Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2003 22:46:32 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tjah, eestikeelsuse ja eestimeelsusega rahvusvahelistes üritustes kahjuks kaugele ei jõua, kuna eestikeelsus ja -meelsus ei huvita eriti kedagi peale eestlaste ja keegi ei saa aru kah sellest. kurb aga tõsi, tõsi aga kurb.


kedagi teist peale meie, EESTLASTE, ei huvita HV seti tiim ka. selles võib üpris kindel olla.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 04.01.2003 22:58:46 vasta tsitaadiga

Ma ei oska muud öelda, et kui tuleb mingi PriceWatch, siis mina olen põhimõtteliselt mängust väljas. Siukest välismaalastele pugemist ma raisk ei salli. IVAN ORAV, APPI !!!!
Mina pooldan järjepidevust - traditsioone, ühemõttelisust - ainuarusaadavust ja omanäolisust - kindlat identiteeti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2003 23:01:01 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Ma ei oska muud öelda, et kui tuleb mingi PriceWatch, siis mina olen põhimõtteliselt mängust väljas. Siukest välismaalastele pugemist ma raisk ei salli. IVAN ORAV, APPI !!!!
Mina pooldan järjepidevust - traditsioone, ühemõttelisust - ainuarusaadavust ja omanäolisust - kindlat identiteeti.


justnimelt!

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 00:58:22 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
kedagi teist peale meie, EESTLASTE, ei huvita HV seti tiim ka. selles võib üpris kindel olla.

traks, see on minu siin HV kirjutamise ajaloo jooksul esimene kord kui ma olen sunnitud mängu tooma sellise asja nagu argumentum ad hominem (andke mulle andeks), aga kas sa tõesti ei saa aru, et SETI ja tema "järglased" on rahvusvaheline üritus ja teised tiimid jälgivad meie tiimi täpselt sama pingsalt nagu meie nende omagi!

ja pealegi sa tõid ühe korra juba välja oma väite, et see asi peale meid kedagi ei huvita. sellele ma ka vastasin. seega miks sa seda nüüd ikka ja jälle korrutad? pole ju mõtet, sest ka minu vastus on ju täpselt sama. (ja oligi sama)

ja mis puutub libekala küsitlusse, siis see ei ole päris korrektne. nimelt käib vaidlus mitte nime enda üle, vaid selle üle, kas nimi peaks olema inglise keeles või mitte. seega ma palun libekalal, et ta ise vastava korrektuuri sisse viiks.

(ja antud nimekujust ei eelistaks ma ise mitte kumbagi, sest mulle see @ ei meeldi eriti tiimi nimes)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.01.2003 01:00:02 vasta tsitaadiga

aga ma paningi sinna keeleline kaalutlus ja a'la, mis sa veel tahad et oleks kaks varianti kas pricewatch v6i pricewatch.ee?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 01:01:43 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
aga ma paningi sinna keeleline kaalutlus ja a'la, mis sa veel tahad et oleks kaks varianti kas pricewatch v6i pricewatch.ee?

ma sooviks seal mitte näha konkreetseid nimesid vaid umbes nii:
variandid -

1) ingliskeelne nimi
2) eestikeelne nimi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 01:06:50 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit korrektuuri vaja.
Kõik on korras. Küsimus on õigesti esitatud.

Probleem on ju selles, et "hinnavaatlus.ee" tõlgitakse meil vägivaldselt "pricewatch.com" (mis on olemas, ja mis minuga pole kuidagi seotud), .
See, et küsitluses on mõlemal variandil sees "estonia", on ka tiptop, sest riiginimed rahvusvahelistes projektides kirjutatakse üldtunnustatud tavade järgi enamlevinud võõrkeeltes(Estonia, Estonie, Estland).
Ja pealegi on inimesed küsitlusele juba vastanud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2003 01:09:05 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
traks, see on minu siin HV kirjutamise ajaloo jooksul esimene kord kui ma olen sunnitud mängu tooma sellise asja nagu argumentum ad hominem (andke mulle andeks), aga kas sa tõesti ei saa aru, et SETI ja tema "järglased" on rahvusvaheline üritus ja teised tiimid jälgivad meie tiimi täpselt sama pingsalt nagu meie nende omagi!

