Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 10:25:34 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ma arvan jätkuvalt, et 8GB on põhiasjadeks samuti ebapiisav, kui just kogu elu ei käi Safari ühes tabis. Enda M1 Airil olen memory pressuret liigagi tihti punases näinud ja arvuti on siis aeglane kui tatt.

icon_biggrin.gif Vana hea.
8GB on siis piisav kui safarit ühes tabis jooksutada, muidu ei ole. 8GB masinad peaks selle loogika järgi ainult guest modes olema.
Äkki tuleks veidi reaalsesse maailma tagasi.
Jah, ma olen ise ka 16 GB peal, aga ei ole nii ära tõusnud, et see vähema mäluga platvorm mu silmis kasutuskõlbmatu prügi tundub.
Ja teemaalgataja nõudeid vaadates ütleks, et rahakotisõbralikum variant oleks just M1 Air järelturult kuna ei tundu selline päris produktsiooni masin olema, pigem tavalasutaja arvuti.
Ja seal domineerib valdavalt 8GB variant oma saadavusega.

ot:

Kuigi olgem ausad, alla M*Ultra venib kõik nagu tatt eksju. Ja alla 16" ekraani on lihtsalt silmale nii valus vaadata juba icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 10:34:42 vasta tsitaadiga

kusti85, just.

See on küll Pro teema, aga 8GB M1 Air on hetkel ma ütleks, et üks parima hinna/kvaliteedi suhtega aparaat, eriti kui 2016 aasta masin kõrvale panna. Aga jah, tasub mõtelda, mis on eesmärgiks, kahtlemata on suurem/pikem/võimsam/rohkem ju parem.

ot:
Endal jääbki varsti üks M1 8GB Air üle.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 10:52:56 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ei tee suutlikkuse kohta järeldusi task manageris koormusi jälgides ja mälukasutust analüüsides, aga M2 air 8GB photoshop, illustrator + umbes ca 20-30 tabi safaris lahti ja kes teab, mis veel taustal töötamas (vast spotify, mingid facetime rakendused jms) ei anna kuidagi tunda vs puhta käivitusega safaris ühte tabis lahti hoides. 8GB apple siliconist rääkides kogesin mingit uimasust, kui m1/8GB airiga no mans sky mängisin ja selle backgroundile jätsin ja sinna otsa veel muid asju hakkasin tegema. Aga noh see 8GB teema juba nii vana, et kui üldse tekib selline küsimus ja pole aimugi, mis elu toob, siis on lihtsam minna ja see 16GB variant osta. Kui oskad rohkem vajadusi hinnata tasub kaaluda kas 8 või 16. Samal põhjusel ostsin m2 ka 8GB, sest m1/8GB nägin, et probleeme polnud.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 11:10:01 vasta tsitaadiga

Mac Mini M2 8GB ja pole kordagi probleemi olnud. Saab RAW failidega hakkama, Resident Evil Vilage jookseb muretult.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 01.02.2024 13:29:18 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ma arvan jätkuvalt, et 8GB on põhiasjadeks samuti ebapiisav, kui just kogu elu ei käi Safari ühes tabis. Enda M1 Airil olen memory pressuret liigagi tihti punases näinud ja arvuti on siis aeglane kui tatt.

:D Vana hea.
8GB on siis piisav kui safarit ühes tabis jooksutada, muidu ei ole. 8GB masinad peaks selle loogika järgi ainult guest modes olema.
Äkki tuleks veidi reaalsesse maailma tagasi.
Jah, ma olen ise ka 16 GB peal, aga ei ole nii ära tõusnud, et see vähema mäluga platvorm mu silmis kasutuskõlbmatu prügi tundub.
Ja teemaalgataja nõudeid vaadates ütleks, et rahakotisõbralikum variant oleks just M1 Air järelturult kuna ei tundu selline päris produktsiooni masin olema, pigem tavalasutaja arvuti.
Ja seal domineerib valdavalt 8GB variant oma saadavusega.

ot:

Kuigi olgem ausad, alla M*Ultra venib kõik nagu tatt eksju. Ja alla 16" ekraani on lihtsalt silmale nii valus vaadata juba :D :D :D
Olen mitu aastat kasutanud 8GB M1 Airi, reaaleluline kogemus. Algul pidi memory pressure punasesse saamiseks IntelliJ ka avama, pärast paari aastat pole seda enam tarvis. Piisab, kui on Safari ja Lightroom avatud.

Niisama ei vaata ju Activity Monitori (mul on teised hobid), ikka siis, kui arvuti aeglaseks muutub.
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 16:22:57 vasta tsitaadiga

Eks see "tavakasutus" ole lai mõiste ja võiks vaielda, kas Lightroomi avamine selle alla ikka mahub, aga kuna küsija mainis, et

rauli kirjutas:
Arvutit kasutan vahepeal muusika- ja videotöötluse jaoks ning mõne suuremahulisema 3D programmi jooksutamiseks.

siis võiks ikkagi 16 rammi soovitada.

