|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
20.09.2004 20:37:01
Kust saada Ruuterit, mida saab igatepidi konfida , eelkõige oleks vaja uploadi piirata.... |
|
|
..... sest niikui keegi hakkab läbi msn või muud moodi faile uploadima siis on netiliiklus väga tugevalt häiritud, ei saa normaalselt mängida jne. Kas eestis keegi müüb sellist ruuterit millel oleks võimalik upload kiirusi ip järgi piirata.
Igal arvutil on hetkel ruuteri poolt määratud ip, kontrollib seda siis mac aadressi järgi, kuid puudub võimalus määrata kiirusi...
Nii et kes teab jagage lahkelt infi välja... eks hind ka määrab kuid, eks siis paistab.
Tänud ette.
NB! Linuxi ronti ei taha, oleks vaja ikka väikest ja kompaktset kastikest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
20.09.2004 20:39:53
|
|
|
rahapuu on olemas?
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
no9
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
20.09.2004 20:40:19
|
|
|
Miskisele soekrise karbile *bsd peale panna?
edit: http://www.soekris.com/ , kuigi uuematele seebikarp-ruuteritele saab ka nt. linuxit peale panna, iseasi kui konfitav ta on.
viimati muutis no9 20.09.2004 20:43:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
20.09.2004 20:41:27
|
|
|
| no9 kirjutas: |
Miskisele soekrise karbile *bsd peale panna?  |
Räägid ehk lähemalt?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PontuLontu
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Armagedon
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
20.09.2004 23:19:25
|
|
|
Näppisin neid linke siis oma lolli aruga, ja tekkis küsimus, kas maainimesele ka midagi kergemat on olemas üldse, et noh ip aadressiga 192.168.1.1 näiteks ei saa uploadida rohkem kui 20kbs jne, võibolla ma valesti seletan ka
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
20.09.2004 23:42:58
|
|
|
Loen seal seda inffi kuid ei leia nagu seda millest sa räägid küll, kas sul omal see olemas= ja kas sama asja on ka 54mb wifi varianti?
Tnx.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
20.09.2004 23:48:37
|
|
|
Tuleb tähelepanelikumalt lugeda:
QoS support also can classify bandwidth usage in order to meet time-critical applications. Administrators may define QoS rules by service type, source/ destination IP, communication port numbers or MAC address to take full advantage of network bandwidth.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kutsikas
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2004
|
22.09.2004 09:56:38
|
|
|
| kas QoS ei eelda mitte kliendilt samuti QoS protkolli installi? Ega ise täpselt ei tea aga minu teada selle protokolli idee ei ole piirata kasutajate bandwithi vaid piirata muud klendipoolset liiklust kui mingi kriitiline aplikatsioon-update on vaja kliendini saata nii et olemasolev liiklus seda ei takistaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
22.09.2004 10:51:21
|
|
|
Selle tootega peaks saama küll. Tuleb natuke küll vaeva näha, aga lõpptulemusena saab piirata küll.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
22.09.2004 21:05:04
|
|
|
asi hakkab aina keerulisemaks minema, kas kellelgi on hea lahendus olemas, nõus maksma selle eest mingit sümboolset raha nähtud vaeva eest, kes leiab siis seadme mis ei maksaks rohkem kui ~3000.- eeki , las ta siis kasvõi olla ilma wifita, kuigi hea variant oleks see WRT54G küll, kuid kas ta teeb seda mida vaja, kui teaks et teeb ja toimib siis ostaks ära. hind ka normaalne.
Kes väidab, et tomib ehk siis confib ära ka?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
22.09.2004 23:22:26
|
|
|
Mina väidan, et toimib, aga ise ei confi. Ei ole lihtsalt aega, sest pole ise asja kunagi teinud ja vb ei hakka mõistus pealegi. Tean aga kutti, kes confib, kui oled huvitatud, siis privasse.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
22.09.2004 23:34:36
|
|
|
| See Planeti seade võimaldab teha traffic shapingut nii ülesse kui allalaadimisele, IP, MAC adre järgi jne. Ise oman seda aparaati. Igatahes asi toimis 1500 eegu eest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
23.09.2004 13:00:06
|
|
|
| xda kirjutas: |
| See Planeti seade võimaldab teha traffic shapingut nii ülesse kui allalaadimisele, IP, MAC adre järgi jne. Ise oman seda aparaati. Igatahes asi toimis 1500 eegu eest. |
eks siis teeks nii, et kui ma nüüd theumi kaudu abi ei saa, siis ma tyytaks sind ka tahaks ikka asja käima saada. point selles, et sellel planetil pole wifit küljes, see aga mu jaoks oluline ka, samas võib muidugi jätta olemasoleva trendneti trw431br ka endale sinna alles aga see ju omakorda lisajunn kapis võtab ruumi ja voolu ka veel pealekauba. aga jah, kui muidu ei saa siis peab planeti panema. tnx
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Armagedon
HV kasutaja
liitunud: 31.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sk8Rax
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2003
|
12.10.2004 10:09:14
|
|
|
| xda kirjutas: |
| See Planeti seade võimaldab teha traffic shapingut nii ülesse kui allalaadimisele, IP, MAC adre järgi jne. Ise oman seda aparaati. Igatahes asi toimis 1500 eegu eest. |
Kus kohast ostsid? Oleks endalgi huvi
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
12.10.2004 10:11:58
|
|
|
| Dataprojekt
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
14.10.2004 10:47:51
|
|
|
| mina kasutab WRT54G, igasugu mängude portide kaudu toimuv liiklus on piiratud, peaks saama ka IP alusel piirata...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xda
HV kasutaja
liitunud: 02.09.2002
|
15.10.2004 01:59:01
|
|
|
| tomacce kirjutas: |
eks siis teeks nii, et kui ma nüüd theumi kaudu abi ei saa, siis ma tyytaks sind ka tahaks ikka asja käima saada. |
No asi igatahes toimib minul. Saab ära määrata source pordi ja destination pordi, üles ja alla laadimise kiiruse: max ja guarantee, source ip ja destination ip ja loomulikult soovitud bandwidth kiiruse. Kiirust saab piirata ka mac aadressi järgi. Minuarust sellise hinnaga sarnast toodet eriti pole.
