Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 03:50:16 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
vabandust, et vahele segan,

no ei sellist nalja ei ole! nüüd saame küll kurjaks, et keegi siin peale minu ja voyager_esti kirjutada julgeb icon_wink.gif

tsitaat:
aga võtame ette nime "seti@hinnvaatlus.ee"
seal olev "seti" ei pruugi tähendada mitte ainult seda, et tegemist oli SETI@Home tiimiga vaid ka üleüldse SETI-t ehk siis Search for Extraterrestrial Intelligence'i
niisiis: milleks üldse nime vahetada????

jah, paljud tiimid on sellega mööda pannud, et nimes on ainult SETI ja home ei paista kusagilt.

asi lihtsalt selles, et see Astropulse ei ole päris puhas SETI, sest seal ainult kasutatakse seti@home'i raames kogutud signaale ja kui juhuslikult leitakse ET-de signaal, siis see ei toimu vist SETI-raames... või mine sa võta kinni.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 03:55:12 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

asi lihtsalt selles, et see Astropulse ei ole päris puhas SETI, sest seal ainult kasutatakse seti@home'i raames kogutud signaale ja kui juhuslikult leitakse ET-de signaal, siis see ei toimu vist SETI-raames... või mine sa võta kinni.


Siis jääb ikkagi boinc@hinnavaatlus.ee, kui dvd-vader'il , DoS'il või kellelgi teisel midagi konkreetset pakkuda pole.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 03:57:41 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
no ei sellist nalja ei ole! nüüd saame küll kurjaks, et keegi siin peale minu ja voyager_esti kirjutada julgeb icon_wink.gif

no egas siis midagi, lähen ja kobin magama icon_wink.gif

aga miks mitte panna nimeks siis ikkagi boinc@hinnavaatlus.ee (või siis boinci asemel 'seti') ja sinna järgi panna näiteks Estonian Pricewatch, selliseid pika nimega tiime leidub SETI@Home projektis küll ja küll.
näiteks: West Coast Trekkers - Swedish Trekkers või SETI Fuckers Team - Italians do it better icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 04:02:16 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
dvd vader kirjutas:
no ei sellist nalja ei ole! nüüd saame küll kurjaks, et keegi siin peale minu ja voyager_esti kirjutada julgeb icon_wink.gif

no egas siis midagi, lähen ja kobin magama icon_wink.gif

Ära veel mine, mul pole und.


DoS kirjutas:
aga miks mitte panna nimeks siis ikkagi boinc@hinnavaatlus.ee (või siis boinci asemel 'seti') ja sinna järgi panna näiteks Estonian Pricewatch, selliseid pika nimega tiime leidub SETI@Home projektis küll ja küll.
näiteks: West Coast Trekkers - Swedish Trekkers või SETI Fuckers Team - Italians do it better icon_wink.gif


Ei tea, aga see Fuckers team on mullegi silma hakanud.
Aga ikka ilgelt nõme nimi küll.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:04:32 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:

Ja "boinc'i" saab kasutada küll, kuna tegemist on programmi (tarkvara) ja ka projekti nimega, mis hakkab tulevikus paljusid @home projekte ühendama (pole võimatu, et ka UD vähiprojekt sinna kaasatakse).

jah, aga kui arvestust hakatakse pidama ikkagi eraldi projektide alusel, mis boinci alla kuuluvad... et need, kes lahendavad Astropulse'i, saavad ainult Astropulse'i pakette ja liituda ainult Astropulse'i tiimiga; need, kes lahendavad mingi muu X projekti pakette, saavad liituda ainult X projekti tiimiga jne.; et kui kasutaja liitub nii Astropulse'i programmiga kui ka X programmiga, siis ta saab ja peab liituma kahe erineva tiimiga. Et X projekti tiim ja Astropulse'i projekti tiim ei saa olla üks ja seesama. St. võib olla üks ja seesama, aga pakettide arvestust ja edetabeleid peetakse eraldi Astropulse'i ja X-i kohta.

