Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas rates feimiks saada märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 14.12.2005 14:26:43 Kuidas rates feimiks saada vasta tsitaadiga

http://boro.ee/kuidas_saada_rates_feimiks.pdf
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 14:44:17 vasta tsitaadiga

irw, päris hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 14.12.2005 14:59:28 vasta tsitaadiga

dexter666 kirjutas:
irw, päris hea icon_lol.gif


mõni vana ikka viitsib jamada icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 15:01:09 vasta tsitaadiga

17s oli kui täpp i peale icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dexter666
HV veteran
dexter666

liitunud: 29.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 15:01:16 vasta tsitaadiga

ennast nagu see feimi värk ei huvita aga uurimustööna oli päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 14.12.2005 15:35:54 vasta tsitaadiga

päris lahe uurimus töö, on ka ikka viitsimist. Ei hea on thumbs_up.gif
_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 14.12.2005 16:17:35 vasta tsitaadiga

Aga sul ei olndu ka midagi muus kasuliku teha ? icon_biggrin.gif oleks võinud ka neiudele lilli osta icon_biggrin.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristoka
Kreisi kasutaja
kristoka

liitunud: 07.06.2004




sõnum 14.12.2005 16:19:19 vasta tsitaadiga

Hea tekst seal on icon_biggrin.gif
Kristo
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 16:20:18 vasta tsitaadiga

Täitsa tubli töö!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Re-Flex-
Kreisi kasutaja
-Re-Flex-

liitunud: 30.08.2005




sõnum 14.12.2005 16:34:08 vasta tsitaadiga

Täiesti Pull värk icon_lol.gif hakka kas või uuesti rate kasutajaks icon_lol.gif tglt nali...Rate.ee thumbs_down.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 16:34:44 vasta tsitaadiga

Ja reidisüsteemil on jällegi kord jalad alt tõmmatud!
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 14.12.2005 17:07:49 vasta tsitaadiga

Vot üle pika aja jälle korralikult naerda saanud thumbs_up.gificon_lol.gif

Sellist asja annab ikka välja mõelda, reidile sigadusi teha on hea thumbs_up.gif.

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 14.12.2005 17:13:34 vasta tsitaadiga

See programm saaks kindlasti müügihitiks ( koos toega muudatuste jaoks, kui rate mingeid vastuabinõusid tarvitusele võtab ) Võimalus reidi pealt raha teenida ja samas ka süsteemi jalust rabada.



Selle kasutaja konto on blokeeritud moderaatori poolt ja kaob automaatselt mõne aja pärast. Blokeerimise põhjus: keelatud programmi või skripti kasutamine.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 11 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 19:29:06 vasta tsitaadiga

Kust seda proget küll saada icon_rolleyes.gif ??
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 20:02:53 vasta tsitaadiga

Mida ka kõike välja ei mõelda... thumbs_up.gif

Igatahes, kui sellest rate feimi asjast kuulsin, pidin naerukrambid saama... enam idiootlikumat asja lihtsalt ei saa välja mõelda. Mõelge: "FEIM". icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 20:05:05 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mida ka kõike välja ei mõelda... thumbs_up.gif

Igatahes, kui sellest rate feimi asjast kuulsin, pidin naerukrambid saama... enam idiootlikumat asja lihtsalt ei saa välja mõelda. Mõelge: "FEIM". icon_lol.gif

see näitabki, et mõne jaoks on Rate.ee tähtis asi ja sealjuures ka tolle feimi kogumine icon_rolleyes.gif

kohutav laks ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mys
HV kasutaja
mys

liitunud: 02.11.2002




sõnum 14.12.2005 20:09:59 vasta tsitaadiga

sarnast skripti on netis kunagi ringi liikunud, kord katsetasin ja ei saanud asjale pihta...kirju tuli nagu muda samas olin plokitud ka paljude poolt...hea, et reiti hullus kiirelt üle läks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2005 20:11:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2005 21:32:50 vasta tsitaadiga

oh seda kadedust...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 15.12.2005 21:52:12 vasta tsitaadiga

