Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silent Hunter 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.04.2007 13:21:38 vasta tsitaadiga

inglise kanaliga tegu neh
aga üllatavalt madala koha olid leidnud küll
http://en.wikipedia.org/wiki/English_Channel kirjutas:
The channel is relatively shallow, with an average depth of about 120 m at its widest part, reducing to about 45 m between Dover and Calais. From there eastwards the sea continues to shallow to about 26 m in the Broad Fourteens where it lies over the watershed of the former land bridge between East Anglia and the Low Countries.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 14:05:20 vasta tsitaadiga

Kuskohas täpsemalt sa asusid siis ? Ranniku ääres olles pole 30 meetrit üllatav. Torpeedomehi on sul liialt vähe. Pane kasvõi tavalisi madruseid juurde. Kõige parem on, kui lisad sinna torpeedoohvitseri (see mees, kelle näopilti suuresti näha), siis iga üksik mees teeb palju tegusamat tööd (see roheline bar seal torpeedoruumil näitab, kui efektiivne asi on). Mida suurem rank on mehel, seda paremat tööd ta teeb. Sama on ka moraali ja endurancega, need peaksid olema võimalikult kõrgel. Moraal on tavalistel madrustel väga madal, kohati 2/3 täis ainult. Aga medalite andmine võib asja kohe fulli ajada. Andsin Watch officerile kuldse saksa raudristi ja moraal läks kohe laksilt täis.
120 meetri sügavuses ei põgene sa ära enam 1944. aastal, siis läheb asi ikka väga karmiks ära. Väga palju hävitajaid ja ka lennukeid on igal pool. Konvoisid ikka väga ohtlik rünnata, siis tuleb korraga mitu hävitajat sind nende hedgehogi pommidega laksutama ( 24 süvaveepommi lastakse korraga ringikujuliselt vette, neil on ka äärmiselt kiire sukeldumiskiirus ja sügavuslimiit oli ka mu teada üle 200 meetri)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.04.2007 14:32:17 vasta tsitaadiga

No aga ma tegingi nii, et ladusin kõik allohvitseridest vabaks jäänud slotid madruseid täis ja torpeedoohvitseri lisasin kah. + Pärast teist misssiooni olin kõigile kolmele torpeedomehele ja ohvitserile andud ka medali - selle esimese, mis tõendab et mees on merelahingutest osa võtnud vms. Just selle mõttega, et meelitaks neid natuke ja tõstaks moraali. Ent ikkagi ei hakanud need põrsad laadima.
Ahsoo, auto load on kah peal.

Olin jah suht ranniku ääres seal kanalis, kusagil Doveri ja Calaisi vahel. Teistkordselt üritasin sõjalaevadest päris-päris ranniku kõrvalt mööda hiilida. See ei läinud eriti hästi, sest periskoobi sügavusele laskudes turritasid radarid ja antennid veest välja icon_smile.gif

Siis mõtsin, et aitab. Kolmanda patrulli ajal sõitsin kanali vältimiseks juba tiiru ümber inglismaa. Kokkuvõttes kulub selleks time compressi kasutades vähem aega kui seal kanalis hiilides.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 14:37:52 vasta tsitaadiga

Mis aastal sa seal kanalis hiilisid ? Mina olen hetkel uue karjääriga alustanud ja 1940. aastani kogu aeg läksin ilma probleemideta sealt kanalist läbi, läksin mööda Prantsusmaa rannikut. Kui Saksamaa on saanud Prantsusmaa enda valdusse, siis saad sa sadama nimega Brest, mis on kohe Inglismaa kõhu all. Menüü, kus saad enne missiooni enda medaleid jne vahtida, saad ka telefonile klikata ja kuhugi mujale Flotilla üksussesse end määrata, kui sind muidugi ka vastu võetakse. Sel juhul samuti homebase muutub. Vaata ainult, et sa ei satu baasi nagu näiteks Kiel, mis asub Taanist idas, igavene nõme seilamine küll avamerele.

Periskoobisügavusel ei tohiks ühtegi asja välja turritada, kui pole tormine ilm ja periskoobid on korralikult sisse tõmmatud. Tormi ajal võiksid 15m sügavusele laskuda.

Kui palju on see roheline bar täis torpeedoruumil ? Sul võib olla mure, et mehed on liiga väsinud jak eelduvad tööd tegemast. Siis on neil ounane hüüumärk juures kah. Ära unusta seda, et mehed tahavad ka puhata ja kui mingit madinat pole, vaid niisama seilamine, topi sealt crew menüü juures "Cruise" mode. Sellega on kõik mehed puhkamisruumis peale vaatlejate silla peal. Olgu veel öeldud, et mehed ei väsi sel ajal, kui time speed on suurem kui 32x.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.04.2007 15:06:06 vasta tsitaadiga

Kanalis hiilisin 39ndal aastal. Aga noh, ma olen koba kah. Ja vahele jäin ilmselt seetõttu, et unustasin õigel ajal mootorid vaiksele reziimile lülitada, samuti ei kannatanud närv välja seda küige aeglasemal kiirusel kulgemist.