ja pealegi sa tõid ühe korra juba välja oma väite, et see asi peale meid kedagi ei huvita. sellele ma ka vastasin. seega miks sa seda nüüd ikka ja jälle korrutad? pole ju mõtet, sest ka minu vastus on ju täpselt sama. (ja oligi sama)


ma saan aru, et sa oled fanaatik ja liigne fanatism ei ole kunagi hea

ja tribe has spoken- nimi olgu eestikeelne
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 01:12:32 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:


Probleem on ju selles, et "hinnavaatlus.ee" tõlgitakse meil vägivaldselt "pricewatch.com" (mis on olemas, ja mis minuga pole kuidagi seotud), .

sõna pricewatch ja HinnaVaatlus on sünonüümid, ainus erinevus on, et erinevates keeltes. me ei saa teha nii, et ainult seetõttu jääb asi tõlkimata, kuna kellelgi seal üle lahe on samasugune nimi.

tsitaat:
Ja pealegi on inimesed küsitlusele juba vastanud.

see pole küll mingi probleem, vastajaid on väga vähe ja on ennegi kustutatud ja muudetud küsitlusi, kus on vastajaid ka üle saja (n. kasvõi see HV kokkutuleku teema)

kui libekala ei muuda küsitlust korrektsemaks, muudan ma seda ise. mitte moderaatori õigusega vaid teema algataja õigusega.

update - tegin ise ära, kuna libekala vajus kuhugi
need kes juba hääletasid, ärge pahandage, teid oli nii vähe ja kindlasti jaksate uuesti valida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:10:14 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
voyager_est kirjutas:


Probleem on ju selles, et "hinnavaatlus.ee" tõlgitakse meil vägivaldselt "pricewatch.com" (mis on olemas, ja mis minuga pole kuidagi seotud), .

sõna pricewatch ja HinnaVaatlus on sünonüümid, ainus erinevus on, et erinevates keeltes. me ei saa teha nii, et ainult seetõttu jääb asi tõlkimata, kuna kellelgi seal üle lahe on samasugune nimi.


Vaata mees, me jätame selle tõlkimata, sest kui see ära tõlkida, tekib jabur olukord - meil pole selle tiimiga nime poolest mitte mingisugust loogilist seost, kuna pricewatch.com on kõigil esimene assotsiatsioon.

Ja sinu loogikas on ka lünk.
Sinu põhiargument, et välismaised tegelased ei saa eestikeelest aru, et neile on vaja ingliskeelset...Mis sa arvad, millega seostub tiiminimi Pricewatch ingliskeelsele planeedi elanikkonnale ja ka teistele, kellele eesti/*.ee/estonia mitte midagi ei meenuta.
a) Pricewatch --> hinnavaatlus.ee
b) Pricewatch --> pricewatch.com
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2003 02:13:06 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Sinu põhiargument, et välismaised tegelased ei saa eestikeelest aru, et neile on vaja ingliskeelset...Mis sa arvad, millega seostub tiiminimi Pricewatch ingliskeelsele planeedi elanikkonnale ja ka teistele, kellele eesti/*.ee/estonia mitte midagi ei meenuta.
a) Pricewatch --> hinnavaatlus.ee
b) Pricewatch --> pricewatch.com


luba ma vastan icon_biggrin.gif
b)

dvd vader vaatasid esto tv: welcome to estoniat ?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:15:20 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
tegin siiski kysitluse teema algusesse, et siis sina dvdvader ei hakkaks uisapäi siin trikke tegema icon_razz.gif


Ikkagi teeb.
Äkki peaks tal veidike tiibu kärpima?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 02:15:31 vasta tsitaadiga

voyager_est, sa oled mu põhiargumendist täiesti valesti aru saanud.

minu põhiargument on, et rahvusvaheline teaduskeel on inglise keel.

ja selle pricewatchi tõin ma vaid näiteks. sest mõned tegelased on kangesti selles kinni, et peame kuhugi sisse panema HinnaVaatluse nime... mina soovitasin üsna teema alguses näiteks ju ka mingit lühendit hoopis kasutada... pricewatch pole küll olnud minu "lõplik pakkumine"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:21:55 vasta tsitaadiga

"hinnavaatlus" jääb/tuleb nime komponendina raudselt sisse, sest tegemist on ikkagi hinnavaatlus.ee'ga. Tiimi nimi peab meid siduma ühemõtteliselt HV'ga. Seda ka välismaalaste jaoks, kellele meie lühendid mitte midagi ütlevad on.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2003 02:28:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ma pole kaua aega niipalju naerda saanud kui seda teemat lugedes (isegi UD vs SETI kahvatub selle kõrval)...
paistab et teie muidu ühtlane seltskond hakkab lagunema, dvd vader vs...hmm... kogu ülejäänud seltskond... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
oojah jätkake samas vaimus, komöödia RUULZ... thumbs_up.gif

sry et offtopic a see liiga koomiline juba juba....

