Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 356, 357, 358  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 07.01.2019 13:40:34 vasta tsitaadiga

mõned kasutatud jupid loopis? setet kipub ikka jääma eriti kui värviline mudru peaks olema sees olnud icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 07.01.2019 13:42:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
mõned kasutatud jupid loopis? setet kipub ikka jääma eriti kui värviline mudru peaks olema sees olnud icon_biggrin.gif

Jep, radikas ning pump. Ma küll jooksutasin korra läbi detilleeritud veega ja välja tuli õrnalt helesinine vesi. Oleks vist pidanud pikemalt jooksutama või pidevat vahetust tegema uue satsiga, ennem kui oma punase sisse panin.
Elu õpetab icon_razz.gif
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 07.01.2019 14:26:32 vasta tsitaadiga

Viilutaja, Kas sa alguses lasid jahutusel niisama ka dest veega ringi käia enne kui punase vedeliku panid?
Ideepoolest peaks nii kaua loputama kuni enam mingit värvi ega sodi sealt välja ei tule.

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.01.2019 02:33:42 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
Viilutaja, Kas sa alguses lasid jahutusel niisama ka dest veega ringi käia enne kui punase vedeliku panid?
Ideepoolest peaks nii kaua loputama kuni enam mingit värvi ega sodi sealt välja ei tule.

Jep, töötas mul ööläbi (~10h), kui lekketesti tegin. Kuid peale seda uuesti ei pannud sisse puhast destilleeritud vett, et uuesti korrata.

Edit:
Sai puhastatud ja muid muudatusi tehtud kastis üldiselt ja mõningased edasised plaanid antud kastiga. Kuigi 100% pole endiselt kindel, et kas jätan selle kasti pikemaks ajaks või sihin Fractal Design S2'te.

Mõningased pildid.
Määrdunud GPU plokk
Spoiler Spoiler Spoiler


Puhastatud GPU plokk
Spoiler Spoiler Spoiler


Isegi warranty kleeps jäi terveks icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Jätsin ploki külge originaal Vega backplate'i sest siis saan kasutada originaal X kinnitust, mis annab parema surve plokile. Lugesin foorumitest ja soovitati, lisaks näeb vingem välja ka icon_smile.gif
Mul see must EK backplate ka olemas, jääb hetkel karpi oma aega ootama.
Spoiler Spoiler Spoiler



Kaart ise selline
Spoiler Spoiler Spoiler



Tekkis üks idee, mis järgnevatel piltidel välja joonistub icon_smile.gif Kastil on ees mitte kasutust leidvad 5 tollised optilise seadme taskud, tegin sinna ühe väikse loop'i.
Spoiler Spoiler Spoiler


Parem vaade küljelt.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alumist slotti pole vaja kasutada, kuid ülemisse plaanin kattele sisse lõigata ühe avause ja siis flow näidiku sinna kinnitada.
Spoiler Spoiler Spoiler


Siis saan kiirelt korpuse ust lahti tehes vaadata kas pump jms liigub. Hetkel on kõik nii kuradi vaikne ja isegi mulle pole enam. Isegi mitte GPU bloki sees neid pisikesi icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 26.01.2019 19:13:53 vasta tsitaadiga

Saab keegi nõu anda, mul on EVGA 1080ti FTW3, 6700k ja fractial design r5 korpus. Mis watercooling lahendust võiks vaadata? Tahan kindlasti soft tubingut kasutada ning üldiselt RGB ei ole MUST HAVE, kuna mul on ledriba korpuses ning tahaks rohkem rõhku kvaliteet ja hind.

Tänud!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.01.2019 22:05:42 vasta tsitaadiga

ixidor kirjutas:
Saab keegi nõu anda, mul on EVGA 1080ti FTW3, 6700k ja fractial design r5 korpus. Mis watercooling lahendust võiks vaadata? Tahan kindlasti soft tubingut kasutada ning üldiselt RGB ei ole MUST HAVE, kuna mul on ledriba korpuses ning tahaks rohkem rõhku kvaliteet ja hind.

