Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006




sõnum 06.11.2012 13:50:41 vasta tsitaadiga

Minul siiani puudub küll negatiivne kogemus flexiga. Kuid märgiks ära siin kohal, et olen ise kogenud analoogseid juhtumeid kus tuttavatele on masinad tellitud küll mitte flexist vaid näiteks laptopid.ee -st ja juhtum oli analoogne. Seda küll DELL -i süleriga. Kuid vead on olnud äravahetamiseni sarnased. Ka minule ei jõua pärale kuidas need härrad saavad müüa sülearvuteid uute pähe mis on "usast" tellitud refurbished masinad. Jah hinnad on odavamad. Aga tegu pole uute masinatega ju. Poleks eales uksunud, et FLEX sellistest kohtadest oma ladu täidab...
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 14:02:13 vasta tsitaadiga

Flex on märgitud siin ThinkPadide osas kliendi ja edasimüüjana: http://www.lenovoarvutid.ee/kliendid
Seega nad ise vist kogu oma müüdavat kraami maale ei too ja hulgiladudest ei telli icon_neutral.gif
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2012 15:31:24 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:

Põhimõtteliselt ma ei saa aru, miks Eestis müüakse selliseid raipeid uute pähe.
Peab ikka Kernelile 100€ rohkem maksma, vähemalt saab täiesti uue ja avamata masina.
Lisaks ei pea kohe hakkama garantiiga majandama.

Jah, sest uues ja kinnises pakendis on garanteeritult veatu masin?
Ma ei saaks küll öösel magada, kui müün kontrollimata masina ja pärast tuleb ostja mind süüdistama ei tea milles.
Ei usalda, kontrollin.

Igasuguseid üllatusi leidnud avamata pakendiga masinatest. Vähem mälu ja puuduvad lisad on tavaline asi, aga isegi BIOSi patarei on ühel puudu olnud.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erko90
HV veteran

liitunud: 09.11.2004




sõnum 06.11.2012 17:39:39 vasta tsitaadiga

See ei ole mingi uudis, et nad kasutatud asju uute pähe müüvad. Müük toimub samal põhimõttel mis R-Kioskist loterii pileti ostmisel - mõnel veab mõnel mitte.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rait
Kreisi kasutaja
rait

liitunud: 28.01.2004




sõnum 09.11.2012 21:22:20 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:

Loomulikult lubab Flex vea parandada, aga kas nad kompenseerivad ka minu aja? icon_evil.gif
Kui ma viitsiks igasuguste selliste asjadega oma närve rikkuda, kasutaks ma HP või Dell masinaid....


Kompensatsiooni võid kohe ära unustada.

Ütleme nii et teeninduse koha pealt pole mul midagi halba öelda, aga nii kui te peate hakkama garantiiga jändama ja oma õigusi nõudma siis läheb asi kehvaks.

Oma nägemuse pealesurumine, lisaprobleemide tekitamine, väheste lahendusvõimaluste pakkumine, üleolev suhtumine, hoolimatu suhtumine klienti (kirjade vastamine) ja "noa selga löömine" on märksõnadeks.

Muidu ei ütle ettevõtte kohta midagi halba, hinnad arvestatavad ja klienditeenindajad teemat valdavad.

_________________
raidi suu ei valeta!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2012 16:40:52 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Flex on märgitud siin ThinkPadide osas kliendi ja edasimüüjana: http://www.lenovoarvutid.ee/kliendid
Seega nad ise vist kogu oma müüdavat kraami maale ei too ja hulgiladudest ei telli icon_neutral.gif

LenovoArvutid.ee-st antud arvuti ostetud pole.

