Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Mail.app märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 10.05.2006 17:18:43 Mail.app vasta tsitaadiga

Mis värk on? Mail ei aksepteeri minu password, ma muutsin ka seda Mail Preferencist, et äkki oli mul siis mingi teine password, aga ta ei võta seda muudetud ka vastu. Mida ma kahe silma vahele jätan? Tegelikult ei mäleta ma üldse, et oleksin kunagi Maili accountile mingi passwordi pannud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 10.05.2006 17:23:09 vasta tsitaadiga

Mail.app küsib meilikonto passwordi, mitte su accounti passwordi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 10.05.2006 18:28:49 vasta tsitaadiga

Mm, ma olen kõikvõimalikud passwordid läbi proovinud... Aga kuidas ma saan teada, milline mu meilikonto pass on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 10.05.2006 18:56:13 vasta tsitaadiga

Alusta sellest, millist meilikontot sa kasutad ? www.hot.ee ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 10.05.2006 20:03:34 vasta tsitaadiga

just nimelt, kuid selle pass ei sobi sinna...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 10.05.2006 20:22:45 vasta tsitaadiga

Veebibrauseris www.hot.ee leheküljel sisse logides töötab see sama password ? Kui jah, siis on Maili seadistustes midagi nihu.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 11.05.2006 07:00:09 vasta tsitaadiga

hmm jah, ei tea kuidas ma sis nüüd sellest jagu saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.05.2006 12:15:42 vasta tsitaadiga

Mail-is võta lahti menüüst lahti Preferences, sealt Accounts ning vaata, kas "Account Type" on POP ja kas mailiserver on mail.hot.ee ?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 11.05.2006 22:00:41 vasta tsitaadiga

mm, account type on .Mac, aga ma muutisn serveri mail.hot.ee'ks. kuidas ma aga saan selle account type'i POPiks. peab saama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 11.05.2006 22:05:04 vasta tsitaadiga

saana kirjutas:
mm, account type on .Mac, aga ma muutisn serveri mail.hot.ee'ks. kuidas ma aga saan selle account type'i POPiks. peab saama?
Vajuta akna vasakul alumisel äärel asuvat + nuppu ja tee uus account ning määra konto tüübiks POP.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 11.05.2006 22:09:15 vasta tsitaadiga

oh aitäh! hakkama saime 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 26.07.2007 15:24:06 vasta tsitaadiga

kuidas ma mail proges saan sättida nagu thunderis, et ta ei näita mulle juba loetud kirju nö esilehel vaid ainult lugemata kirju
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.07.2007 20:14:19 vasta tsitaadiga

Vasakul lahtris (Inbox, Trash jne.) teed parema kliki, valid rippmenüüst "New Smart Mailbox". Uues aknas paned sellised settingud http://tinyurl.com/2c8yb4

PS. Mail.app jätab meelde, mis mailboxi sa viimati vaatasid (Inbox, Junk, Trash jne.) ning taaskäivitamisel kuvab just seda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 26.07.2007 20:49:58 vasta tsitaadiga

asi pole selles mida ma vaatasin, nagunii ta avab mulle inboxi, aga ma taaks, et saaks kirju seal sorteerida ala et näita inboxis kõiki kirju, või ära näita üldse, kui seda valikmenüüna eha ei saa nagu thunderis, siis ma valin mailihalduriks ikkagi thunderi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 30.07.2007 07:11:18 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Vasakul lahtris (Inbox, Trash jne.) teed parema kliki, valid rippmenüüst "New Smart Mailbox". Uues aknas paned sellised settingud http://tinyurl.com/2c8yb4

PS. Mail.app jätab meelde, mis mailboxi sa viimati vaatasid (Inbox, Junk, Trash jne.) ning taaskäivitamisel kuvab just seda.


terve hunnik smart foldereid on mul on olemas
aga selle peale pole ma veel tulnud icon_redface.gif
tänud idee eest thumbs_up.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saana
HV vaatleja
saana

liitunud: 08.04.2006




sõnum 26.09.2007 20:57:24 Ei saa maile saata vasta tsitaadiga

Mis on siis valesti, kui Mail ütleb, et 'the sender address was rejected by the server'. Kasutan POP accounti ning preferencidest tundub ka kõik korras olevat... :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.06.2008 23:15:22 vasta tsitaadiga