Tänud!


Oled kindel, et sul on custom vett vaja? Läheb üsna kalliks ja tulemus ei pruugi olla see mida lootsid.
Alati saaks AIO-sid kasutada. icon_rolleyes.gif Need on palju lihtsamad.
Modimata Define R5 peaks mahutama 2x240 radikat. EK Coolstream PE240 radiaator maksab arvutitargas näiteks 68€ sentidega. Alati saaks osta odavamad radiaatorid aga EK-l on kvaliteeti.
Ma ei jahutaks kunagi cpu+gpu ainult 240 radikaga. icon_rolleyes.gif
Paljud alahindavad radiaatori tähtsust. Radiaator ehk, siis see mis tegeleb vedeliku jahutamisega.
Kui oled kindel, et custom vesi on see, mis sul on vaja, siis võib mingid jupid siia panna. Osad tellivad Barrow-si jubinaid ja väidetavalt pidi soodsam olema tunduvalt kuid see kogemus endal kahjuks puudub.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 26.01.2019 22:15:09 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
ixidor kirjutas:
Saab keegi nõu anda, mul on EVGA 1080ti FTW3, 6700k ja fractial design r5 korpus. Mis watercooling lahendust võiks vaadata? Tahan kindlasti soft tubingut kasutada ning üldiselt RGB ei ole MUST HAVE, kuna mul on ledriba korpuses ning tahaks rohkem rõhku kvaliteet ja hind.

Tänud!


Oled kindel, et sul on custom vett vaja? Läheb üsna kalliks ja tulemus ei pruugi olla see mida lootsid.
Alati saaks AIO-sid kasutada. icon_rolleyes.gif Need on palju lihtsamad.
Modimata Define R5 peaks mahutama 2x240 radikat. EK Coolstream PE240 radiaator maksab arvutitargas näiteks 68€ sentidega. Alati saaks osta odavamad radiaatorid aga EK-l on kvaliteeti.
Ma ei jahutaks kunagi cpu+gpu ainult 240 radikaga. icon_rolleyes.gif
Paljud alahindavad radiaatori tähtsust. Radiaator ehk, siis see mis tegeleb vedeliku jahutamisega.
Kui oled kindel, et custom vesi on see, mis sul on vaja, siis võib mingid jupid siia panna. Osad tellivad Barrow-si jubinaid ja väidetavalt pidi soodsam olema tunduvalt kuid see kogemus endal kahjuks puudub.


Ok tänud, mul praegu prose jahutus on Corsair h110gt mis on väga hea, aga tahaks gpule ka vesijahutuse peale saada. Tempid jäävad loadi all mängudes 65-75c, aga ainult siis kui ventikad 80% umbes on. Sooviks lihtsalt stabiilsemaks jahutuse saada. Ma tean et EK on hea ja pakub ka mingeid KIT-e, aga ei oska lihstsalt valida, kuna puudub custom vesijahutuse kogemus. Ja kui gpu vesijahutuse alla panna, siis võiks ühe loopi teha kahe radikaga.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2019 22:42:23 vasta tsitaadiga

radikateks võta hwl nemesis GTS, XSPC photon D5 170/270 kombod on väga korralikud.
Kui raha tahad kokku hoida võid ülejäänud kraami aliexpressis tellida barrow ühendused ja waterblockid on väga ok perfi ja hinnaga.
Ek toodetest läheks ringiga mööda liiga kallid ja täiesti keskpärased kui sedagi.
Kohalikest poodidest väga valikut minuarust pole ja soovitaks neist kahest poest vaadata miskit, aquatuning.de ja aquatuning.co.uk on ka lisaks casekingile jms aga seal hwl väga ei ole ja hinnad ka ei hiilga, aquatuning on vist alphacooli oma pood.
Võimalik, et on mõni hoopis parem pood aga ise pole küll leidnud.

