Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2006 20:48:16 vasta tsitaadiga

Sa ütled seda nii nagu oleks kõvatamine halb asi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2006 21:21:51 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Sa ütled seda nii nagu oleks kõvatamine halb asi.

Ma lihtsalt natuke ironiseerisin seda projektoriga nädalas paari filmi vaatamise ülistamist mehe suust kes LCD teleka ostmise kohta ajab samas siukest juttu:
kk kirjutas:
. LCD osta siis kui tõesti oled suur eputis ja on vaja teistele näidata LCDd mille tagant kogemata hinnasilt välja ripub

Ehk siis nigu LCD teleka mida vaatad koguaeg kui telekat vaatad ostaks ainult need kes tahavad eputada aga samas osta 20k'ga projektor paari filmijaoks nädals oleks nagu meeletult mõistlik ja praktiline selle LCD'ga võrreldes.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2006 22:37:04 vasta tsitaadiga

Töölauana ja teisejärgulise TV-na võib LCD-ga rahul olla. Ise kasutan tv vaatamiseks rohkem 4:3 varianti, pildikandjaks projektsioon Samsung 42":


Kuigi pildi teravus jääb kõvasti LCD-le alla on siiski ca. 5meetri kauguselt vaadates täitsa talutav.Esimese 5 minutiga unustad selle kvaliteedi vahe ära.

Mängude, neti ja teisejärgulise TV jaoks kasutan LE32R51B:






Siin saab jooksutada mitu akent eduliselt koos, samuti tv.
Poes võib selle aparaadi pilt olla küllaltki kehv (arvutiga ühendades valed resod, tv signaalid kehvakesed). Ilmselt sel põhjusel jääb nii mõnelgi selline aparaat ostmata.
Kineskooptelekat enam taga ei igatse.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kk
HV veteran
kk

liitunud: 30.03.2002




sõnum 20.07.2006 12:42:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni, hakkad sa Aktuaalset Kaamerat projektoriga vaatama või siiski DVD filme ???

Auron, palju sa neid filme siis jõuad vaadata? Ma ütlen, et projektor on vähemalt hea filmielamuse saavutamiseks viimasepeal asi. LCD telekast pole rohkem rõõmu kui selle seksikad mõõtmed.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2006 13:18:23 vasta tsitaadiga

... kui midagi uut ostan, siis hakkan seda kasutama sisuliselt sama moodi, nagu tavalist telekat st. vaatan kõike nii uudiseid ja muid saateid kui ka filme ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2006 15:47:51 vasta tsitaadiga

kk, aga mis teist rõõmu projektorist on kui ainult poole seina suurune pilt? Pealegi kui on mingi 42+ inch LCD vs.projektori pilt mis ütleme mingi 130cm diag. suur seinal siis sellise konfi puhul paneb palju rohkem elamuse paika heli kui see pildisuurus. Lisaks juure veel häiriva projektori sumina mis on valjem kui keskmine arvutikast´.

Ps: Pealegi teema on ikka LCD telekatest.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.07.2006 19:19:59 vasta tsitaadiga

30" odav lcd seisab kuvari kõrval.
secondary monitorina 1280x768 pädeb täitsa, mängud jms on suurel ekraanil lahedad icon_smile.gif

aga asjast, taustvalgustus on kõigil lcd-telekatel hele mida siiani näinud olen. must ja tühi pilt on parasjagu hallid ollused (üsna kalli otsa omadel on lood veidi paremad muidugi).
aspect ratio on kahe otsaga asi, filmide vaatamiseks on widescreen jubeväga hea, muuks enamjaolt mitte.
samas olen telekat siiani vaadanud venitatud pildiga, harjus suht kähku ära ja ei viitsi sellega pidevalt asjatada.

värvidega tundub midagi lahti olevat, eriti kui kõrvaloleva 19" crt pilt clonega peal on.
samas filmide vaatamiseks tunduvad teleka värvid paremad, subjektiivne arvamus jälle, nii et go figure.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.07.2006 22:08:05 vasta tsitaadiga

Käisin ka ükspäev Euronicsis, sattusin LCD telekate peale seal ja uurisin natuke neid. Krt silma jäi üks Samsungi telekas sealt reklaamist, kus see Ülemue ja jalgpalli piletid jne olid. Ühesõnaga ekraani pilt oli ikka tõsiselt w00t... icon_eek.gif No hetkel mängis seal muidugi miski Samsungi enda demo värk, aga ikkagi, nii ilusat pilti pole ma varem LCD peal näinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.07.2006 23:11:11 vasta tsitaadiga

oleneb täiesti, mida poes seal näidata suvatsetakse.
arvutist native resol nänn vs. telekapilt on üsna metsik vahe.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2006 10:05:25 vasta tsitaadiga

