Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  K: Kuidas identifitseerida protsessorit? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 16:20:29 K: Kuidas identifitseerida protsessorit? vasta tsitaadiga

Tervist!
Paluks abi protsessori kindlaks tegemisel. Nimelt paberite järgi peaks arvutis olema Athlon XP 2800+ protsessor. Varem näitas Everest v2.20, et protsessor on õige (2800+). Nüüd käis arvuti garantii korras K-Arvutisalongis ja sealt tagasi tulles, näitab Everest et protsessor on 2200+. Enne oli kordaja 12,5 ja 166mhz, nüüd aga 12,5 ja 133mhz. Tekkiski küsimus, et kas kartulisalongi tehnikud otsustasid protsessori ära vahetada või muuta sagedust ilma mind sellest teavitamata? Kas sageduse muutmisest muutub kohe ka protsessori nimetus Athlon mudelitel? Kuidas teha kindlaks, et protsessor on 2800+ või 2200+?

Ette tänades,
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 16:21:21 vasta tsitaadiga

tõsta biosist FSB 166-e peale ja korras ta ongi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 20:03:55 vasta tsitaadiga

Küsimus oli nimelt selles, et ehk ongi ta originaalis kõigest Athlon 2200+ mitte aga 2800+ nagu peaks?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 20:26:50 vasta tsitaadiga

Kristo05 kirjutas:
Küsimus oli nimelt selles, et ehk ongi ta originaalis kõigest Athlon 2200+ mitte aga 2800+ nagu peaks?

võta proovi, Athlon 2200+ pole olemas
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 20:30:30 vasta tsitaadiga

mõned emaplaadid armastavad muuta FSB kiirust
mul kunagi mingi MSI plate tõmbas näiteks 166MHz pealt lausa 100MHz peale
tõsta 166 ja peaks korras olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 22:06:31 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kristo05 kirjutas:
Küsimus oli nimelt selles, et ehk ongi ta originaalis kõigest Athlon 2200+ mitte aga 2800+ nagu peaks?

võta proovi, Athlon 2200+ pole olemas
Googeldamine annab küll päris mitu vastust: http://www.google.com/search?hl=et&q=Athlon+2200%2B&lr=
Igatahes ma proovin siis ise 166 peale tõsta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 28.04.2006 22:50:36 vasta tsitaadiga

Athlon 2200+ on olemas mul 2 astat tagasi oli... minulke andis ka 2200+ 1200mhz defauldis.. ise pead bioses panema õige sageduse ja ongi korras.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 23:41:24 vasta tsitaadiga

eXacTy, Athlon XP on olemas!
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 08:51:40 vasta tsitaadiga

Jutt ongi XP'st, see mul kirjas ka tegelikult.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 11:29:20 vasta tsitaadiga

2200+ oli 13,5x133 mitte 12,5.
Aga millega ta garantiis käis? Vahest tõmmati nimelt kiirus maha et asi korda saaks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 13:07:05 vasta tsitaadiga

Garantiis käis ta sellepärast, et Everest näitab teist emaplaati kui peaks tegelikult olema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 29.04.2006 13:23:18 vasta tsitaadiga

ning emaplaat vahetati välja?
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2006 13:24:37 vasta tsitaadiga

Saata Everesti pärast asi garantiisse icon_eek.gif Prosest: Võta jahutus maha ja kae järgi mis numbrid seal kirjas on - see kõige kindlam autentimise viis icon_exclaim.gif
Kuigi jah, tõenäoliselt on viga siinikiiruses.
#Kas sageduse muutmisest muutub kohe ka protsessori nimetus Athlon mudelitel?# Vastus on jah, on võimalik ka väga huvitavaid mudelinumbreid saada icon_biggrin.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 29.04.2006 13:48:54 vasta tsitaadiga

Kristo05 kirjutas:
Jutt ongi XP'st, see mul kirjas ka tegelikult.