huvitav kas kasutaja boro on ka seda lugenud? icon_lol.gif st seda et mehe kätetöö on siin tõstatatud

viimati muutis muhvn 15.12.2005 21:58:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 15.12.2005 21:55:45 vasta tsitaadiga

nojah, suht mõttetu asi see feim, jälle üks ajukääbuste väljamõeldis...tekst ise on hea, sai naerda natuke icon_wink.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.12.2005 08:51:53 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nojah, suht mõttetu asi see feim, jälle üks ajukääbuste väljamõeldis...tekst ise on hea, sai naerda natuke icon_wink.gif


Sama siin icon_biggrin.gif Feim ju tähendab populaarsust ,oh mis te nüüd icon_redface.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 13:09:15 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
nojah, suht mõttetu asi see feim, jälle üks ajukääbuste väljamõeldis...tekst ise on hea, sai naerda natuke icon_wink.gif


Põhimõte on selles, et kellel rohkem sõpru...
Samas oli aga mingi vanasõna, mis kõlas kuidagi "Kellel on palju sõpru, pole ühtegi sõpra" vms.
Ma saan aru, et tutvused on ülivajalikud ja kasulikud asjad tihti, kuid selle pärast võistlema hakata? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 16.12.2005 13:58:14 vasta tsitaadiga

erm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 14:16:27 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Põhimõte on selles, et kellel rohkem sõpru...
Samas oli aga mingi vanasõna, mis kõlas kuidagi "Kellel on palju sõpru, pole ühtegi sõpra" vms.
Ma saan aru, et tutvused on ülivajalikud ja kasulikud asjad tihti, kuid selle pärast võistlema hakata? icon_rolleyes.gif


No selline variant tundub, et lihtsalt number loeb ja see kes on mingi joobakas tegelikult teispool ekraani ei huvitagi.Tänapäeva nooruse värk, et iga petz või mari kellejuures joomas käidud või kuskil läbul ühele pildile jäädud on nagu kohe suur sõber.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 16.12.2005 14:20:11 vasta tsitaadiga

Mul tuli selle peale kohe see meelde, kuidas AHV idega sai rates aprillinalja tegemas käidud (loe: toppi rappimas) icon_lol.gif
Jutt oli, et liiga tihti teha ei maksa.. a aprill tuleb aina lähemale ja lähemale.. icon_biggrin.gif
Igatahes päris hea lugu see feimi laks icon_razz.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.12.2005 16:31:46 vasta tsitaadiga

Väga bro thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 16.12.2005 16:55:33 vasta tsitaadiga

Selle kasutaja konto on blokeeritud moderaatori poolt ja kaob automaatselt mõne aja pärast. Blokeerimise põhjus: keelatud programmi või skripti kasutamine thumbs_up.gif
Huvitav kust sellist programmi laenata saaks ?
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 16.12.2005 17:24:06 vasta tsitaadiga

et jah, seda aprilli nalja võiks küll korrata. samas, kindlasti on ka originaalsemaid ja komedymaid võimalusi süsteemi maha tõmbamiseks.

aga uurimustöö on küll thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 16.12.2005 17:34:20 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
et jah, seda aprilli nalja võiks küll korrata. samas, kindlasti on ka originaalsemaid ja komedymaid võimalusi süsteemi maha tõmbamiseks.

aga uurimustöö on küll thumbs_up.gif icon_lol.gif


kuule mõtleme parem krimkasid aprillikuuks ,mis on 4 kuu pärast umbes icon_biggrin.gif Teeme kohe eraldi teema ,võin teha ,kui kõigile sobib icon_biggrin.gif naljakatesse juhtumitesse ,või üldfoorumi ,kus teeme kurje plaane aprilliks ja rate.ee thumbs_down.gif boxing_smiley.gif vastu icon_evil.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 17:48:37 vasta tsitaadiga

Peaks siis selle skripti üles otsima ja 1 aprill siis kogu HV-ga rate umbe ajama ... siis mingi nädal ürituste foorumisse teema teha ja jagada skripti netis ning igaüks siis täiega aprilli nalja tegema thumbs_up.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.12.2005 17:50:39 vasta tsitaadiga

