Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ettepanek muuta bbkoodi. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 08.07.2005 00:34:13 Ettepanek muuta bbkoodi. vasta tsitaadiga

Tervitus.

Oleks selline väikene ettepanek muuta icon_arrow.gif märgi BBkoodi. Ma ei tea, kuidas teistega on, aga mina kasutan vahel smailimärgi (icon_biggrin.gif) panemiseks just sellist (koolon kolmnurk) märki. Praeguse koodi võiks asendada näiteks => või mõne muu sellisega.


Aitäh.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.07.2005 00:58:36 vasta tsitaadiga

nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas icon_wink.gif Niiet jääb ära icon_biggrin.gif

Üldiselt ei ütleks et :=> väga kasutatav on just... pole väga palju näinud... niiet hetkel ennast nigu ei segaks icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DoS
HV veteran
DoS

liitunud: 19.08.2002




sõnum 08.07.2005 15:12:24 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas icon_wink.gif Niiet jääb ära icon_biggrin.gif

pigem ikka >= tähistab sinu kirjeldatut
ja foorumis saab kirjutada ka >
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.07.2005 15:15:25 vasta tsitaadiga

Njaa.. Neid inimesi, kes seda märki kasutavad on tõesti vähe..
Enamikel inimestel hakkab see "smailihoog" üle minema juba.. icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.07.2005 16:03:57 vasta tsitaadiga

DoS kirjutas:
madedog kirjutas:
nojah, aga => tähistab suurem või võrdne märgistust matemaatikas icon_wink.gif Niiet jääb ära icon_biggrin.gif

pigem ikka >= tähistab sinu kirjeldatut
ja foorumis saab kirjutada ka >


Okei, ei hakka vaidlema, aga ma olen kogu aeg kasutanud => icon_razz1.gif aga ärme siis seepärast veel pilli lõhki aja, eks icon_razz1.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 08.07.2005 21:40:57 vasta tsitaadiga

Hoopis peaks 8) selle 'smail'i asendama millegi muuga. Näide:
6)
7)
8)
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 08.07.2005 21:48:14 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Hoopis peaks 8) selle 'smail'i asendama millegi muuga. Näide:
6)
7)
8)

Just nimelt...
icon_cool.gif ei sobiks?

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 08.07.2005 23:05:16 vasta tsitaadiga

Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada icon_eek.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomson
HV veteran
tomson

liitunud: 22.08.2003




sõnum 09.07.2005 18:32:40 vasta tsitaadiga

Kuna suurem osa foorumist on nagunii MSN Messenger kasutajad siis võiks kõik smiley'd olla selles stiilis. Minu mõte lihtsalt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boro
Kreisi kasutaja
boro

liitunud: 26.08.2002




sõnum 09.07.2005 19:06:04 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada icon_eek.gif


Jah, aga need kes eriti tihti ei kasuta smailisid ei pruugi ju selle peale tulla, et 8 ) võib tähendada mingit smailit. Ja siis hakka kirjutatut muutma jms

boro icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 4 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004




sõnum 10.07.2005 02:19:44 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
Ja milleks on meil välja all lahter "keela Smiley-id selles postituses"? Kas seda ei kõlbagi enam kasutada icon_eek.gif
sellega ei saa ju üksikut smailit keelata icon_rolleyes.gif

tomson kirjutas:
Kuna suurem osa foorumist on nagunii MSN Messenger kasutajad siis võiks kõik smiley'd olla selles stiilis. Minu mõte lihtsalt.
ei taha! BBCode'i smailid on lahedamad IM(H)O.
_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 02:28:04 vasta tsitaadiga

jajah, paneme neid kaldus kolmnurkasid, eriti tore on see neile, KES lihtsalt oma klaviatuurilt neid nuppe ei leia ning ilma softi avamata neid tekitada ei saa.
Kõik olgu nii kuidas on ( va see 8) smaili mis vahest kipub segama jah icon_razz.gif )
jube raske on kirjutada : D või : ) või : ( jnejne..
äkki varsti tahate, et smailisid saaks numbrilise koodiga, ala smaili icon_biggrin.gif saaks koodiga 45788942987884875568897965648987 vms.
Praegu on kõik lihtne ja loogiline, täpselt nii nagu netietikett on need kujundanud.
kõik hea - lõpp hea icon_exclaim.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2005 15:43:19 vasta tsitaadiga

Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id [user] [/user], mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul [b]kasutajanimi[/b], siis uuendusena oleks see kujul [user]kasutajanimi[/user], mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada...
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 10.07.2005 16:34:01 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id , mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul kasutajanimi, siis uuendusena oleks see kujul kasutajanimi, mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada...

