Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hammer and Sickle märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 19.10.2005 07:23:09 Hammer and Sickle vasta tsitaadiga

Lähipäevil on välja tulemas Silent Stormi järeltulija Hammer and Sickle samal suurepärasel graafikamootoril, väidetavalt väga lahtise stooriga ning siiani pole üheski reviews mainitud panzerkleine ega muud sellesarnast. "Realismi" fännidele kui ka muidu Silent Storm seeria fännidele peaks tulema see meeldiva uudise või toreda meeldetuletusena.

http://www.gamecloud.com/article.php?article_id=1427

Edit: Panin alles nüüd tähele et sellest on juba rääkitud ka Silent Storm teema all icon_redface.gif

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 19.10.2005 09:14:29 vasta tsitaadiga

pole hullu et teises teemas rääigutd sest lisapakist kujunes välja opis täiesti uus mäng thumbs_up.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 12.12.2005 14:16:46 vasta tsitaadiga

review 1 - 10/10
review 2 - 5/6

lahe, Silent Storm oli hull tegija, absoluutselt kõik asjad olid purustatavad - see oli lahe icon_smile.gif. paistab et see on ka tasemel. thumbs_up.gif

tsitaat:
One of the best Tactical RPGs in...well, ever
icon_biggrin.gif
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2005 15:17:14 vasta tsitaadiga

... tjah, üks nüri asi kumitavat seda mängu endiselt, nimelt pole missioonid mitte alati piisavalt hästi tutvustatud, et lõpus ei peaks mõttetult ringi tatsama ja otsima seda viimast juhtlõnga, mis missiooni lõpetaks. SS puhul juhtus seda ikka üsna tihti, et tuli kaart veel oma 2-3 korda läbi tuhnida, et I -le täpp peale saada. Rõõmustab muidugi see, et on jäädud WWII teema juurde ja pole sisse toodud mingit ulmet, mis SS puhul, mõne missiooni läbimise ikka kohati liialt piinavaks maletamiseks muutis ja kuidagi väga võõralt mõjus. Kui ulmet tahavad proovida, siis tehku selle mootori peal valmis UFO järg ja edu oleks igast asendist garanteeritud ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2006 20:58:35 vasta tsitaadiga

... sai täna mängu proovitud ja kui jätta kõrvale mõned pisiuuendused mänguelementides ja paindlikumalt üles ehitatud storyline, siis ega kuigi palju seda mängu SS -st ei eristagi. Graafika, menüüd, konsool kõik praktiliselt identne ...

edit:

... mängu areng ja sündmuste dünaamilisus on sama palju muljet avaldavad, kui segadust tekitavad. Üsnagi tähelepanelik peab olema sulle antud ülesannete osas ja tihti peab neid haarama nö. lennult, kuna ükski missioon pole selgelt välja kirjutatud, vaid neid edastatakse rohkem kui vihjeid, ning tekivad vahest ka vastavalt sinu tegevusele. Samas on mängus aeg ja paljud ülesanded on võimalik maha magada ja vea tegutsemise korral ka untsu keerata, kuigi sellest saab tihti alles hiljem aru, kui kaartide vahel liikudes, seal ilmuvaid teateid loed. Kaartide vahel annab üsna vabalt liikuda, kui just mõne missiooniga seotud ei ole, kuid nagu ennist mainitud, eksisteerib aeg öö ja päev, ning erinevatel aegadel võib ühest kohast teise liikumine pakkuda ka nö. vahepealseid üllatusi. Kaardid kujtavad endast erinevaid kohti omakorda suuremal kaardil ja mängu arenedes, tuleb kohti, kuhu minna saab, üha juurde. Samas, ei tähenda, et ühes kohas nö. puhta töö tehes, sealt enam midagi hiljem leida poleks, vahest võib mõne vana koha külastamine anda põhjuse uute sündmuste arenguks. Kahjuks ei ole muidugi jällegi alati sugugi piisavalt infot, et teada, kus midagi aset võib leida, seega võib mäng pakkuda uuesti alustamise korral täiesti uusi lahendusi ja sündmusi, mis varem kahesilma vahele jäid ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raziel
HV vaatleja
Raziel

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.01.2006 20:02:36 vasta tsitaadiga

Sai ka siis mäng hangitud. Pole kahjuks SS mänginud, seega ma ei oska neid võrrelda. Muidu mäng suht hea, aga treening oli mõnes kohas suhteliselt "frustreeriv". Lõpuks sain mängu selgeks, aga isegi algusmissioonist ei saa läbi. No pagan , kuidas see mees mind ühe laksuga ära tapab. Nõustun, et missioonidest eriti nagu aru ei saa, mida täpselt tegema pead. No eks ma üritan siis kuidagi selle mängu läbi teha. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 19.01.2006 10:35:51 vasta tsitaadiga

Sa ei tohi lihtsalt vahele jääda icon_wink.gif
Oota veidi kuni venelased T-34/85 piiri äärde ajavad ning siis rooma camo peal üle piiri.

Mäng ise on aga suurepärane niipalju kui torkida olen jõudnud.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raziel
HV vaatleja
Raziel

liitunud: 18.01.2006




sõnum 19.01.2006 18:41:04 vasta tsitaadiga

Aina raskemaks läheb, kuid tegin ka järgmise missiooni ära. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2006 22:20:19 vasta tsitaadiga

... jubedaks maletamiseks läheb ära ikka. Hea, et on olemas juhuslikkuse faktor ja salvestamist saab ka raskema astme korral sisse lülitada, muidu võtaks mõne olukorra lahendamine vist küll lõputu aja ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raziel
HV vaatleja
Raziel

liitunud: 18.01.2006




sõnum 20.01.2006 01:12:59 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mis ma selles kohas pean tegema, nii. Ma rääkisin selle metsamehega pika jutu maha ja sain endale tiimikaaslaseks Moshe. Nüüd ma läksin sinna linna aga mendid hakkasid karjuma, sest mul olid relvad. AGa ma tahaks teada, mis seal üldse tegema peab? Kas pean mingid failid ära varastama politsei kabinetist või mis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005




sõnum 20.01.2006 08:10:50 vasta tsitaadiga

Tegelikult tuleks minna ilma relvadeta ning sisse murda vasakut kätt asuvasse maja kus ühes kapis on mingid paberid ja teises vormiriided kos ID paberitega.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2006 11:41:49 vasta tsitaadiga

... teed seda, mida teha oskad ja hakkama saad, sisuliselt ei juhtu midagi, kui mõne asja tegemata jätad, kuid mida rohkem teed, seda rohkem tekib ka võimalikke variante, mida teha icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kultus321
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2004




sõnum 20.01.2006 12:02:50 vasta tsitaadiga

Päris huvitav mäng näib olevat.Peak järele proovima
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hammer and Sickle
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.