Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Juhul kui arvuti ei boot'i. Võib abiks olla. (iPod) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Bauer
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2003




sõnum 06.02.2006 17:24:57 Juhul kui arvuti ei boot'i. Võib abiks olla. (iPod) vasta tsitaadiga

Üks päev avastasin, et arvuti restart'i tegemisel ilmub ekraanile vaid emaplaadi reklaamkiri ja ei kõssugi muud.
Mitu korda lülisin kõiksugu nuppe, kuni lõpuks arvuti remonti viisin. Seal aga... käivitus. Hooldusemees arvas, et oli vaja kauem vooluvõrgust väljas hoida. icon_rolleyes.gif

Tulin koju, ühendasin kõik juhtmed külge, lülisin sisse aga... jälle ei käivitu. icon_cry.gif Kuniks sain aru, milles viga
icon_razz.gif
Milles siis oli probleem: nimelt oli kodus restart'imise ajal arvuti külge ühendatud muude asjade hulgas ka Ipod Nano ning arvuti üritas ennast sellelt boot'ida. icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raix122
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005




sõnum 06.02.2006 17:27:13 vasta tsitaadiga

Mul on kinni jooksnud windowsi boot skriinil aga probleem oli CD plaadis mis lugejas sees oli. Võtsin välja ja kohe läks edasi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 08.02.2006 00:51:10 vasta tsitaadiga

Kõikvõimalikud USB seadmed võivad seda põhjustada. Mu enda telefon näiteks. Kuuldavasti ka mõned printerid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 08.02.2006 00:55:20 vasta tsitaadiga

See, et arvuti ei tule üles kui iPod on küljes, on jah teada asi. Nähtud erinevate emaplaatide, kiibistike ja iPodidega. See, kas BIOSes on USBlt bootimine keelatud või lubatud, ei puhu pilli.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC_man
HV kasutaja


liitunud: 25.01.2004




sõnum 15.04.2006 18:54:43 vasta tsitaadiga

ka mul on olnud selline jama, et megastick 511MSI mp3 mängija oli USB pordis restarti tehes, no ei tule yles, krt mis värk on, siis jagasin ära, arvuti pyydis selle pealt bootida icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meelis83
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2004




sõnum 18.04.2006 00:21:22 vasta tsitaadiga

mul oli sihuke juhus et usb bluetooth oli järel ja restarti tehes ei taht enam yles bootida . õnneks aimasin mis võib olla, ja eemaldasin tolle juurika. kohe oli kõik korras. 8)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2006 16:33:43 vasta tsitaadiga

ega jah ei tasu usb-sse midagi bootimise ajaks jääta
ma jätsin kunagi ka mp3 usb-se
nüüd teada värk
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 19.04.2006 23:16:25 vasta tsitaadiga

Selline juhus:
Arvuti ei võta pilti ette, viisin kontorisse ja kohe reset bios ja käib. Viisin oma kohale tagasi, ei kõssugi. Võtsin kohapeal kasti lahti ja bios reset. Ainult monitor sappa ja käima...töötab. Jätan seisma ja panen kõik seadmed külge ja plaks pilti ette ei võta. Jälle kast lahti ja reset ning kohe kõik asjad külge, kuid pilti ette ei võta. Siis hakkasin ükshaaval proovima ja krt ilma klaverita töötab nagu vana mees ja nii saigi uus klaver pandud. Müstiline viga minu jaoks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Juhul kui arvuti ei boot'i. Võib abiks olla. (iPod)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.