Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 109, 110, 111  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ervin2
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004




sõnum 27.03.2006 18:50:09 vasta tsitaadiga

SEstap saigi võetud PHILIPS SA-178,pole vaja ei ituunse ega mingit muud tarkvara,laed aga failid otse usb kaudu masinasse ja kuulad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ervin2
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004




sõnum 27.03.2006 19:25:32 vasta tsitaadiga

Pleierte helitugevus on tihti suht lahja,eriti siis kui kasutada suuri klappe(senheiserit mainisid).
Samas sony nööbid (fonotoopia vist,ei mäleta enam õeiti) lõugavad üsna hästi.
Helitugevuselt(ja kvaliteedilt) oleks pingerida järgmine(kuulatud nende sony fonotoopidega):

1)I POD (20giga hdd) - selge ja puhas nõksa vähe madalaid,jõuline.
2)Philips HDD6320 - puhas ja pehme,väga head madalad,jõudu palju,kõrgete osas.....,jah ega eriti ei noriks.(komplektis ülikvaliteetsed kõrvaklapid)
3)Sony NW-A3000 - selge aga vaiksem kui teised,kuna vaiksem siis tundub ka ,et dünaamika lame
4)Creative Zen Neeon - Kõva hääl,jube kvalteet,kõrgetel moonutab ,madalaid pole.

Võiks arvestada veel ka I POD NANO'ga ja Philips Hdd 1620'ga(hinnalt odavamad,maht väiksem,aga heli poolest sama head kui mahukama hdd'ga liigikaaslased)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2006 19:28:54 vasta tsitaadiga

ipod ei ole valju heliga...

soovitan tellida endale saksast üks 20gb pleier mille nimi praegu meelde ei tule. helitugevus 2x rohkem kui ipodil. kui meelde tuleb ütlen nime...

_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riho12
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006




sõnum 27.03.2006 19:59:51 vasta tsitaadiga

Silver?! kirjutas:
Kõvasti muusika kuulamine ei võrdu kvaliteet, vaid kõvasti muusika kuulamine = kuulmiskahjustused. Ära mängi lolli, kui sa just kuuekümneselt ei taha kurdiks jääda.

Kuule, ma pole öelnud midagi kvaliteedi kohta, ja kes ütles, et ma üldse kuulaksin seda maximum helitugevusega?
Mul on vaja lihtsalt piisavalt tugevat heli, mitte nagu need pleierid, mida olen seni kuulnud, näinud.
Hentz ... see on kuidas kellelegi...olen paljudel saitidelgi näinud, et inimesed kommenteerisid ühe kõige kõvema heliga pleieriks selle sama iPod-i, nagu ka siin.
Muidugi alati neid välismaa saite ka usaldada ei saa, ja selleks tulingi eesti foorumisse HV-sse :p
Ervin, iPod jällegi #1 sinu poolt pandud icon_biggrin.gif, nüüd ostan kindlalt siis selle ära kah...enam ei ole kõhklusi selles osas thumbs_up.gif , äitah kõikidele soovitajatele! icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003




sõnum 27.03.2006 20:04:02 vasta tsitaadiga

Enda kogemusest soovitan sellist asja kui valjut heli tahad. http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7278
Nende originaalklappidega teeb se siukest kisa et 10m ümbruses inimesed võivad kaasa laulda.
thumbs_up.gif samas kisab nii kõvasti et kõrvad hakkavad üsna ruttu valutama.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 27.03.2006 20:23:41 Probleem ipod shuffle'iga vasta tsitaadiga

lugu järgmine. ostsin mina umbes pool aastat tagasi ipod shuffle'i. kõik oli ilus sinnamaani, kuni aparaadi parem kõrvaklapp (kanal) justkui pisut vaiksemalt mängima hakkas. viisin siis asja maci esindusse, kust ma tema ka soetasin. seal öeldi, et ma olevat liigvalju kuulamisega ühe kanali bassid läbi kõrvetanud. ei tahtnud eriti uskuda, kuna ei kuula muusikat just eriti valjult, kuid garantii alla see ei läinud ja seega pidin uued klapid ostma. seekord siis in-ear'id. suurepärase heli ja välise müra isolatsiooniga vigurid. soovitan soojalt. kuid ka seda rõõmu ei jätkunud kauaks. mõne päeva eest avastasin jällegi, et paremas klapis on heli jällegi vaiksem. ja mitte ainult bassid vaid kogu kupatus. milles võib olla probleem. ei taha nüüd iga paari kuu tagant ka 600kr klappide peale panna. kõk asjalikud arvamused ja soovitused oodatud
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 27.03.2006 20:39:35 vasta tsitaadiga

