Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2013 13:55:08 vasta tsitaadiga

Heh, hakkasin juba kahtlustama seda firmat, 13.45 vms hakkasin otsima googlest märksõna ''tarneootel'' kohta... 13.51 vaatasin mailboxi, oli kiri, et asi jõudis lattu, kontrollisin checkoudist järgi ja oli kirjas, et kullerile anti üle.

Praegu positiivse suhtumisega thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 08.10.2013 16:11:58 vasta tsitaadiga

Kui ostate kaupa mida võite olla sunnitud koheselt tagastama, siis ma ei soovita valida OX. Kauba tagastamine (lepingust taganemine) on internetikaubanduse loomulik osa ja see peab toimuma kliendi jaoks lihtsalt ja närvivabalt. Kes on Amazonist asju ostnud ja tagastanud, see teab kuidas asi töötab - laitmatult.
6. septembril lõuna paiku sain asja kätte (Smartpost), kontrollisin seda ja veendusin et ühiku (fototehnika) optiline kvaliteet mind ei rahulda. Sama päeva õhtul viisin ta OX kontorisse, lasin neil seda üle vaadata (nad veendusid et töökorras) ja sain vastava kviitungi et "klient keeldus tellimusest". Ei tahetud raha mulle tagastada alguses, räägiti ja ka kirjutati meili teel tungivalt asja kontrollimisest/remondist garantii raames, väga ebamugav tunne tekkis. Pidin spetsiaalselt rõhutama et mul on seaduse järgi õigus asi tagastada ja raha tagasi saada. Ainuke põhjus niimoodi "pimedalt" fototehnika, eriti objektiivide, ostmiseks ongi ju võimalus selle lihtsalt tagastada. Sest ühikute kvaliteet kõikub ja milleks vaeva näha uue asja remontimisega. Ikka tagastamine ja taganemine. Ma lahkelt ja vaikselt ootasin ära need ettenähtud 30 päeva. Nüüd on 7. oktoober ja raha pole veel tagasi saanud. Sellise pohhuistliku suhtumise tulemusena nüüd see juhtum on muutunud avalikuks ja nende maine veidi kannatab ja tänagu nad selle eest vaid iseennast. Tarbijakaitse peab vist sekkuma?

EDIT: Nüüd on 8. oktoobri õhtu ja raha ilmus minu kontole. Eks see olukord oli õppetund igale osapoolele. Märkuseks veel et ma ei võitnud mitte midagi loobudes sellest tellimusest sest mujalt ostes asi oli kallim pluss ma pidin mitmes kohas proovima enne kui leidsin rahuldava ühiku paar nädalat hiljem.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 10.10.2013 22:06:54 vasta tsitaadiga

Oli plaanis ox.ee-st läptop osta (kuna see on vist üks ainsatest poodidest, kus antud mudel "olemas" on), aga peale kommentaaride lugemist tarne, teeninduse ja garantii kohta, mõtlesin ma ümber icon_razz.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2013 22:10:27 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kuida garantiijuhtumitega nad tegelevad, kuid minu mitmed tellimised OX.ee-st kui ka teistest sellega seotud poodidest (01.ee jne) on küll positiivsed olnud. Piisavalt informeeritakse kauba staatusest ning tarnimisegagi pole ühtegi probleemi. Üldjuhul on seal tõesti paljude toodete tarneaeg veidike pikem kui harjunud olema poodidega, kus paljud tooted laos juba olemas või tellitakse ligemast laost, kuid seal vähemalt 6 tööpäevase tarneajaga kaup on siiani 5 tööpäevaga kohale jõudnud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2013 09:35:51 vasta tsitaadiga

Garantii osas võtad arve näppu ja lähed otse tootja poolt volitatud teenindusse koos arvutiga. OX nagunii garantiiremonti ei teosta, vaid saadab selle teenindusse edasi.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkelOp
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2013




sõnum 24.01.2014 18:59:17 vasta tsitaadiga

 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

viimati muutis MihkelOp 01.11.2020 19:43:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2014 23:40:59 vasta tsitaadiga

MihkelOp kirjutas:
Tellisin 14.01 jupi, nüüdseks juba 3 korda (2 nädalat) tarnet edasi lükatud. Pole sõnu lihtsalt, oleks pidanud ikka mingi teise poe kasuks valima.


Kui maaletooja ei suuda tarnida, siis ei saa edasimüüjad ka lõppkliendile ju müüa.

Hetkel on ALSOs täpselt sama olukord kus juba 1,5ndl ootan teatud Logitech toodete lattu jõudmist aga iga päev on saabumisaeg järgmine päev......

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1356 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1038
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MihkelOp
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2013




sõnum 25.01.2014 12:23:53 vasta tsitaadiga

 ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌

viimati muutis MihkelOp 01.11.2020 19:43:24, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2014 12:49:00 vasta tsitaadiga

No aga kui nad ütlevad, et ootame ära kuni maaletooja lattu jõuab? Kas tõesti oleksid sa rahul, kui müüja sulle 2-3 nädalat midagi ei ütle?

