Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2009 22:40:55 vasta tsitaadiga

Kaugel sellest. Paras tsirkus käib Xtreameri ümber hetkel.
Tüüpe süüdistatakse massilises pettuses ja muudes surmapattudes.
Hetkel tundub siiski et suur tellimuste hulk on tüüpidel lihtsalt veidi paanika ja peataoleku tekitanud.
Eks paistab, seni kuni on veel aega paypalis makse vaidlustada pole asi ilmselt väga hull.
Xtreameri foorumis on muidu lõbusat lugemist piisavalt.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 07.07.2009 10:20:38 vasta tsitaadiga

tundub et esimene on kohale jõudnud kuskile:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=B4wcC50JTys
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.07.2009 17:16:58 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:
tundub et esimene on kohale jõudnud kuskile:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=B4wcC50JTys


Asjad paisatvad liikuvat..
http://mpcclub.com/modules.php?name=News&file=article&sid=785

What is going on with your shipments?????
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2009 12:04:53 vasta tsitaadiga

Minu oma jõudis täna Frankfurti ja on hetkel ilmselt juba Liege poole teel.

Veits pikemalt kommenteerisin komöödiat TNT´ga siin.

Edit: Istub tollis kinni
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 11.07.2009 14:08:22 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Minu oma jõudis täna Frankfurti ja on hetkel ilmselt juba Liege poole teel.

Veits pikemalt kommenteerisin komöödiat TNT´ga siin.

Edit: Istub tollis kinni

kas juba käes?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.07.2009 17:06:45 vasta tsitaadiga

enterprice kirjutas:

kas juba käes?


HiJack on igatahes seadme kätte saanud, et lugege ja kogege ise:Pdf_http://mpcclub.com/banner_log.php?id=5151
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2009 17:10:07 vasta tsitaadiga

Istub ikka tollis kinni. TNT Liege Hubis Belgias.
Vähemalt 500 tellija seadmed istuvad seal tollis, kuna tootja otsustas ilmselt deklareerida reaalsest väiksema väärtuse et vältida makse...
Loodan et homme saab see pull lahenduse.
09 Jul 2009    10:00:00    Liege Euro Hub    Held Customs Awaiting Correct Documents. Follow Up Underway.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 17.07.2009 17:26:00 vasta tsitaadiga

Tundub, et dokumendid tollis nüüd korras ja asi saab päeva paariga kohale vortex-le
tsitaat:
14 Jul 2009 00:45:51 Liege Euro Hub Held For Customs Inspection. Will Be Cleared At First Opportunity
wortexil vist asi käes juba?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2009 18:09:48 vasta tsitaadiga

Nüüd on lõpuks käes jah. Vähe sellest et pakk vedeles pikalt Belgias tollis, jõudis kodumaine toll oma näpud ka vahele toppida...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 17.07.2009 21:28:54 vasta tsitaadiga

Eks nad uurisid, et mis extremistlik asi see on vist.
Kas müra on tõesti nii hull kui räägivad?
Minu vidin jõuab millalgi augustis alles.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 15:43:46 vasta tsitaadiga

Vendi müra on ikka ropp küll, samuti on miljon+1 suuremat ja väiksemat softiviga, millest kõige hullem on minu jaoks hetkel see et Windows 7 sharedele ei saa mingi nipiga ligi.
Uut firmware on aga üsna varti oodata, milles lubati oluliselt parandatud võrgutuge, eks siis paistab. Samas kui arvestada et PCH´l võttis ka päris kaua aega enne ku iasi normaalselt toimima saadi, pole siin midagi üllatavat.
Seade ise on mõnusalt väike, veidi väiksem kui keskmine 3.5" väline ketas, väga hea kaasa võtta. Teistpidi võttes on väike kest nuhtluseks, kuna just sellest tulenevad jahutuseprobleemid...

Väike pilt suuruse võrdlueks:
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Sain win7 jagatud kaustad mounditud, tuli kasutada väga hästi ära peidetud funktsiooni...


viimati muutis vortex 20.07.2009 11:08:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 15:56:14 vasta tsitaadiga

vortex, mida see mängima siis peaks, kõike? icon_biggrin.gif nt mul oli probleeme popcorni A-110 .mkv-de mängimisega, mille maht oli enam kui 8GB ja video bitrade ca 13mb/s. Kuidas see sellega toime tuleb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2009 16:13:26 vasta tsitaadiga

Mängib edukalt eeldusel et on alla 8 reframe. Suvalise mängija puhul on soovituslik muidugi et reframede arv jääks standardi piiresse ehk 1080p puhul kuni 4.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
svennson
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2002




sõnum 24.07.2009 10:43:13 vasta tsitaadiga

Sai ka Xtreamer tellitud kuna hind on hea ja põhivajadust (dvd rip , seriallid jne) tundub täitvad väga ilusti.10.08 lubatakse posti panna
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2009 12:49:23 vasta tsitaadiga

Xtreameril on nüüd olemas ka eesti keelne foorum.
Link.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 04.08.2009 15:13:00 vasta tsitaadiga

varsti peaks minu oma ka euroopasse jõudma, Eestisse vist alles nädala pärast heal juhul
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.08.2009 09:23:55 vasta tsitaadiga

Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 22.08.2009 09:41:10 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta?

