Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  avastasin hea triki märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 00:33:11 avastasin hea triki vasta tsitaadiga

proovige kammida juukseid prosega päris hea kamm isegi icon_biggrin.gif . minul proseks on 900 duron icon_biggrin.gif sygada saab kaa icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Relco
Kreisi kasutaja
Relco

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 00:40:51 vasta tsitaadiga

Oletan,et sul on arvuti vannitoas.Fööni asmel kasutad PSU-d?
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 00:42:03 vasta tsitaadiga

ei ole aga see prose oli lihtsalt yle icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lednE
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 20.12.2002 01:01:53 vasta tsitaadiga

Kui liiga kiiresti kammida, siis võib jahutust vaja minna, muidu hõõrumise tagajärjel võib temperatuur liiga lakke minna ja see ei ole prosale hea...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 20.12.2002 02:03:41 vasta tsitaadiga

paar pilti ka kuidas chickid hulluks ajada
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 02:29:23 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
paar pilti ka kuidas chickid hulluks ajada

minu valvas silm tabas ära, et sellel lehel, kus need pildidki on, www.afrotechmods.com, on ühel lehel teksti sees toodud ära link ühe SETI-tiimi kodulehele
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 08:20:31 vasta tsitaadiga

ja mina lootsin et minaavastasin prosega kammimise icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 14:22:52 Re: avastasin hea triki vasta tsitaadiga

toivoku kirjutas:
proovige kammida juukseid prosega päris hea kamm isegi icon_biggrin.gif . minul proseks on 900 duron icon_biggrin.gif sygada saab kaa icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif


no see pole tegelikult eriline avastus icon_razz.gif

/me on juba '98 aastast oma pikakarvalist kassi 486/P1 prosega kamminud - palju edulisem, kui mõni lemmikloomakauplustes myydav kamm icon_wink.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
catman
HV kasutaja
catman

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.12.2002 15:18:13 Re: avastasin hea triki vasta tsitaadiga

hqs kirjutas:
toivoku kirjutas:
proovige kammida juukseid prosega päris hea kamm isegi icon_biggrin.gif . minul proseks on 900 duron icon_biggrin.gif sygada saab kaa icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif


no see pole tegelikult eriline avastus icon_razz.gif

/me on juba '98 aastast oma pikakarvalist kassi 486/P1 prosega kamminud - palju edulisem, kui mõni lemmikloomakauplustes myydav kamm icon_wink.gif

Ja kass ikka veel elab??? icon_lol.gif

_________________
Enne ärritumist pidage nõu oma perearstiga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 20.12.2002 15:32:21 Re: avastasin hea triki vasta tsitaadiga

catman kirjutas:

Ja kass ikka veel elab??? icon_lol.gif


arvatavasti on pikapeale kiilaks läinud icon_razz.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.12.2002 15:39:50 Re: avastasin hea triki vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
catman kirjutas:

Ja kass ikka veel elab??? icon_lol.gif


arvatavasti on pikapeale kiilaks läinud icon_razz.gif
Eksid, moonutamata 1:1 pilt on s.p.o.c.k. avatariks icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2002 17:35:07 Re: avastasin hea triki vasta tsitaadiga

catman kirjutas:
hqs kirjutas:
toivoku kirjutas:
proovige kammida juukseid prosega päris hea kamm isegi icon_biggrin.gif . minul proseks on 900 duron icon_biggrin.gif sygada saab kaa icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif


no see pole tegelikult eriline avastus icon_razz.gif

/me on juba '98 aastast oma pikakarvalist kassi 486/P1 prosega kamminud - palju edulisem, kui mõni lemmikloomakauplustes myydav kamm icon_wink.gif

Ja kass ikka veel elab??? icon_lol.gif


kass oli hommikul veel täie tervise juures icon_razz.gif
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NecroDave
HV kasutaja
NecroDave

liitunud: 16.10.2002




sõnum 20.12.2002 17:54:17 vasta tsitaadiga

carramba kirjutas:
paar pilti ka kuidas chickid hulluks ajada


Ega Inteliga midagi muud ei olegi teha kui pead kammida
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 20.12.2002 17:57:41 vasta tsitaadiga

