteist suudab ka NAV leida, aga NAV on siiski viiruste otsimiseks mõeldud...troojad teatavasti ei ole viirused.

Tõmba endale ja vaata kas ta leiab midagi. Eelkõige peaks sinu huvides olema võimalikud turvaaugud kinni lappida.

[soe soovitus]
Ja võta oma tulemüüriga midagi ette.
[/soovitus]
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 06.01.2003 18:02:12 vasta tsitaadiga

Kas see häkker(viirus) kahel jalal kõndides ei saanud sinu arvuti taha ilmuda ja sulle väikest nalja korraldada?
Trükkis sulle Notepadis tervitusteksti ka läks "teise tuppa tagasi"!
Hetkel itsitab pihku ja vaatab, mis sa ette võtad? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 06.01.2003 18:04:24 vasta tsitaadiga

Otsi netist vastavaid programme ja võid siis sööda üles panna.
NAV-i kohalt veel nii palju, et ega tema ka kõike ei avasta.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 18:15:43 vasta tsitaadiga

Loomulikult hakkan neid auke lappima,aga praegu veri keeb ja kättemaksu himu on suur.Saaks ainult selle tüübi kätte! icon_evil.gif
Kas sa selle "vahele võtmise" kohta ei oska mulle midagi tarka öelda?
Tõmbasin selle cleaneri,tegin update ka ära.....troojasid ei leitud.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 18:22:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kas see häkker(viirus) kahel jalal kõndides ei saanud sinu arvuti taha ilmuda ja sulle väikest nalja korraldada?
Trükkis sulle Notepadis tervitusteksti ka läks "teise tuppa tagasi"!
Hetkel itsitab pihku ja vaatab, mis sa ette võtad? icon_rolleyes.gif


Ma arvan,et mitte.Esiteks olid selles kataloogis ju tema enda mp3-ed!Miks ta peaks need ära kustutama ja siis veel itsitama hakkama? icon_rolleyes.gif
Teiseks on tema inglise keele oskus nii nullilähedane,et sellist lauset nagu
"Pass aaa Firewall help you !!!! attacked by Russian hackers" ei suuda tema küll kirja panna.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 06.01.2003 22:16:31 vasta tsitaadiga

Njah, interneti poolt tulnud rünnak on välistatud, sest seda on pea võimatu teha ja poleks mõtet mingite tühiste mp3-de pärast asja ette võtta. Pigem tüüp märkas näiteks XP My Network Places all võõraid masinaid ja mõtles, et teeb nalja. (XP-l nimelt selline komme, et otsib võrgust jagatud katalooge/printereid ja näitab neid pärast My Network Places all). Vaata selle tekstifaili kuupäeva ja kellaaja järgi, millal rünnak toimus - siit saad järeldada järgmiste rünnakute umbkaudset aega. Edasi kasuta mingit tulemüüri, mis salvestab kõikide pöördumiste IP-d ja jaga mõned ahvatleva nimega kataloogid välja. Hiljem uurid IP järgi, millise masinaga oli tegemist. XP-ga oleks lihtsam, sest sel on vastavad tööriistad sisseehitatud.
Selleks, et tulevikus sinu shared näha poleks kirjuta neile $ järgi. Muide win9x paroolidest saab väga lihtsalt mööda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2003 23:57:53 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Njah, interneti poolt tulnud rünnak on välistatud, sest seda on pea võimatu teha ja poleks mõtet mingite tühiste mp3-de pärast asja ette võtta. Pigem tüüp märkas näiteks XP My Network Places all võõraid masinaid ja mõtles, et teeb nalja. (XP-l nimelt selline komme, et otsib võrgust jagatud katalooge/printereid ja näitab neid pärast My Network Places all). Vaata selle tekstifaili kuupäeva ja kellaaja järgi, millal rünnak toimus - siit saad järeldada järgmiste rünnakute umbkaudset aega. Edasi kasuta mingit tulemüüri, mis salvestab kõikide pöördumiste IP-d ja jaga mõned ahvatleva nimega kataloogid välja. Hiljem uurid IP järgi, millise masinaga oli tegemist. XP-ga oleks lihtsam, sest sel on vastavad tööriistad sisseehitatud.
Selleks, et tulevikus sinu shared näha poleks kirjuta neile $ järgi. Muide win9x paroolidest saab väga lihtsalt mööda.


