Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D520 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.04.2006 15:06:06 Samsung D520 vasta tsitaadiga

link :: Samsung D520


Samsung SGH-D520 on kolmesageduslik mobiiltelefon, mis on varustatud kõikide uusimate helinate ja märguannetega. Täiuslik funktsionaalne aksessuaar, mis täiendab Teie väljanägemist ja mille õhukesest ning kompaktsest korpusest õhkub kaalutletud keerukust. Seestpoolt on SGH-D520 pilgeni täis uusimaid tehnoloogilisi täiendusi mobiiltelefonide vallas. Kasutage liuguri funktsiooni, et aktiveerida sisseehitatud 1.3-megapiksline kaamera, muusikapleier, dokumendilehitseja ja teised väiksesse ja õhukesse SGH-D520 mudelisse peidetud muljetavaldavad omadused. Tänu Bluetooth ja USB ühendusele ja 80MB mälule ei tunnista SGH-D520 mingeid piiranguid.

Kolmesageduslik (900/1800/1900 MHz)
GPRS klass 10
262144 värvitooniga TFT ekraan (176x220)
1.3-megapiksline välguga kaamera
Video salvestamine & sõnumid
Muusikapleier (MP3/AAC/AAC+/e-AAC+/WMA)
Dokumendilehitseja
Mobiilne printimine (Bluetooth)
Bluetooth 1.2 / USB 1.1
E-post / MMS / WAP 2.0
SyncML DS (kohalik)
Kasutajamälu : 80MB
101x46x15.9 mm / 94g
Aku (800mA)
Kõneaeg : 3 h
Ooteaeg : 288 h
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004




sõnum 29.04.2006 15:09:22 vasta tsitaadiga

ilus telefon. ei tea mis hinnaks tuleb. mälukaardi pesa pole vist ühelgi samsungil?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.04.2006 15:36:07 vasta tsitaadiga

riivo21 kirjutas:
ilus telefon. ei tea mis hinnaks tuleb. mälukaardi pesa pole vist ühelgi samsungil?

Igastahes Samsung D600 on olemas. T-Flash
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2006 17:31:51 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
riivo21 kirjutas:
ilus telefon. ei tea mis hinnaks tuleb. mälukaardi pesa pole vist ühelgi samsungil?

Igastahes Samsung D600 on olemas. T-Flash


lisaks veel D820, X700...

See D520 mingeid emotsioone ei tekita, ma ei tähelda mingit tohutut vahet D500-ga. Huvipakkuvaks mudeliks uutest oleks hoopiski i750.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 16.06.2006 19:23:17 vasta tsitaadiga

minul tekitas küll emotsiooni et lähen ostan täna ära:) siis võin küsimustele vastata.

lisa: jah, midagi pole öelda. väga sale ja seksikas, nagu naine. ma võtan ta kaissu ööseks kindlasti.

lisa1. nonii, nädal aega kasutatud - täiesti rahul välimusega. aga - kuular vahel nii krabiseb ja hakib, et tihti ei saa aru mis partner räägib - nagu oleks leviauk.

teiseks häirib, et ei saa oma helinat äratuseks panna - millegipärast mul ei tunnistanud ei mp3, ei wav ja ei aac ja mis seal veel on helinat. võimalik, et ma veel ei oska lihtsalt panna.

kolmas asi mis häirib on see vana asi, et profiile pole samsungil - et kodus, tööl , õues jne.

video tuleb selline naljakas, nagu vanaaegne film, kuid värviline. kift mõnes mõttes ja kvaliteet ni videol ja pildil kannatab juba vaadata. esimese põlvkonna kaameratelefonidel oli see alla igasugust arvestust.

ja lõpetuseks hakkas mulle see telefon juba ammu meeldima, alates d 500 turuletulekust - ning nüüd ihun hammast d900 peale - kus on lisaks mälukaart, 3 mpix kaamera ning muud funktsioonid - kuigi suurus on sama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 17.06.2006 11:57:50 vasta tsitaadiga

Ei midagi erilist.
Mind häirib see, et liugklapi avades liigub kogu telefoni korpus üles, nt D820-l jääb alla serva selline "riba", mille tõttu on teda mõnusam kasutada (kes teab, saab aru).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmarket
Kreisi kasutaja
netmarket

liitunud: 10.11.2003




sõnum 25.06.2006 11:45:05 vasta tsitaadiga

caveman või keegi, kuidas ma saan oma helinat äratuse helinaks panna? proovisin kõik formaadid läbi, telefoni salvestada saab, aga kui tahad valida oma helinat äratuseks, ei luba või ei tunnista vms...???
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D520
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.