NecroDave kirjutas:

Ega Inteliga midagi muud ei olegi teha kui pead kammida


ega AMD-ga ka saa ju,juuksed kärssavad ära icon_wink.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raitz
HV kasutaja
Raitz

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.12.2002 18:11:11 vasta tsitaadiga

AMD jah nagu rohkem Naisterahvastele, kes termo lokke teha tahavad.
Kes kardavad, et liigne temperatuur võib juukseid rikkuda, peaks vaatama VIA toodangu poole....
Ja on veel extra omadustega (50% efektiivsemad) 64 bitised prosed....

icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 18:11:19 vasta tsitaadiga

mai tia eriti ei kärssa, nüüd see mul igahommikune kamm on icon_biggrin.gif . tahaks suuremat aga jah eip ole võtta kuskilt. icon_biggrin.gif
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
müüa
HV kasutaja
müüa

liitunud: 26.08.2002




sõnum 20.12.2002 21:49:09 vasta tsitaadiga

piix kui haige teema. kuti omad naljad

Edit: Ära kasuta ebatsensuurseid väljendeid.
Renka
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 22:08:01 vasta tsitaadiga

kelle naljad olema peavad siis, sinu vanaema?
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vana
HV vaatleja


liitunud: 03.12.2001




sõnum 20.12.2002 22:13:55 Omaigaad vasta tsitaadiga

To toivoku :
Ehk leiad siiski teise liivakasti , tiblapoja ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 20.12.2002 23:16:03 Re: Omaigaad vasta tsitaadiga

eip ole kuskil mujal mängida. kui see sõnum siin mõttetu tundub siis las moded kustutavad ära ega minul selle vastu midagi ple, aga naljakas on ju küll kui vendiga hommikul kammib pead 900 duroniga.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 20.12.2002 23:21:56 vasta tsitaadiga

kallis vana ära ole nii kuri icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2002 00:32:06 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif aga milega dreade parandada beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külaline







sõnum 21.12.2002 01:29:06 vasta tsitaadiga

AMD prose kuumus ullult abiks ju ... lokke saab paremini juustest välja kah ... mina isiklikult overclockisin et paremini lokke välja saada ... .olen igati rahul ... ja peaks teleturgu minema selle tekstiga beer_yum.gif icon_lol.gif
tagasi üles
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2002 23:55:28 vasta tsitaadiga

kuule tõesti hea prosega kammida
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 00:54:33 vasta tsitaadiga

prose võinuks olla P4...siis oleks pisar silma tulnud icon_mad.gif




carramba kirjutas:
paar pilti ka kuidas chickid hulluks ajada
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 22.12.2002 05:06:22 vasta tsitaadiga

miks pisar silma?
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 11:58:46 vasta tsitaadiga

mul celeron mis töötab arvutis ja sellega ma juuseid ei kammi.kahju kui staatiline elekter selle prose piix keerab icon_cry.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 22.12.2002 12:15:04 vasta tsitaadiga

njah ega ma muidu kammiks kui see prose perses pleks see pealmine kiip sellelt on tykid väljas.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2002 12:17:18 vasta tsitaadiga

siis on tõesti üleliigne kamm icon_smile.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeiC
Bännitud


liitunud: 18.06.2003




sõnum 13.07.2003 13:15:07 vasta tsitaadiga

OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 13:17:36 vasta tsitaadiga

KeiC kirjutas:
OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif


tra, lõpeta ära nende vanade teemade üleskaevamine icon_evil.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 13:20:47 vasta tsitaadiga

KeiC kirjutas:
OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif

siim... sul omal naine olemas ju, mida sa teisi ihaldad icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2003 13:21:55 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
KeiC kirjutas:
OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif


tra, lõpeta ära nende vanade teemade üleskaevamine icon_evil.gif
KeiC-le bänn määramata ajaks icon_evil.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 13:22:55 vasta tsitaadiga