Seda ma arvasin ise ka,et keegi väljastpoolt ei hakka mingit mõttetut kataloogi lahti muukima.Seda kuupäeva ja kellaaega vaatasin praktiliselt kohe,aga ega see mind kuhugi ei vii.Milline tulemüür näitab mulle otseseid rünnakuid parooliga kaitstud folderite vastu?Ehk oskad soovitada.
Tiny personal vist sellist asja ei tee.
Asja uurimist lihtsustab seegi,et see russkaja äkker oli kindlasti venelane.Nimelt oli selle txt faili kõrval teine selline veel,ainult et faili nime asemel oli midagi sellist:"%!))/&#"%jne.Ilmselt taipas siis,et ma ei saa seda sigri-migrit lugeda ja pani inglise keelse variandi ka.
Selle firewalliga on niimodi,et ma tahaksin ta ikkagi teolt tabada,ehk siis firewall ei tohiks teda takistada tegutsemast,aga logist peaks näha olema,kes siis ikkagi üritab sisse saada.Milline proge oleks sellise monitooringu jaoks hea?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 07.01.2003 01:13:44 vasta tsitaadiga

Kui Trendnetil 139 port väljastpoolt kinni ja sul win98 - see vene häkker on üks su oma maja pisike tiblareo, võib ka eestikeelne tibla olla. Win98 share passw on avatav kohtvõrgu kiiruse juures alla 10 sekundi ja info selle turva-augu kohta on ka juba sama vana kui mammuti sitt. Paranähtuse vastu on üks windooza update - abiks on see peale tõmmata.
Mitmest moodusest, kuidas tiblat kinni püüda on kõige lihtsam umbes selline - jagad floppy välja, share name C - mingi ketta pead selleks ajaks flopiseadmesse ka pistma. Tibla tuleb C-d uurima - sul flopi hakkab iseenesest "saagima" icon_razz.gif Siis run -> command->netstat.. vaatad, kes 139 -NetBios'i pidi masina küljes on. Kui juures valvata ei viitsi, siis ka paremaid võtteid leidub... õige rada sai igatahes kätte juhatatud. Tiny pf oskab ka logi teha küll kui natuke sättida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2003 21:18:59 vasta tsitaadiga

nuhk kirjutas:
Kui Trendnetil 139 port väljastpoolt kinni ja sul win98 - see vene häkker on üks su oma maja pisike tiblareo, võib ka eestikeelne tibla olla. Win98 share passw on avatav kohtvõrgu kiiruse juures alla 10 sekundi ja info selle turva-augu kohta on ka juba sama vana kui mammuti sitt. Paranähtuse vastu on üks windooza update - abiks on see peale tõmmata.
Mitmest moodusest, kuidas tiblat kinni püüda on kõige lihtsam umbes selline - jagad floppy välja, share name C - mingi ketta pead selleks ajaks flopiseadmesse ka pistma. Tibla tuleb C-d uurima - sul flopi hakkab iseenesest "saagima" icon_razz.gif Siis run -> command->netstat.. vaatad, kes 139 -NetBios'i pidi masina küljes on. Kui juures valvata ei viitsi, siis ka paremaid võtteid leidub... õige rada sai igatahes kätte juhatatud. Tiny pf oskab ka logi teha küll kui natuke sättida.


Järgides nuhi õpetusi olen jõudnud asjaga niikaugele,et sööt on välja jagatud,ning ise jälgin mängu.Floppy asemel kasutan CDRW-d.
Kasutades netstat commandi tuli välja järgmine asi:

Active Connections

Proto Local Address Foreign Address State
TCP a:1083 localhost:44334 TIME_WAIT
TCP a:1162 localhost:44334 TIME_WAIT
TCP a:1168 localhost:44334 TIME_WAIT
TCP a:1030 205.188.8.249:5190 ESTABLISHED
TCP a:1181 mail.hot.ee:pop3 TIME_WAIT
TCP a:1186 CAMAROSS:nbsession TIME_WAIT
TCP a:1200 mail.hot.ee:pop3 TIME_WAIT
TCP a:1201 mail.hot.ee:pop3 TIME_WAIT
TCP a:1202 CAMAROSS:nbsession TIME_WAIT

CAMAROSS on siis üks kasutaja meie võrgus.Kas see nbsession ongi see,millest sa rääkisid?Võrgust leidsin niipalju informatsiooni,et see nbsession on selle port139-ga tihedalt seotud.Mida see TIME_WAIT tähendab?
CDRW sel ajal aktiivsust üles ei näidanud,nii et sisse pole sinna kataloogi keegi vist veel saanud.Teada on asjaolu,et kodanik camarossil on masinas W2K või XP.
Näha võis ka sellist asja:
TCP a:1311 soga.estpak.ee:1214 TIME_WAIT
TCP a:1314 192.168.0.35:3320 SYN_SENT
TCP a:1315 192.168.0.137:1214 SYN_SENT
TCP a:1316 192.168.0.35:3320 SYN_SENT
TCP a:1317 192.168.1.101:1168 SYN_SENT
TCP a:1318 soga.estpak.ee:1214 TIME_WAIT
TCP a:1319 soga.estpak.ee:1214 TIME_WAIT
TCP a:1320 soga.estpak.ee:1214 TIME_WAIT
TCP a:1321 soga.estpak.ee:1214 TIME_WAIT

Segaseks jääb SYN_SENT tähendus.

