Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.12.2006 01:07:34 vasta tsitaadiga

ordil on ka.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2006 22:39:44 vasta tsitaadiga

Esmaspäeval ehk siis täna lubati kaup ära tuua. Kell on 21.39, kuid keda pole - kullerit.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 04.12.2006 23:02:44 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ordil on ka.

siis on minu viga, vabandan ordi ees, igaljuhul jah, jutu point jääb üldiselt samaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2006 21:56:09 vasta tsitaadiga

Hakkasin täna asja uurima - lubati 16-17 kandis toide ära tuua.

EDIT: Toide edukalt käes. Ette võib heita ainult päevast hilinemist ja seda, et toide sai suht märjaks kui maja ees allkirju andsin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 05.12.2006 23:26:49 vasta tsitaadiga

Njah, mina ootan juba 2 nädalat chipi plokki mille sealt tellisin! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 06.12.2006 15:06:35 vasta tsitaadiga

tellisin ka kaupa, kätte saan jagan muljeid.

EDIT: Mailides on suht palju kirjavigu. Samas positiivne on see, et teatatakse sellest, et tellimus on vastu võetud ja ka sellest, kui tellimuse eest on raha nende pangaarvele laekunud.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2006 17:30:56 vasta tsitaadiga

anti666, firma ise on üpris sümpaatne. Kui kirja- ja stiilivead ära parandada, saab asja.

Hea mulje jättis nö. kuller (tegelikult ilmselt firma omanik vms.) ja auto millega kohale tuldi (ei eristanud täpset mudelit ja marki, igastahes oli tegemist sakslasega, ilmselt Mersu/BMW, kui veel täpsemaks minna, siis S-klass/5. seeria/7. seeria.).
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 10.12.2006 16:02:06 vasta tsitaadiga

Kaup käes ja kõik korras thumbs_up.gif
_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxmanroe
HV vaatleja
maxmanroe

liitunud: 26.08.2004




sõnum 11.12.2006 14:37:29 vasta tsitaadiga

tellisin korpuse, psu ja muid jubinaid ... kolmapäeval sai ülekanne sooritatud ja järgmisel esmaspäeval juba helistati, et võiksid kauba ära tuua. võrreldes teiste samalaadsete e-poodidega on see täiesti OK. Laita ei ole siin midagi, kui ainult pisut eesti keele poole pealt, ent samas võrreldes neid nende teiste rahvuskaaslastega, siis pigem võiks keeleoskust kiita! thumbs_up.gif
_________________
Disclaimer:
This message is transferred on 100% free electrons only.
Don't try this at home !!!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iron miki
HV kasutaja
Iron miki

liitunud: 03.12.2004




sõnum 15.12.2006 15:09:49 vasta tsitaadiga

Noh aega läks pea 4 nädalat aga lõpuks sain kätte.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2006 21:23:30 vasta tsitaadiga

Tellisin ~2 nädalat tagasi prose Sempron 64 2800+ (s754) ja tuli mäletamist mööda ülejärgmine päev kohale...
Paar päeva hiljem leidsin, et ka kõvaketast vaja. Tellisin kõvaketta ka ära (160GB ~850kr SATA) ja tuli sama ajaga kohale. Kui proovima hakkasin, ei võtnud voolu sisse... Eelmise nädala reedel viisin garantiisse. Algul lubati, et üle-eile oleks asi laos. Ei jõudnud sinna, siis öeldi, et täna kella 11, jälle ei olnd, öeldi siis, et täna kell 13 ja toovad ise ära... noh nüüd ma siin ootan... kui kell 20.00 lööb, siis proovin jälle sinna helistada... (Täna siis juba 3 kord icon_biggrin.gif)

Muidu positiivsed kogemused, kuid garantii vist suti lonkab... icon_rolleyes.gif
Kui veel ostmiseks läeb, siis on see hetkel igastahes esimene pood, kust kaupa vaatan... Hind on hea ja üle 500kr kaupadega toovad tasuta kohale ka...

EDIT: Helistasin siis uuesti ja saadeti hetkel postkasti mind... ei hakanud jamama ja katkestasin ära... homme helistab uuesti...

EDIT 2: Nüüd helistati mulle, et kas ma olen kodus, et 10min jooksul umbes tuuakse asi ära icon_biggrin.gif eino kõik siiani väga ok icon_biggrin.gif Tegin ka uue tellimuse ühele mälule ja videokaardile ning vaatab, heal juhul on ehk homme õhtul käes... icon_biggrin.gif Siiani on siiski väga positiivne...