Toetan ideed... thumbs_up.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 11.07.2005 10:37:52 vasta tsitaadiga

Selle smailiga on hoopis selline probleem, mida ma olen siin ka eelnevalt maininud ( icon_rolleyes.gif ), et kui vajutad selle smaili nuppu ilmub :=> , mis kahjuks ei kuva seda smailit. Seda smailit kuvab hoopis kombinatsioon
:>
Sellest tulenenevalt panen ette, et ka smailile vastaks :=>. Nii saaks tõesti : > kasutada naeratuse smailina.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 17.08.2005 19:32:46 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Hoopis peaks 8) selle 'smail'i asendama millegi muuga. Näide:
6)
7)
8)

Kas minu idee ei lähe siis kohe üldse läbi? Ootan järelkaja
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2136073#2136073
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2005 00:13:15 vasta tsitaadiga

kas : D ei või olla ?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.08.2005 13:40:07 vasta tsitaadiga

See on kasutuses juba ju. --> icon_biggrin.gif

Vb sobiks siis B) vms.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 18.08.2005 14:04:12 vasta tsitaadiga

Sobib ka (8.) IMO (ilma punktita)
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2005 02:31:37 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
voyager_est kirjutas:
Mul on selline ettepanek, et lisada tag'id , mille vahele kirjutatud kasutajanimi muutuks automaatselt lingiks sama kasutaja profiili. Foorumi mootor võiks automaatselt sisestatava kasutajanime jaoks profiili välja otsida... Umbes nii, et postitaja lükkab mingi kasutajanime tag'ide vahele ja siis foorumi mootor leiab ja lisab sellele profiili ka nimele lingina taha. Ja lahendus võiks olla sedasi vormistatud, et nagu praegu, kui avatari kohal olevale nimele klikkides lendab kasutajanimi automaatselt tekstisisestus kasti kujul kasutajanimi, siis uuendusena oleks see kujul kasutajanimi, mis valmis postituses väljenduks lingina kasutaja profiili. Praegu on ilgelt nüri sellist linki kasutaja profiili käsitsi vormistada...

Toetan ideed... thumbs_up.gif


väärt idee, toetan kah. See teeks kohe elu mugavamaks 8) 8)
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 19:27:48 vasta tsitaadiga

nevermind see on proov
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 19:29:35 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
nevermind see on proov

Hästi paned icon_exclaim.gif
beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 19:32:34 vasta tsitaadiga

voyager_est, panen küll icon_wink.gif
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 21.09.2005 19:42:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif töö

https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=kasutajanimi - puuduva kasutaja puhul võiks vast midagi muud olla icon_smile.gif
miskikasutaja

_________________
I prepared Explosive Runes this morning


viimati muutis wicked 21.09.2005 19:43:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 19:49:33 vasta tsitaadiga

Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks icon_wink.gif

Praegu aga thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 19:58:33 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks icon_wink.gif

Praegu aga thumbs_up.gif beer_yum.gif

lambist teksti kammimine teeb jälle asja aeglasemaks!

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 20:04:10 vasta tsitaadiga

Jah, eks iga selline vidinas nõuab jälle lisatööd servult ja mugavuse vs. kasulikkus suhe ei hakka toimima thumbs_down.gif .
Ehk riistvara uuenduste käigus kunagi hallis tulevikus icon_razz.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 20:08:35 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Kas selline vigur, et kui kirjutada mistahes korrektne andmebaasis olev kasutajanimi teksti siis automaatselt muutuks see lingiks. See nüüd selline pisiasi ent eks need pisivigurid teevadki HV kasutamise mugavaks icon_wink.gif

Praegu aga thumbs_up.gif beer_yum.gif


Nii ei saa.
Kui mõnel kasutajal on nimi, mis on tavalise sõnana Eesti keeles kasutuses, siis oleks jama.
Kuigi sellele kasutajale ei viidata, tekiks ikkagi viide tema profiili.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 21.09.2005 22:42:04 vasta tsitaadiga

Nüüd võiks [user] nupu kah teha. icon_wink.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.


viimati muutis AMD 21.09.2005 22:43:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 21.09.2005 22:45:01 vasta tsitaadiga

Probleem tekib kasutajatega, kelle nimi koosneb ainult numbritest.

8
8

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 22:47:52 vasta tsitaadiga

Mida teha näiteks sellise kasutajapaariga:

e. Rooma
e. 111

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 22:55:17 vasta tsitaadiga

... kõik võimalikud tag'id, võiks ka postitamise lehel olemas olla icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2005 23:00:43 vasta tsitaadiga

igatahes see 8 probleem on lahendatud: 8
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.10.2005 21:17:26 vasta tsitaadiga

Uus probleem!
Kõik ilusa ja toreda rikub ära kasutaja AHV.
AHV

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nene
Kreisi kasutaja
nene

liitunud: 20.03.2004




sõnum 15.10.2005 18:36:58 vasta tsitaadiga

Edit: Ma arvan, et mu postitus sobib paremini teemasse sõna pikkusele limiit, kus räägitakse linkidest. (tõstsin ümber)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2005 15:08:42 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Uus probleem!
Kõik ilusa ja toreda rikub ära kasutaja AHV.
AHV

see jääbki ilmselt erandiks icon_smile.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Ettepanek muuta bbkoodi.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.