Mis sellesse bari puutub, siis ma praegu ei saa vaadata aga noh, ta oli ikka seal poole peal või üle selle. Ja puhkama olen mehed alati pannud, kui niisama cruisin, ükskõik kas siis vee all või peal. Ahjaa, nüüd tuli veel see asi kah meelde, et samamoodi keelduvad töötamast remondibrigaadi pandud mehed. Eksole ju nii, et kui mingi ruum parandamiseks välja valida, peaks seal vilkuma mingi punane haamrike vms. A näed, ei vilgu. Mehed passivad lihtsalt ja vaatavad, kuidas ruum tasapisi veega täitub.

Täitsa nõutu olen. Teen nagu kõik õigesti aga ikka ei toimi icon_rolleyes.gif

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 15:46:14 vasta tsitaadiga

Ikka oled kindel, et neid hüüumärke neil meeste piltidel pole ? Kuradi kahtlane, et ei tee midagi. Vee all tekipealset ei saa parandada ja milliseid torpeedosid sa laadisid. Need external reserves siis peab olema vee peal alati. 39. aasta on väga algeline veel, sind ei tohiks nad nii lihtsalt avastada. Ahead one third on ka piisav kiirus siis. Parim muidugi, kui sügaval peidus püsid ja mootorid ei töötagi. Remondimehed parandavad siis, kui seal minikaardil klikkad mingile kollasele/punasele alale ühe krora. Siis hakkab vasar liikuma seal ala juures. Kui vesi tungib sisse, siis selle kontrolli alla saamine ja augu parandamine võtab meeletult kaua aega, kui auk parandatud, siis alles saavad mehed vee välja pumbata.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.04.2007 15:54:54 vasta tsitaadiga

Mmm....ma algul ei määranudki ära, millist torpeedot võtta. Oletan et siis nad oleks pidanud automaatselt võtma need, mida saab ka vee all hakata laadima. Vigastustega võis võib-olla tõesti nii olla, et kui need olid pommidest tekitatud, siis järelikult välised ja seetõttu ei hakanudki keegi parandama. Need punased hüüumärgid tulid mul torpeedomeestele juurde küll a siis ma viskasin nad puhkama ja panin tagasi siis, kui märgid kadunud. Mehed uuesti torpeedoruumi aga ikka ei hakanud nad laadima. Mõne aja pärast jälle hüüumärk juures ja...taas puhkama. A nad peaksid ju vähemalt alustama laadimist kui nead enam väsinud ei ole?
Äkki ma ajan nad sellega segadusse, et tuistan tavaliselt välja kuni kolm torpeedot üksteise järel. Ja siis nad ei jaga enam matsu välja.

Noh, inimlik ju, kui ilgelt palju on vaja tööd teha, siis ei viitsi pihtagi hakata.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 03.04.2007 16:36:29 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Mmm....ma algul ei määranudki ära, millist torpeedot võtta. Oletan et siis nad oleks pidanud automaatselt võtma need, mida saab ka vee all hakata laadima. Vigastustega võis võib-olla tõesti nii olla, et kui need olid pommidest tekitatud, siis järelikult välised ja seetõttu ei hakanudki keegi parandama. Need punased hüüumärgid tulid mul torpeedomeestele juurde küll a siis ma viskasin nad puhkama ja panin tagasi siis, kui märgid kadunud. Mehed uuesti torpeedoruumi aga ikka ei hakanud nad laadima. Mõne aja pärast jälle hüüumärk juures ja...taas puhkama. A nad peaksid ju vähemalt alustama laadimist kui nead enam väsinud ei ole?
Äkki ma ajan nad sellega segadusse, et tuistan tavaliselt välja kuni kolm torpeedot üksteise järel. Ja siis nad ei jaga enam matsu välja.

Noh, inimlik ju, kui ilgelt palju on vaja tööd teha, siis ei viitsi pihtagi hakata.
Sõduite puhul pole see küll inimlik, kui kui lihtsalt keeldutakse tööd tegemast kuna lihtsalt ei viitsi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 18:36:18 vasta tsitaadiga

ak47, ta meeste väsimus on millegipärast liialt suur. Proovi sa neid pooleteisetonniseid mürakaid ise laadida 24 tundi jutti ja vaata, mis siis juhtub, kui kapten sind masinaruumi kamandab mootoreid õlitama.
Bastardo, su meeste resilience on ikka siis miskitõttu ääretult madal, kahjuks ma ei tea, miks. Ehk oled liialt kaua merel vms ?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 03.04.2007 20:26:47 vasta tsitaadiga

Tänud kaasamõtlemise eest thumbs_up.gif Praegu tundub, et asi korras. Kui olin ühe allohvitseri veel torpeedo meheks munserdanud, ehk siis torpeedoruumis on kokku neli torpeedospetialisti, vastav ohvitser, vahimadrus(see viisnurgaga) ja trobikond madruseid, kulgeb laadimine kui õlitatult. 8)
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 23:13:34 vasta tsitaadiga

Mul peaks neid torpedomane 7 tükki olema, masinistiohvitser on ka torpedoman. Watchman topi ikka sillale thumbs_up.gif.

