|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.07.2009 22:40:55
|
|
|
Kaugel sellest. Paras tsirkus käib Xtreameri ümber hetkel.
Tüüpe süüdistatakse massilises pettuses ja muudes surmapattudes.
Hetkel tundub siiski et suur tellimuste hulk on tüüpidel lihtsalt veidi paanika ja peataoleku tekitanud.
Eks paistab, seni kuni on veel aega paypalis makse vaidlustada pole asi ilmselt väga hull.
Xtreameri foorumis on muidu lõbusat lugemist piisavalt.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.07.2009 12:04:53
|
|
|
Minu oma jõudis täna Frankfurti ja on hetkel ilmselt juba Liege poole teel.
Veits pikemalt kommenteerisin komöödiat TNT´ga siin.
Edit: Istub tollis kinni
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
11.07.2009 14:08:22
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Minu oma jõudis täna Frankfurti ja on hetkel ilmselt juba Liege poole teel.
Veits pikemalt kommenteerisin komöödiat TNT´ga siin.
Edit: Istub tollis kinni |
kas juba käes?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.07.2009 17:10:07
|
|
|
Istub ikka tollis kinni. TNT Liege Hubis Belgias.
Vähemalt 500 tellija seadmed istuvad seal tollis, kuna tootja otsustas ilmselt deklareerida reaalsest väiksema väärtuse et vältida makse...
Loodan et homme saab see pull lahenduse.
| 09 Jul 2009 10:00:00 Liege Euro Hub Held Customs Awaiting Correct Documents. Follow Up Underway. |
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
17.07.2009 17:26:00
|
|
|
Tundub, et dokumendid tollis nüüd korras ja asi saab päeva paariga kohale vortex-le
| tsitaat: |
| 14 Jul 2009 00:45:51 Liege Euro Hub Held For Customs Inspection. Will Be Cleared At First Opportunity |
wortexil vist asi käes juba?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.07.2009 18:09:48
|
|
|
Nüüd on lõpuks käes jah. Vähe sellest et pakk vedeles pikalt Belgias tollis, jõudis kodumaine toll oma näpud ka vahele toppida...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
17.07.2009 21:28:54
|
|
|
Eks nad uurisid, et mis extremistlik asi see on vist.
Kas müra on tõesti nii hull kui räägivad?
Minu vidin jõuab millalgi augustis alles.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.07.2009 15:43:46
|
|
|
Vendi müra on ikka ropp küll, samuti on miljon+1 suuremat ja väiksemat softiviga, millest kõige hullem on minu jaoks hetkel see et Windows 7 sharedele ei saa mingi nipiga ligi.
Uut firmware on aga üsna varti oodata, milles lubati oluliselt parandatud võrgutuge, eks siis paistab. Samas kui arvestada et PCH´l võttis ka päris kaua aega enne ku iasi normaalselt toimima saadi, pole siin midagi üllatavat.
Seade ise on mõnusalt väike, veidi väiksem kui keskmine 3.5" väline ketas, väga hea kaasa võtta. Teistpidi võttes on väike kest nuhtluseks, kuna just sellest tulenevad jahutuseprobleemid...
Väike pilt suuruse võrdlueks:
Spoiler 
Edit: Sain win7 jagatud kaustad mounditud, tuli kasutada väga hästi ära peidetud funktsiooni...
viimati muutis vortex 20.07.2009 11:08:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
19.07.2009 15:56:14
|
|
|
vortex, mida see mängima siis peaks, kõike? nt mul oli probleeme popcorni A-110 .mkv-de mängimisega, mille maht oli enam kui 8GB ja video bitrade ca 13mb/s. Kuidas see sellega toime tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
19.07.2009 16:13:26
|
|
|
| Mängib edukalt eeldusel et on alla 8 reframe. Suvalise mängija puhul on soovituslik muidugi et reframede arv jääks standardi piiresse ehk 1080p puhul kuni 4.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svennson
HV kasutaja
liitunud: 16.12.2002
|
24.07.2009 10:43:13
|
|
|
| Sai ka Xtreamer tellitud kuna hind on hea ja põhivajadust (dvd rip , seriallid jne) tundub täitvad väga ilusti.10.08 lubatakse posti panna
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
26.07.2009 12:49:23
|
|
|
Xtreameril on nüüd olemas ka eesti keelne foorum.
