Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon R400 tulemas! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 16:37:49 vasta tsitaadiga

HV's on suurem osa kasutajaid vist mingi 20 ja üle selle, ja palju on ka 30-40 aastaseid kui õieti mäletan, see sellex. kõige idiootsem on just see vanuse järgi liigitus asjalikex ja mitteasjalikex tyypidex, mis lordvader siin tegi, seda enam, et tyyp ise ei anna 15 aastase mõõtugi välja icon_lol.gif
vend ikka ei suuda uskuda, et mõni 15 aastane võib veel temast targemgi olla.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 11.12.2002 16:39:51 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

Seda arvesse võttes, mis sa arvad kui paljusid see niiväga kotib? ise sa ju kunagi seletasid kui palju ikka on tavakasutajaid jne. kas sa tõesti arvad, et see 15a mürsik, oma 15 või heal juhul 17 tollise aoc molu taga, sellel üldse niiväga vahet teeb? või kui palju teda huvitab üldse pildikvali, ma arvan, et rohkem huvitab teda fps, teagi mix ma kohe nii arvan? icon_wink.gif


Olen suga taiesti nous. Kysimus oleks oigemini siis hoopis taiesti erinevatest turu nishidest. Profide maailmas on vaiksem labimyyk, kuid
selleest suuremad rahad. Ma pigem ei taipa et miks HV kajastab rohkem
laiatarbekraami? icon_smile.gif

Offtopic:
ZHarp kirjutas:

Maailmas ja eriti arvutimaailmas muutuvad asjad ikka päris kiiresti

Oleneb mida silmas pidada, minu jaoks pole muutusi. Et hinnata kas
tana on eilsega vorreldes midagi muutunud, piisab juba nagemisest et
eile polnud midagi muutunud vorreldes yleeisega, miks peaks siis areng
just meie eluajal pihta hakkama?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 11.12.2002 16:48:57 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
HV's on suurem osa kasutajaid vist mingi 20 ja üle selle, ja palju on ka 30-40 aastaseid kui õieti mäletan, see sellex. kõige idiootsem on just see vanuse järgi liigitus asjalikex ja mitteasjalikex tyypidex, mis lordvader siin tegi, seda enam, et tyyp ise ei anna 15 aastase mõõtugi välja icon_lol.gif
vend ikka ei suuda uskuda, et mõni 15 aastane võib veel temast targemgi olla.


Mul on savi kui tark voi asjalik keegi on aga ikkagi on imelik miks HV on latele.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2002 16:53:00 vasta tsitaadiga

LordVader kirjutas:
Wiltz kirjutas:
HV's on suurem osa kasutajaid vist mingi 20 ja üle selle, ja palju on ka 30-40 aastaseid kui õieti mäletan, see sellex. kõige idiootsem on just see vanuse järgi liigitus asjalikex ja mitteasjalikex tyypidex, mis lordvader siin tegi, seda enam, et tyyp ise ei anna 15 aastase mõõtugi välja icon_lol.gif
vend ikka ei suuda uskuda, et mõni 15 aastane võib veel temast targemgi olla.


Mul on savi kui tark voi asjalik keegi on aga ikkagi on imelik miks HV on lastele.
Kui küsimuse nii püstitad, siis on õige vastus vist järgmine: "Et LordVader ka siiski siia kõlbaks."
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 16:53:16 vasta tsitaadiga

no aga loogiline ju, et HV kajastab rohkem just laiatarbekraami, ise ju ütled ka, et selle läbimyyk on suurem, ex sis ka räägitaxe sellest rohkem?

aga kas saab pidada näiteks matroxit profikaardix? minu arvates on need päris profikaardid ikka täitsa teine teema, ja HV's prakt. 100% kajastamata, igast 3dlabsid jne.(tunnistan, ega pärist täpselt ei teagi palju neid peale selle 3dlabsi veel on:)
muide, niipalju kui ise olen asja uurinud, on minu arvates nende profikaartide areng nagu viimasel ajal tunduvalt aeglasem kui laiatarbe omadel, pean silmas just kiirust, kui nii on õige väljenduda.

muide, ma kahtlen tõsiselt selles, et nö. "proffide maailmas" mingid suuremad rahad liiguvad, pigem vb vastupidi, kuigi sellel teemal lasen vast kellelgi suuremal teadjal edasi vaielda icon_lol.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 11.12.2002 17:06:49 vasta tsitaadiga

Damn, te ajasite mul mottelonga taitsa segi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 11.12.2002 17:51:22 vasta tsitaadiga

Laiatarbega tehakse käivet ja eriasjadega kasumit....vot nii.... icon_eek.gif

Kui näiteks hommikul tsekata kes foorumis on või mida kommenteeritakse siis ...... järeldus: hommikul on täiesti tühjus majas, ma hommiku tööle jõudes tsekkan asju foorumis, kuid kogu action on toimunud õhtutundidel.

Ja üldse olen tähele pannud et alles õhtul läheb andmiseks.
Ei oska kohe järeldada: kas, mürsikud jõuavad koolist koju, või, tööinimesed peale tööd....