Kui ma saadan attachi näiteks pildi siis ta võtab selle pildi kirja sisse lahti, kuidas ma pean sttima, et ta seda ei teeks vaid lihtsalt faili saadaks?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 05.06.2008 14:39:07 vasta tsitaadiga

Heips!
Kuna ma põle isiklikult Mac-iga teretuttav ja üleaedne naaber palus abi oma uue Mac-arvuti seadistamisel, siis tundus käesolev teema kõige lähem probleemile. Sry, ku valesti arvan icon_redface.gif

Niisiis on tegu situatsiooniga, kus kasutaja soovib oma vana PC-rondi MS Outlookist mailid jm sinna juurde-kuuluva(kaustad ja alamkaustad, kontaktid jne) uude arvutisse kantida. Väidetavalt kasutab ta nüüd maili-kliendiks Eudora't.
Sõber-Google abil ei suutnud ma mingit Win_MS_Outlook-to-Mac_Eudora export-import utiliiti, konverterit või muud õpetlikku leida. Win_Outlook-to-Win-Eudora teemasid on küllaga, kuid säälsed õpetus-sõnad ei aita kahjuks olukorda lahendada. Naabrimees väidab, et tema pole seni Eudora enda vahenditega suutnud vajalikke andmeid uude arvutisse ümber tõsta icon_sad.gif

Äkki teab keegi õigesse suunda viidata või mõne lahenduse pakkuda?

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.06.2008 10:30:09 vasta tsitaadiga

Aga lae siis kirjad näiteks GMaili ja sealt siis MAC-i. Võtab tiba aega, aga peaks üsna töökindel võimalus olema.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2008 10:37:18 vasta tsitaadiga

hashi, Eudora Importiga peaks ju selle Outlook'i *.PST faili saama sisse tõmmata?
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 09.06.2008 11:48:11 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
Heips!
Kuna ma põle isiklikult Mac-iga teretuttav ja üleaedne naaber palus abi oma uue Mac-arvuti seadistamisel, siis tundus käesolev teema kõige lähem probleemile. Sry, ku valesti arvan icon_redface.gif

Niisiis on tegu situatsiooniga, kus kasutaja soovib oma vana PC-rondi MS Outlookist mailid jm sinna juurde-kuuluva(kaustad ja alamkaustad, kontaktid jne) uude arvutisse kantida. Väidetavalt kasutab ta nüüd maili-kliendiks Eudora't.
Sõber-Google abil ei suutnud ma mingit Win_MS_Outlook-to-Mac_Eudora export-import utiliiti, konverterit või muud õpetlikku leida. Win_Outlook-to-Win-Eudora teemasid on küllaga, kuid säälsed õpetus-sõnad ei aita kahjuks olukorda lahendada. Naabrimees väidab, et tema pole seni Eudora enda vahenditega suutnud vajalikke andmeid uude arvutisse ümber tõsta icon_sad.gif

Äkki teab keegi õigesse suunda viidata või mõne lahenduse pakkuda?

Paigalda PC peale Mozilla Thunderbird, impordi Outlooki kontod ning seejärel ekspordi .mbox formaati, seda oskavad nii Eudora kui Mail.app importida.
Eudora asemel soovitaksin siiski midagi muud kasutada, sest seda enam ei arendata, Mail.app ja Thunderbird on väga head alternatiivid.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 09.06.2008 12:36:52 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Paigalda PC peale Mozilla Thunderbird, impordi Outlooki kontod ning seejärel ekspordi .mbox formaati, seda oskavad nii Eudora kui Mail.app importida.
Eudora asemel soovitaksin siiski midagi muud kasutada, sest seda enam ei arendata, Mail.app ja Thunderbird on väga head alternatiivid.
Tänud senistele vastajatele nii siin, kui ka üldfoorumi samas teemas icon_smile.gif
Eks hakkan katsetama ja proovima icon_wink.gif
to fedja - Eudora põle minu valik, kuid eks ma mainin "asjaolusid" ka naabrimehele.
to Skeptik - kusjuures ta ise üritaski algul Sõber-Google abil leitud soovituse(Eudora->import->*.PST) järgi talitada, kuid miskipärast see ei õnnestund. A see selleks ja äkist mul näkkab paremini icon_wink.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2008 06:45:33 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:

Eudora asemel soovitaksin siiski midagi muud kasutada, sest seda enam ei arendata...