See on tellitud Taani laost, oleme sealt isegi selliseid lahtiseid arvuteid saanud.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Morpheus15
HV veteran
Morpheus15

liitunud: 27.06.2006




sõnum 13.11.2012 14:23:11 vasta tsitaadiga

Kui ma ei eksi siis DK keyboardiga masinad on kõik refurbid. Vähemalt mis meie turule jõuavad.
_________________
hwbot profiil
Kommentaari saate profiili peale seda kui olete ise selle lisanud!
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DuBz
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2009




sõnum 21.11.2012 16:50:59 vasta tsitaadiga

Tellisin sealt 2 aastat tagasi Acer Aspite 5551G, masina sain kätte 3päevaga, aga kui pakendi lahti tegin, oli üllatuseks see, et masinal oli teine video, kui see mis mina tellisin, nimelt HD5470, mina aga tellisin HD5650 videoga masina. Eks lubati siis ringi vahetada ja õnneks ka vahetati. Üldiselt võiks öelda, et jäin ostuga rahule, siiamaani käib nagu kellavärk icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wolframe
HV vaatleja
wolframe

liitunud: 05.05.2010




sõnum 23.03.2013 01:54:17 vasta tsitaadiga

Sai soetatud Asus n56vz tartu esindusest eile -siiani kõik positiivne ja väga viis teenindus odavate hindade kõrval.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaur23
HV Guru

liitunud: 29.04.2003




sõnum 18.06.2013 18:36:57 vasta tsitaadiga

Mitmeaastatagune kogemus selle asutusega ja see oli positiivne. Kuid täna sain küll väga negatiivse kogemuse osaliseks. Sõitsime poisiga linna, et üks läpaks ära osta. Kodukal kõik kenasti olemas ja poisil sularaha kaasas. Just sularaha pärast teekonna ette võtsimegi. Kohapeal selgus, et nad ei teagi, kas arvutit saab tellida, rääkimata ostmisest!!! . LUBATI ka tagasi helistada, kui midagi selgub. Praeguseks mitu tundi möödas ja ei midagi. Meil mitu tundi linnas mõtetult ära kulutatud ja tulemus null. Teadmise korral oleksime Sony esindusest läpaka ära ostnud.
_________________
seesama
Kommentaarid: 349 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 18.07.2013 12:03:11 vasta tsitaadiga

wolframe kirjutas:
Sai soetatud Asus n56vz tartu esindusest eile -siiani kõik positiivne ja väga viis teenindus odavate hindade kõrval.

Täpselt sama siin, hea ja kiire teenindus, erinevalt mõnest firmast siin Tartus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Sai tegelikult isegi 2 asuse rüpperaali sealt võetud, mingeid imetlusväärseid alesid nad nüüd ei teinud, aga vähemalt midagi ikka vastu tulid, mis on vägagi positiivne.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004




sõnum 16.10.2013 10:50:29 vasta tsitaadiga

Viskan ka kivi Flexi kapsaaeda.
Kui nad kodulehel ja poe ukse peal ütlevad, et on lahti 10-18, siis nii ka olgu! Mitte nii, et nad panevad 7-8 min varem ukse kinni ja enam lahti ei tee, isegi kui klient koputab ukse taga icon_evil.gif
Töötajad ise olid sees ja pakkisid arvuteid kokku. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saitan
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2013 11:18:48 vasta tsitaadiga

Ostsin sealt MacBook PRO 13" Retina. Tehing oli kiire ja meeldiv. Soovitan soojalt!

P.S. Ja ja ja, sain ka tasuta jäätist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 10.01.2014 01:11:04 vasta tsitaadiga

Oli Flexiga seoses järgmine lugu.

Ostsin Flex Tartu esindusest Dell'i läpaka. Kodus aga osutus, et piniseb tugevalt, kui Radeoni GPU on kasutuses. Minu jaoks on selline asi väga häiriv ja järgmine päev viisin masina tagasi. Andsid siis mulle uue, millel lõi taas välja täpselt sama viga. Mis siis ikka, viisin uuesti tagasi ja sain juba kolmanda Dell'i (mida proovisin ka esinduses kohapeal ja oli korras). Kodus hakkas paari tunniga taas sirisema ja viisin järgmisel tööpäeval tagasi. Seejärel pakuti mulle, et kas raha tagasi või mõni teine masin. Valisin välja ühe ThinkPad'i ja sain ka soodust sellele. ThinkPad töötab kenasti ja lõppkokkuvõttes olen rahul.