EDIT:mis paistab kõige koomilisem, et hr vader paistab ära unustavat, kelle foorumis ta pidevalt istub ja mille kasutajaid see tiim koondab, pricewatchi (ega muude HV eng. derivaatide) omi igastahes mitte...


viimati muutis eix666 05.01.2003 02:36:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 02:29:06 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
"hinnavaatlus" jääb/tuleb nime komponendina raudselt sisse, sest tegemist on ikkagi hinnavaatlus.ee'ga. Tiimi nimi peab meid siduma ühemõtteliselt HV'ga. Seda ka välismaalaste jaoks, kellele meie lühendid mitte midagi ütlevad on.

sel juhul, miks sa heidad mulle ette sõna "pricewatch", kui sa ise tahad, et "hinnavaatlus" oleks sees?

sinu argument on selline:

tahan "hinnavaatlust" tiimi nimesse
samas ei taha ma ingliskeelset nime
seepärast rõhun ma sellele, et "pricewatch" meenutab üht teist asja

ja ükskõik mida mina inglise keeles ei soovitaks, oleksid sa selle vastu, eks ole? miks sa sel juhul ikkagi sõna "pricewatch" ründad?

mina olen omalt poolt juba ühe korra öelnud, et minu poolest võib olla inglise-eesti seganimi (ja mitte selline, nagu libekala ütles, et see at ongi inglise keeles, see on mingi jama jutt). see oli selge minupoolne kompromissettepanek. sooviks kuulda ka sinupoolset vastust või teistsugust kompromissettepanekut.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:35:03 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
voyager_est kirjutas:
"hinnavaatlus" jääb/tuleb nime komponendina raudselt sisse, sest tegemist on ikkagi hinnavaatlus.ee'ga. Tiimi nimi peab meid siduma ühemõtteliselt HV'ga. Seda ka välismaalaste jaoks, kellele meie lühendid mitte midagi ütlevad on.

sel juhul, miks sa heidad mulle ette sõna "pricewatch", kui sa ise tahad, et "hinnavaatlus" oleks sees?

sinu argument on selline:

tahan "hinnavaatlust" tiimi nimesse
samas ei taha ma ingliskeelset nime
seepärast rõhun ma sellele, et "pricewatch" meenutab üht teist asja

ja ükskõik mida mina inglise keeles ei soovitaks, oleksid sa selle vastu, eks ole? miks sa sel juhul ikkagi sõna "pricewatch" ründad?

mina olen omalt poolt juba ühe korra öelnud, et minu poolest võib olla inglise-eesti seganimi (ja mitte selline, nagu libekala ütles, et see at ongi inglise keeles, see on mingi jama jutt). see oli selge minupoolne kompromissettepanek. sooviks kuulda ka sinupoolset vastust või teistsugust kompromissettepanekut.


Minu poolest võib ka inglise-vene-eesti-saksa-hispaania-hiina segapudru olla. Aga asi peab seonduma HinnaVaatlusega, seega pooldan "hinnavaatlust" just sellisel kujul. Pricewatch seondub aga ühe teise sama otstarbelise web'iga, mitte meiega. Selle pärast olen selle vastu.


viimati muutis voyager_est 05.01.2003 02:44:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:39:48 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ma pole kaua aega niipalju naerda saanud kui seda teemat lugedes (isegi UD vs SETI kahvatub selle kõrval)...
paistab et teie muidu ühtlane seltskond hakkab lagunema, dvd vader vs...hmm... kogu ülejäänud seltskond... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
oojah jätkake samas vaimus, komöödia RUULZ... thumbs_up.gif
sry et offtopic a see liiga koomiline juba juba....


Ja mida sa ilgud?
Asi on tõsine, meil on identiteedikriis.