Osta xtreamer icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2009 10:06:32 vasta tsitaadiga

Just. Või midagi muud taolist. Plaadi mängimine on taoliste seadmete puhul nagunii tänapäeval suht mõttetu, HD tugi ja ühilduvus erinevate formaatidega samas üsna oluline.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.08.2009 11:57:31 vasta tsitaadiga

Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale.
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.08.2009 19:04:13 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale.


Oleks sama pakkuda.. icon_wink.gif


ja Xtreameri tootmine ja seega ka väljaasatmine venib täiega, võetakse juba vist 4 saadetise tellimusi, kuid teine saadetiste voor alles välja saatmata.
Nii et, oodata saate kaua.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2009 19:18:08 vasta tsitaadiga

Teine sats on välja saadetud, osadel ka juba käes. Aga veidi üle pea on see värk neil küll
Hetkel paistab et on võetud "kõrgemal pool" vastu otsus üritada asju oluliselt kiiremini liikuma saada. Eks paistab kas neist ka kasu on...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 22.08.2009 19:19:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
H_K kirjutas:
Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale.


Oleks sama pakkuda.. icon_wink.gif


ja Xtreameri tootmine ja seega ka väljaasatmine venib täiega, võetakse juba vist 4 saadetise tellimusi, kuid teine saadetiste voor alles välja saatmata.
Nii et, oodata saate kaua.

Ma peaks teise saadetise esmasp kätte saama. Uued partiid pidid kiiremini tulema, kuna uus tootmisliin pandi käima just. Nüüd peaks Euroopas pidevalt väike varu ees olema.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.08.2009 22:14:04 vasta tsitaadiga

H_K, jägaja, Saatke pakkumise PS-si thumbs_up.gif
Aga miskit uut makki on saada?
Salvestada ei taha ja mingit hüpedruper värkidest ka eriti ei hooli.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2009 23:21:57 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta?


Mis sellega siis juhtus, ajas tossu välja? Endal ka kodus ja väga hästi töötab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 22.08.2009 23:57:06 vasta tsitaadiga

DP-1000.
Panin ükspäev tööle.
Ja laseb lihtsalt mootori full rpm. tööle.
Device ekraanil kuvab segapudru ja telekaekraanil seda default kissi piltti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 23.08.2009 01:47:42 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
DP-1000.
Panin ükspäev tööle.
Ja laseb lihtsalt mootori full rpm. tööle.
Device ekraanil kuvab segapudru ja telekaekraanil seda default kissi piltti.


Mul oli enda DP500-ga suht sarnane jama, aga sain tänu mõnele õpetusele asja korda . Varuosad läksid maksma mingi ~20.- thumbs_up.gif Toiteosa peaks neil sama olema.
http://home.cbkn.dk/DP558/
http://www.mpcclub.com/wiki/index.php/Psu
http://www.mpeg-playcenter.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9183
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 01.09.2009 10:30:33 vasta tsitaadiga

Kui juba xtreameri teema ka siin sees, siis enda oma sain kätte. Kõik toimib ok.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chameleon
Kreisi kasutaja
Chameleon

liitunud: 09.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2009 23:30:44 vasta tsitaadiga

Sattusin antud teemat lugema kogemata ning kogu teema läbimine võttis tublisti aega.
Xtreameri jaoks võiks nüüd küll uue eraldi teema teha icon_biggrin.gif
Lõppkokkuvõttes tekkis endalegi mõte see tore asjake soetada icon_wink.gif
Kommentaarid: 157 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2009 00:35:34 vasta tsitaadiga

Xtreameri jaoks võiks eraldi teema olla küll.
Samuti võiksid Xtreameri omanikud ja seadmest huvitatud võtta sõna Xtreameri ametlikus Eesti alamfooriumis: Link
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.09.2009 08:29:37 vasta tsitaadiga

tänan, vortex, olen seda lehekülge ikka külastanud. eestimaalastest oled ilmselt pädevaim ja kauaaegseim Xtreameri kasutaja, ega sa viitsi ülevaadet kirjutada? icon_razz1.gif

Loodetavasti saad sa oma "karvase" käe ka tollele NAS seadmele taha, hetkel on natuke napp info asja omadustest.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 00:22:44 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Xtreameri jaoks võiks eraldi teema olla küll.
Samuti võiksid Xtreameri omanikud ja seadmest huvitatud võtta sõna Xtreameri ametlikus Eesti alamfooriumis: Link

tegin teema ära. edaspidine meediapleierite jutt siis sinna: Meediapleierite ja HTPC arutelu
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 07:18:27 vasta tsitaadiga

Viskasin paar rida ülevaate suhtes uude teemasse...
NASi kohta avaldatakse tüpsem info oktoobri keskel toimuva Hong Kongi messi ajal.
Praegu ei tea veel keegi sellest lähemalt midagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2009 07:36:02 vasta tsitaadiga

oleks võinud selle teema pealkirja keegi ära muuta Meediapleierite ja HTPC aruteluks, poleks olnud uut teemat vaja teha.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.10.2009 07:58:57 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
oleks võinud selle teema pealkirja keegi ära muuta Meediapleierite ja HTPC aruteluks, poleks olnud uut teemat vaja teha.


Pigem tulnuks luua selliste seadmete plahvatusliku kasvu puhul uus alafoorum(plahvatamas pole veel näha icon_razz1.gif ). Antud teema on ikka Kiss DP-600 oma.

Edit:Deem, enne kirjutasin ja siis uurisin Skeptiku linki. icon_redface.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: KiSS DP-600 - High Definition Media Player mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.