Kas mitte taolise organiseeritud pahatahtliku asjanduse (hetkel siis midagi DDOS'i laadset) ei lähe seadustega vastuollu?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 16.12.2005 17:55:57 vasta tsitaadiga

kjaups, hää mõte icon_razz.gif

aga me ju igaüks saame skripti ja eraldi tahame reidis nalja teha, ei mingit organiseeritust icon_rolleyes.gif 8)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 18:25:18 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kas mitte taolise organiseeritud pahatahtliku asjanduse (hetkel siis midagi DDOS'i laadset) ei lähe seadustega vastuollu?

Aga me teeme ju vaid nalja icon_lol.gif
nii, et kui keegi saab ksuagilt selle proge juppi, andku PS teel teada ja jagagu sutsu. Valmistume aprilliks. Ja muidugi, ärge sellel progrel keegi ise midagi muutma Hakake, ma mõtlen, mingeid keylogereid sisse toppima ja mingeid viiruse juppe sisse laskma icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 16.12.2005 19:07:56 vasta tsitaadiga

ma arvan, et tean kust koodi saada icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 19:12:54 vasta tsitaadiga

boro kirjutas:
ma arvan, et tean kust koodi saada icon_lol.gif icon_lol.gif


Mis magad siis icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 16.12.2005 19:28:46 vasta tsitaadiga

r3nx kirjutas:
Mis magad siis icon_biggrin.gif?

DOOH
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2005 20:41:28 vasta tsitaadiga

HoHo - nii ytleda "kokkuleppelist" dDOSi ei saa keelata.
dDOSi otseselt yldse ei saa keelata, dDOS l2heb seadusega vastuollu, sest selletegemiseks kasutatakse "0wnz3d" masinaid.
Sa ju ikka "slashdot effect"ist oled kuulnud icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.12.2005 01:24:38 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Kas mitte taolise organiseeritud pahatahtliku asjanduse (hetkel siis midagi DDOS'i laadset) ei lähe seadustega vastuollu?

Aga me teeme ju vaid nalja icon_lol.gif
Sama arvavad ka paljud pommiähvardusi tegevad koolilapsed
OFFF kirjutas:
Sa ju ikka "slashdot effect"ist oled kuulnud
Tean kuid see pole päris sama asi kuna pole pahatahtlik.

Võibolla tõesti et otsest seadust ei ole mis taolise tegevuse keelustaks kuid piisava rahaga võib üsna suvalise inimese ükskõik mille eest kohtusse kaevata icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 17.12.2005 01:37:44 vasta tsitaadiga

Hmm. Kui scripti jagamiseks läheb, siis ma tahaks ka icon_rolleyes.gif
Tõesti, selleaastase HV vs rate.ee aprillinalja võiks natuke teistmoodi teha, kui topi ründamine. icon_razz.gif
Muidugi tuleks asi nii teha, et me mingi seadusega vastuollu ei läheks. Point pole rate.ee serveri(te) umbe ajamine, vaid lihtsalt seal keskkonnas paraja segaduse tekitamine. Asja võlu on veel muidugi "pwned by HV" stiilis kommenraarid.. mäletate? icon_lol.gif
(kohe rahvas hakkas küsime - ~"kes?/mis? HV on???") beer_yum.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 02:13:57 vasta tsitaadiga

NuCleo kirjutas:
Hmm. Kui scripti jagamiseks läheb, siis ma tahaks ka icon_rolleyes.gif
Tõesti, selleaastase HV vs rate.ee aprillinalja võiks natuke teistmoodi teha, kui topi ründamine. icon_razz.gif
Muidugi tuleks asi nii teha, et me mingi seadusega vastuollu ei läheks. Point pole rate.ee serveri(te) umbe ajamine, vaid lihtsalt seal keskkonnas paraja segaduse tekitamine. Asja võlu on veel muidugi "pwned by HV" stiilis kommenraarid.. mäletate? icon_lol.gif
(kohe rahvas hakkas küsime - ~"kes?/mis? HV on???") beer_yum.gif


Tuleks Torumehed ka organiseerida? Eelmine aasta olid nad teile päris tugevad konkurendid. Äkki teete seekord heategusid koos?