KeiC kirjutas:
OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif


fakk, sellele vennale peaks bani andma icon_mad.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 13:54:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
ihv kirjutas:
KeiC kirjutas:
OO peab ka proovima, naisi tuleb! icon_razz.gif


tra, lõpeta ära nende vanade teemade üleskaevamine icon_evil.gif
KeiC-le bänn määramata ajaks icon_evil.gif

Oot! Kutt sai bani sellepärast, et kaevab vanasid teemasid üles?
Hmm icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 14:04:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oot! Kutt sai bani sellepärast, et kaevab vanasid teemasid üles?
Hmm



vana teema võib üles kaevata kui sul on sarnane probleem ja ei taha uut teemat teha või on midagi väga tarka ja valgustavat öelda (millest võiks kasu olla sõltumata teema vanusest) . KeiCi postitused olid 90% naljakates juhtumites, viimased lihtsalt kommentaarina et "on lahe jah". Eelnevalt oli ta ära teeninud Lõuapooliku ranki, kuna ta aga jätkas samas vaimus siis see viis bannini <----minu isiklik arvamus ainult icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.07.2003 16:06:30 vasta tsitaadiga

ihv kirjutas:
tsitaat:

Oot! Kutt sai bani sellepärast, et kaevab vanasid teemasid üles?
Hmm



vana teema võib üles kaevata kui sul on sarnane probleem ja ei taha uut teemat teha või on midagi väga tarka ja valgustavat öelda (millest võiks kasu olla sõltumata teema vanusest) . KeiCi postitused olid 90% naljakates juhtumites, viimased lihtsalt kommentaarina et "on lahe jah". Eelnevalt oli ta ära teeninud Lõuapooliku ranki, kuna ta aga jätkas samas vaimus siis see viis bannini <----minu isiklik arvamus ainult icon_wink.gif
õige
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 13.07.2003 23:07:34 vasta tsitaadiga

Ise ei taha küll nii tegema hakata icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2003 02:43:47 vasta tsitaadiga

näete siin yks hea kamm myygil!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2003 01:38:44 vasta tsitaadiga

Vastu poleks midagi, hyperthreading (vms) peaks töö palju efektiivsemaks tegema. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
praetor
HV veteran
praetor

liitunud: 17.11.2002




sõnum 21.07.2003 20:25:52 vasta tsitaadiga

No need uued P4-d pole eriti head, väiksevõitu teised ju. Need sobivad ehk vuntside kammimiseks icon_smile.gif
_________________
http://www.arvutiexpert.ee/pood - Sülearvutite varuosad Soodukas -50%
http://www.almond.ee - Tasuta veebipõhine kassa- ja laoprogramm
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 23.07.2003 16:51:41 vasta tsitaadiga

No võta näpust, aga mina küll prosega juukseid kammida ei oska icon_confused.gif Proseks PII400 Slot 1 icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2003 19:35:03 vasta tsitaadiga

Hm....prooviks järgi aga prosest hakkab kahju icon_rolleyes.gif ma ei usu et niisama tahaks keegi nüüd heast peast korraliku P4 2,66Ghz prosega hakata juuxeid/vuntse vms kohti kammima icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
billtuk007
HV kasutaja
billtuk007

liitunud: 16.02.2003




sõnum 23.07.2003 23:29:04 vasta tsitaadiga

proovi proovi mingi paari aasta pärast on kiilakas icon_lol.gif
_________________
PSN: el_kapitanz
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2003 02:21:42 vasta tsitaadiga

Kas see staatilist täis ei tee proset? et kui tagasi panen siis pilt kotis icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 24.07.2003 03:15:34 vasta tsitaadiga

eks ikak teeb vast, ja päris tõenäoline etp ill kotis või teeb lollusi.
_________________
roogi räime.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 7 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 24.07.2003 03:20:52 vasta tsitaadiga

Mis te prosedega siis kammite, ma annan teile õige kammi selle prose vastu icon_biggrin.gif
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  avastasin hea triki
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.