Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Laptop - puhastada või mitte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 18.12.2005 01:35:27 vasta tsitaadiga

Joosep8 kirjutas:
nüüd v6iks muidugi kysida, et mis seos on sellel l2pakaga? Ehk selgitate?


Kui arvuti ja auto puhastamine on edvistamine siis peaks ju enda puhastamine samuti edvistamine olema. Riietesse võib ju ka suhtuda nii, et mis sest, et auk sees. Augu kõrvalt ju terve.


Muide, mis paneb Teid arvama, et ma nii ei suhtugi icon_wink.gif

A.

P.S. Ardo: ma olen meelitatud. AMiga kasutaja laitus on kahtlemata kiitus icon_wink.gif

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 18.12.2005 01:48:01 vasta tsitaadiga

niikaua kuni mustus läpaka praktilist külge ei hakka segama niikaua ei oma see minu silmas ka faktorit (loe: s*tt ekraani peal vähendab lcd l oleva teksti arusaamisprotsenti, leivapuru klaviatuuri nupu all mis muudab nupu vajutamise peaaegu võimatuks, tolm läppari jahutuses mis põhjustab masina pangepanekut ja/või ülekuumenemist), samuti puhastan siis kui läpakaga töötaine muutub mulle ebamugavaks (ala kui mingi kahtlane ollus mu käe all ebamugav on) või kui määrin end tööd tehes...
bling bling efekt eriti ei huvita.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 19.12.2005 21:59:50 vasta tsitaadiga

Hoian enda sülearvuti ja ka lauaarvutid puhtana, samuti enda auto ja iseenda, jälestan mustust ja tolmu, lihtsalt judin käib seljast läbi kui pean toimetama arvuti taga, kus klaviatuur on tõeliselt sitane.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 19.12.2005 22:07:29 vasta tsitaadiga

fedja kirjutas:
Hoian enda sülearvuti ja ka lauaarvutid puhtana, samuti enda auto ja iseenda, jälestan mustust ja tolmu, lihtsalt judin käib seljast läbi kui pean toimetama arvuti taga, kus klaviatuur on tõeliselt sitane.


Rokane klaviatuur ja hiir ongi need kõige jälgemad asjad arvutite juures. Tõelised bakteripesad. Huvitav fakt, et kui mõnes riigiasutuses ja firmas ringi vaadata, siis kõige rokasemad klaviatuurid leiab tavaliselt just kõige peenemate üleslöödud tibide arvutitelt...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 19.12.2005 22:16:31 vasta tsitaadiga

Jah, paljudel naistel on üsna määrdunud klaviatuurid, jätab üsna kehva mulje inimesest.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 19.12.2005 22:22:43 vasta tsitaadiga

ma olen muidu puhas, aga klahvka on mul sitaga koos. icon_rolleyes.gif
mis siis sellistest arvata? icon_confused.gif
Nagu arvata üritad, nii eksid icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 19.12.2005 22:52:04 vasta tsitaadiga

8 kirjutas:

Rokane klaviatuur ja hiir ongi need kõige jälgemad asjad arvutite juures. Tõelised bakteripesad.


Teate, Domestose ja Safeguradi reklaami ei maksa puhta kullana v6tta. Need asjad on tehtud ikkagi ja eelk6ige teie k2est PAPI k2tte saamiseks, mitte puhastamiseks icon_wink.gif Iga bioloogiat 6ppinud inimene teab, et kahjulikuks v6ib lugeda k6igest 10% bakteritest ja t6siselt ohtlik on vaevalt 1%. Seegi 6nnetu protsendike levib enamasti teist kaudu. Hullem veel - kui "8" suudaks ennast t6eliselt bakterivabaks desinfitseerida, siis sureks kodanik "8" t6en2oliselt paari tunni, paremal juhul paari p2eva jooksul icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 19.12.2005 22:55:11 vasta tsitaadiga

OFFF, mida sa ometi üritad siin tõestada?
Peale selle me ei räägi desinfitseerimisest, vaid elementaarsest puhtusest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2005 22:57:57 vasta tsitaadiga

eks see arvuti/läppari välimus näitab mingil moel inimese enda suhtumist hügieeni/puhtusesse jne...
mul on tip top puhas alati icon_wink.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru
Ihv