Ja kui tiimi nimes oleks vaid BOINC, siis see ei näitaks, kas tegemist on Astropulse'i või X-i lahendava tiimiga.

tsitaat:
Ja kui punktide ervestusse lisatakse SETI aegsed ja sa kardad, et meie olemasolevaid punkte ei seota meie võimaliku uue nimega, võime ka vanaga jätkata, nagu juba mainitud.

sel juhul ju peabki vanaga jätkama, sest kuidas sa hakkad punkte teisele tiimile siis üle kandma... mõni vend saaks niimoodi miljonäriks, müüks kõik oma tiimi punktid mõnele teisele tiimile maha, selle asemel, et uus tiim teha, kuhu vanad punktid üle kanda.

tsitaat:
Aga jah, seda et BOINC on ingliskeelne komponent, arvan ma küll, sest on ju tegelikult.

BOINC ei kvalifitseeru ingliskeelse nimekomponendina mitte kuidagi, see on sama rahvusvaheline lühend nagu näiteks NATO (kuigi jah, on tegemist ingliskeelse lühendiga, aga tegemist on siiski üldtunnustatud rahvusvahelise lühendiga kõikides keeltes). kui ajalehes kirjutatakse, et "toimus NATO tippkohtumine", siis ei saa küll öelda, et osa sellest lausest oleks olnud inglise keeles.

ja mis puutub sellesse, et BOINC või Astropulse vmt. peaks nimes olema, sest see seostab meid selle projektiga, siis see võib õige olla, kuid minu meelest peab nimes olema ka ikkagi midagi ingliskeelset, mis annaks välismaisele inimesele aimu meie tiimi olemusest (ilmselt siis samamoodi, nagu annaks sõna "hinnavaatlus" eestlasele aimu tiimi olemusest maakeeles)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 04:10:10 vasta tsitaadiga

ja kuidas dvd vader minu pakutud varianti kommenteeriks???
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 04:12:33 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:
Aga jah, seda et BOINC on ingliskeelne komponent, arvan ma küll, sest on ju tegelikult.

BOINC ei kvalifitseeru ingliskeelse nimekomponendina mitte kuidagi, see on sama rahvusvaheline lühend nagu näiteks NATO (kuigi jah, on tegemist ingliskeelse lühendiga, aga tegemist on siiski üldtunnustatud rahvusvahelise lühendiga kõikides keeltes). kui ajalehes kirjutatakse, et "toimus NATO tippkohtumine", siis ei saa küll öelda, et osa sellest lausest oleks olnud inglise keeles.

ja mis puutub sellesse, et BOINC või Astropulse vmt. peaks nimes olema, sest see seostab meid selle projektiga, siis see võib õige olla, kuid minu meelest peab nimes olema ka ikkagi midagi ingliskeelset, mis annaks välismaisele inimesele aimu meie tiimi olemusest (ilmselt siis samamoodi, nagu annaks sõna "hinnavaatlus" eestlasele aimu tiimi olemusest maakeeles)


Jälle loogika viga. Me ei taotle ju spetsiaalselt ingliskeelset komponenti (või on sul selline idee fix), vaid midagi, mida ka välismaised inimesed mõistaks, ja selleks sobib väga hästi rahvusvaheline tähis.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:16:31 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
ja kuidas dvd vader minu pakutud varianti kommenteeriks???

hmmm... jäi kahe silma vahele, krt.

et siis see boinc@hinnavaatlus.ee ja sinna otsa mingi pikem jora?
jah, sobiks minu poolest küll, ma isegi ütlesin enne, et võib pikem nimi olla (aga kes see ikka lugeda viitsib...)

aga esmalt tuleb vaadata, kas saab seda boinc-i kasutada, nagu öeldud. oleneb, kuidas hakatakse tiime ja pektte tiimidele arvestama. sest boinc on ju ikkagi ainult platvorm, millel kogu kupatust arvutatakse. boinc'i raames võib joosta ju kasvõi 100 erinevat hajusarvutisprojekti ja kui me paneks tiimi nimesse boinc, siis see oleks liiga üldine ja jätaks äkki mulje, et me kõigi nende saja projektiga ka tegeleme...

aga jah, minugipoolest võiks nimi olla niisiis pikk.

näiteks siis

"astropulse@hinnavaatlus.ee - Pricewatch Estonia SETI Fuckers" icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 04:17:47 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

aga jah, minugipoolest võiks nimi olla niisiis pikk.