Ja sinu põhi argument SETI vastu oli "mõttetus" ja "kasutus".
Mida sul AstroPulse vastu öelda on?
Liitud uue projektiga?
Või avame teema UD vs BOINC feat AstroPulse&SETI-II?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 02:52:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Minu poolest võib ka inglise-vene-eesti saksa-hispaania-hiina segapudru olla. Aga asi peab seonduma HinnaVaatlusega, seega pooldan "hginnavaatlust" just sellisel kujul. Pricewatch seondub aga ühe teise samaotstarbelise web'iga, mitte meiega. Sellepärast olen selle vastu.

leidsin üles netist leheküljed pricewatch saksamaal, pricewatch hollandis ja pricewatch jaapanis (mitte päris just sellisel kujul aadressidega) samuti leidsin ka mitmesuguseid pricewatch-e, mis ei ole arvutitega üldse seotud. seega ei ütleks, et pricewatch seondub just ainult pricewatch.com-iga, või vähemalt ei arva need saksa, hollandi ja jaapani inimesed igatahes niimoodi, ja teiste valdkondade esindajad samuti.

no hää küll - sa pooldad "hinnavaatlust" ja see nimi peab sinu meelest tiimi nimesse sisse jääma. sinu meelest võib olla ka inglise jne. segapuder. sel juhul: mida ingliskeelset ja meid iseloomustavat soovitad sina lisada sõnale "hinnavaatlus" (lisaks "ee"-le või "estoniale")? ja ära ütle, et ei tuleks midagi lisada, sest sa ütlesid just, et sinu meelest võib segapuder olla küll.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 02:59:26 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:
Minu poolest võib ka inglise-vene-eesti saksa-hispaania-hiina segapudru olla. Aga asi peab seonduma HinnaVaatlusega, seega pooldan "hginnavaatlust" just sellisel kujul. Pricewatch seondub aga ühe teise samaotstarbelise web'iga, mitte meiega. Sellepärast olen selle vastu.

leidsin üles netist leheküljed pricewatch saksamaal, pricewatch hollandis ja pricewatch jaapanis (mitte päris just sellisel kujul aadressidega) samuti leidsin ka mitmesuguseid pricewatch-e, mis ei ole arvutitega üldse seotud. seega ei ütleks, et pricewatch seondub just ainult pricewatch.com-iga, või vähemalt ei arva need saksa, hollandi ja jaapani inimesed igatahes niimoodi, ja teiste valdkondade esindajad samuti.

no hää küll - sa pooldad "hinnavaatlust" ja see nimi peab sinu meelest tiimi nimesse sisse jääma. sinu meelest võib olla ka inglise jne. segapuder. sel juhul: mida ingliskeelset ja meid iseloomustavat soovitad sina lisada sõnale "hinnavaatlus" (lisaks "ee"-le või "estoniale")? ja ära ütle, et ei tuleks midagi lisada, sest sa ütlesid just, et sinu meelest võib segapuder olla küll.


Ma ütlesin, et tiimi nimi võib minu arust suvas keeles olla tegelikult.
Võõrkeele vastu isiklikult pole mul midagi.
Ja ka PriceWatch'i kui nime.
Aga PW ei sobi meile just selle pärast, et see ei seossta meid meie endiga vaid eelkõige pricewatch.com'iga ja nende teiste web'idega, mille sa suutsid üles leida.
Antud kontekstis on ainuke mõeldav lahend "hinnavaatlus".

Kas mu jutt ja mõte on siis tõesti nii rasked ära tabada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 03:03:13 vasta tsitaadiga

voyager_est, soovin konkreetset sinupoolset lahendit inglise-eesti seganimele.

kas näiteks mingil sellisel kujul:

ingliskeelne tekst hinnavaatlus.ee

või mingit muudmoodi, kuidas soovid. tahan näha konkreetset nime ettepanekut, mis läheks ingliskeelne tekst asemele või mingil muul kujul, n. eestikeelne tekst enne ja siis ingliskeelne.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 03:23:13 vasta tsitaadiga

Nagu ma alguses seti foorumis küsisin, kas jätkame oma hetke nime all - seti@hinnavaatlus.ee (järjepidevus; näitab, kust kõik alguse sai - et nagu endine seti tiim; HinnaVaatlus viitab HinnaVaatlusele; *.ee viitab Eestile web´i ruumis; hinnavaatlus.ee meie portaali aadressile). Ja asjaolude kokkusattumise tõttu tekkis kunagi plaan. Kuna meie nimi on tõesti e-maili meenutav (mis on isegi nagu taotluslik), oli plaan võtta kasutusele seti@hinnavaatlus.ee ka tiimi ametliku mailina ja küsida Tanel'ilt / nevermind'ilt tiimi ametliku kodulehe jaoks aadressi http://seti.hinnavaatlus.ee. seda kõike sai bright'iga privades arutatud, aga me ei jõudnud plaani teostada, sest SETI pood pannakse kinni.
Seega pakun välja nime boinc@hinnavaatlus.ee mille puhul läheks plaan samas vaimus edasi (sama idee järgi), ainult uue nime all. Muidugi langeks ära viide meile, kui endisele seti tiimile ja nõrgeneks ka järjepidevuse kontseptsioon.