PS. Ma ise "tavakasutan" vahel veel ürgset Thinkpad T410-t 8GB RAM-iga (W10) ja kuigi põhilauakas on vast juba 5a 64 GB sees olnud, ei tunne hunniku FF akende ja tabidega mingit uimasust. Apple'i moodne OS ja M1+ raud võiks sellest sitaks optimeeritum ja äkilisem olla.

PPS. T410-t ühendab MacBookiga sarnane mõistliku 16:10 suhtega ekraan. PC-läpakamaailmas kadusid nad kahjuks pea aastakümneks ja hakavad nüüd kallis klassis vaikselt jälle tagasi tulema.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 16:26:37 vasta tsitaadiga

No vot,mina lugesin kohta
tsitaat:
Kasutan üldiselt vähe erakasutuses arvutit, põhilised asjad saab tehtud tahvli ja telefoniga, küll aga meeldib, et vajadusel on ka füüsilise kvaliatuuriga seade olemas. Arvutit kasutan vahepeal muusika/.../

Ja sealt eeldasin, et ei ole mingi ühemehe produktsioonifirma ega tippklassi sisulooja ja järeldasin,et selle väikese töötlemisesutsaka teeb 8GB ka ära.
Ehk siis tundub, et täpset seisu teab vaid teemaalgataja ja ta tagumikutunnetus on see, mis otsuse tegema peab.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2024 16:28:09 vasta tsitaadiga

16 on igal juhul mõistlik. Aga kui eelarve pigistab siis tõenäoliselt saab ka 8 hakkama. Kuid see võib väheks jääda, olenevalt kasutusest.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2024 00:35:12 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
No vot,mina lugesin kohta
tsitaat:
Kasutan üldiselt vähe erakasutuses arvutit, põhilised asjad saab tehtud tahvli ja telefoniga, küll aga meeldib, et vajadusel on ka füüsilise kvaliatuuriga seade olemas. Arvutit kasutan vahepeal muusika/.../

Ja sealt eeldasin, et ei ole mingi ühemehe produktsioonifirma ega tippklassi sisulooja ja järeldasin,et selle väikese töötlemisesutsaka teeb 8GB ka ära.
Ehk siis tundub, et täpset seisu teab vaid teemaalgataja ja ta tagumikutunnetus on see, mis otsuse tegema peab.


Ega teemaalgatajagi päris kindel pole, mida ta täpselt teeb icon_lol.gif

Aga suurimad tänud kaasamõtlejatele, sain targemaks ja võtan sihikule M1-2 prosega MB Prod, koos 16GB mäluga ja min 256 kettaga.

Võtke kapist üks külm, preemiaks beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2024 07:36:01 vasta tsitaadiga

256GB ketas on 2x aeglasem kui 512GB ketas icon_wink.gif


Või noh vähemalt mingites mudelites see nii oli. Kuna 256GB puhul on kasutusel üks SSD kiip, suuremate puhul 2 või rohkem.
Aga noh muidugi ka see 2x aeglasem on tegelikult endiselt kiire icon_smile.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2024 11:07:03 vasta tsitaadiga

M1, M2, M3...kusjuures valik on juba vägagi segane, eriti Pro kiipide puhul.
On asju, kus M1 on kiirem kui M3. icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2024 12:19:11 vasta tsitaadiga

Muidu mu vahepealse Fedora Asahi Remixi kasutamise eksperimendi kohta....hea ja toimiv, imelihtne dumbuserile suunatud install (ja eksperdile suunatud uninstall kuna muidu on suur oht partitsioonitabelid nahka keerata).
Aku pidas ka täiesti talutavalt ja touchbar kuvas F1-F12. Veebikas toimis. Internet oli olemas, sai täitsa kasutada.
Aga no pagan. Kui mul on mäkk ees, siis mao len liiga harjunud touchbar gesturedega as in macOS ja muude liideste vidinatega, mida pingviinil ei ole.
Ehk siis minu jaoks seekordne kogemus:
Linux on windowsi alternatiiv ja elab Lenovotes ja lauaarvutis, mäkk on osX/macOS jaoks ehitatud ja kui see enam seal ei toimi, siis masina päästmiseks on hea kui on alternatiiv Ubuntu peale lasta.
Aga kuni tootja OS toimib, jätan selle.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.02.2024 18:45:52 vasta tsitaadiga

Kas nt ideali võib viia garantiisse seadme kui seade teisest kohast ostetud ja arve olemas? 1.a seadme enda garantii on alles läbi saanud.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2024 19:15:40 vasta tsitaadiga

kui garantii on läbi saanud siis kuidas sa selle garantiisse viid? Kui eraisiku seade siis on veel aasta pretensioonide esitamiseks. Aga see käib ikka läbi konkreetse koha kust sa selle ostsid.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 03.02.2024 21:09:34 vasta tsitaadiga

Tänud. Ekraanile peale aastat laik tekkinud, ajas närvi.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aeropiloot
HV kasutaja
aeropiloot

liitunud: 08.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2024 22:21:58 vasta tsitaadiga

Minu Elisast ostetud air pods pro-d vahetas küll Valge Klaar teisel aastal välja. Ainult ostuarvet tahtsid saada. Ei saadetud müüja juurde tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 18:06:10 vasta tsitaadiga

Veidi tagasidiet ka, soetasin siis hoopis ca nädala tagasi järelturult $400 eest M1 Chipiga ja 8GB mäluga Pro mudeli. Esmamuljed on positiivsed, oma tegevuste juures ma lägima veel läpakat saanud ei ole ning kõik toimib sujuvalt. akut on samuti veel ca 90% alles, mis tagab ka viisaka akukestvuse. Mu esimene kogemus ka touchbariga, päris vinge alernatiiv nuppudele, eriti meeldib, et saab videode puhul kerida koheselt läbi selle riba.