Olen ma nüüd kuhugi jõudnud,või seisan ikka sama koha peal?
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 07.01.2003 22:12:51 vasta tsitaadiga

Et kättemaks magusam oleks võiksid paar viirusega faili üles riputada. nbsession ehk netbios session tähendab lihtsalt seda, et keegi on sharel küljes (XP teeb seda vist iseseisvalt). Kui nüüd järgi mõelda, siis CAMAROSS on üks ilus rumala vene häkkeri nimi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nuhk
Kreisi kasutaja
nuhk

liitunud: 15.12.2001




sõnum 08.01.2003 00:51:24 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Et kättemaks magusam oleks võiksid paar viirusega faili üles riputada. nbsession ehk netbios session tähendab lihtsalt seda, et keegi on sharel küljes (XP teeb seda vist iseseisvalt). Kui nüüd järgi mõelda, siis CAMAROSS on üks ilus rumala vene häkkeri nimi.
Camaro SS on ka üks päris äkiline sõiduauto... Selle tüübi nimeks sobiks ehk CantoSS paremini? icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spyle
HV vaatleja
Spyle

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.01.2003 12:35:12 vasta tsitaadiga

Kas te t6esti arvate, et shaaritud resursse ei saa niisama k2tte, ilma igatsugu troojasi kasutamata?..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 08.01.2003 14:47:04 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:
Njah, interneti poolt tulnud rünnak on välistatud, sest seda on pea võimatu teha ja ...


Mida sa jamad nüüd ? Win98 sharede lahtivõtmine on miski lapsemäng ju. Abx ikka tulemüür (loe korralikult konfitud) piale panna mitte krt oma sharedega mööda internetti liputada.
Btw seda konkreetset asja poleks ilmselt juhtunud, kui windowsupdate tehtud oleks olnud.


viimati muutis Deep Fury 08.01.2003 14:50:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 14:50:13 vasta tsitaadiga

Deep Fury kirjutas:
Karzum kirjutas:
Njah, interneti poolt tulnud rünnak on välistatud, sest seda on pea võimatu teha ja ...


Mida sa jamad nüüd ? Win98 sharede lahtivõtmine on miski lapsemäng ju. Abx ikka tulemüür piale panna mitte krt oma sharedega mööda internetti liputada.
Btw seda konkreetset asja poleks ilmselt juhtunud, kui windowsupdate tehtud oleks olnud.

Loe minu ja nuhi sõnum korralikult lõpuni ja mõtle, kas oli vaja midagi kommenteerida. Sama käib ka kasutaja Spyle kohta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 08.01.2003 14:56:24 vasta tsitaadiga

Karzum kirjutas:

Loe minu ja nuhi sõnum korralikult lõpuni ja mõtle, kas oli vaja midagi kommenteerida. Sama käib ka kasutaja Spyle kohta.

Nüüd lugesin, sry viimasel ajal väga kiire. Ia kui 2x nädalas krx silma peale viskan.
Aga ikkagi ei suuda ette kujutada miks windoze sharede ründamine üle neti "pea võimatu" teha on icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.01.2003 15:11:09 vasta tsitaadiga

No kui ta oli oma masinale suunanud ruuterist ainult port 21-e, siis eks proovi ligi saada ja anna mullegi teada sellest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 08.01.2003 15:29:06 vasta tsitaadiga

Nendest 20st masinast mõnel võis vabalt mõni luuk lahti olla, millest LANi sisse tuldi. Isiklike kogemusi pole aga pead ma ei annaks ka selle kohta kui hästi see Trendneti router IP pakettide spuufimisega toime tuleb. Mul endalgi krt oli miski mõne kuu eest selline juhus kus 1 tegelane mu koduvõrku üritas pakette spuufides pugeda. Eks asi oli rohkem mu suhtumise küsimus ka siis, et "mis ma ikka siin ruuteri tulemüüri konffi viimase peale kisun, kes mind kodukasutajat ikka äkib eks", kuni teine tulemüür järsku kisama hakkas. Miski trace osutus ka suht raskeks, kuna tegelasel iga natukese aja tagant uus IP, osad kujul 0.0.x.y jne ja nii mitu tundi järjest.
Relcole oleks vast abx soft, mis triggerib miski sündmuse (a la saadab SMSi), kui connectitakse windoze share porti näiteks ? Ma midagi sellist kunagi kirjutanud kusjuures icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 17.01.2003 01:05:45 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi Linux hea, et kui keegi s** keerab, siis vähemalt näeb pärast kes tegi icon_lol.gif Win-i peal on nats keerulisem vaadata.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2003 08:33:24 vasta tsitaadiga

... see on see põhjus, miks mulle dyn. IP meeldib, kui ma kedagi
liialt huvitama hakkan, tekib pisike IP muutus ja mind pole selle
tegelase jaoks enam olemas ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 17.01.2003 17:03:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... see on see põhjus, miks mulle dyn. IP meeldib, kui ma kedagi
liialt huvitama hakkan, tekib pisike IP muutus ja mind pole selle
tegelase jaoks enam olemas ...


Kui kõik pordid on kinni ja pingile ka vastust ei tule, siis üldjuhul sed ahuvi ei tekigi icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  selline lugu... mp3-ed --> attacked by Russian hackers mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.