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2005 00:09:04 vasta tsitaadiga

pidevalt puhtaks lakkumine on natu geivärk tõesti (selleks on mul pühapäevaauto icon_biggrin.gif )
läppari klaveri peale üritan mitte sittuda, ehk paari kuu tagant isegi lasen suruõhuga vahedest sodi ära ja puhastan ka ekraani kuna suruõhk ja LCD puhasti pidevalt laual. kaas ei määrdu, seega pole vaja puhastada ka icon_rolleyes.gif
kui lauaarvutit omasin siis kasti ei puhastanud pealt vist kunagi icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 20.12.2005 00:51:45 vasta tsitaadiga

läpaka klaveri tõmban nädala-kahe tagant tolmuimejaga üle (mõne koristusaktsiooni käigus), ekraani üritan ka enam-vähem puhtana hoida, s.t ei n(k)äperda seda ja kui tolmukiht segama hakkab, pühin ära (mingi erilapiga).
aga näpujälgi küll korpuselt meeleheitlikult (luubiga) taga ei aja... tõenäoliselt mängib oma osa ka asjaolu, et neid lihtsalt ei jää sinna (kaan metallist, muu selline "tavaline" plastik).

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 20.12.2005 12:15:28 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
OFFF, mida sa ometi üritad siin tõestada?
Peale selle me ei räägi desinfitseerimisest, vaid elementaarsest puhtusest icon_rolleyes.gif


Ma ei yrita midagi "t6estada"? Miks ma peaksin? Mul pole t6estamiseks isegi mitte vahendeid...
Vot vanasti... siis t6estas Inkvisitsioon hispaania saabaste, Raudse Neitsi, p8idlakruvide ja teiste toredate vahendite abil, mida tarvis. Kas seda, et maakera on lopergune v6i seda, et ylekuulatav on yhenduses Saatanaga v. mida iganes.
T2nap2eval tegelevad t6estamisega peamiselt CIA spetsialistid ja ka meetodid on arenenumad. T6estatakse, et kuulud Al Kaidasse v. tegeled terrorismiga v. misiganes.
Minul pole sellega MINGIT PISTMIST. Mina ei t6esta kellelegi midagi.

Mina tahan lihtsalt nalja saada ja seda on siin teemas ikka ohtralt saanud.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vulcan
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2002




sõnum 20.12.2005 16:33:23 vasta tsitaadiga

Panen siia lõppu hoiatuse mis juhtub kui MP-d (MaxPauersid) lasta tõsise IT kallale millega tegelikult peaksid tegelema ainult ikka tõelised haisvad EKIT-id (EritiKõvadITmehed) icon_razz.gif

http://www.theinquirer.net/?article=28450 .

Muide kas keegi pani tähele milline nägi välja E-valimiste projektijuht (Tarvi Martens, kui ma ei eksi) valimiskomisjonis, kui hääli loeti järgmisel päeval? Lipsust ja ülikonnast oli asi kaugel, niiet võime kindlad olla - Eesti Evalimistel juba naljalt ei peta icon_razz.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2005 16:39:53 vasta tsitaadiga

hmm, minu arvamus oleks: EI hoolitse - ei kesta.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 20.12.2005 23:34:19 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
hmm, minu arvamus oleks: EI hoolitse - ei kesta.


OFFF räägib pigem välimuse eest hoolitsemisest, kuskil jutu sees ta mainis, et riistvaraliste/tarkvaraliste probleemide käes ta/teised tema mõtteviisi pooldajad ei vaevle.

OFFFMillised variandid järgnevatest kuuluvad liigse puhtusearmastuse alla ja milline peaks olema normaalne läpakaomanik? icon_razz1.gif (Variables are not validated by Eurostat, so You cannot compare them with other similar researches)

a)Töötan läpaka taga ainult kummikinnastes ja ainult eelnevalt desinfitseeritud, ioniseeritud jne. ruumis (tal on puhkamiseks ka eraldi pehme padjake)
b)Teen iga päev põhjaliku puhastamine nii seest kui väljast(ka ilma otsese vajaduseta)
c)Teen iga nädal põhjaliku puhastamise nii seest kui väljast(ka ilma otsese vajaduseta)
d)Enne läpaka kaasavõtmist vaatan välimust ja toimin vastavalt selle erinevusele originaalvälimusest. Kui vendid lärmama hakkavad või temperatuur tõusma hakkab, siis vaatan ka need üle
e)Puhastamisele hakkan mõtlema siis, kui läpakas hakkab mind ja mu asju määrima või õhutusavadest tuleb kuuma õhu asemel kuuma tolmu
f)Põhimõtteliselt ei puhasta oma läpakat mitte kunagi, töötab ju korralikult

_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 20.12.2005 23:55:18 vasta tsitaadiga

Oswald, ytleme, et varant "e", kuigi mina pole veel n2inud l2patsit, mis "kuuma tolmu" v2lja ajaks. Tempi pole ka nagu j2lginud - see on mingi moodsa aja "trend"

A.