Ehk siis minu poolt kiitus teenindajatele, kes minu meelest tegid omalt poolt kõik mis said ja üks suur kivi Dell'i kapsaaeda (ilmselt viimane katse Dell'i osta). Ausaltöelda ei osanud loota, et antakse tagaruumist kohe uus masin kätte. thumbs_up.gif

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2014 09:41:11 vasta tsitaadiga

anti666 kirjutas:
Oli Flexiga seoses järgmine lugu.

Ostsin Flex Tartu esindusest Dell'i läpaka. Kodus aga osutus, et piniseb tugevalt, kui Radeoni GPU on kasutuses. Minu jaoks on selline asi väga häiriv ja järgmine päev viisin masina tagasi. Andsid siis mulle uue, millel lõi taas välja täpselt sama viga. Mis siis ikka, viisin uuesti tagasi ja sain juba kolmanda Dell'i (mida proovisin ka esinduses kohapeal ja oli korras). Kodus hakkas paari tunniga taas sirisema ja viisin järgmisel tööpäeval tagasi. Seejärel pakuti mulle, et kas raha tagasi või mõni teine masin. Valisin välja ühe ThinkPad'i ja sain ka soodust sellele. ThinkPad töötab kenasti ja lõppkokkuvõttes olen rahul.

Ehk siis minu poolt kiitus teenindajatele, kes minu meelest tegid omalt poolt kõik mis said ja üks suur kivi Dell'i kapsaaeda (ilmselt viimane katse Dell'i osta). Ausaltöelda ei osanud loota, et antakse tagaruumist kohe uus masin kätte. thumbs_up.gif


Huvipärast võiksid mainida, et mis mudel DELL oli. Endal põhiliselt DELL'id olnud kõik läpakad (Latitude seeriast) ning pole kohanud sellist asja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 10.01.2014 17:58:44 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:

Huvipärast võiksid mainida, et mis mudel DELL oli. Endal põhiliselt DELL'id olnud kõik läpakad (Latitude seeriast) ning pole kohanud sellist asja.


Inspiron 15R 5537.

ot:
Muidu firmaeelistust ei oma. Mu kõige vastupidavaim läps siiani on näiteks üks väga odavalt ostetud eMachines

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2014 21:32:30 vasta tsitaadiga

Sain samasuguse negatiivse kogemuse nagu kasutaja siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8360430#8360430

Karp kenasti Lenovo Think teibiga kinni, kuigi ühele poole teipi mitmekordselt pandud. Tavaliselt Lenovo kasutab üht teibiriba mõlemal pool. Huvitav, et edasimüüjatele siis Lenovo teipi jagatakse? Seega tekkis kahtlus, et pakendit on avatud ja see kahtlus sai kinnituse - esimene asi, mis pakendit avades vastu vaatas, oli Flexi prinditud arve. Selle all katkise turvakleepsuga kotis arvuti. Selge pilt. Hakkasin kogu karbi sisu kontrollima. Laadijal on kasutusjäljed - adapteril mingid valged kuivanud pritsmed ja voolujuhe lihtsalt kokku rullitud. Plaatide ja kasutusjuhendite kott oli avatud ja paberid sinna lohakalt koos plaatidega sisse topitud.

Arvuti ise pealtnäha korras, aga kinnituskruvidel jäljed peal ja korpuse põhjaosa ühelt poolt irvakil. Keegi on arvuti sisemuse kallal käinud. Põhjaosal olev tootmiskuupäeva ja seerianumbriga kleeps ühest nurgast lahti ja kortsus. Panin arvuti käima ja selgus, et touchpadi alumine vasak nurk on lödi (ei tee seda iseloomulikku nõksu vajutades) ega reageeri vajutusele. Power Manager näitab aku esimeseks kasutamiskorraks 2014. aasta augustit, kuigi toodetud 2013 lõpus.
Karbis oli üks sektor tühi ja karbi põhjas veel mingi plastikjupp, mille FRU on 0C65903 ja tundub olevat doki või pordireplikaatori küljest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Uuel aastal tuleb siis sammud teenindusse seada ja IBMil arvuti üle lasta vaadata. Soe soovitus tulevastele ostjatele - ärge ostke internetist, vaid kohapealt. Ja kontrollige pakend ja kaup enne maksmist üle.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArgoA
HV veteran
ArgoA