https://www.watercoolinguk.co.uk/ tasuta saatmine alates ~550€
https://www.highflow.nl/ tasuta saatmine alates 250€

Ise olen mõlemast tellinud ja alati on kõik ok olnud thumbs_up.gif

Kõige lihtsam lahendus on muidugi GPU jaoks mingi AIO ~50€ eest ja kogu moos, custom vesi on seal 5-10x kallim ja tempid ei pruugi eriti paremad olla.
Ja noh kui nüüd profiili vaadata siis GTX 1070 on viimane kaart mida vesijahutada, see on iga õhkjahutusega ka vaikne.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 26.01.2019 23:05:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
radikateks võta hwl nemesis GTS, XSPC photon D5 170/270 kombod on väga korralikud.
Kui raha tahad kokku hoida võid ülejäänud kraami aliexpressis tellida barrow ühendused ja waterblockid on väga ok perfi ja hinnaga.
Ek toodetest läheks ringiga mööda liiga kallid ja täiesti keskpärased kui sedagi.
Kohalikest poodidest väga valikut minuarust pole ja soovitaks neist kahest poest vaadata miskit, aquatuning.de ja aquatuning.co.uk on ka lisaks casekingile jms aga seal hwl väga ei ole ja hinnad ka ei hiilga, aquatuning on vist alphacooli oma pood.
Võimalik, et on mõni hoopis parem pood aga ise pole küll leidnud.

https://www.watercoolinguk.co.uk/ tasuta saatmine alates ~550€
https://www.highflow.nl/ tasuta saatmine alates 250€

Ise olen mõlemast tellinud ja alati on kõik ok olnud thumbs_up.gif

Kõige lihtsam lahendus on muidugi GPU jaoks mingi AIO ~50€ eest ja kogu moos, custom vesi on seal 5-10x kallim ja tempid ei pruugi eriti paremad olla.
Ja noh kui nüüd profiili vaadata siis GTX 1070 on viimane kaart mida vesijahutada, see on iga õhkjahutusega ka vaikne.


Selge, ma uurin edasi. Kas mingit hea hinnaga KIT ei ole mis toimetab kenasti? Vahetasin enda 1070 välja 1080ti vastu ja pole profiili muutnud veel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.01.2019 02:41:06 vasta tsitaadiga

Kui oled rahul cpu temperatuuri ja heliga, siis on mõistlik tõesti ainult gpu jahutusega tegeleda. Tasub isegi mõelda hea õhkjahutuse peale nagu Raijintek Morpheus II. Custom vesi ei ole ainult temperatuurid ja heli, vaid ka välimus. Tasub ainult siis teha kui välimus oluline on kuna hea õhuga on palju lihtsam. Hooldusvaba ja temperatuurid pole nii palu erinevad.
pots4t4j4, oled mõnda EK radiaatorit kasutanud, et neid maha teed?
Minu kogemused HWlabs-i radiaatoritega on sitad. Eriti nende slim hunjaadega. Hetkel mul on mingi HWlabs-i 28mm triple radiaator vedelemas, mis läheb mingi aeg kasutusse. Ei looda sealt midagi erilist.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.01.2019 04:40:25 vasta tsitaadiga

Ise hakkan just ehitama oma custom vesijahutust Fractal R6 korpusesse ringi. Hetkel on Fractal R5 ja 280mm EK radikas ja EK plokk Vega64'l. Hunnik Barrow kinnitusi. Eile sain kätte oma 360mm ja 33mm paksuse Barrow radika, sest nägin et see üks EK 45mm paksune ja 280mm pikk radikas kõlbab ainult ühe komponendi jahutamiseks. Ning kui aus olla siis minu varasem custom õhkjahutus (Rajintek Morpheus II +2*120mm vendid) oli suht marginaalselt kehvem kui EK blokk VEGA64 peal.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 27.01.2019 11:04:13 vasta tsitaadiga

Vesijahutuse välimus ikka meeldib ja hea meelega tahaks saada GPU pealt seda raskust vähemaks. Lihtsalt ma pigem otsin hea hinna ja kvaliteediga komponente. Ei taha panna väga suurt summat alla, vaid teha asi kena ja korralik, et ei peaks muretsema väga lekete vms pärast.