Et kus sellist infi oli?
Iseenst tuleb 10.6 aasta jooksul ja seal peaks olema täielik Exchange tugi imailile ja icalile.. Siis tõesti pole ehk enam Entouraget vaja. Seniks aga kui meilid on exchange kastis ilma nagu hästi ei saa...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 10.06.2008 10:08:07 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
fedja kirjutas:

Eudora asemel soovitaksin siiski midagi muud kasutada, sest seda enam ei arendata...

Et kus sellist infi oli?
Iseenst tuleb 10.6 aasta jooksul ja seal peaks olema täielik Exchange tugi imailile ja icalile.. Siis tõesti pole ehk enam Entouraget vaja. Seniks aga kui meilid on exchange kastis ilma nagu hästi ei saa...

Eudora viimane versioon (6.2.4) tuli välja 11.10.2006, peale seda arendamine lõpetati, alustati Mozilla Thunderbird´il põhineva meilikliendi arendamist, koodnimeks Penelope, viimane beeta pärineb selle aasta veebruarist, funktsioonidelt ja omadustelt jääb hetkel veel muidugi eelkäijale alla.
Microsoft Entourage on aga hoopis teine programm, ilmselt ajasite nimed sassi.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.06.2008 11:49:42 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
Eks hakkan katsetama ja proovima.../...to fedja - Eudora põle minu valik, kuid eks ma mainin "asjaolusid" ka naabrimehele..../... A see selleks ja äkist mul näkkab paremini
Niisiis, tänud kõigile "kaas-elajatele" ja abipakkujatele - mul näkkas tänu teie vihjetele tõesti veits rohkem icon_lol.gif
Saime naabrimehega kahepeale(tema Mac-i taga ja mina PC roolis) mailade "ümber-kantimisega" üsna kenaste hakkama icon_wink.gif

Kõigepealt to fedja - tegu oli minupoolse "kommunikatsiooni-häirega" ja naabrimehe Mac-is oli mitte Eudora vaid Entourage, kuid sellega ei suutnud-osanud me mitte essugi pääle hakata. Aga see selleks...

Kirjeldaksin siinkohal lühidalt "tulevastele põlvedele" meie "piinlemisi":
Kuna nii PC-s, kui ka Mac-is oli naabril Thunderbird olemas, siis hakkasime sellega mässama - importisime PC-s kogu Outlook-i mailanduse "tormilindu". See protseduur sujus komplikatsioonideta. Thunderbirdist eksportimine aga nii libedalt ei läinud - kui ma ei eksi, siis eksportimise võimalust "tormilinnul" by default pole icon_sad.gif
Selle tarvis hankisime SIIT vastava "vidina" ning korraldasime sellega eksportimise protseduuri. Tekkis "hunnik" laiendita faile ja kopeerisime need ühte Mac-i kataloogi. Seejärel üritasime Mac-i Thunderbird'i abil need importida, kuid kahjuks ei saanud me sellega kuidagi hakkama - "tormilind" ei tunnistanud neid laiendita faile "omadeks" icon_sad.gif
Pärast vaeva- ja ajarikast mässamist loobusime ja panime tööle hoopiski Mac-i enese Mail.app'i ning ütlesime sellele, et proovigu nüüd importida ettenäidatud kataloogist kõik, mis suudab. Meie suureks üllatuseks ei öelnud Mail.app selle pääle miskit paha, vaid importis kuulekalt "kogu kompoti" oma "kõhtu" ning veel suurem oli meie üllatus, kui selgus, et need olid just need PC Outlook'ist ümbertõstmist vajavad kirjad icon_eek.gif icon_lol.gif
Nii saigi pärast paari-tunnist "piinlemist" meie kirjade ümbertõstmise "saaga" õnnelikult läbi. Lõpp hea, kõik hea icon_smile.gif
Eks naabrimees peab veidi veel vaeva nägema nende kirjade Mail-app-ist Thunderbird'i saamisega, kuid see peaks vast oluliselt "valutumalt" toimuma.

Seega veelkordsed tänud kõigile, kes võtsid vaevaks meile sel raskel teel oma "õlga" pakkuda icon_smile.gif

_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  Mail.app mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.