PS. Peale tuleb lasta ainult uuem firmware, 1.30
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
transporter
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2004
|
03.01.2005 13:10:47
|
|
|
| mks kirjutas: |
| mina kasutab WRT54G, igasugu mängude portide kaudu toimuv liiklus on piiratud, peaks saama ka IP alusel piirata... |
mis firmware kasutad ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomacce
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002
|
03.01.2005 13:28:45
|
|
|
mina seda wrt54g tööle ei saanudki nii nagu vaja, kasutasin seal igast firmwaresid, ikka oli kamm nende kiiruste piiramistega, ta lihtsalt ei piiranud ja ongi kogu moos, kirjas on et piirab, tegin õpetuse järgi kõik, panin eraldi portidele erinevad prioriteedid, kuid kõik käitusid ikka ühtemoodi. mõttetu. nüüd hiljem lugesin et väljas uus firmware kus see probleem fiksitud, aga ma myysin juba ruuteri ka maha. võibolla peab uuesti proovima kui nad tõesti selle ära fiksind on. hea asi oli aint see antenni võimsuse määramine, see oli küll hea asi, leviala kasvas hyppega
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
03.01.2005 15:24:15
|
|
|
| tomacce kirjutas: |
mina seda wrt54g tööle ei saanudki nii nagu vaja, kasutasin seal igast firmwaresid, ikka oli kamm nende kiiruste piiramistega, ta lihtsalt ei piiranud ja ongi kogu moos, kirjas on et piirab, tegin õpetuse järgi kõik, panin eraldi portidele erinevad prioriteedid, kuid kõik käitusid ikka ühtemoodi. mõttetu. nüüd hiljem lugesin et väljas uus firmware kus see probleem fiksitud, aga ma myysin juba ruuteri ka maha. võibolla peab uuesti proovima kui nad tõesti selle ära fiksind on. hea asi oli aint see antenni võimsuse määramine, see oli küll hea asi, leviala kasvas hyppega  |
Soovitus (subjektiivne,kuid elust enesest võetud):
1) Ära tegele riistvaraliste seebikarpidega
2) Ära tegele Linuxiga
3) Ära kasuta vabavara
..........ja võrgukiiruse reguleerimise probleeme pole enam.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
03.01.2005 15:44:20
|
|
|
| Tsernobil kirjutas: |
| tomacce kirjutas: |
mina seda wrt54g tööle ei saanudki nii nagu vaja, kasutasin seal igast firmwaresid, ikka oli kamm nende kiiruste piiramistega, ta lihtsalt ei piiranud ja ongi kogu moos, kirjas on et piirab, tegin õpetuse järgi kõik, panin eraldi portidele erinevad prioriteedid, kuid kõik käitusid ikka ühtemoodi. mõttetu. nüüd hiljem lugesin et väljas uus firmware kus see probleem fiksitud, aga ma myysin juba ruuteri ka maha. võibolla peab uuesti proovima kui nad tõesti selle ära fiksind on. hea asi oli aint see antenni võimsuse määramine, see oli küll hea asi, leviala kasvas hyppega  |
Soovitus (subjektiivne,kuid elust enesest võetud):
1) Ära tegele riistvaraliste seebikarpidega
2) Ära tegele Linuxiga
3) Ära kasuta vabavara
..........ja võrgukiiruse reguleerimise probleeme pole enam. |
Jäi sul lisamata:
4) Rahakott peab puuga seljas olema
või hoopis
Või sain valesti aru millestki...