ALSO näide ongi sellest, et täna näitab, et homme jõuab. Homme on juba edasilükatud ülehomsele jne.

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1356 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1038
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sipari
HV kasutaja
Sipari

liitunud: 25.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2014 17:18:41 vasta tsitaadiga

Praegu on see [oks] kõige kallim koht kust osta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005




sõnum 28.04.2014 13:58:12 vasta tsitaadiga

Sipari kirjutas:
Praegu on see [oks] kõige kallim koht kust osta.

Ja jube aeglane ka. icon_mad.gif Oleks vaid seda teadnud, oleks välismaalt ise otse tellinud. Tarne tähtaeg kõige viimane aeg oli eelmine teisipäev, mis oli 22.04. Kirjelduses kirjas, et 5-7 tööpäeva. Nii sai klientidele lubatud ka, et siis saan kauba neile edasi saata sel kuupäeval.

Kui selleks päevaks kohale ei jõudnud, võtsin ühendust klienditeenindusega ning sain sellise vastuse kuupäeval T 22.04.2014 17:39

tsitaat:
Tere

Saime laost vastuse, et kaup saabub Teieni 25.04.

Kena päeva jätku,


Kui aga reedeks ka kohale ei jõudnud, siis küsisin tracking koodi.

Sealt aga selgus väga huvitav asi.
24/04/2014 13:04 Information transmitted, no shipment available now Poland Wroclaw

Täna siis 28.04 jõudis kaup nende lattu ilmselt kohale. Näis milllal nad selle edasi siis saadavad mulle.
28/04/2014 12:02 Delivered Estonia
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToxicBear
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2014




sõnum 17.08.2014 11:39:19 vasta tsitaadiga

Ostsin jahutusaluse, kaup kohal kolme päevaga nagu lubatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drakan
HV vaatleja
Drakan

liitunud: 27.08.2003




sõnum 01.09.2014 10:38:03 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/2900541/klient-ei-saanud-mangukonsooli-tagastada-katkise-kleebise-tottu]
_________________
kaader.ee:: Aerofotod! Fotopaberile, kapale või lõuendile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.09.2014 12:47:21 vasta tsitaadiga

Drakan kirjutas:
http://tarbija24.postimees.ee/2900541/klient-ei-saanud-mangukonsooli-tagastada-katkise-kleebise-tottu]

"Kaupleja esindaja selgitas, et nemad remonti saabuvaid tooteid üle ei vaata, vaid saadavad need edasi remonti teostavatele ettevõtjatele."
doh.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drakan
HV vaatleja
Drakan

liitunud: 27.08.2003




sõnum 05.12.2014 15:51:46 vasta tsitaadiga

Tellisin (12.11.2014) paar turvakaamerat, mis tänase seisuga (05.12.2014) pole veel kohale jõudnud.

Selle aja jooksul olen saanud kaks kirja sarnase sisuga, ainult kuupäevad on muutunud: "Teatame, et kahjuks hilineb teie tellimuse väljastamine. Väljastamise uus orienteeruv tähtaeg on: 12.12.2014"

_________________
kaader.ee:: Aerofotod! Fotopaberile, kapale või lõuendile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ox.ee
HV vaatleja
ox.ee

liitunud: 03.10.2011




sõnum 05.12.2014 18:17:12 vasta tsitaadiga

Kaks kaamerat on kohal aga kolmandaga tekkis kahjuks viivitus. Palume vabandust.
_________________
e-pood OX.ee
http://www.ox.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drakan
HV vaatleja
Drakan

liitunud: 27.08.2003




sõnum 08.12.2014 13:22:05 vasta tsitaadiga

ox.ee kirjutas:
Kaks kaamerat on kohal aga kolmandaga tekkis kahjuks viivitus. Palume vabandust.


Minu kahele kirjale pole Te (sisuliselt) vastanud. Kui tarneraskused tekkisid, siis oleks võinud kliendile ju välja pakkuda võimaluse, et võite esimesed kaks kaamerat teele panna. Hektel on teadmata, kas 12.12.2014 saan ma sama sisulise vastuse, et väljasaatmise aeg lükkub nädala võrra edasi? Kliendi rahulolu vs kokkuhoid?