Ma oskan ainult nii palju kommenteerida, et päris tihti kõrvaklapid pleierite jms. puhul ei käi müügigarantii alla icon_rolleyes.gif
Kas sa neid samu klappe kuskil muu pleieri-arvuti-maki taga oled proovinud? Äkki klapid korras ja pleieri väljund vigane? Siis peaksid minema Maci esindusse tagasi, seletama teema uuesti ära ja laskma oma shufflet proovida eri klappidega.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riho12
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006




sõnum 27.03.2006 20:40:34 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
Enda kogemusest soovitan sellist asja kui valjut heli tahad. http://www.photopoint.ee/toode.php?id=7278
Nende originaalklappidega teeb se siukest kisa et 10m ümbruses inimesed võivad kaasa laulda.
thumbs_up.gif samas kisab nii kõvasti et kõrvad hakkavad üsna ruttu valutama.

Tohohh!!!! icon_lol.gif
näeb väga erinev välja, pole selle sarnast ennem näinudki :S, lähen proovin homme photopointist seda katsetada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 27.03.2006 21:18:30 vasta tsitaadiga

olen proovinud klappe mitme erineva masina taga. probleem sama. umbes nagu ipod laseks iga paari kuu möödudes klappidel parema kanali läbi. ja in-ear'idel on ka eraldi garantii.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003




sõnum 27.03.2006 21:49:43 vasta tsitaadiga

no kui ära oled proovinud siis anna teada, mis arvad asjast ?
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ervin2
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004




sõnum 27.03.2006 22:07:20 vasta tsitaadiga

NB!

Toredaid kõvasti karjuvaid Mp3 pleiereid on väga palju.
Ise olen katsetanud Inovoxi,AIWA(Sony odav ja halb kloon).

Aga kui juttu on kvaliteedist,seda igas mõttes,siis vaata minu eelmist postitust.
Kuisjuures see pole mitte ainult minu arvamus,eesti arvutiajakirjandus on ka enamvähem samal seisukohal.

Pealegi on mul olnud võimalus neid parema otsa masinaid isiklikult testida,katsetada,sellest ka kindlus ja veendumus,et IPOD ja Philips on kahtlemata selle seltskonna liidrid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 27.03.2006 22:38:49 vasta tsitaadiga

ervin2 kirjutas:
SEstap saigi võetud PHILIPS SA-178,pole vaja ei ituunse ega mingit muud tarkvara,laed aga failid otse usb kaudu masinasse ja kuulad.
iTunes-is laulude lohistamine iPod-i ikoonile mulle eriti raskem ei tundu, kui lugusid ei viitsi valida, saab valida "Auto Fill", mis täidab pleieri suvaliste lauludega, ei midagi keerulist.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003




sõnum 28.03.2006 08:37:39 vasta tsitaadiga

ervin2 kirjutas:
NB!

Toredaid kõvasti karjuvaid Mp3 pleiereid on väga palju.
Ise olen katsetanud Inovoxi,AIWA(Sony odav ja halb kloon).

Aga kui juttu on kvaliteedist,seda igas mõttes,siis vaata minu eelmist postitust.
Kuisjuures see pole mitte ainult minu arvamus,eesti arvutiajakirjandus on ka enamvähem samal seisukohal.

Pealegi on mul olnud võimalus neid parema otsa masinaid isiklikult testida,katsetada,sellest ka kindlus ja veendumus,et IPOD ja Philips on kahtlemata selle seltskonna liidrid.

