Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.04.2004 11:03:36 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)

eriti huvitav süsteem - kui klõpsad vasaku menüü mõne lingi peal, kaob osa linke ära...




ei tea mis praegu, aga teisipäev oli selle kasutamine täitsa võimatu, kuna nad olid seda uuendanud või midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.04.2004 11:43:27 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.)
Mina tean kõrvalkanaleidpidi, et mitte kättesaamisega pole probleemid, vaid süsteemike on nii mäda, et paroolid lihtsalt ei tööta! Kasutatakse massiliselt teiste, kellel imekombel töötab, paroole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.04.2004 17:16:19 vasta tsitaadiga

XYZ kirjutas:
khan kirjutas:
kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.)
Mina tean kõrvalkanaleidpidi, et mitte kättesaamisega pole probleemid, vaid süsteemike on nii mäda, et paroolid lihtsalt ei tööta! Kasutatakse massiliselt teiste, kellel imekombel töötab, paroole.


eks ikka on kättesaamisega ka probleeme, kuna meie klassi 36st õpilasest, kes on seda kõik vähemalt 2 korda küsinud, saanud selle parooli kätte ainult 8 tükki. ise pole kuulnud kordagi, et oleks parool kätte saadud, aga see ei tööta. seda juhtus vist selle õppeaasta algul, kui vist kõik paroolid tühistati.

üks positiivne uudis siis ka, neljapäeval peale tundide lõpu keelati meie koolis arvuites rate.ee ära thumbs_up.gif beer_yum.gif . tänane paanika oli täitsa huvitav.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2004 17:14:10 vasta tsitaadiga

Ossa... seda ma pole kuulnudki icon_razz1.gif
Seda ratevärki.
Aga kes seda tegi? Rinde? Või uus IT Tugiisik aka Gatski icon_lol.gif Ja mis eesmärgil?
Mul on kuradi suur isu rate-lt keeld maha võtta.
Sest kus kurat on demokraatia ja inimõigused, mida meie koolis muidu niikuinii pidevalt rikutakse?
See rate-vastasus on eriti naeruväärseks ja mõttetuks muutunud.
Ja see kys ka, et mis sai arvutiklassi arvutitest peale "riistvara uuendamist"?
Pole jõudnud vaatama minna... Kas 700-sed cellud asendati 2400 celludega?
Või on kool mõistuse pähe võtnud ja AMD peale yle läinud?

Aga topicu kohapealt: Tänaseks olen seitse e-maili saatnud. Ükski pole vastust saanud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.04.2004 19:43:07 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Ossa... seda ma pole kuulnudki icon_razz1.gif
Seda ratevärki.
Aga kes seda tegi? Rinde? Või uus IT Tugiisik aka Gatski icon_lol.gif Ja mis eesmärgil?
Mul on kuradi suur isu rate-lt keeld maha võtta.
Sest kus kurat on demokraatia ja inimõigused, mida meie koolis muidu niikuinii pidevalt rikutakse?
See rate-vastasus on eriti naeruväärseks ja mõttetuks muutunud.
Ja see kys ka, et mis sai arvutiklassi arvutitest peale "riistvara uuendamist"?
Pole jõudnud vaatama minna... Kas 700-sed cellud asendati 2400 celludega?
Või on kool mõistuse pähe võtnud ja AMD peale yle läinud?

Aga topicu kohapealt: Tänaseks olen seitse e-maili saatnud. Ükski pole vastust saanud.


ei tea miks, aga tore oli vaadata paanikat, kuidas inimesed püüavad saada rate.ee lehele ja kogu aeg viskab ette et forbidden. ei tea, kas sellest kõvasti rääkida, aga mina olen ka mõnedes meie kooli arvutites pannud restricted siteide alla businesia ja crimei. mõnikord ajab ikka vihale küll, kui tahaks midagi arvuti klassist vaadata, aga kõik istuvad businesias. nüüd on vist jah 2,4sed pennud kohale veetud ja rammi on 512 ddr vist.
nii palju sain veel infot, et meie kodulehe admin on paavo viilup ja serveri haldaja on rinde.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.04.2004 13:04:46 vasta tsitaadiga

TIKi lehele tekkis infot paroolide kohta... toon siin sealse teksti ära selle teema selguse huvides, sest niikuinii see asi sealt millalgi kustutatakse...

Kergesti korduvad küsimused kontode ja paroolide kohta

Küsimus: Olen saatnud viimase nelja nädala jooksul kirja veebimeistrile, ent kasutajatunnust ega parooli pole saanud. Milles asi?
Vastus: Märsti lõpus algas TIK-i serverite migreerimine. Sellega seoses oli veebileht nädal aega täiesti töövõimetu. Kasutajatunnuste ning paroolide saatmine, nagu ka materjalide hankimine veebilehelt, on endiselt häiritud.