Link.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
04.08.2009 15:13:00
|
|
|
| varsti peaks minu oma ka euroopasse jõudma, Eestisse vist alles nädala pärast heal juhul
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
22.08.2009 09:23:55
|
|
|
Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
22.08.2009 09:41:10
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta? |
Osta xtreamer
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.08.2009 10:06:32
|
|
|
| Just. Või midagi muud taolist. Plaadi mängimine on taoliste seadmete puhul nagunii tänapäeval suht mõttetu, HD tugi ja ühilduvus erinevate formaatidega samas üsna oluline.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
22.08.2009 11:57:31
|
|
|
Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.08.2009 19:04:13
|
|
|
| H_K kirjutas: |
| Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale. |
Oleks sama pakkuda..
ja Xtreameri tootmine ja seega ka väljaasatmine venib täiega, võetakse juba vist 4 saadetise tellimusi, kuid teine saadetiste voor alles välja saatmata.
Nii et, oodata saate kaua.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
22.08.2009 19:18:08
|
|
|
Teine sats on välja saadetud, osadel ka juba käes. Aga veidi üle pea on see värk neil küll
Hetkel paistab et on võetud "kõrgemal pool" vastu otsus üritada asju oluliselt kiiremini liikuma saada. Eks paistab kas neist ka kasu on...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
22.08.2009 19:19:02
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| H_K kirjutas: |
| Mul see Kiss veel töökorras, kui keegi mõistliku pakkumise teeb saab omale. |
Oleks sama pakkuda..
ja Xtreameri tootmine ja seega ka väljaasatmine venib täiega, võetakse juba vist 4 saadetise tellimusi, kuid teine saadetiste voor alles välja saatmata.
Nii et, oodata saate kaua. |
Ma peaks teise saadetise esmasp kätte saama. Uued partiid pidid kiiremini tulema, kuna uus tootmisliin pandi käima just. Nüüd peaks Euroopas pidevalt väike varu ees olema.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
22.08.2009 22:14:04
|
|
|
H_K, jägaja, Saatke pakkumise PS-si
Aga miskit uut makki on saada?
Salvestada ei taha ja mingit hüpedruper värkidest ka eriti ei hooli.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.08.2009 23:21:57
|
|
|
| jaank kirjutas: |
Vana Kiss sai otsa.
Kust uut osta? |
Mis sellega siis juhtus, ajas tossu välja? Endal ka kodus ja väga hästi töötab.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
22.08.2009 23:57:06
|
|
|
DP-1000.
Panin ükspäev tööle.
Ja laseb lihtsalt mootori full rpm. tööle.
Device ekraanil kuvab segapudru ja telekaekraanil seda default kissi piltti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
01.09.2009 10:30:33
|
|
|
| Kui juba xtreameri teema ka siin sees, siis enda oma sain kätte. Kõik toimib ok.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chameleon
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
27.09.2009 23:30:44
|
|
|
Sattusin antud teemat lugema kogemata ning kogu teema läbimine võttis tublisti aega.
Xtreameri jaoks võiks nüüd küll uue eraldi teema teha
Lõppkokkuvõttes tekkis endalegi mõte see tore asjake soetada
|
|
| Kommentaarid: 157 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
28.09.2009 00:35:34
|
|
|
Xtreameri jaoks võiks eraldi teema olla küll.
Samuti võiksid Xtreameri omanikud ja seadmest huvitatud võtta sõna Xtreameri ametlikus Eesti alamfooriumis: Link
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.09.2009 08:29:37
|
|
|
tänan, vortex, olen seda lehekülge ikka külastanud. eestimaalastest oled ilmselt pädevaim ja kauaaegseim Xtreameri kasutaja, ega sa viitsi ülevaadet kirjutada?
Loodetavasti saad sa oma "karvase" käe ka tollele NAS seadmele taha, hetkel on natuke napp info asja omadustest.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.10.2009 00:22:44
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Xtreameri jaoks võiks eraldi teema olla küll.
Samuti võiksid Xtreameri omanikud ja seadmest huvitatud võtta sõna Xtreameri ametlikus Eesti alamfooriumis: Link |
tegin teema ära. edaspidine meediapleierite jutt siis sinna: Meediapleierite ja HTPC arutelu
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.10.2009 07:18:27
|
|
|
Viskasin paar rida ülevaate suhtes uude teemasse...
NASi kohta avaldatakse tüpsem info oktoobri keskel toimuva Hong Kongi messi ajal.
Praegu ei tea veel keegi sellest lähemalt midagi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
01.10.2009 07:36:02
|
|
|
| oleks võinud selle teema pealkirja keegi ära muuta Meediapleierite ja HTPC aruteluks, poleks olnud uut teemat vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.10.2009 07:58:57
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| oleks võinud selle teema pealkirja keegi ära muuta Meediapleierite ja HTPC aruteluks, poleks olnud uut teemat vaja teha. |
Pigem tulnuks luua selliste seadmete plahvatusliku kasvu puhul uus alafoorum(plahvatamas pole veel näha ). Antud teema on ikka Kiss DP-600 oma.
Edit:Deem, enne kirjutasin ja siis uurisin Skeptiku linki.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|