Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kumb TT jahuti oleks mõttekam võtta märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002




sõnum 30.11.2002 05:05:33 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
ma ei mõista mix kõik virisevad ja vinguvad et V7 või HHC001 teevad nii talumatut lärmi et ei saa kõrval magada. no krt kll! mul arvuti 24/7 sees, magan 30cm arvutist, proset jahtuab HHC001 mis on koguaeg 12V peal , st et tekitab nii 49-50db lärmi, jah alguses 2 ööd oli raksem magama jääda, kuid sellega harjub ära ju. lisaxsellele 3x80mm vendid ka mul, no need lykkan öösex 5V peal, nagu ei ole yldse kuulda. Ühesõnaga se jumla vale jutt et ''saab hoida ainult low/med peal '' või mida iganes. lasta on oma 7100rpm peal, jahutab ilusti (1.3sel duronil idle 37-38) ja myraga harjub ära icon_smile.gif


Nu mul kah HHC001 12V peal oli vahepeal.... täitsa magatav oli.... kuigi viimasel ajal eelistan asja ikkagi 7V peal hoida, ei tee teine enam lennukiturbiini häält
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2002 11:31:18 vasta tsitaadiga

mhmh - mul volcano 7 ja cpu fan kiiruse muutja...
proseks on siis xp 1800+ temp on 2500 p88rde peal max 41 kraadi, 3900 p88rdega mingi 35kraadi ja 5000 p88rdega umbes 30 kraadi - j2reldused tehke ise - jahutab ju h2sti v6i mis?

myrast niipalju, et 2500 p88rde peal asi h22lt ei teegi icon_wink.gif
3900 p88rdega teeb juba natuke h22lt - asi l6dvalt talutav ja sellega harjub v2ga kiirelt 2ra
5000 p88rdega on juba paras lennuk - aga jah mis seal ikka ka sellega harjub 2ra - isegi magada saab samas toas - arvuti on umbes 1 meetri kaugusel voodist ja yhtegi unetut 88d pole mul veel küll olnud icon_wink.gif

yhes6naga hea kaup icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Kumb TT jahuti oleks mõttekam võtta mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.