Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Duke Nukem 3D: High Resolution Pack märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 12.02.2006 15:23:04 Duke Nukem 3D: High Resolution Pack vasta tsitaadiga

Võibolla siit kusagilt juba läbi käinud aga on reliisunud Duke Nukem3d HIGH RESOLUTION PACK. Leht: http://hrp.planetduke.gamespy.com/index.htm
Terve hommiku juba pelan oma vana lemmikut. Graafika on igastahes küll suhteliselt ilusaks tehtud. Ja heli toimib samuti (vanas mängus ei saanud kuidagi Audigy ES' i tööle, selle packi abil toimib asi ilusti). thumbs_up.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2006 15:28:06 vasta tsitaadiga

amm, imo kui see pole see siis neid hrp on juba ennem ka välja tulnud, vb keegi tegi jälle enda oma icon_biggrin.gif
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 12.02.2006 20:25:39 vasta tsitaadiga

Päris hea ...võtan uuesti selle pela käsile !!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 12.02.2006 21:09:32 vasta tsitaadiga

kas see vajab tavalist duket ka?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitro
HV kasutaja
Nitro

liitunud: 02.03.2004




sõnum 12.02.2006 21:10:11 vasta tsitaadiga

metal kirjutas:
kas see vajab tavalist duket ka?

Jah
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 13.02.2006 10:05:32 vasta tsitaadiga

page cannot be found icon_question.gif

äkki keegi viskaks screene ka
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 10:07:15 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
page cannot be found icon_question.gif

äkki keegi viskaks screene ka


sama siin icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 10:07:18 vasta tsitaadiga

jah, viska screene
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 10:18:48 vasta tsitaadiga

http://hrp.planetduke.gamespy.com/?page=screen

screenid siis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.02.2006 10:33:27 vasta tsitaadiga

mäletamist mööda graafika ikka samal tasemel..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 11:00:15 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole kuskilt tavalist DN võtta, muidu prooviks ka ära, väga hea mäng oli icon_smile.gif
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 11:47:18 vasta tsitaadiga

Jah graafika sama, tekstuure aint parema kvaliteedi peale tehtud. Doomstay trumpaks üle näiteks Heretic'uga, kus oli isegi 3d objektid uuesti tehtud
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.02.2006 12:13:09 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/tvi12/coming.jpg mäng muidugi sisult sama. aga tekstuure on küll tugevalt paremaks tehtud. kollid oleks nagu küll 3d.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 13.02.2006 13:14:34 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
http://www.hot.ee/tvi12/coming.jpg mäng muidugi sisult sama. aga tekstuure on küll tugevalt paremaks tehtud. kollid oleks nagu küll 3d.
Pane ikka mängust enesest, actionist, mitte plakateid siia 8)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.02.2006 15:15:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pane ikka mängust enesest, actionist, mitte plakateid siia

see lihtsalt näitab tekstuuride värki jne...

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 16:01:53 vasta tsitaadiga

Hmm kas mitte lihtsalt reso pole 1600x1200 peale üle viidud?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tnz
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2004




sõnum 13.02.2006 18:33:16 vasta tsitaadiga

http://img105.imageshack.us/img105/7017/dn3d7er.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.02.2006 21:08:30 vasta tsitaadiga

ok paneb siis veel ühe pildi: http://www.hot.ee/tvi12/konn.jpg
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 21:38:48 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
ok paneb siis veel ühe pildi: http://www.hot.ee/tvi12/konn.jpg


kuidagi väga ruuduline icon_rolleyes.gif

nagu nimi ütleb,et HIGH RESOLUTION=kõrge resolutsioon icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.02.2006 21:41:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidagi väga ruuduline

1)vaata täissuuruses pilti
2)võrreldes originaalgraafikaga on see thumbs_up.gif
3)proovi mäng ise järgi

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 22:50:14 vasta tsitaadiga

Tahtsin küsida, kas te loadi saate lahti võtta? Endal paneb maski ja viskab Winni tagasi
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunter
HV vaatleja
hunter

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2006 23:40:23 vasta tsitaadiga

Duke näeb päris arnold välja nüüdicon_biggrin.gif
PILT
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.02.2006 00:19:15 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
ok paneb siis veel ühe pildi: http://www.hot.ee/tvi12/konn.jpg
AA ja AF on tundmatud asjad või videokaart ei toeta ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2006 01:23:12 vasta tsitaadiga