ähhh võtan ühe beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 11.12.2002 18:41:34 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:

Ja üldse olen tähele pannud et alles õhtul läheb andmiseks.
Ei oska kohe järeldada: kas, mürsikud jõuavad koolist koju, või, tööinimesed peale tööd....
ähhh võtan ühe beer_yum.gif


OK, ytleme siis nii et HV's on populaarsed arvutimangud, mis
vaevalt et yle 30a'ste seas popid on.
Tegelikult aga viitab nooremale eale hoopis selline asi mida noored ise
kahtlustadagi ei oska - just arukas jutt viitab nooremale eale, vanemad
lihtsalt ei viitsiks ennast sellega vaevata.
Aga siiski vaevalt et 20a ostavad rohkem riistwara kui 30a.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2002 18:42:20 vasta tsitaadiga

LordVader kirjutas:


Olen suga taiesti nous. Kysimus oleks oigemini siis hoopis taiesti erinevatest turu nishidest. Profide maailmas on vaiksem labimyyk, kuid
selleest suuremad rahad. Ma pigem ei taipa et miks HV kajastab rohkem
laiatarbekraami? icon_smile.gif



kas sulle ei tundu, et sa oma viimase aja jutule kategooriliselt vastu oled r22kima hakanud... just mingil ajal ajasid sa oma tavakasutajate juttu... see oli s22l video radikate teemas...

ja nagu ma olen aru saanud, siis see teema on t2ielikult offtopic, kuna yhtegi konkreetset fakti r400 kohta pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 20:18:11 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

aga kas saab pidada näiteks matroxit profikaardix? minu arvates on need päris profikaardid ikka täitsa teine teema, ja HV's prakt. 100% kajastamata, igast 3dlabsid jne.(tunnistan, ega pärist täpselt ei teagi palju


pidage meeles, et Matroxi graafika- ja videodivisjon on üksteisest lahus ning viimane on vägagi tugev profikaartide tootja, seda muidugi videotöötluse mitte 3D vallas.
graafikadivisjoni multimonitor toega kaarte võib ka lugeda profikaartideks.
sa pidasid silmas 3D-le orienteeritud kaarte, seal jah 3dlabs kõva isa..

kui keegi tahab Matroxit sõimata, siis mul enam-vähem teie argumendid teada ja mul vastuargumente ka paar tonni, nii et don't bother icon_razz.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 23:48:40 vasta tsitaadiga

kle rahune maha, ma ei tea kust sa välja kaevasid, et ma matroxit sõimata tahan??? igatahes, usu, et kui tahaks, sis sinu paar tonni vastuargumente mind põrmugi ei takistax icon_lol.gif
ja mõtlesin tõesti eelpool just neid 3d'le mõeldud kaarte. ja neid graafikadivisioni, nagu sa ütled, kaarte mina siiski millegi poolest eriliselt profimatex ei loe kui mingi ati whatever radeon or smthng, tee, mis tahad.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 23:56:18 vasta tsitaadiga

Njah aga kuidas matroxit ka "tavalisele padule" lähedaseks teha..
RT video tore asi, yberhea 2D ka.. aga vana hea 3d trikk?
Ma saan ka sellest aru, et kui matrox tuleb välja mingi killer3d gpu'ga ja annab käe kuradile, s.t. 3rd party matroxi kaardid hakkavad tekkima.. siis tänu igast chaintechidele ja acorpidele oksendavad eelpool nimetet "pro-d" matroxi legendaarse 2d kvaliteedi peale.

aga midagi oleks ju sealtpoolt ka vaja.. siis teemaks oleva r400 vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2002 01:12:15 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kle rahune maha, ma ei tea kust sa välja kaevasid, et ma matroxit sõimata tahan??? igatahes, usu, et kui tahaks, sis sinu paar tonni vastuargumente mind põrmugi ei takistax icon_lol.gif
ja mõtlesin tõesti eelpool just neid 3d'le mõeldud kaarte. ja neid graafikadivisioni, nagu sa ütled, kaarte mina siiski millegi poolest eriliselt profimatex ei loe kui mingi ati whatever radeon or smthng, tee, mis tahad.


mai pidanud sind silmas, relax m8 8)

Matrox teeb ka niisuguseid multimonitor kaarte mis toetavad kuni 16 kuvarit- 4 kaarti x 4 väljundit per kaart- neid pidasin silmas ja see ikka Matroxi pärusmaa

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stepzter
HV veteran
stepzter

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.12.2002 04:44:31 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
ATI'l on viimasel ajal hästi läinud, aga see ei tähenda isegi ligilähedaselt nagu võiks hakata nVidiat maha kandma. nVidiale pole kunagi meeldinud kaotada ja vaevalt hakkab ta GeForce FX'i turule tooma juhul kui selle tippmudelid on ainult veidi paremad kui Radeon 9700'd. Esimestest testitulemustest on näha et FX on kiirem kui Radeon 9700 Pro. Igaljuhul saame näha toredat võitlust kahe suurtootja vahel... seda nii hinna kui jõudluse osas. Meie (st lõpptarbija) võidame :D

Järgmine aasta üritab üks kolmas ka enda nina sinna mängumaale pista. PowerVR Series5 on 2003 aastaks plaanitud ja tahavad teha performace kiipi, kui õnnestub siis isega performace liidrit. Mitte nagu Kyro II, mis oli mainstream kaardiks plaanitud. Kyro 3, mis pidi eelmise aasta lõpus/sellel kevadel välja tulema, enne, kui STMicro graafika osakonna ära tappis, olevat olnud keskmise hinnaklassi kaart GF4 performancega.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon R400 tulemas! mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.