Poodides enamjaolt ongi see viga, et mingi sita kvaliteediga miljoniks jagatud signaal + absoluutselt seadistamatta telekad näitavad aiateibvaid ja see eriti ei meelita ostma kuna ei saa aimu milline on pilt nagu vägaheas seades. Endast lugupidavamad poed on vähemalt pannud DVD taha mängima mitte ei näita mingit pooletoobist telekanalit vms. Naljakas ikka küll kui mingil 17k plekkival telekal on mitukorda parem pilt kui mingil 90k plekkival.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 23.07.2006 20:25:21 vasta tsitaadiga

tegelt ma ei viicigi siin pikalt laialt plämada kumb parem on vaid mul on LCD telekas olemas ja ise olen küll pildiga ülimalt rahul ikka thumbs_up.gif ärge poes küll võrrelge telekate pilte omavahel kuna sätted
ja signaalid ju erinevad ja need mis tegelt on megahea pildiga võivad poes olla total saasta pildiga mul endal läks mitu nädalat aega et pilt paika sättida värvid ja asjad ! muidu enamus asju juba ju 16:9
formaadis ja kui sellega juba silm harjunud siis 4:3 tundub päris naljakana juba icon_wink.gif

muidu mul telekas küll ei venita pilta vägisi laiaks vaid kõik on ikka proprortsioonis ja ilus thumbs_up.gif eks kindlasti ole ka häid kineskoop telekaid kallid Sonyd ja asjad kuid nende aeg saab otsa varsti !
muidu õigus on küll et LCD telku tahab siiski head signaali saada ja kui vaadata ikka DVD filmi läbi HDMI 1080i formaadis siis icon_eek.gif vot selline on pilt ja siis saab alles aru mis on hea pilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2006 21:19:38 vasta tsitaadiga

ei tea kuidas teistel, aga ma saan oma FuSi'l valida aspect ratio't (4 valikut) icon_rolleyes.gif seega minu seisukohalt see laiali venitamine täiesti võõras teema...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 23.07.2006 21:58:00 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei tea kuidas teistel, aga ma saan oma FuSi'l valida aspect ratio't (4 valikut) icon_rolleyes.gif seega minu seisukohalt see laiali venitamine täiesti võõras teema...


mul annab samuti seal sada asja valida ja muidu telekas tunneb automaatselt ära signaali ja kuidas pilti paika panna ! muidu venitamist kui sellist küll ei ole
et inimesed paksemad jne jne icon_biggrin.gif muidugi kui ma 4:3 valin siis on küll pilt nagu tikutops keskel ja üleüldse laiekraan on selline asi millega harjud nii ära et kõik tava 4:3 asjad tunduvad imelikena vaadata kohe!

muidu mul on pandud automatic wide screen
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2006 10:52:59 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Käisin ka ükspäev Euronicsis, sattusin LCD telekate peale seal ja uurisin natuke neid. Krt silma jäi üks Samsungi telekas sealt reklaamist, kus see Ülemue ja jalgpalli piletid jne olid. Ühesõnaga ekraani pilt oli ikka tõsiselt w00t... icon_eek.gif No hetkel mängis seal muidugi miski Samsungi enda demo värk, aga ikkagi, nii ilusat pilti pole ma varem LCD peal näinud. thumbs_up.gif




See oli ilmselt LE32R51B. Tartu poes oli aga sellele kehv signaal sisse aetud. Pilt ei erinenud mitte millegi poolest teistest. Arvutimonitorina on see hea aparaat.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 24.07.2006 12:41:44 vasta tsitaadiga

macc kirjutas:
velsa kirjutas:
Käisin ka ükspäev Euronicsis, sattusin LCD telekate peale seal ja uurisin natuke neid. Krt silma jäi üks Samsungi telekas sealt reklaamist, kus see Ülemue ja jalgpalli piletid jne olid. Ühesõnaga ekraani pilt oli ikka tõsiselt w00t... icon_eek.gif No hetkel mängis seal muidugi miski Samsungi enda demo värk, aga ikkagi, nii ilusat pilti pole ma varem LCD peal näinud. thumbs_up.gif




See oli ilmselt LE32R51B. Tartu poes oli aga sellele kehv signaal sisse aetud. Pilt ei erinenud mitte millegi poolest teistest. Arvutimonitorina on see hea aparaat.


vot mul ongi see sama mudel endal thumbs_up.gif muidu jah ärge poes võrrelge oamvahel telekate pilte see ei anna tulemusi kuna signaalid erinevad!