EDIT 3: ja teema jätkub... Avastasin, et 160GB ketta asemel on mulle nüüd antud 80GB ketas... Helistasi ja lubasid homme targemana tagasi helistada... Vaatab, mis saab...

EDIT 4: kolmapäeval või neljapäeval läeb ketaste vahetamiseks... nii vähemalt öeldi täna... icon_biggrin.gif

EDIT 5: Öeldi, et reedel kell 11 toimub vahetus... icon_biggrin.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit0
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2004




sõnum 29.12.2006 15:55:31 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Tellisin ~2 nädalat tagasi prose Sempron 64 2800+ (s754) ja tuli mäletamist mööda ülejärgmine päev kohale...
Paar päeva hiljem leidsin, et ka kõvaketast vaja. Tellisin kõvaketta ka ära (160GB ~850kr SATA) ja tuli sama ajaga kohale. Kui proovima hakkasin, ei võtnud voolu sisse... Eelmise nädala reedel viisin garantiisse. Algul lubati, et üle-eile oleks asi laos. Ei jõudnud sinna, siis öeldi, et täna kella 11, jälle ei olnd, öeldi siis, et täna kell 13 ja toovad ise ära... noh nüüd ma siin ootan... kui kell 20.00 lööb, siis proovin jälle sinna helistada... (Täna siis juba 3 kord icon_biggrin.gif)

Muidu positiivsed kogemused, kuid garantii vist suti lonkab... icon_rolleyes.gif
Kui veel ostmiseks läeb, siis on see hetkel igastahes esimene pood, kust kaupa vaatan... Hind on hea ja üle 500kr kaupadega toovad tasuta kohale ka...

EDIT: Helistasin siis uuesti ja saadeti hetkel postkasti mind... ei hakanud jamama ja katkestasin ära... homme helistab uuesti...

EDIT 2: Nüüd helistati mulle, et kas ma olen kodus, et 10min jooksul umbes tuuakse asi ära icon_biggrin.gif eino kõik siiani väga ok icon_biggrin.gif Tegin ka uue tellimuse ühele mälule ja videokaardile ning vaatab, heal juhul on ehk homme õhtul käes... icon_biggrin.gif Siiani on siiski väga positiivne...

EDIT 3: ja teema jätkub... Avastasin, et 160GB ketta asemel on mulle nüüd antud 80GB ketas... Helistasi ja lubasid homme targemana tagasi helistada... Vaatab, mis saab...

EDIT 4: kolmapäeval või neljapäeval läeb ketaste vahetamiseks... nii vähemalt öeldi täna... icon_biggrin.gif

EDIT 5: Öeldi, et reedel kell 11 toimub vahetus... icon_biggrin.gif


Vabandust, aga selline jamberdamine küll ei kutsu ostma. Vähemalt minu nägemus mugavast ostmisest on natuke teine. Minu jaoks küll ei ole odavaim hind nr1. Minu aeg on kallim.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2006 19:01:36 vasta tsitaadiga

peab ikka hea tahtmine olema selliselt jamada, arvestades, et pisikese hinnakahju juures saaksid mujalt asjad palju kiiremini ja mugavamalt aetud. ise läheks ropult närvi kui peaksin mitmeid kordi helistama erinevate lubaduste peale.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxfx
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2006




sõnum 29.12.2006 19:18:46 vasta tsitaadiga

minul isiklikult on head kogemused firmaga. kui kõrvale jätta "natuke veider" keelekasutus, siis oli kogu ettevõtmine ülimalt positiivne.
ostsin sülearvuti. esmaspäeval esitasin tellimuse ning juba paari minutit pärast seda saadeti arve. samuti vastati koheselt (loe: 10 minuti jooksul) minu infopärimistele.
teisipäeval sain kinnituse, et minu makstud summa on nendele kohale jõudnud ning asutakse kompleti kokku panema. kolmapäeva lõunal teatati, et tellimus valmis ning
tartu poole teel, kätte saab kullerilt. kuna kulleri saabudes, neljapäeval, olin ma tööl, siis tuli postkontorisse ise järele minna.. seega kogu üritus võttis aega pool nädalat ning pakkus meeldivat ootusärevust.
arvuti kohta nii palju, et sain, mis tellisin ning millegi üle ei kurda (ptüi-ptüi-ptüi)..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2006 13:43:56 vasta tsitaadiga

No eile sain korraga kogu kraami kätte... (vahepeal olin veel teinud 2 tellimust) Ütleks, et pole seal midagi hullu, kui, siis natuke see garantii longab... Aga muidu kõik asjad tulevad ilusti kohale küll... esimesel korral...