Edit: Kas selline kit õigustaks end? Lisaks veel ühe radika loopi? https://www.youtube.com/watch?v=Iqg6z-4DhxM
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 27.01.2019 12:00:32 vasta tsitaadiga

ixidor, See on päris hea kit muidu thumbs_up.gif Väga kasutajasõbralik.
Vasest GPU plokk kaalub mingi 1kg icon_biggrin.gif Ei ole väga kerge.
Antud alumiinumist plokk on kõvasti kergem, aga jahutab päris viiskalt

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 27.01.2019 12:21:27 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
ixidor, See on päris hea kit muidu thumbs_up.gif Väga kasutajasõbralik.
Vasest GPU plokk kaalub mingi 1kg icon_biggrin.gif Ei ole väga kerge.
Antud alumiinumist plokk on kõvasti kergem, aga jahutab päris viiskalt


Ok, tänud! Ma uurin veidi selle kiti kohta kas EVGA 1080ti FTW3 plokki ka saada on.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2019 12:37:05 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Kui oled rahul cpu temperatuuri ja heliga, siis on mõistlik tõesti ainult gpu jahutusega tegeleda. Tasub isegi mõelda hea õhkjahutuse peale nagu Raijintek Morpheus II. Custom vesi ei ole ainult temperatuurid ja heli, vaid ka välimus. Tasub ainult siis teha kui välimus oluline on kuna hea õhuga on palju lihtsam. Hooldusvaba ja temperatuurid pole nii palu erinevad.
pots4t4j4, oled mõnda EK radiaatorit kasutanud, et neid maha teed?
Minu kogemused HWlabs-i radiaatoritega on sitad. Eriti nende slim hunjaadega. Hetkel mul on mingi HWlabs-i 28mm triple radiaator vedelemas, mis läheb mingi aeg kasutusse. Ei looda sealt midagi erilist.


Päris mitu tk olnud, ei midagi erilist, sellise kvaliteedi juures võiks hind ka vastav olla.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.01.2019 13:06:34 vasta tsitaadiga

alumiiniumi kitiga kaotad vasega võrreldes 10-15%... eee, jõudlust? temperatuuri?
teine asi, mida silmas pidada, on see, et laiendamise ja muidu ringimängimise mõttes vajad alumiiniumist tükke.
hinnad on neil alu kittidel muidugi head.

ftw3 1080ti-le alu plokki ek-lt ei leia. neil peaks olema põhimõtteliselt vaid reference plokid.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.01.2019 13:10:36 vasta tsitaadiga

ixidor kirjutas:
Vesijahutuse välimus ikka meeldib ja hea meelega tahaks saada GPU pealt seda raskust vähemaks. Lihtsalt ma pigem otsin hea hinna ja kvaliteediga komponente. Ei taha panna väga suurt summat alla, vaid teha asi kena ja korralik, et ei peaks muretsema väga lekete vms pärast.

Edit: Kas selline kit õigustaks end? Lisaks veel ühe radika loopi? https://www.youtube.com/watch?v=Iqg6z-4DhxM


Ma muretseks sinna ühe 240mm alu radika juurde AliExpressist.
Näiteks selle:
link

londiste kirjutas:
alumiiniumi kitiga kaotad vasega võrreldes 10-15%... eee, jõudlust? temperatuuri?
teine asi, mida silmas pidada, on see, et laiendamise ja muidu ringimängimise mõttes vajad alumiiniumist tükke.
hinnad on neil alu kittidel muidugi head.

ftw3 1080ti-le alu plokki ek-lt ei leia. neil peaks olema põhimõtteliselt vaid reference plokid.