_________________
kaader.ee:: Aerofotod! Fotopaberile, kapale või lõuendile.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 00:09:36 vasta tsitaadiga

Tellisin kaupa ja hoiti ilusti asjaga kursis ning jõudis teatatud ajal kohale thumbs_up.gif . Mihkel7
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2015 15:08:21 vasta tsitaadiga

04.02 sai tellitud 01.ee-st (peaks sama kontor olema vist) ilmajaam (ESPERANZA Multifuncional ilmajaam koos juhtmevaba Outdoor Sensor EWS103 - 22.80€).09.02 kaup kohal. Läksin ise järgi. Koju sõites avastasin et pakkend on lahti (ei olnud kiletatud ega kleepsuga kinni). Asju võttes välja tuli ebameeldiv üllatus. Ilmajaama korpusel olid silmnähtavad kriimud nii eest, tagant kui ka äärtel ning samuti ka ilmajaama sisselülitamisel ekraanil oli kriim näha. Isegi paberist juhend oli määrdunud. Koheselt helistasin tagasi ja rääkisin oma mure ära. Paluti saata pilte. Tegin asjast pildid ja saatsin meilile. Paluti tuua kaup tagasi. Kohal võtsin ilmajaama välja ja näitasin teenindajale. Too vaatas oma silmaga ja ütles kah, et jah, näha on et kaup on korralikult kasutatud. Kõik see oli samal päeval, 09.02. Ok, tellime uue! Lubati et 12.02 kaup on kohal. Kuna antud päeval ei olnud mingit infot tulnud, helistasin ise ja uurisin, et kui kaugel mu uus ilmajaam on? ja tuli siis selline info et, nemad helistasid sinna lattu kus need ilmajaamad paiknevad ning sealt öeldi et nendel on kogu partii selline. Njah... Ütlesin et ei soovi sellist kriimustatud kaupa selle raha eest (oleks siis märge lehel, et kaup on kriimustatud või mitte uue välimusega). See noormees telefoniteel üritas veel mainida, et ega see nii *kasutatud* välimusega ei olnud..Selle peale mainisin seda et kui kontorisse tõin ja teie teeninaja koos minuga seda üle vaatas, tunnistas too kah et ilmajaamal on kriimud ja too uuena ei näe välja. Siis toodi fakt, et 'ega selle hinna eest midagi suuremat ei saagi tahta'. WTF!? icon_eek.gif icon_lol.gif
Leppisime kokku et vaatan midagi asemele. Kuid kuna see mida neil leheküljel oli pakkuda, oli sama firma kaup siis otsustasin et ei telli sealt midagi. Helistasin tagasi ja palusin raha tagasi üle kanda. Leppisime kokku et esmaspäevaks (16.02) raha on arvel tagasi. Ja ohsaa üllatus, raha siiani on kandmata. Kuidagi on neil seal ligadi-logadi asi toimub.
Algul tunnistavad et jah, kaup kasutatud ja rikutud, siis öeldakse et 'ega ta nii hull kah pole', siis nende arust on 22.80€ eest selline välimus ok (mida ikka oodata selle raha eest!?), nüüd siis ei suudeta raha tagasi kanda lubatud ajaks.
Ja kui see noormees või firma esindaja kes siin foorumis on, arvab et asi on summas siis ta eksib, asi on suhtumises ja teenindamises. Ei ole raske arvata et kui ma otsustaksin osta mõnda telekat või külmiku siis selles firmas ma ei kiirustaks seda sooritama. Sellised siis värsked kogemused. icon_smile.gif

P.S. Nüüd (kell 13:10) siis saabus meil et raha üle kantud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 23.03.2015 12:33:24 vasta tsitaadiga

14.03 tellisin arvuti hiire nende mingisuguselt tütarlehelt 01.ee ja kõige toredam on see et siiamaani ootan seda.
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002




sõnum 10.04.2015 17:33:48 vasta tsitaadiga

Täiesti mõttetu pood. Raha küsida ja mitte omavat kaupa müüa oskavad. Enam kunagi ei taha selle ox.ee'ga tegemist teha.
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja
rainisk

liitunud: 24.10.2005




sõnum 11.04.2015 14:05:47 vasta tsitaadiga

Ma ootan ka endiselt oma hiirt icon_smile.gif
_________________
★ ★
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ezh
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2002




sõnum 17.04.2015 14:44:10 vasta tsitaadiga

Kindlasti ilmub meie töös probleeme tarnega/kaubaga. Siia kirjutakse vaid need probleemsed tellimused. Statistika järgi esineb mingeid probleeme 2% tellimustest, vaadake kui palju me täidame tellimusi (hetkel on juba 74000). Omalt poolt püüame teha kõikvõimaliku, et tellimused tarnida õigeaegselt.

Palume kõikide ees vabandust, kes pole saanud oma kaupa kätte lubatud ajal või oli kaup defektne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 17.04.2015 16:32:10 vasta tsitaadiga

Edz kirjutas:
Täiesti mõttetu pood. Raha küsida ja mitte omavat kaupa müüa oskavad. Enam kunagi ei taha selle ox.ee'ga tegemist teha.


Kallimat kohta ei leidnud kust tellida?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 17.04.2015 21:09:58 vasta tsitaadiga

Tellinud korduvalt sealt poest just selle tõttu, et saab ilusti netist jälgida, millal kullerile üle antud pakk ja teab siis kodus olla. Selle eest olen ka nõus veidi rohkem maksma ja pole seal nii kallis midagi. Teinud 23 tellimust ja üks kord on ainult lükatud edasi tarnet nädal, muidu on kõik sujunud normaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.