näiteks siis

"astropulse@hinnavaatlus.ee - Pricewatch Estonia SETI Fuckers" icon_wink.gif


äkki hoopis boinc@pricefuckers.ee - Estoinans do it Better icon_confused.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:18:09 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Jälle loogika viga. Me ei taotle ju spetsiaalselt ingliskeelset komponenti (või on sul selline idee fix), vaid midagi, mida ka välismaised inimesed mõistaks, ja selleks sobib väga hästi rahvusvaheline tähis.

jah, aga kui nendeks inimesteks, kes meid jälgima hakkavad, on sellesama rahvusvahelise tähise all pakettide lahendajad, siis see ei anna ju meie tiimi kohta midagi iseloomustavat edasi...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:21:56 vasta tsitaadiga

niisiis, minu ettepanek, tuginedes DoS-ile on selline, nimekuju osas:

{[projekti nimi]@hinnavaatlus.ee - [lühike ingliskeelne meid iseloomustav väljend või lause]}

voyager_est, mis kostad? DoS?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 04:23:04 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
niisiis, minu ettepanek on selline, nimekuju osas:

{[projekti nimi]@hinnavaatlus.ee - [lühike ingliskeelne meid iseloomustav väljend või lause]}

voyager_est, mis kostad?


minu käest pole küsitud, aga kuna ma selle variandi välja pakkusin, siis olen ikka poolt icon_rolleyes.gif

EDIT: surasid minu nime ka ikka sinna samal ajal kui ma postitust kirjutasin icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:25:25 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
EDIT: surasid minu nime ka ikka sinna samal ajal kui ma postitust kirjutasin icon_smile.gif

jah, tuli küll meelde, et polegi ju minu mõte tegelikult icon_smile.gif

aga nüüd läks voyager_est vist foorumist ära, nii et tuleb oodata hommikuni (minu puhul lõunani)...
ma kardan, et kui ma lõuna ajal ärkan, on sellise nimekuju idee igatpidi ära retsitud ja maha maetud selleks ajaks ja mul pole vahepeal võimalik ka vastuväiteid esitada


viimati muutis dvd vader 05.01.2003 04:30:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 04:29:36 vasta tsitaadiga

nüüd jääb oodata vaid voyager_est'i arvamust, aga paistab et teda pole enam meie hulgas (vähemalt "praegu sirvivad foorumit:" nimekirjas ta puudub) icon_confused.gif

voyager_est kirjutas:
Ära veel mine, mul pole und.

ei tea, kas mees on oma sõnu söönud?? icon_confused.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:32:27 vasta tsitaadiga

nähh, me kirjutame kah peaaegu ühtemoodi juba... seda on ennegi siin foorumis juhtunud mõnikord...

aga voyager_est on vist varjatud staatusega, ei mäleta mina nimelt, et kunagi tema nime juures märget "online" oleks näinud. ma saadan talle priva igaks juhuks viitega nimekuju versiooni postituse juurde
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 04:42:51 vasta tsitaadiga

Jah, tundsite must puudust?
Nimi hakkab tulema juba, nüüd tuleb see ENG komponent ka välja mõelda
Jah minu staatus on tõesti varjatud.


viimati muutis voyager_est 05.01.2003 04:51:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 04:55:52 vasta tsitaadiga

peaks vist uue teema tegema selle kohta. et nimekonkurss ingliskeelse nimepoole leidmiseks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 04:56:29 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Jah, tundsite must puudust?
Nimi hakkab tulema juba, nüüd tuleb see ENG komponent ka välja mõelda
Jah minu staatus on tõesti varjatud.


Seal peaks siis sisalduma see kurikuulus "Pricewatch" ja ka Estonia mingil määral, kuigi jah.. .ee lõpu järgi võiks seda aimata, aga kui paljud maailmas teavad, mis asi see "dot i i" on icon_eek.gif
Kui lisada veel Estonia, siis oleks see ja .ee ja üldse Eesti tutvustamine maailmale.
Kuju tuleks muidugi ka kokku leppida, kas siis Pricewatch@Estonia või Estonian Pricewatch või midagi kolmandat..
See oli minu poolne pakkumine..
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2003 04:59:17 vasta tsitaadiga

mina arvan et las see nimi olla konkreetne
nagu boinc@hinnavaatlus.ee
aga tiimi descriptionis on asi lahti seletatud nagu ta praegu seda on
powerusers of HinnaVaatlus (pricewatch) , from Estonia icon_smile.gif
ei meeldi mulle lihtsalt pikad nimed