Nüüd olen ringi peale õunajunnide uuendustele teinud, kõik seadmed on pigem värsked ja eeldavasti on järgmised 5 aastat muretu. Tänan kõiki soovitajaid, kuigi läksin siiski odavamat teed, eks aeg näitab, kas hakkan kahetsema või mitte. beer_yum.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 18:13:00 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Mu esimene kogemus ka touchbariga, päris vinge alernatiiv nuppudele, eriti meeldib, et saab videode puhul kerida koheselt läbi selle riba.


Ära sellega liiga ära harju... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 18:57:11 vasta tsitaadiga

Läheb katki või, et teistel pole? icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 19:51:25 vasta tsitaadiga

Tehti mõistlik otsus ja pandi fn klahvid tagasi selle moodustise asemele
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2024 20:07:24 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Tehti mõistlik otsus ja pandi fn klahvid tagasi selle moodustise asemele


Just thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2024 10:44:37 vasta tsitaadiga

link
tsitaat:
New chip flaw hits Apple Silicon and steals cryptographic keys from system cache — 'GoFetch' vulnerability attacks Apple M1, M2, M3 processors, can't be fixed in hardware
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2024 14:21:50 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Veidi tagasidiet ka, soetasin siis hoopis ca nädala tagasi järelturult $400 eest M1 Chipiga ja 8GB mäluga Pro mudeli. Esmamuljed on positiivsed, oma tegevuste juures ma lägima veel läpakat saanud ei ole ning kõik toimib sujuvalt. akut on samuti veel ca 90% alles, mis tagab ka viisaka akukestvuse. Mu esimene kogemus ka touchbariga, päris vinge alernatiiv nuppudele, eriti meeldib, et saab videode puhul kerida koheselt läbi selle riba.

Nüüd olen ringi peale õunajunnide uuendustele teinud, kõik seadmed on pigem värsked ja eeldavasti on järgmised 5 aastat muretu. Tänan kõiki soovitajaid, kuigi läksin siiski odavamat teed, eks aeg näitab, kas hakkan kahetsema või mitte. beer_yum.gif


Kust nii odavalt M1 chipiga Pro mudeleid müüakse? Jälgin ka pidevalt järelturgu aga pigem sellised masinad 600-700euri.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2024 15:15:34 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Kust nii odavalt M1 chipiga Pro mudeleid müüakse? Jälgin ka pidevalt järelturgu aga pigem sellised masinad 600-700euri.


USA ja Best Buy's oli mingi kampaania, lisaks saab USA's ka refurb masinaid, otse Apple käest.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2024 18:26:20 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
rauli kirjutas:
Veidi tagasidiet ka, soetasin siis hoopis ca nädala tagasi järelturult $400 eest M1 Chipiga ja 8GB mäluga Pro mudeli. Esmamuljed on positiivsed, oma tegevuste juures ma lägima veel läpakat saanud ei ole ning kõik toimib sujuvalt. akut on samuti veel ca 90% alles, mis tagab ka viisaka akukestvuse. Mu esimene kogemus ka touchbariga, päris vinge alernatiiv nuppudele, eriti meeldib, et saab videode puhul kerida koheselt läbi selle riba.

Nüüd olen ringi peale õunajunnide uuendustele teinud, kõik seadmed on pigem värsked ja eeldavasti on järgmised 5 aastat muretu. Tänan kõiki soovitajaid, kuigi läksin siiski odavamat teed, eks aeg näitab, kas hakkan kahetsema või mitte. beer_yum.gif


Kust nii odavalt M1 chipiga Pro mudeleid müüakse? Jälgin ka pidevalt järelturgu aga pigem sellised masinad 600-700euri.


Sain selle läbi FB marketplace eraisiku käest, kauplesin $550 pealt ümmraguse $500 peale ja tegime diili. Mul veidi on parakas nende kalimat seadmetega, et ehk on vigased aga tegin kohapeal ekraani värvide testi, bencmarki testi ja logisin oma iclodi kasutajaga sisse. Siiani suurepärane arvuti, mina teda lägima ajada ei ole veel suutnud, toimib hääletult ja jahedalt ka suuremahulisemaid asju tehes. Sama ei saa öelda mu 16gb mäluga tutika Delli XPSi kohta, millel Chromes 30+ tabi lahti, meilid, word ja näitab mälukasutust 90% icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  MacBook Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.