Sealt tellitud ja kätte saadud mul nüüd: HDD 160GB SATA 2; HDD 80GB ATA; Mälu Apacer 256MB DDR400; Video R9550 128MB; Mälukaardi lugeja floppy pessa; KVM Switch; Prose Sempron 64 2800+(hetkel 3400+ peal ja tempid madalad) ja ongi vist kõik...

Tulemas on veel üks 160GB HDD ATA'sse... Eile tegin tellimuse ära ja maksin ära... tarneaeg oli kettal 1-3 päeva... vaatab... usun, et jõuab ilusti kohale...

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 03.01.2007 18:46:48 vasta tsitaadiga

Tellisin klapid. Tähtaeg oli 31.12.2006. Saatsin päringu maili 31 õhtul kus see on kuid pole veel vastatud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2007 18:55:54 vasta tsitaadiga

tasuks arvestada, et täna on vb neil esimene tööpäev jälle... viimane tööpäev oli ehk 30. dets.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 04.01.2007 21:08:50 vasta tsitaadiga

Eip. jõulupühad ja 1. olid suletud. Samas kui nad olid sellel ajal suletud oleks pidanud tarneaegu pikendama

E: Just tõid ära. Mees tundus ülemus olevat vähemalt ei lükanud asja edasi ja tõid täna ära nagu lubasid telefonis.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2007 11:20:57 vasta tsitaadiga

Mul on tarneajaks homme lehel pandud... (5. jaan.) Niiet homme peaks siis mulle asi kohale jõudma... btw, praegu avastasin just, et tarneaeg on seal ka ära märgitud, et teab, millal asja oodata võib... icon_biggrin.gif

EDIT: asi tuli õigel ajal ilusti kohale muidu... seega siiani kõik kohale tulnud...

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hombre
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 07.01.2007 15:35:37 vasta tsitaadiga

Hinnad on head aga tellimisega ei saa hakkama!! Ei leia arvenumbrit seal ja hansapanga logost kah kaugemale ei saa.Meilile kah midagi ei saabu! Kas on vaja kindlasti kasutajaks registreeruda? Õpetust andke mulle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 07.01.2007 16:56:56 vasta tsitaadiga

to hombre:
mulle tuli arve järgmisel päeval e-postile
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bambino
HV vaatleja
bambino

liitunud: 31.07.2003




sõnum 11.01.2007 21:27:20 vasta tsitaadiga

Krt minul küll mingeid probleeme polnud, tellisin rooli. Nelja päeva asemel toodi kolmanda õhtul ukse taha eelnevalt helistades. Tunduvad püüdlikud tüübid olevat. Ja arve number on tellimuses olemas peale kinnitamist btw.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hombre
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 13.01.2007 19:44:37 vasta tsitaadiga

Praegusel hetkel paneme kokku Teie tellimus. Kohe peale seda saadame
teda Teie
juurde ning anname teada sellest.

icon_biggrin.gif Kirjutati nii mulle mailile kui jupi tellisin.Tuli kohale küll.Tellin teinekordki! On tunda jah, et mingid vene poisid tegutsevad! Aga juppe nad tunnevad. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 16.01.2007 01:15:53 vasta tsitaadiga

sick1 kirjutas:
firmanimi ja see viimatine reklaam siin viitega veebiaadressile on veits ebaõnnestunud.
kiirkõnes väljendades kõlab nende veebiaadress nagu o_k_s_eokse (ox.ee).
sry, aga nii see paraku on eesti keeles, my bad icon_wink.gif

äkki on "oh.ee" hindade pärast?:-p (x=h)
samas ma loodan, et nad minu infopäringule suudavad homse päeva jooksul vastata

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.01.2007 15:00:40 vasta tsitaadiga

ma arvan, et ox on kõvasti parem kui grant. mina sain oma infopäringule vastuse oodatud ajal thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  OX.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.