Ahjaaa... oleneb, mida sa "seest puhastamise" all silmas pead... viiruseid ja spywaresid ei roogi, neid lihtsalt pole linuxile... mingeid yleliigseid faile sai küll kustutatud "puhastuskampaania" korras icon_wink.gif

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2005 23:57:53 vasta tsitaadiga

OFFF, mõned inimesed (sealhulgas mina) hoian ja hoolitsen arvuti eest sellepärast, et maksin tema eest paraja summa ja lihtsalt ei ole tahtmist suhtuda pohhuilt asja, mille soetamiseks oled pidanud "kokku hoidma" või raha koguda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.12.2005 00:38:52 vasta tsitaadiga

velzatis kirjutas:
OFFF, mõned inimesed (sealhulgas mina) hoian ja hoolitsen arvuti eest sellepärast, et maksin tema eest paraja summa ja lihtsalt ei ole tahtmist suhtuda pohhuilt asja, mille soetamiseks oled pidanud "kokku hoidma" või raha koguda. icon_rolleyes.gif


No see on küll juba Sinu probleem, kahjuks. Arvestades arvutustehnika hindade kukkumisega on omaenda Suure Papi arvuti eest v2lja k2imine sulaselge lollus, minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt. Muide, n2puj2ljed arvuti peal ei lyhenda nüüd küll kuidagiviisi arvuti eluiga icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2005 00:42:22 vasta tsitaadiga

OFFF kirjutas:
velzatis kirjutas:
OFFF, mõned inimesed (sealhulgas mina) hoian ja hoolitsen arvuti eest sellepärast, et maksin tema eest paraja summa ja lihtsalt ei ole tahtmist suhtuda pohhuilt asja, mille soetamiseks oled pidanud "kokku hoidma" või raha koguda. icon_rolleyes.gif


No see on küll juba Sinu probleem, kahjuks. Arvestades arvutustehnika hindade kukkumisega on omaenda Suure Papi arvuti eest v2lja k2imine sulaselge lollus, minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt. Muide, n2puj2ljed arvuti peal ei lyhenda nüüd küll kuidagiviisi arvuti eluiga icon_wink.gif

A.
no suur papp omab igaühele oma tähendust. Aga see selleks. Näpujäljed tõesti ei lühenda eluiga, küll aga moos ja kuianud koduõlu klaviatuuri vahel, mis ei mõju arvutile hästi näiteks.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.12.2005 01:17:23 vasta tsitaadiga

Nohjahh... see on suhteline. Kui ikka on TUNGIVALT vaja viimase malli pedemajakat, et saaks ennast paar kuud "k6ige kiirema" omanikuna tunda, siis muidugi. Mina panen nii paari aasta tagant paar-kolm tonni asja sisse ja k2rab küll...

Ahjaaa... seejutt k2ib muidugi lauapetsuka kohta.
Ja ma pole v2itnudki, et moosi v. koduolut ei peaks 2ra kraapima. Ma irvitasin rohkem neid kodanikke, kes lapikesega s6rmej2lgi maha poleerivad.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 21.12.2005 09:18:56 vasta tsitaadiga

offf, mis läpakas sul on?
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 21.12.2005 11:59:14 vasta tsitaadiga

Kasutan mottepadi T40... mis siis?

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 25.12.2005 22:14:30 vasta tsitaadiga

kuidas saaks läpakal klaverit nagu seestpoolt puhastada...veskari süsi kukkus peale ( icon_evil.gif ) ja nüüd nuppude all on tuhk...
kellelgi on ettepanekuid?
evo n610c-ga tegemist
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 25.12.2005 22:36:44 vasta tsitaadiga

tolmuimejaga ei saa?
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 25.12.2005 22:45:02 vasta tsitaadiga

mihhkel kirjutas:
tolmuimejaga ei saa?

suurema osa sain kätte nii tglt...a mingi jebla tekib ikka ekraanile kui kaan kinni panna ja tagurpidi raputada!
nupud oleks vaja kätte saada aga nad ei tule välja ja jõudu ka ei tahaks kasutada...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Laptop - puhastada või mitte mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.