Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Video Capture märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Homeworld
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 20.12.2002 01:47:12 Video Capture vasta tsitaadiga

Milline soft ja raudvara on kõikse parem videopildi salvestamiseks telekast, videomakist, kaamerast, jne.?

Oleks soov salvestada filme telekast nö. normaalse kvaliteediga. Hetkel oman MSI G4 Ti 4400 TVin/TVout, kaasas oli WinProducer tarkvara, mis salvestab päris kehva kvaliteediga avi ja mpg klippe. Adobe Premier 6.5 ei anna ka soovituid tulemusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2002 07:19:27 vasta tsitaadiga

Isegi minu masinaga (vaata profiilist) kannatab lindistada icon_rolleyes.gif oleks veel mingi uuem AIW ja kaasaegsem masin, nt. P4 ja DDR RAM, siis oleks vist täitsa või sees 8) ATI AIW koos ATI oma softiga on ikka täitsa norm asi.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homeworld
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 20.12.2002 11:05:42 vasta tsitaadiga

AIW ei genereeri mitte paremat pilti, kui mina oma kaardiga saan, olen omanud Radeon 8500 AiW (point of View) ja Rage Pro AiW (Ati). Tulemuseks on vägagi kandiline pilt.
MSI kus lubatakse DV/D8/V8 DVD formaati lindistada. DVD-formaadis lindistatakse küll, aga video on ikka kräbune=palju analoog müra e. sädelevad täpid, digitaalne müra e. kahtlased kastikesed, mis tekivad suvalistesse kohtadesse ekraani peal. Kvaliteet ei ole kuskildki otsast võrreldav näiteks divX formaadis filmidega (640x480 uncompressed, heli uncompressed on võrreldav 80x60 DivX).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s.p.o.c.k
HV kasutaja
s.p.o.c.k

liitunud: 29.11.2002




sõnum 20.12.2002 12:28:36 vasta tsitaadiga

Mina kasutan PICVideo MJPEG kompressorit ja olen rahul. Failid pole küll väga pisikesed, aga see pole ka eesmärk. Saad reaalajas filmi arvutisse kodeeritud isegi siis, kui sul pole "state of the art" masin.

Analoogpildi arvutisse juhtimiseks kõlbab suvaline TV-kaart, ei pea olma ATI AIW. Kasutad näiteks Hauppauge Win-TV kaarti ja mingit korralikku helikaarti ning VirtualDubi "Capture AVI" funktsiooni kasutades saad pildi ja heli ka ilusasti sünkroonseks.

Eriti hea tulemuse saavutamiseks võid ju kasutada rabamisel Huffyuv kodekit ja pärast seda MPEGiks pakkida. Aga ruumi ja aega peab kamaluga olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 20.12.2002 17:57:37 vasta tsitaadiga

s.p.o.c.k kirjutas:
Mina kasutan PICVideo MJPEG kompressorit ja olen rahul. Failid pole küll väga pisikesed, aga see pole ka eesmärk. Saad reaalajas filmi arvutisse kodeeritud isegi siis, kui sul pole "state of the art" masin.

Analoogpildi arvutisse juhtimiseks kõlbab suvaline TV-kaart, ei pea olma ATI AIW. Kasutad näiteks Hauppauge Win-TV kaarti ja mingit korralikku helikaarti ning VirtualDubi "Capture AVI" funktsiooni kasutades saad pildi ja heli ka ilusasti sünkroonseks.

Eriti hea tulemuse saavutamiseks võid ju kasutada rabamisel Huffyuv kodekit ja pärast seda MPEGiks pakkida. Aga ruumi ja aega peab kamaluga olema.

PICvideo on väga hea asi jah VirtualDubiga salvestades - võimaldab ilma
olulise pildikvaliteedi kaduda vähendada Data rate mitmeid kordi, mis võimaldab ka aeglasema kirjutamiskiirusega vindile videot salvestada.

Aga ta topib PICVIDEO sildikese keset pildi ülemist riba, ja alla paneb
WWW aadressi.
Suuremal kui 356x288 res. salvestades on vajalik ka DEINTERLACE peale
salvestust teha.
Ma salvestan 720x576 25 fps ja Avisynthi Deinterlace -ga teen video
720x576 50 fps. Edasi vähendan siiski pildi mõõtmeid, kuna arvuti ei jaksa sellise formaadiga videot 50 fps mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Homeworld
HV vaatleja

liitunud: 20.12.2002




sõnum 20.12.2002 21:13:15 vasta tsitaadiga

Leidsin vastuse oma küsimusele. Raudvara pole niivõrd kehva, vaid proged millega sai oma aega sisustatud. VirtualDub on igati asjalik.

VirtualDub püüab pildi üllatavalt hästi. Veelkord saab kinnitust tõsiasi, et 'vabavara' on kohati etem, kui mingi roppu raha maksev proge, mis ikka ei tee seda mida sul vaja on.

Ainult VirtualDubiga tuleb kohaneda. Nimelt jätab mingi osa pildist näitamata ja ei ole saanud heli pildile juurde, aga pildi kvaliteet on see mida ma tahan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clint
HV kasutaja


liitunud: 25.05.2002




sõnum 21.12.2002 23:53:40 vasta tsitaadiga

Homeworld kirjutas:
Leidsin vastuse oma küsimusele. Raudvara pole niivõrd kehva, vaid proged millega sai oma aega sisustatud. VirtualDub on igati asjalik.

VirtualDub püüab pildi üllatavalt hästi. Veelkord saab kinnitust tõsiasi, et 'vabavara' on kohati etem, kui mingi roppu raha maksev proge, mis ikka ei tee seda mida sul vaja on.

Ainult VirtualDubiga tuleb kohaneda. Nimelt jätab mingi osa pildist näitamata ja ei ole saanud heli pildile juurde, aga pildi kvaliteet on see mida ma tahan.

mul on Windows 2000 all selline efekt, et peale bootimist tuleb korraks panna käima ATI enda TV-tuner, muidu VirtualDub näitab pilti mingis
väga kummalises reziimis, mitte PAL-s. Pärast töötab aga laitmatult.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Video Capture
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.