Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Probleemid uute kasutajatega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 30.11.2005 18:52:25 Probleemid uute kasutajatega vasta tsitaadiga

viimase kuu aja jooksul on ette tulnud palju ebameeldivaid juhtumeid just Arvutustehnika müügi/vahetuse foorumis, kus uued kasutajad pakkuvad müügiks arvutikomplekte või mõnda arvuti tarvikut.

ebameeldivad tehingud järgmiste kasutajatega.

uuno - pakkusin sobiva hinna, lubab komplekti mulle müüa aga ei suuda kuidagi korraldada logistikat- lõpuks saime
kaubale ka saatmise osas- tuleb PS, et sorry sain paremat hinda ja tehing jääb ära. mees sõnast härga #!6¤#!

Ware - ütles et minu pakutud hind sobib ja kanna raha kohe tema arvele...ma ei olnud vist ainuke kes sellise PS'i tema käest sai. Kuna elan Tartus siis pakkusin talle, et tulen ise Põlva arvutile järele. Vastus jäi saamata.

Spectator - järjekordselt üritasin ühte arvutikomplekti osta. lubatud mulle ära, pidi veel kellegi käest arvuti müügi
kohta küsima...lõpp tulemus - PS! sorry sain paremat hinda.

Keegi tegi veel analoogset nalja minuga müügi teemas aga kahjuks PS'id kustutatud ja kasutaja ei ole meeles.

Ühesõnaga mis mõtte on kõvaks ajada kui ei suuda tehingut lõppule viia?! Tänu sellele , et tehingud on katki jäänud ootavad minu taga teised inimesed. Peab hakkama jälle uut OSTAN aruvit teemat tegema.

On kellelgi ideid, et sellist asja tulevikus HV arvutustehnika müügi foorumis piirata?!

Ei oska endapoolt muud teha kui hakata neile vennikestele negatiivseid jagama...aga mis see aitab...teeb uue konto kui vaja.

Ootan kommentaare ja lahendusi!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2005 18:57:51 vasta tsitaadiga

jah, just viimastel päevadel on ka põmst taolist värki juhtunud, ja olen täiesti nõus, et sellist asja tuleks piirata! ei ole just meeldiv, kui oled sisuliselt arvestanud, et mingi asja saad, nagunii paar päeva ootama pead, ja lõpuks öeldakse, et "kle läinud juba" või "sain paremat hinda" icon_confused.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 30.11.2005 19:07:12 vasta tsitaadiga

ega selliste tühikargajate vastu pole muud teha, kui Austusega Meistrilt icon_rolleyes.gif
iseenesest ei salli mina ka sellist asja. siin pakutule ei saa kunagi kindel olla...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2005 19:36:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ega selliste tühikargajate vastu pole muud teha, kui Austusega Meistrilt icon_rolleyes.gif
iseenesest ei salli mina ka sellist asja. siin pakutule ei saa kunagi kindel olla...

jah, adminnile või super moderaatorile tuleks kohe teada anda.
Vastavalt saab siis kas AM jagada, hoiatava kommentaari kirjutada või ilmse pettusekahtluse korral üldse bännida icon_exclaim.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004




sõnum 30.11.2005 19:36:34 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ega selliste tühikargajate vastu pole muud teha, kui Austusega Meistrilt icon_rolleyes.gif
iseenesest ei salli mina ka sellist asja. siin pakutule ei saa kunagi kindel olla...

ja mis see annab?teeb aga vennike uue konto ja asi ants.sellist HV headele tavadele
mittevastavat "nalja" juhtub ka vanade kasutajatega teinekord.minu arust ainuke mõeldav variant on selle
konkreetse kasutaja profiili anda siis vastav -hinnang.ja kui juhtubki et uus kasutaja paneb sulle vastu ja teeb uue
konto.siis on ju näha et tema vana konto ei kehti enam (ei oma väärtust) siis annab kindlasti taneliga
rääkida et selle kasutaja hinnang kaotada.vana kasutaja see eest ei saa ega taha naljalt uut kontot teha,see pärast
ei jutu ka nendega selliseid asju just tihti.
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2005 23:57:39 vasta tsitaadiga

... tjah, katteta pakkumiste, tühjade lubaduste ja ilmsete pettemanöövrite teemal on siin varem korduvalt arutletud. Kahjuks ei saa kõike väga peensusteni reguleerida ja seesuguse järelturul äritsemise juures, jääb reeglina 90% vastutusest oma tegude ja sõnade eest, äritsejate endi kanda. Loomulikult on keskkond valmis kaasa aitama, kui tegemist ilmse kelmuse või lihtsalt pahatahtliku lollitamisega, kuid iga üksikusse juhtumisse, mis tihtilugu vaid mõne tehingu kaotanud ja pettunud kasutaja poolt üles keerutatud, poleks keskkonnal küll tark sekkuda. Järelturult saab reeglina asju odavamalt, kui poest, kuid nagu öeldakse - tasuta lõunaid pole olemas - mingis osas tuleb lõivu maksta ja kui selleks valmis ei ole, otsa poest ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Probleemid uute kasutajatega
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.