liitunud: 03.01.2004




sõnum 23.12.2014 21:53:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sain samasuguse negatiivse kogemuse nagu kasutaja siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8360430#8360430

Karp kenasti Lenovo Think teibiga kinni, kuigi ühele poole teipi mitmekordselt pandud. Tavaliselt Lenovo kasutab üht teibiriba mõlemal pool. Huvitav, et edasimüüjatele siis Lenovo teipi jagatakse? Seega tekkis kahtlus, et pakendit on avatud ja see kahtlus sai kinnituse - esimene asi, mis pakendit avades vastu vaatas, oli Flexi prinditud arve. Selle all katkise turvakleepsuga kotis arvuti. Selge pilt. Hakkasin kogu karbi sisu kontrollima. Laadijal on kasutusjäljed - adapteril mingid valged kuivanud pritsmed ja voolujuhe lihtsalt kokku rullitud. Plaatide ja kasutusjuhendite kott oli avatud ja paberid sinna lohakalt koos plaatidega sisse topitud.

Arvuti ise pealtnäha korras, aga kinnituskruvidel jäljed peal ja korpuse põhjaosa ühelt poolt irvakil. Keegi on arvuti sisemuse kallal käinud. Põhjaosal olev tootmiskuupäeva ja seerianumbriga kleeps ühest nurgast lahti ja kortsus. Panin arvuti käima ja selgus, et touchpadi alumine vasak nurk on lödi (ei tee seda iseloomulikku nõksu vajutades) ega reageeri vajutusele. Power Manager näitab aku esimeseks kasutamiskorraks 2014. aasta augustit, kuigi toodetud 2013 lõpus.
Karbis oli üks sektor tühi ja karbi põhjas veel mingi plastikjupp, mille FRU on 0C65903 ja tundub olevat doki või pordireplikaatori küljest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Uuel aastal tuleb siis sammud teenindusse seada ja IBMil arvuti üle lasta vaadata. Soe soovitus tulevastele ostjatele - ärge ostke internetist, vaid kohapealt. Ja kontrollige pakend ja kaup enne maksmist üle.



selle vidina näol peaks olema tegu Lenovo T431s dokkimiseks vajaliku vahejubinaga.

Pakend arvatavasti avatud seepärast, et müüjad üritavad hinnasurvega võistelda ning kohandada masinaid vastavalt turutrendidele (SSD-d, mälu, klaver, id-kaardi lugeja vms).

samas on hiinlased muutunud ka lohakamaks ning isegi nähtud, kus täiesti nn. turvakleepsuga pakendist saad võtta juba sellise masina, mis lähemalt uurides riivab silma mõne väiksema defektiga :/

ca. 1000eur raames koos maksudega ei suudeta kahjuks enam tagada masstootel sellist kvaliteeti nagu vanasti 30 000eek masinate puhul thumbs_down.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2014 21:56:24 vasta tsitaadiga

Sellel konkreetsel arvutil on käppimise tagajärjel need defektid tekkinud - näiteks põhjaosa oli lahti kruvitud ja vildakalt tagasi pandud. Mudel on HDD-ga ja ka ID-kaardilugejat pole.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shushlik
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 24.12.2014 16:34:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sain samasuguse negatiivse kogemuse nagu kasutaja siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8360430#8360430

Karp kenasti Lenovo Think teibiga kinni, kuigi ühele poole teipi mitmekordselt pandud. Tavaliselt Lenovo kasutab üht teibiriba mõlemal pool. Huvitav, et edasimüüjatele siis Lenovo teipi jagatakse? Seega tekkis kahtlus, et pakendit on avatud ja see kahtlus sai kinnituse - esimene asi, mis pakendit avades vastu vaatas, oli Flexi prinditud arve. Selle all katkise turvakleepsuga kotis arvuti. Selge pilt. Hakkasin kogu karbi sisu kontrollima. Laadijal on kasutusjäljed - adapteril mingid valged kuivanud pritsmed ja voolujuhe lihtsalt kokku rullitud. Plaatide ja kasutusjuhendite kott oli avatud ja paberid sinna lohakalt koos plaatidega sisse topitud.