Sony on alati olndud heliga kõigist sammu jagu ees. sony playerid teevad kindlasti i podidele ja philipsitele ära. AGA. sony-de on jällegi selline hind(2x suurem) et tuleb odavam osta ikkagi i pod või philips vms.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 28.03.2006 08:53:01 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
ipod ei ole valju heliga...

soovitan tellida endale saksast üks 20gb pleier mille nimi praegu meelde ei tule. helitugevus 2x rohkem kui ipodil. kui meelde tuleb ütlen nime...

ipod volume booster
senikaua on hea kui sa hakkad aru saama
et sa ei kuule enam nii hästi kui ennem
ja ka teistele inimestele käid pinda kui nii valjult kuulad
nt 180% peale

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 28.03.2006 17:07:46 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
ipod volume booster
Eile installisin iPod Volume Boosteri ära. Täna koju sõites keerasin volume-i kuskil 90% peale, nagu tavaliselt (90% tervest volumeribast) ja imestasin, et miks kõrvadel valus hakkab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riho12
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006




sõnum 28.03.2006 18:06:50 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
hentz kirjutas:
ipod ei ole valju heliga...

soovitan tellida endale saksast üks 20gb pleier mille nimi praegu meelde ei tule. helitugevus 2x rohkem kui ipodil. kui meelde tuleb ütlen nime...

ipod volume booster
senikaua on hea kui sa hakkad aru saama
et sa ei kuule enam nii hästi kui enne
ja ka teistele inimestele käid pinda kui nii valjult kuulad
nt 180% peale
Lahe, seda täpselt vaja ongi! Aga kõrvakuulmine on täesti korras, ja minu meelest suurte kõrvaklappidega kuulates (Senheiser) on see kindlasti vägagi meeldivalt vali, mitte kõrvu lukustavalt vali icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 28.03.2006 19:33:26 vasta tsitaadiga

Riho12 kirjutas:
v2hja kirjutas:
hentz kirjutas:
ipod ei ole valju heliga...

soovitan tellida endale saksast üks 20gb pleier mille nimi praegu meelde ei tule. helitugevus 2x rohkem kui ipodil. kui meelde tuleb ütlen nime...

ipod volume booster
senikaua on hea kui sa hakkad aru saama
et sa ei kuule enam nii hästi kui enne
ja ka teistele inimestele käid pinda kui nii valjult kuulad
nt 180% peale
Lahe, seda täpselt vaja ongi! Aga kõrvakuulmine on täesti korras, ja minu meelest suurte kõrvaklappidega kuulates (Senheiser) on see kindlasti vägagi meeldivalt vali, mitte kõrvu lukustavalt vali icon_razz1.gif


Seda sa arvad praegu... aga viie aasta pärast nutad...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
71mo
HV vaatleja
71mo

liitunud: 28.06.2003




sõnum 29.03.2006 00:58:49 vasta tsitaadiga

in-ear klapid on väga head imo
saab kuulata normaalse volüümiga, samas teisi mitte segades. need kummist vahetatavad otsikud isoleerivad kõik muud helid ära.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riho12
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2006




sõnum 29.03.2006 18:23:22 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
Riho12 kirjutas:
v2hja kirjutas:
hentz kirjutas:
ipod ei ole valju heliga...

soovitan tellida endale saksast üks 20gb pleier mille nimi praegu meelde ei tule. helitugevus 2x rohkem kui ipodil. kui meelde tuleb ütlen nime...

ipod volume booster
senikaua on hea kui sa hakkad aru saama
et sa ei kuule enam nii hästi kui enne
ja ka teistele inimestele käid pinda kui nii valjult kuulad
nt 180% peale
Lahe, seda täpselt vaja ongi! Aga kõrvakuulmine on täesti korras, ja minu meelest suurte kõrvaklappidega kuulates (Senheiser) on see kindlasti vägagi meeldivalt vali, mitte kõrvu lukustavalt vali icon_razz1.gif


Seda sa arvad praegu... aga viie aasta pärast nutad...

Jajaja... olen playeriga kaasas käinud juba 2 aastat järjest... icon_evil.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2006 18:32:30 vasta tsitaadiga

mks, Kui inimene ei taha aru saada, siis pole talle võimalik midagi selgeks teha.