EDIT : lugedes siin teemas 2 aastat vana küsimust, et miks haakriste pole SH3-s, siis ilmselt ikka seetõttu, et Saksamaal turgu saada. Haakristidega Bismarck jne mõjuks niimoodi, et Saksamaa keelaks selle mängu müügi seal (Taoline asi juhtus Return To Castle Wolfensteini mänguga, kõik haakristid muudeti millekski teiseks sümboolikaks, füüreri maalid eemaldati ja üleüldse siis olid seal fašistide asemel omaette rühmitus miski - peaasi, et saaks Saksamaa turule pääseda).
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.04.2007 09:56:25 vasta tsitaadiga

GWX lisapakett ilmselt taastab originaallipud. Mul on see peal ning haakristid on täiesti esindatud.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2007 13:50:56 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
GWX lisapakett ilmselt taastab originaallipud. Mul on see peal ning haakristid on täiesti esindatud.


Medalitel kah ?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.04.2007 14:22:06 vasta tsitaadiga

Pole veel au olnud ühtki medalit saada. Siiani on peoga vaid noid merelahingutes osalenute märke jagatud, neid sõle taolisi. Isegi kui seal on svastika peal, pole seda võimalik tuvastada.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2007 14:24:10 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Pole veel au olnud ühtki medalit saada. Siiani on peoga vaid noid merelahingutes osalenute märke jagatud, neid sõle taolisi. Isegi kui seal on svastika peal, pole seda võimalik tuvastada.


Pane reaalsus 85%, siis tuleb medaleid nagu naksti. Sõletaolised medalid peaksid olema Uboot war badge.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 04.04.2007 14:40:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pane reaalsus 85%


Ei pane icon_razz.gif Sellega kaob ilmselt event cam ja external view ära? Aga mulle meeldib oma ohvrite viimaseid hingetõmbeid vaadata. Praegu mul reaalses vist 31% aint aga noh, eks ma ajapikku kruti seda juurde.

Seesama jah: http://www.majorplm.com/catalogue/Cat-G-Medals%20&%20Badges/KM-Uboot-FR-JMBH-14may04a_small.jpg

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2007 14:45:31 vasta tsitaadiga

Just ! Seesama uhke medal. Mängu alguses on event cam ja external view jah head, aga pärast kakub tõesti nendega igavaks ja ilma selleta ikka väga hea elamus mängida. Pöidlaid surud pihus, et torpeedo ikka tabaks. kaed, et aeg sai täis, ohkad sügavalt, kuna torpeedo läks mööda sinu arust ja siis äkki PÕMM - Torpedo impact. Kliki parema klahviga sonarmani peale, siis saad ise sonariga vee all kuulata, vahest on hea, kuna sonarman ise kogu aeg ei taba ära helisid, ise ikka avastanud küll sonarmani kuuldamatuks jäänud kaubalaevu.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 27.11.2011 21:28:59 vasta tsitaadiga

Pühapäevane Das boot maraton sai läbi:P praktiliselt 14.00'st kuni praeguseni väikeste pausidega sai siis vaadatud see 4 tunni ja 50 minsane epic film vaadatud. Ja siis Steamist SH III soetatud:) kunagi aastate eest sai seda kaua nauditud
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.10.2019 15:31:12 vasta tsitaadiga


Krt, seal Gibraltarist ei saa ilma läbi, kui periscophe down, silent run ja ahead slow. Mingi 10 destroyerit jälitasid mind poole Vahemereni välja. Kaks tükki uppusid ise ära. icon_razz.gif

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!


viimati muutis DazBoot 17.10.2019 20:58:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu665
HV kasutaja
matu665

liitunud: 22.10.2003




sõnum 17.10.2019 15:45:08 vasta tsitaadiga

Peab ka uuesti käsile võtma. Siiani parim mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DazBoot
HV vaatleja
DazBoot

liitunud: 11.08.2003




sõnum 23.10.2021 21:55:41 vasta tsitaadiga


Keegi veel delfiine märganud on?

_________________
u call me freak, cuz ay'em different...
i call u freaks, cuz ya' all look same!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Silent Hunter 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.