Ei usu, et see 10-15% on. Alla 10% jääb see nr kindlasti.
Kui on nickliga kaetud siis ma ei näe probleemi.
Jooksutasin AMD2500+ ajal vesijahutust, kus oli erinevaid metalle koos. icon_smile.gif
Kahe aasta jooksul ei näinud mitte mingit vahet, kuid mul oli sees vee ja tosooli segu (tookord), hetkel on spets vedeliku kontsentraadid selle jaoks.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2019 13:25:38 vasta tsitaadiga

Viilutaja, alu ja vase suurem vahe tuleb vast välja siis kui nö. jahutus peab tegema kõvasti tööd - see eeldab, et nii kaart kui prose mõlemad ahjud või siis korraliku OC all.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 27.01.2019 13:47:38 vasta tsitaadiga

või siis on jahutuspinda suhteliselt vähe nagu mõlema nii 240 kui 360 kiti puhul kui see karmimale kooslusele peale kruvida. ka Viilutaja vihjas samale icon_razz.gif

neid kitte on reviewtud omajagu, sealt mõõdetakse ikkagi enamasti üle 10% vahet välja. jah, kõrgema otsa kuumemate komponentide pealt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 29.01.2019 15:13:37 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi oleks huvi GPU waterblocki vastu? Ma ostaks selle komplekti ja müüks siis eraldi selle gpu blocki kellelegi kuna see sobib founders edition ja reference kaartidele. Mul endal vaja EVGA 1080Ti FTW3 kaardile plokki.

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Vesijahutus-komponendid/EK-Water-Blocks-FLUID-GAMING-Kit-A240G-Wasserkuhlungs-Set-240-mm-287515
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 29.01.2019 16:06:03 vasta tsitaadiga

ixidor, arvesta siis sellega, et sul on vaja alumiinium plokki sellele kaardile kui sa kavatsed selle samasse waterloop'i panna koos ülejäänud fluid gaming alumiinium juppidega.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 29.01.2019 16:10:01 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
ixidor, arvesta siis sellega, et sul on vaja alumiinium plokki sellele kaardile kui sa kavatsed selle samasse waterloop'i panna koos ülejäänud fluid gaming alumiinium juppidega.


Nikkel peaks ka sobima.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 29.01.2019 16:33:33 vasta tsitaadiga

ixidor, no ega ikka ei sobi küll icon_biggrin.gif Nikkel sobib vasega ilusti kokku, praeguseks teame juba, et vask alumiiniumiga kindlasti ei sobi ja kuidas siis järsku sobib nikkel alumiiniumiga? icon_biggrin.gif

Vaata parem seda tabelit. Mida suurem see arvu absoluutväärtus on, seda suurem on võimalus galvaanilise korrosiooni tekkeks. Kollasega kastid on kindel no-go
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 16:41:09 vasta tsitaadiga

Millist korpust peaks vaatama, kui tahaks tulevikus seda EK A240G kasutama hakata ja kas reaalselt tõmbab mürataset alla ka? Hetkel 1070Ti vendid undavad päris kõvasti mängides. Visuaalne väljanägemine pole esmatähtis.
_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011




sõnum 29.01.2019 16:43:02 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
ixidor, no ega ikka ei sobi küll icon_biggrin.gif Nikkel sobib vasega ilusti kokku, praeguseks teame juba, et vask alumiiniumiga kindlasti ei sobi ja kuidas siis järsku sobib nikkel alumiiniumiga? icon_biggrin.gif

Vaata parem seda tabelit. Mida suurem see arvu absoluutväärtus on, seda suurem on võimalus galvaanilise korrosiooni tekkeks. Kollasega kastid on kindel no-go
Spoiler Spoiler Spoiler


Seega ideaalsis peaks olema kõik vask või kõik alumiinium? Sest nikkel koos vasega on ka 0.5 . Siis ei sobi see komplekt mulle kuna FTW3 kaardile ei Pakkuda alumiiniumist plokki.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 356, 357, 358  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.