Riho12, Et siis 2 aastat oled kuulanud, siiani on korras ja siis järelikult polegi vaja muretseda? Sulle pole muud kui kaasa tunda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 29.03.2006 20:59:11 vasta tsitaadiga

ot:

Riho12, näita seda teemat oma isale ning ma loodan, et ta annab sulle nii lolli jutu eest rihma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-andres-
HV vaatleja
-andres-

liitunud: 13.04.2004




sõnum 29.03.2006 21:28:56 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
v2hja kirjutas:
ipod volume booster
Eile installisin iPod Volume Boosteri ära. Täna koju sõites keerasin volume-i kuskil 90% peale, nagu tavaliselt (90% tervest volumeribast) ja imestasin, et miks kõrvadel valus hakkab icon_biggrin.gif


Mul on arvutis windows, ning minul see iPod Volume Booster tööle ei läinud, seega tõmbasin mingisuguse euPod Volume Boosteri, ning kui selle settinguid muuta, siis lihtsalt heli tugevus on maksimaalne umbes poole peal?
Oman siis iPod videot. Et kas ma olen puhta loll või peabki nii olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.03.2006 22:15:30 vasta tsitaadiga

http://www.randgruppe.info/ipod/ < - firmware modder .... download allpool

imod
gopod

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ervin2
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2004




sõnum 29.03.2006 22:42:53 vasta tsitaadiga

Sony on alati olndud heliga kõigist sammu jagu ees. sony playerid teevad kindlasti i podidele ja philipsitele ära. AGA. sony-de on jällegi selline hind(2x suurem) et tuleb odavam osta ikkagi i pod või philips vms.


Sony 20g hdd pleier maksab 4798.- eek.
IPOD 20g hdd pleier hind 5190.- eek.
Philips 20g hdd pleieri hind on 4998.- eek.

Nii et hinna koha pealt pole nagu mingit erilist vahet!
Mul on kasutuses kaks Sony HDD NW-HD5 pleierit,töötavad pidevalt ja hästi juba rohkem kui aasta.
Muusikakuulaja inimesena meeldib mulle endale kõige enam philipsi hääl ja kvaliteet,kogusummas (kasutamine ,kvaliteet ,disain ja muu juurde kuuluv) aga saab esikoha ikkagi IPOD.

Aga kindlasti sony avls süsteem on suht nöga,ja ka originaaalklapid on odav saast,ainuke suht hea asi on ATRAC3+(sama pakkimist kasutati ka minidiscidel),kahju et se on jäänud ainult sony pärusmaaks. ATRAC3+ on sama failisuuruse juures kindlasti kvaliteetsem kui mp3.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 29.03.2006 23:08:41 vasta tsitaadiga

ervin2 kirjutas:
Sony on alati olndud heliga kõigist sammu jagu ees. sony playerid teevad kindlasti i podidele ja philipsitele ära. AGA. sony-de on jällegi selline hind(2x suurem) et tuleb odavam osta ikkagi i pod või philips vms.


Sony 20g hdd pleier maksab 4798.- eek.
IPOD 20g hdd pleier hind 5190.- eek.
Philips 20g hdd pleieri hind on 4998.- eek.

Nii et hinna koha pealt pole nagu mingit erilist vahet!
Mul on kasutuses kaks Sony HDD NW-HD5 pleierit,töötavad pidevalt ja hästi juba rohkem kui aasta.
Muusikakuulaja inimesena meeldib mulle endale kõige enam philipsi hääl ja kvaliteet,kogusummas (kasutamine ,kvaliteet ,disain ja muu juurde kuuluv) aga saab esikoha ikkagi IPOD.

Aga kindlasti sony avls süsteem on suht nöga,ja ka originaaalklapid on odav saast,ainuke suht hea asi on ATRAC3+(sama pakkimist kasutati ka minidiscidel),kahju et se on jäänud ainult sony pärusmaaks. ATRAC3+ on sama failisuuruse juures kindlasti kvaliteetsem kui mp3.



5190.- eest saab 30gb ipodi btw

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPod mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 109, 110, 111  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.