4) Ära kasuta internetti
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
03.01.2005 16:44:31
|
|
|
| Veel jäi lisamata, et kui lahtist aega, raha ja ülearuseid närve enam tõesti kuhugi panna pole, siis tee võrku windooza peal... - taolised mured kaovad nagu poleks neid olnudki.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
03.01.2005 16:49:38
|
|
|
| nuhk kirjutas: |
| Veel jäi lisamata, et kui lahtist aega, raha ja ülearuseid närve enam tõesti kuhugi panna pole, siis tee võrku windooza peal... - taolised mured kaovad nagu poleks neid olnudki. |
Mille poolest see windows siis teistsugune on kui teised opsüsteemid? Kui see välja arvata et kuuaja töö Linuxis saab
Windowsis tehtud viie minutiga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
03.01.2005 17:29:32
|
|
|
Ple kunagig KDEd jooksutanud? Mõnede inimeste jaoks on linux endiselt ainult konsoolimasin.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tsernobil
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004
|
03.01.2005 17:58:03
|
|
|
| Death kirjutas: |
| Ple kunagig KDEd jooksutanud? Mõnede inimeste jaoks on linux endiselt ainult konsoolimasin. |
Mis see KDE siia puutub, graafiline interface on üldse teise järguline asi, peamine on just spetsiifiline ja konkreetse
funktsionaalsusega eraldiseisev tarkvara. S.T. opsüsteemi poolne tugi selle realiseerimiseks (API, SDK, DDK jne.)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
04.01.2005 21:12:39
|
|
|
Oled sa kunagi vaevunud lugema palju sellest sinu ihaldatavast funktsionaalsusest linuxi KERNELISSE sisse on kirjutatud?
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
04.01.2005 23:21:20
|
|
|
HV-s ei soosita (ja ei soovitata ka teistele) piraatlust Eriti, kui saab ilma
Mitte, et ma ise päris puhas poiss oleksin, aga rahakoti võimalused on kaunis piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PontuLontu
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002
|
05.01.2005 12:54:46
|
|
|
| Death kirjutas: |
| Oled sa kunagi vaevunud lugema palju sellest sinu ihaldatavast funktsionaalsusest linuxi KERNELISSE sisse on kirjutatud? |
Selles ju ongi põhiline windowsi ja linuxi vaheline erinevus. Kõik mis on võimalik teha väljaspool kernelit tuleb teha väljaspool kernelit. See on ka sellise kerneli stabiilse töö alus. Kuskilt lugesin, et järgmises OSis kavatseb MS kernelisse sisse kirjutada ka SQL toe. Kujutan ette, palju buge ja auke siis tulema hakkab.....
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
05.01.2005 18:18:51
|
|
|
kas ma eksin või on iptables kerneli osa? (eksimine on tõenäoline sest kogemused linuksiga pigem kasutaja mätta otsast...)
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
05.01.2005 20:59:27
|
|
|
Kernelisse on sisse kirjutatud Netfilter nimeline komponent, mis kõik töö ära teeb.
iptables on lihtsalt üks rakendusprogramm, mis annab kasutajale võimaluse mugavalt Netfilteri reegleid näppida.
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
05.01.2005 23:12:34
|
|
|
That makes sence... ja seda ma sissekirjutatuse al nagu mõtlesingi...
Live and learn
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
08.03.2005 21:57:43
|
|
|
Miski nagu ei klapi selle seadme toite või tarbimise kohta seal lehel toodud tabelis:
Power Supply: 5VDC / 2.4A
Power Consumption: 80 Watts
|
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
08.03.2005 22:14:35
|
|
|
| WTG54G saab selle tehtud küll. 150 naela eest ma küll ülalmainitud purki koju ei ostaks. Kui väga vaja eks ma konfiks selle asja OPENWRT peal tööle. aga parem kui ise teed saad targaks ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hyperion
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2002
|
09.01.2006 23:28:37
|
|
|
| probleem järgmine: on D-Link DSl-G604T wireless adsl router. kõik toimib, kuid segab sisse ehitatud shapingu asi, ehk siis kui http kaudu yhte faili tõmmata, siis kuni 1mb'ni tõmbab täie kiirusega, sealt edasi j2rsult kukub kiirus t2pselt 100 peale. ja nii kõigis 3s arvutis (2 lannis ja 1 wirelessi otsas). teab keegi kuidas seda asja maha saaks ? manualis pole midagi kirjas, google ka esmapilgul miskit ei andnud
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuhk
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2001
|
10.01.2006 12:18:29
|
|
|
| hyperion kirjutas: |
| probleem järgmine: on D-Link DSl-G604T wireless adsl router. kõik toimib, kuid segab sisse ehitatud shapingu asi, ehk siis kui http kaudu yhte faili tõmmata, siis kuni 1mb'ni tõmbab täie kiirusega, sealt edasi j2rsult kukub kiirus t2pselt 100 peale. ja nii kõigis 3s arvutis (2 lannis ja 1 wirelessi otsas). teab keegi kuidas seda asja maha saaks ? |
Mu vana nina miskipärast arvab, et taoline piirang rohkem välise Squid-proxy kui koduse seebika järele haiseb
nuhk@hot.ee
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|