|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
08.07.2005 00:34:13
Ettepanek muuta bbkoodi. |
|
|
Tervitus.
Oleks selline väikene ettepanek muuta märgi BBkoodi. Ma ei tea, kuidas teistega on, aga mina kasutan vahel smailimärgi ( ) panemiseks just sellist (koolon kolmnurk) märki. Praeguse koodi võiks asendada näiteks => või mõne muu sellisega.
Aitäh.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
08.07.2005 00:58:36
|
|
|
nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas Niiet jääb ära
Üldiselt ei ütleks et :=> väga kasutatav on just... pole väga palju näinud... niiet hetkel ennast nigu ei segaks
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DoS
HV veteran

liitunud: 19.08.2002
|
08.07.2005 15:12:24
|
|
|
| madedog kirjutas: |
nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas Niiet jääb ära  |
pigem ikka >= tähistab sinu kirjeldatut
ja foorumis saab kirjutada ka >
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
08.07.2005 15:15:25
|
|
|
Njaa.. Neid inimesi, kes seda märki kasutavad on tõesti vähe..
Enamikel inimestel hakkab see "smailihoog" üle minema juba..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
08.07.2005 16:03:57
|
|
|
| DoS kirjutas: |
| madedog kirjutas: |
nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas Niiet jääb ära  |
pigem ikka >= tähistab sinu kirjeldatut
ja foorumis saab kirjutada ka > |
Okei, ei hakka vaidlema, aga ma olen kogu aeg kasutanud => aga ärme siis seepärast veel pilli lõhki aja, eks
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
08.07.2005 21:40:57
|
|
|
Hoopis peaks 8) selle 'smail'i asendama millegi muuga. Näide:
6)
7)
8)
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
08.07.2005 21:48:14
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
Hoopis peaks 8) selle 'smail'i asendama millegi muuga. Näide:
6)
7)
8) |
Just nimelt...
ei sobiks?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
08.07.2005 23:05:16
|
|
|
Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomson
HV veteran

liitunud: 22.08.2003
|
09.07.2005 18:32:40
|
|
|
| Kuna suurem osa foorumist on nagunii MSN Messenger kasutajad siis võiks kõik smiley'd olla selles stiilis. Minu mõte lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
boro
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.08.2002
|
09.07.2005 19:06:04
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada  |
Jah, aga need kes eriti tihti ei kasuta smailisid ei pruugi ju selle peale tulla, et 8 ) võib tähendada mingit smailit. Ja siis hakka kirjutatut muutma jms
boro
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
4 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
10.07.2005 02:19:44
|
|
|
| madedog kirjutas: |
Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada  |
sellega ei saa ju üksikut smailit keelata
| tomson kirjutas: |
| Kuna suurem osa foorumist on nagunii MSN Messenger kasutajad siis võiks kõik smiley'd olla selles stiilis. Minu mõte lihtsalt. |
ei taha! BBCode'i smailid on lahedamad IM(H)O.
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.07.2005 02:28:04
|
|
|
jajah, paneme neid kaldus kolmnurkasid, eriti tore on see neile, KES lihtsalt oma klaviatuurilt neid nuppe ei leia ning ilma softi avamata neid tekitada ei saa.
Kõik olgu nii kuidas on ( va see 8) smaili mis vahest kipub segama jah )
jube raske on kirjutada : D või : ) või : ( jnejne..
äkki varsti tahate, et smailisid saaks numbrilise koodiga, ala smaili saaks koodiga 45788942987884875568897965648987 vms.
Praegu on kõik lihtne ja loogiline, täpselt nii nagu netietikett on need kujundanud.
kõik hea - lõpp hea
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
10.07.2005 15:43:19
|
|
|
| Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id [user] [/user], mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul [b]kasutajanimi[/b], siis uuendusena oleks see kujul [user]kasutajanimi[/user], mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
10.07.2005 16:34:01
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id , mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul kasutajanimi, siis uuendusena oleks see kujul kasutajanimi, mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada... |
Toetan ideed...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
11.07.2005 10:37:52
|
|
|
Selle smailiga on hoopis selline probleem, mida ma olen siin ka eelnevalt maininud ( ), et kui vajutad selle smaili nuppu ilmub :=> , mis kahjuks ei kuva seda smailit. Seda smailit kuvab hoopis kombinatsioon
Sellest tulenenevalt panen ette, et ka smailile vastaks :=>. Nii saaks tõesti : > kasutada naeratuse smailina.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
18.08.2005 00:13:15
|
|
|
| kas : D ei või olla ?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
18.08.2005 13:40:07
|
|
|
See on kasutuses juba ju. -->
Vb sobiks siis B) vms.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
18.08.2005 14:04:12
|
|
|
| Sobib ka (8.) IMO (ilma punktita)
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
31.08.2005 02:31:37
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| voyager_est kirjutas: |
| Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id , mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul kasutajanimi, siis uuendusena oleks see kujul kasutajanimi, mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada... |
Toetan ideed...  |
väärt idee, toetan kah. See teeks kohe elu mugavamaks 8) 8)
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.09.2005 19:27:48
|
|
|
nevermind see on proov
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
21.09.2005 19:29:35
|
|
|
Hästi paned
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.09.2005 19:32:34
|
|
|
voyager_est, panen küll
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.09.2005 19:49:33
|
|
|
Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks
Praegu aga
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.09.2005 19:58:33
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks
Praegu aga  |
lambist teksti kammimine teeb jälle asja aeglasemaks!
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
21.09.2005 20:04:10
|
|
|
Jah, eks iga selline vidinas nõuab jälle lisatööd servult ja mugavuse vs. kasulikkus suhe ei hakka toimima .
Ehk riistvara uuenduste käigus kunagi hallis tulevikus
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
21.09.2005 20:08:35
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks
Praegu aga  |
Nii ei saa.
Kui mõnel kasutajal on nimi, mis on tavalise sõnana Eesti keeles kasutuses, siis oleks jama.
Kuigi sellele kasutajale ei viidata, tekiks ikkagi viide tema profiili.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.09.2005 22:42:04
|
|
|
Nüüd võiks [user] nupu kah teha.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
viimati muutis AMD 21.09.2005 22:43:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
21.09.2005 22:45:01
|
|
|
Probleem tekib kasutajatega, kelle nimi koosneb ainult numbritest.
8
8
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.09.2005 22:47:52
|
|
|
Mida teha näiteks sellise kasutajapaariga:
e. Rooma
e. 111
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.09.2005 22:55:17
|
|
|
... kõik võimalikud tag'id, võiks ka postitamise lehel olemas olla
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nevermind
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.09.2005 23:00:43
|
|
|
igatahes see 8 probleem on lahendatud: 8
_________________ AHV ei tea, mis AHV teeb |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
14.10.2005 21:17:26
|
|
|
Uus probleem!
Kõik ilusa ja toreda rikub ära kasutaja AHV.
AHV
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nene
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.03.2004
|
15.10.2005 18:36:58
|
|
|
| Edit: Ma arvan, et mu postitus sobib paremini teemasse sõna pikkusele limiit, kus räägitakse linkidest. (tõstsin ümber)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
16.10.2005 15:08:42
|
|
|
| AMD kirjutas: |
Uus probleem!
Kõik ilusa ja toreda rikub ära kasutaja AHV.
AHV |
see jääbki ilmselt erandiks
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|