Mina nägin minevikus ja näen olevikus ning külap vist ka tulevikus asju nii. Oled nuud rahul, dvd-vader - said mu plaanid/mõtted teada?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 05.01.2003 03:31:32 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Seega pakun välja nime boinc@hinnavaatlus.ee mille puhul läheks plaan samas vaimus edasi (sama idee järgi), ainult uue nime all. Muidugi langeks ära viide meile, kui endisele seti tiimile ja nõrgeneks ka järjepidevuse kontseptsioon.

nagu ma ütlesin, ei saa boinc'i või astropulse'i nime koostisosaks määrata enne, kui ei ole teada tiimile pakettide arvestamise süsteem.

tsitaat:
Mina nägin minevikus ja näen olevikus ning külap vist ka tulevikus asju nii. Oled nuud rahul, dvd-vader - said mu plaanid/mõtted teada?

ei ole rahul.

nii et nagu ma aru saan, sa ütled, et sa ei ole ingliskeelse nimeosa vastu (mida muud see siis ikka tähendab see "segapudru"-väide), aga sa keeldud sellegipoolest välja käimast nimekombinatsiooni, kus ingliskeelne nimepool sees oleks?

nii et järelikult sa siiski ei soovi kompromissi ja jätkad ainult eestikeelse versiooniga... (+ boinc, mida võib-olla kasutada ei saa ja mis ingliskeelse nimepoolena arvesse minna ei saa). kahju.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 05.01.2003 03:44:57 vasta tsitaadiga

vabandust, et vahele segan, aga võtame ette nime "seti@hinnvaatlus.ee"
seal olev "seti" ei pruugi tähendada mitte ainult seda, et tegemist oli SETI@Home tiimiga vaid ka üleüldse SETI-t ehk siis Search for Extraterrestrial Intelligence'i
niisiis: milleks üldse nime vahetada????
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 05.01.2003 03:45:33 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
nagu ma ütlesin, ei saa boinc'i või astropulse'i nime koostisosaks määrata enne, kui ei ole teada tiimile pakettide arvestamise süsteem.

nii et nagu ma aru saan, sa ütled, et sa ei ole ingliskeelse nimeosa vastu (mida muud see siis ikka tähendab see "segapudru"-väide), aga sa keeldud sellegipoolest välja käimast nimekombinatsiooni, kus ingliskeelne nimepool sees oleks?

nii et järelikult sa siiski ei soovi kompromissi ja jätkad ainult eestikeelse versiooniga... (+ boinc, mida võib-olla kasutada ei saa ja mis ingliskeelse nimepoolena arvesse minna ei saa). kahju.


Vaata ma lihtsalt ei tea ühtegi sobivat ingliskeelset nimetust, mis vastaks minu mainitud mõttekäigule. Kui välja mõtled anna teada. Ja nagu Markii M-Klubist kunagi ütles: "Kõige parem miss on kompromiss", ja sellega olen mina päri
Ja "boinc'i" saab kasutada küll, kuna tegemist on programmi (tarkvara) ja ka projekti nimega, mis hakkab tulevikus paljusid @home projekte ühendama (pole võimatu, et ka UD vähiprojekt sinna kaasatakse). Ja kui punktide ervestusse lisatakse SETI aegsed ja sa kardad, et meie olemasolevaid punkte ei seota meie võimaliku uue nimega, võime ka vanaga jätkata, nagu juba mainitud.
Aga jah, seda et BOINC on ingliskeelne komponent, arvan ma küll, sest on ju tegelikult. Ja nüüd ma mõtlen, et BOINC peab ka ikka nimes sees olema - see seostab meid projekti või meie tiimi eluga mitte kursis olevate isikute jaoks just nimelt mainitud projektiga, mitte millegi muuga.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Boinc mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.