Athlon XP ka lai mõiste, arvatavasti oli sul AMD XP 2800+ Barton, mida CPU-Z su protsessorist pajatab, pilt oleks abiks

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 11:02:16 vasta tsitaadiga

razor ja Sahib: Ei emaplaati ei vahetatud välja, sest K-salong leiab et täitsa õige emaplaat on sees, kuigi Everest näitab teistpidi. Ma ise mõtlesingi, et ehk on mõni muu viis, kuidas saaks kindlaks teha mis protsessoriga on tegu. Ei julge enam üldse sinna garantiisse saata, äkki vahetavad nii "igaksjuhuks" mingeid muid juppe ka välja. Ise kahtlustasin seda, et ehk lasid nad BIOS'e üle, et arvuti näitaks selle emaplaadi olemasolu, mis paberite järgi kirjas peaks olema, ning siis läkski FSB 133Mhz peale, kui selline asi võimalik on?
Marie:
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 11:49:35 vasta tsitaadiga

Kristo05 kirjutas:
razor ja Sahib: Ei emaplaati ei vahetatud välja, sest K-salong leiab et täitsa õige emaplaat on sees, kuigi Everest näitab teistpidi. Ma ise mõtlesingi, et ehk on mõni muu viis, kuidas saaks kindlaks teha mis protsessoriga on tegu. Ei julge enam üldse sinna garantiisse saata, äkki vahetavad nii "igaksjuhuks" mingeid muid juppe ka välja. Ise kahtlustasin seda, et ehk lasid nad BIOS'e üle, et arvuti näitaks selle emaplaadi olemasolu, mis paberite järgi kirjas peaks olema, ning siis läkski FSB 133Mhz peale, kui selline asi võimalik on?
Marie:


pane see leht everestist kus on kogu masina kirjeldus olemas(summary) http://www.zone.ee/i22k/masina%20prf..pdf selline

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.04.2006 11:50:25 vasta tsitaadiga

Protsessor õige icon_wink.gif , kui temperatuur (46C kuni 56C) normaalne siis BIOS_es vaja vaid FSB 166 peale tõsta ja võib olla ka mälu seadeid vaja muuta aeglasemaks
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 12:04:57 vasta tsitaadiga

jumal küll nagu lasteaed - nutt ja hala
ammu oleks võinud biosis käia ja fsb 166 panna
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 30.04.2006 12:12:56 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
jumal küll nagu lasteaed - nutt ja hala
ammu oleks võinud biosis käia ja fsb 166 panna

icon_biggrin.gif . Kõik pole sinu taolised vägevad ülekiirendajad icon_eek.gif , paljudele on arvuti kui mingi imemasin 8) ja BIOS icon_eek.gif , seda pole enamus tavakasutajaid näppinud icon_redface.gif , ega tea kuidas sinna saab icon_redface.gif või mis ime koht see veel on icon_eek.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 30.04.2006 12:16:26 vasta tsitaadiga

Olen päri eelkõnelejaga, et ammu aeg see fsb kiirus tõsta vähemalt 166 MHz- ni
Minul on selleks kiiruseks 200 Mhz-i... Mida veel? (vahekord 1 :1 -le)
Ah jaa enamasti loeb siin ka see missugused mälud su arvutis kas nad kannatavad klokkamist...
Mõndadel emaplaatidel tuleb jumperid ümber tõsta ja asi klaar? (seda ka muuseas)

Oluline on siin ainult see kui palju arvuti välja kannatab siini kiiruste tõstimist thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 12:22:19 vasta tsitaadiga

Ma tooks veel sellise võimaluse, et peab paar jumperit emaplaadil ümber tõsta, et siinikiirus paika läheks. Igastahes minu emaplaadil see oli nii.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 12:27:39 vasta tsitaadiga

Küsimus e ole selles ju hetkel, et kas saada see kiirus kätte. Küsimus on default kiiruses.
Ta tahab jooksutada defaulil ning seepärast küsibki, et kuidas kindlaks teha, kas 2200+ või 2800+. Kui tegi oleks
siiski 2200+`ga siis K oleks ju cheatinud. Miks ta peaks ülekiirendatult kasutama sama kiirust, mis peaks olema defauldis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 12:31:50 vasta tsitaadiga

mirko27, barton proset pole ju 2200+ olemas icon_rolleyes.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 13:03:18 vasta tsitaadiga

OCUser kirjutas:
mirko27, barton proset pole ju 2200+ olemas icon_rolleyes.gif


pole jah olemas http://www.c627627.com/AMD/AthlonXP/

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 16:31:22 vasta tsitaadiga

Osadel emaplaatidel oli siinikiirus veel jumperiga 133/166 - ei pea Biosisse minemagi. Tutvu manuaaligamirko27, See ei tähenda ju ülekiirendamist (selle vaste oleks alakiirendamine ja sellega ongi hetkel tegu).
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristo05
HV kasutaja
Kristo05

liitunud: 29.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 17:59:31 vasta tsitaadiga