Kellel on originaalne mõte, kuidas reidile peavalu tekitada, andke teada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.12.2005 02:45:29 vasta tsitaadiga

aga kuidas teile see meeldiks, kui terve reit tuleks HV foorumisse aprilli tegema? see ei oleks ilus..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 17.12.2005 03:04:13 vasta tsitaadiga

Jarmo kirjutas:
aga kuidas teile see meeldiks, kui terve reit tuleks HV foorumisse aprilli tegema? see ei oleks ilus..

lõbus oleks, kui samal ajal on rate HV värvides icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 17.12.2005 05:14:59 vasta tsitaadiga

erxxx kirjutas:
lõbus oleks, kui samal ajal on rate HV värvides icon_biggrin.gif thumbs_up.gif



...ja HV rate värvides icon_rolleyes.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 06:27:06 vasta tsitaadiga

Jarmo, mõtle kõigepealt välja MIKS nö. kogu reit ei tule HV'sse nalja tegema! ja noh, kui välja mõtled, ütle teistelegi icon_wink.gif

üldiselt, boro...great stuff 8) beer_yum.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 12:05:47 vasta tsitaadiga

Yldiselt, sellega on nii ja naa.
Puhteetiliselt v6ttes, poleks rates laamendamine justkui ilus.
Teisest kyljest j2llegi - kui sa n2ed lolli, kes tegeleb millegi eriti eneseh2vitsuliku ja tyberaga - kas ei peaks teda takistama? Samas j2llegi - sellega v6tame me endale kohtum6istja rolli - mis on m6istlik ja mis mitte.
Ma isiklikult leian, et parim mida ratega teha saab, on ta lihtsalt rahule j2tta.
Veel parem - k6igist oma haldusalustest v6rkudest rate-le ligip22s blokeerida, tulemyyri tasandil v. kasutada m6nda proxy scripti.
Ma olen n2inud sihukest v6rku, kust rate-le küll ligi p22seb, aga mitte yhegi konto juures ei n2idata selle konto juure kuuluvat pilti vaid suvalisi, teistelt kontodelt randomiga v6etud pilte. Veel parem on pildid v6tta ihateyou.com'ist ka uglypeople.com'ist icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 14:51:35 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:

Ma olen n2inud sihukest v6rku, kust rate-le küll ligi p22seb, aga mitte yhegi konto juures ei n2idata selle konto juure kuuluvat pilti vaid suvalisi, teistelt kontodelt randomiga v6etud pilte. Veel parem on pildid v6tta ihateyou.com'ist ka uglypeople.com'ist icon_wink.gif


icon_lol.gif See oleks vast tõesti kõige mõistlikum lahendus. Pealegi oleks see ka vast kõige naljakam ja hoiaks inimesed kenasti rate'st eemal icon_wink.gif ... vähemalt tööjuures.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 17.12.2005 15:04:25 vasta tsitaadiga

Koolimajades ju ammu juba ratesse sisselogimine kinni pandud.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2005 15:07:33 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Koolimajades ju ammu juba ratesse sisselogimine kinni pandud.
Laurikre:.

kus kohas icon_lol.gif , meil küll koolis pole. Kui vaja mingine töö teha, siis lihtsalt tõmmatakse nett tagant ära, et rahvas ratebuumis ei osaleks icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 17.12.2005 15:10:08 vasta tsitaadiga

Laurikre kirjutas:
Koolimajades ju ammu juba ratesse sisselogimine kinni pandud.
Laurikre:.

Meie kooli uus arvutiõps lubas, et kui tööd tehttud ei saa, siis paneb "kraanid" kinni.. icon_lol.gif
EDIT: Loodame, et HVd ka kinni ei pane.. icon_sad.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas rates feimiks saada mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.