muidu osad poed lasevad mõnikord HDTV formaadis demosid ja siis on pilt wooh thumbs_up.gif Ma samas ei usu väga et ühe sama hinnaklassi LCD telekate pilt erineb teineteisest usun et odavate firmade Diboss jne jne pilt on erinev kallimate Sony,Philips,Samsung jne omadest
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ch123
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 27.07.2006 14:53:58 vasta tsitaadiga

Terekest kah, tahtsin siin küsida, et millise kaabliga oleks parem PC pilt LCD telekasse saata, kas VGA to DVI või VGA to VGA? Kuna LCD-l on mõlemad pesad aga PC-l ainult VGA. Tänud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.07.2006 16:02:57 vasta tsitaadiga

vga-vga. vahet pole.
teine asi on muidugi see, et teleka dvi võib ainult digi-dvi olla, et sinna sa vga-d ei saagi toppida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002




sõnum 27.07.2006 21:25:38 vasta tsitaadiga

ch123 kirjutas:
Terekest kah, tahtsin siin küsida, et millise kaabliga oleks parem PC pilt LCD telekasse saata, kas VGA to DVI või VGA to VGA? Kuna LCD-l on mõlemad pesad aga PC-l ainult VGA. Tänud.


muidu mul tuleb närune pilt VGA kaabliga kui telekaga ühendan icon_confused.gif kas sul HDMI auku pole telekal icon_question.gif kaabel on küll päris kallis miski 800eek kuid pilt on icon_eek.gif LCD asjad ei seedi eriti analoog asju
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ch123
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 27.07.2006 22:18:28 vasta tsitaadiga

HDMI kahjuks pole, DVI on. Läpakal on S-Video, VGA. S-Video to SCART proovisin, kuna juhe olemas, aga pilt oli kehva ja LCD ei tundnud kah PC ära. Tekst oli TV ekraanil suht loetamatu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2006 22:46:26 vasta tsitaadiga

endal DVI-I to DVI-D, kvaliteedi üle küll ei kurda...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ch123
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2005




sõnum 10.08.2006 18:22:42 vasta tsitaadiga

Terekest.
Selline küsimus LCD teleka kohta. et kas see on normaalne, kui peale väljalülitamist telekas prõksub ja mõne aja pärast veel plõksib nii 10 X järjest, selline heli nagu, mis kostub ka, kui voolujuhe välja tõmmata töötaval telekal (kõlaritest).
Tänud
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t991731
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 22.08.2006 04:24:36 vasta tsitaadiga

Ma soovisin ise ka vahepeal 6hukest ekraani seinapeale osta ja käisin paaris poes neid omavahel v6rdlemas.
Minule isiklikult tundus, et see mis nendelt LCD'delt ja plasmadelt vastu vaatas oli ikka parasjagu okse.
Plasma pildid sümpatiseerusid mulle küll oluliselt enam, kui LCD omad ja Pioneeri plasmad kusjuures olid veel
peajagu paremad teistest plasmadest aga samas k6rval olevad kineskoobiga mudelid näitasid ikkagi paremaid
värve ja loomulikumat pilti. Minu suht masendava uurimisretke tulemusena ei looda ma lähimate aastate jooksul
endale mingit seksikat ja 6hukest suurt ekraani seinale saada icon_sad.gif

Marek
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2006 08:48:00 vasta tsitaadiga

t991731, poes ei saa kahjuks korralikku pilti ette, kuna enamjaolt pole seal digisignaali.
Ja kui ka kodus veel digi-tv puudub, siis ei ole küll mõtet LCD või plasma soetamiseks.
Aga LCD ja plasma vahe on ikka selles, et LCD pilt värvirikkam ja ebaloomulikum, kuigi eks nad lähevad kogu aja paremaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 22.08.2006 08:51:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kui ka kodus veel digi-tv puudub, siis ei ole küll mõtet LCD või plasma soetamiseks.



Mina küll sellist vahet ei täheldanud. Eelmisel nädalal vahetasin Telsati kaabli Elioni DigiTV vastu ning kodus on 26" Sony LCD (HD jne ready)
Pilt on küll natuke parem aga mingit mäekõrgust vahet pole
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2006 08:58:17 vasta tsitaadiga

Max Powers, mul on endal Samsungi plasma 42" HD ready ja sellel on küll MÄRKIMISVÄÄRNE vahe, kas ühendan otse antennikaabli külge või läbi digiboksi. Kindlasti loeb siin ka ekraani suurus, mida suurem ekraan seda märgatavam vahe icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.