Arvuti ise pealtnäha korras, aga kinnituskruvidel jäljed peal ja korpuse põhjaosa ühelt poolt irvakil. Keegi on arvuti sisemuse kallal käinud. Põhjaosal olev tootmiskuupäeva ja seerianumbriga kleeps ühest nurgast lahti ja kortsus. Panin arvuti käima ja selgus, et touchpadi alumine vasak nurk on lödi (ei tee seda iseloomulikku nõksu vajutades) ega reageeri vajutusele. Power Manager näitab aku esimeseks kasutamiskorraks 2014. aasta augustit, kuigi toodetud 2013 lõpus.
Karbis oli üks sektor tühi ja karbi põhjas veel mingi plastikjupp, mille FRU on 0C65903 ja tundub olevat doki või pordireplikaatori küljest.
Spoiler Spoiler Spoiler

Uuel aastal tuleb siis sammud teenindusse seada ja IBMil arvuti üle lasta vaadata. Soe soovitus tulevastele ostjatele - ärge ostke internetist, vaid kohapealt. Ja kontrollige pakend ja kaup enne maksmist üle.


Hiljuti sarnane kogemus Flexist. Ostsin T431s ja oli ka turvakleeps katki. Kontrollisin sisu üle ja näppimisjälgi ei tuvastanud ning kõik tundub töötavat ka nii kuis peab. Ainult voolujuhtme kallal olid "rotid" käinud, see oli ühest kohast katki, kuid see vahetati ümber. Aku esimene kasutusaeg ka august 2014.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonamumm
HV vaatleja
sonamumm

liitunud: 21.01.2011




sõnum 18.08.2016 17:22:45 vasta tsitaadiga

Mind huvitab, kas on võimalik vast ostetud arvuti poodi tagastada? (ei ole isegi arvutit avanud)
Ei ole kahjuks tellitud internetist, vaid ostetud välja koha peal. Ma isegi sooviks vahetad ümber ühe teise mudeli vastu. Põhjus on selles, et kuna ostetud arvutiga tootjaga puudub varasem kogemus, kardan, et siiski ei harju uue klaviatuuripaigutusega ära. Olin esinduses liiga optimistlik ning vaatasin natuke arvuti teisi omadusi silmas pidades sellest detailist mööda...enda viga eks ole, aga mind huvitabki kas sellisel puhul tullakse vastu või peab ise ostja leidma.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 18.08.2016 17:24:03 vasta tsitaadiga

Aga räägi Flexiga. Meie ju ei oska öelda, kas Flex tuleb vastu ja ostab tagasi või mitte, kuna iseenesest neil sellist kohustust antud olukorras pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonamumm
HV vaatleja
sonamumm

liitunud: 21.01.2011




sõnum 18.08.2016 17:43:26 vasta tsitaadiga

Pole kohustust jah, aga kas keegi siinsetest on suutnud neile tagasi müüa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006




sõnum 18.08.2016 18:04:14 vasta tsitaadiga

sonamumm kirjutas:
Pole kohustust jah, aga kas keegi siinsetest on suutnud neile tagasi müüa?


Helista või mine kohale. Ega siin foorumis oluliselt targemaks ei saa. Seni olen igalpool saanud vahetada ümber icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2016 21:56:33 vasta tsitaadiga

mu arust seaduse järgi igal pool 14päevane tagastusõigus
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  FLEX Sülearvutikeskus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.