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 05:02:51 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
mina arvan et las see nimi olla konkreetne
nagu boinc@hinnavaatlus.ee
ei meeldi mulle lihtsalt pikad nimed

tegemist on kompromissiga, sest seal sees on nii ingliskeelne pool, projekti nimetus kui ka eestikeelne pool. kui sa vaatad praegu eksisteerivate tiimide nimesid, siis on paljudel väga pikad nimed.

aga ega meie oma eriti pikk ei tulekski:

"projektinimi@hinnavaatlus.ee - one two three" (oletame, et max. 3 sõna, võib ka 2 teha)

ei ole üldse pikk tegelikult, võrreldes mõnega neist, mis praegu on.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 05:10:07 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
mina arvan et las see nimi olla konkreetne
nagu boinc@hinnavaatlus.ee
aga tiimi descriptionis on asi lahti seletatud nagu ta praegu seda on
powerusers of HinnaVaatlus (pricewatch) , from Estonia icon_smile.gif
ei meeldi mulle lihtsalt pikad nimed


Mulle meeldib ka nii kõige enam.
Siis jääks plaan ka kehtima.
Aga olen valmis ka kompromissiks, Pricewatch unustage aga kindlasti ära.

Offtopic: lähen magama, hommikuni.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 05:15:26 vasta tsitaadiga

http://setiatwork.com/ avalehel olevat tiimide nimekirja vaadates jõudsin kinnituseks ka veel sellele järeldusele, et pikem tiiminimi on hoopis sümpaatsem/paljuütlevam kui mingi lühike käkerdis, näiteks kas annab võrrelda selliseid nimesid:
Universitetet i Oslo / University of Oslo, Norway või Royal Astronomical Society of Canada näiteks sellistega:
Picard, PC team, HOME, ATOMICMPC jne..

voyager_est kirjutas:
Offtopic: lähen magama, hommikuni.

Ära mine, mul ei ole und. icon_wink.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2003 05:23:34 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
http://setiatwork.com/ avalehel olevat tiimide nimekirja vaadates jõudsin kinnituseks ka veel sellele järeldusele, et pikem tiiminimi on hoopis sümpaatsem/paljuütlevam kui mingi lühike käkerdis, näiteks kas annab võrrelda selliseid nimesid:
Universitetet i Oslo / University of Oslo, Norway või Royal Astronomical Society of Canada näiteks sellistega:
Picard, PC team, HOME, ATOMICMPC jne..
aga need ei ole kaugeltki sama informatiivsed kui seti@hinnavaatlus.ee - mis sisaldab k6igest hoolimata meie asukohta ja seltskonda
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 15:44:30 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
DoS kirjutas:
http://setiatwork.com/ avalehel olevat tiimide nimekirja vaadates jõudsin kinnituseks ka veel sellele järeldusele, et pikem tiiminimi on hoopis sümpaatsem/paljuütlevam kui mingi lühike käkerdis, näiteks kas annab võrrelda selliseid nimesid:
Universitetet i Oslo / University of Oslo, Norway või Royal Astronomical Society of Canada näiteks sellistega:
Picard, PC team, HOME, ATOMICMPC jne..
aga need ei ole kaugeltki sama informatiivsed kui seti@hinnavaatlus.ee - mis sisaldab k6igest hoolimata meie asukohta ja seltskonda


minugipoolest jäägu selline nimi, aga hr. vader sunnib peale, et nimes oleks ka ingilskeelne komponent, et teadvustada mitte-eestlastele, mis asi see "hinnavaatlus" on ja kui üks vastu on, siis eip saa konsensuseni jõuda ja tuleb leida kompromiss 8)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2003 15:56:04 vasta tsitaadiga

ettepanek:

Powerusers of hinnavaatlus.ee <- see ütleks väljamaalastele minuarust kõik mida vaja. Aga see ei lähe nagunii läbi kuna rahvas tahab, et nimi oleks eestikeelne (minul on enamvähem ükskõik kuid kaldun siiski rohkem eestikeelset nime toetama).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.