Täitsa töötab. fiiling on täpselt sama nagu vana duke3d'ga icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
multiplayer üle TCP/IP ka töötab. ma näen uut ::VMT:: tulemas icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 14.02.2006 09:28:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

AA ja AF on tundmatud asjad või videokaart ei toeta ?

x800xt ja ei toeta? Loomulikult toetab. Aga läks meelest ära. AA ja AF on pandud application controlled, seepärast polegi peal icon_redface.gif

_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2006 03:50:01 vasta tsitaadiga

omamoodi armas, aga ei hakkaks duke nukemit solkima sellise patchiga. vana graafika on täiesti piisav, et mängida.. pealegi ega see lisa misket silmailu loo. parema meelega mängin duke vanas headuses ja meenutan vanu häid vanu häid vanu vanu häid aegu.. nostalgia.

võtke relv nr 3 (pump), otsige vaenlane, põmm.. ja imetlege, kuidas tõbras.. kr kr kr.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.01.2009 20:54:07 vasta tsitaadiga

Õnnestus ka see suurema resulutsiooniga asjandus saada, päris hea thumbs_up.gif
Saab tasapisi mängitud jälle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:03:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.01.2009 21:05:31 vasta tsitaadiga

Kas tõesti oli nii ruut see graafika kunagi ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 21:07:32 vasta tsitaadiga

Ei olnud nii ruut. Siis olid monitorid väiksemad .P Praegu 24 tolli, siis oli 13.6 kek ekk
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.01.2009 21:13:07 vasta tsitaadiga

see ruudukogu tundub kuidagi tigedam olema kui remakes olev koll. see timbu postitatud pilt.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 03.01.2009 22:23:01 vasta tsitaadiga

bbbb kirjutas:
http://www.hot.ee/tvi12/coming.jpg mäng muidugi sisult sama. aga tekstuure on küll tugevalt paremaks tehtud. kollid oleks nagu küll 3d.

kollid ongi seal packis 3d minuteada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.01.2009 22:28:17 vasta tsitaadiga

Kõrt need põrsad on ikka tugevad vennad icon_biggrin.gif
Lollakad lamavad ka vahest ,ei näegi neid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 03.01.2009 23:14:52 vasta tsitaadiga

panin tähele, et see autoaim enam vist ei tööta.. igatahes vanast harjumusest täristasin lambist ja pihta ei saand keegi. tagusin niisama ja jäin ukse vahele kinni ja surnuks, sinna mul see mäng pooleli jäigi icon_biggrin.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corpy
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008




sõnum 31.05.2009 13:29:26 vasta tsitaadiga

Yeamh!
Vana hea klassik. Ootan suure ootusärevusega EDuke32 ver-2.0
Uus versioon hakkab toetama Polymer lightningut:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ise saan vaikselt seda iludust näppida, kuna olen ühe duke modi developeritest.
Siiski praegu asi eriti mängitav pole, ootan täisversiooni kus on vead parandatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creepyguy4
HV kasutaja
creepyguy4

liitunud: 29.10.2008




sõnum 31.05.2009 13:34:09 vasta tsitaadiga

Ilus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.10.2016 08:05:14 vasta tsitaadiga

20 aastapäeva versioon stiimi tulnud
http://store.steampowered.com/app/434050/
19 euri muidugi paneb vähe kukalt kratsima.

tsitaat:
Frag like it’s 1996 – this time with even more asses to kick! Join the world’s greatest action hero in Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour as he saves Earth once again, kicking alien ass and saving babes across the globe along the way. Blast your way through hordes of ugly aliens in four classic Duke Nukem 3D episodes plus an additional ALL NEW FIFTH EPISODE from the game’s ORIGINAL EPISODE DESIGNERS with NEW MUSIC from the game’s ORIGINAL COMPOSER and NEW Duke Talk from the ORIGINAL VOICE of Duke Nukem.

• ALL-NEW Episode FIVE, created by the original episode designers, Allen Blum III and Richard “Levelord®” Gray!
• New, bonus content in Episode 5: Duke Nukem finally gets a INCINERATOR to roast new “Firefly” enemies!
• New “Duke Talk” plus high-fidelity re-recordings from Duke Nukem’s original voice actor, Jon St. John!
• New musical score for Episode 5 created by Duke’s theme song author and original game composer, Lee Jackson!
• Original 1996 source code and “2.5D” engine re-mastered in True 3D for PC!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Duke Nukem 3D: High Resolution Pack
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.