Mirko17 sai asjale pihta, igatahes tänud kõigile vastamast. Tuli välja, et ikka õige protsessor on.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 20:47:22 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
jumal küll nagu lasteaed - nutt ja hala
ammu oleks võinud biosis käia ja fsb 166 panna
See remondikoht on jah üks lasteaed kus seda ei tehtud, miks peaks tavakasutaja kes ei ole asjaga nii väga kursis, mingeid kiiruse seadeid näppima kui masin on värskelt tulnud oma ala proffesionaalide käest (mida peavad ühe suure firma garantiimehed olema).
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2006 20:49:55 vasta tsitaadiga

elukaz, mõni emaplaat resetib ise settingud kui pikemat aega vooluvõrgust väljas on
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2006 10:40:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
elukaz, mõni emaplaat resetib ise settingud kui pikemat aega vooluvõrgust väljas on
reeglina seda siiski ei juhtu... õnneks uute A64 prosedega vähemalt jamasid pole(selles suhtes, et fsb/HTt valeks läheks by default... vähemalt ostja saab ikka sellel kiirusel arvuti mida ta tahtis).
Selles suhtes oli Socket A aeg huvitav... ikka päris paljudel oli kiirustamise tõttu jäetud arvuti 133 või 166 peale määramata jäetud... plaadi biosi kaela saab vähesed asjad ajada... kuigi jah osadel plaatidel tõesti on kalduvus süüa patakas tühjaks ja selle tõttu reset teha... näiteks 1h vooluvõrgust väljas toimib ilusti, aga üle selle juba bios resetitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.05.2006 14:57:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Winterwind kirjutas:
elukaz, mõni emaplaat resetib ise settingud kui pikemat aega vooluvõrgust väljas on
reeglina seda siiski ei juhtu... õnneks uute A64 prosedega vähemalt jamasid pole(selles suhtes, et fsb/HTt valeks läheks by default... vähemalt ostja saab ikka sellel kiirusel arvuti mida ta tahtis).
Selles suhtes oli Socket A aeg huvitav... ikka päris paljudel oli kiirustamise tõttu jäetud arvuti 133 või 166 peale määramata jäetud... plaadi biosi kaela saab vähesed asjad ajada... kuigi jah osadel plaatidel tõesti on kalduvus süüa patakas tühjaks ja selle tõttu reset teha... näiteks 1h vooluvõrgust väljas toimib ilusti, aga üle selle juba bios resetitud icon_smile.gif

Ma ei näe selles jutus loogikat, kui BIOS ennast ära resetiks siis by default oleks protsessori originaal kiirus icon_exclaim.gif või kui BIOS ei suutaks protsessorit tuvastada icon_sad.gif , siis võimalikust madalaim, nii kordaja kui fsp suhtes ja sellisel juhul oleks see protsessor pidanud fsp 100 peal töötama ehk siis lukus kordaja puhul 12,5x100=1250Mhz, minu lahtise kordajaga AMD XP Barton-M by default töötab 100x6=600MHz icon_eek.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2006 19:57:17 vasta tsitaadiga

Kuidas pole loogikat? bios reset võtab kordaja by default ja siini lükkab 100 peale (reeglina) ja nii ongi... mis siin nii rasket ja ebaloogilist on icon_biggrin.gif
Sinu Barton pole ka miski müstika - default kordaja sel järelikult 6...

Ja lõpetuseks... tee selgeks, et vaid A64 puhul kehtib pea 100% see, et peale reseti on sul prose default kiirusel(kiirus mis karbil, arvel või reklaamlehel kirjas)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 01.05.2006 20:16:37 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kuidas pole loogikat? bios reset võtab kordaja by default ja siini lükkab 100 peale (reeglina) ja nii ongi... mis siin nii rasket ja ebaloogilist on icon_biggrin.gif
Sinu Barton pole ka miski müstika - default kordaja sel järelikult 6...

............


Teema algataja XP Barton töötab 133x166 see küll „by default“ ei ole, pigem K-arvutisalongi tehnikute võllanali icon_confused.gif

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2006 20:27:24 vasta tsitaadiga

kui kordaja on muudetud, siis kahtlane jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2006 20:38:03 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kui kordaja on muudetud, siis kahtlane jah icon_smile.gif

kordajat polnud muudetud ju...
fsb oli 166 asemel 133
ja miks ta 100 peale ei lähe nagu tavaliselt? äkki selleks, et emaplaatidel on fsb jumperid ja see juhuslikult 133 peal?
biosist pandi 166 aga vahepeal resettis 133-e peale ehk siis mobo defaulti kuna jumper 133
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.05.2006 20:48:57 vasta tsitaadiga

jah siis on nii nagu sa ütlesid... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  K: Kuidas identifitseerida protsessorit?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.