Küsimus: Millal siis saab tunnuse ja parooli?
Vastus: Täpset kuupäeva ei ole teada. Kui kõik toimima hakkab, siis on ka kontod kiired tekkima.

Küsimus: Olen viis/seitse/kaheksateist korda meili saatnud, aga kontot endiselt ei ole. Milles asi?
Vastus: Tõenäoliselt on teile ka iga meili vastuseks konto ja parool saadetud. Te ei ole seda lihtsalt kätte saanud. See probleem on eriti aktuaalne Hotmaili-ga, sest seal kipuvad meie meilid prahtposti kausta liigitatavat ning sealt siis ka mulje, et kontot ja parooli pole tulnudki. On olnud ka juhtumeid, kus mõni teine üliaktiivne prahifilter meie meili eemaldab. Palun kontrollida, et aadress webmaster@tik.edu.ee oleks arvatud sõbralike meiliaadresside hulka.

Küsimus: Unustasin parooli, aga veebileht mulle uut parooli ei saada. Mis teha?
Vastus: Veebileht saadab teile automaatselt uue parooli ainult siis, kui sisestatud kasutajatunnus on korrektne (PerekonnanimiEesnimi) ning sisestatud meiliaadress vastab meie andmebaasis olevale aadressile (sellele saadeti ka unustatud parool). Kui Te enam seda meiliaadressi ei kasuta, siis saatke meil veebimeistrile.

Küsimus: Olen vilistlane. Tahan parooli, aga pole siiani saanud. Miks nii?
Vastus: Vilistlaste andmebaas on meil auklik ning hetkel suhteliselt võimatu kasutada. Arendustööd algasid aprilli keskel ning loodetavasti saab ka selle baasi siis korrektselt toimima. Seni kogub veebimeister sooviavaldajate andmeid ning teeb kontod valmis siis, kui baas tööle hakkab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 02.10.2004 00:35:11 vasta tsitaadiga

update:

täna kaks aastat tagasi avati TIKi uus koduleht.
homme kaks aastat tagasi kirjutasin ma esimese kirja lehe kasutajakonto ja parooli saamiseks.
mul ei ole neid ikka veel.

kaks aastat icon_mad.gif kaks icon_exclaim.gif

pole viga, läheb jälle uus teade teele TIKi aadressil ja äkki mõne aasta pärast saan ka mina ligi 100 000 maksnud imevärgile, sest see ootamise aeg on seda väärt, et näha, mis imelisi saladusi ja omadusi nii kallis leht tavakasutajate eest varjab
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 02.10.2004 01:23:44 vasta tsitaadiga

jõudu paroolide kättesaamisel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 02.10.2004 01:31:34 vasta tsitaadiga

mu ema kysis lastevanemate koosolekul direktori k2est, et millal leht valmis saab. nagu tavaliselt, seletas pool tundi kui keeruline see k6ik on ja kysimusele otse loomulikult ei vastanud. igastahes kui ma kooliaasta alguses parooli k2tte sain, ei leidnud ma sealt lehelt küll midagi mis mul tegemiseks yle n2dala v6taks aega. sellise struktuuriga lehti tehakse ~$500 eest. aga ämber on ämber.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2004 10:22:58 vasta tsitaadiga

Muide, sama firma, kes lehe kunagi "tootis" haldab seda veel edasi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 02.10.2004 10:29:59 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Muide, sama firma, kes lehe kunagi "tootis" haldab seda veel edasi (n)

more like... sama "firma", kes "lehe" kunagi "tootis" "haldab" seda veel edasi :P
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2004 11:49:29 vasta tsitaadiga

Nojah.. ja lehe pidevas mahakukkumises ei pidanud ka mitte inglise kolledzhi serverites viga olema, vaid hoopis halvasti kirjutatud koodis.
Nii ma kuulsin isikult, kes lehte administreerib.
Kuigi ka sellel, olgu siis "firmal", pidi oma osa olema lehe "haldamises" siiamaani.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afex
HV kasutaja
afex

liitunud: 28.01.2004




sõnum 05.10.2004 17:45:31 vasta tsitaadiga

kes kogu teema läbi lugenud, võib siis lugeda kui oluliseks peab netgroup tähtaegadest kinni pidamist
http://www.netgroup.ee/default.asp?l=1&id=624
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2004 18:53:51 vasta tsitaadiga

Netgroup.ee kirjutas:
Infosüsteem, mille kasutamine on käepärane nii õpetajatele, õpilastele kui ka kõigile teistele kasutajatele. Süsteem võimaldab registreerunud kasutajatel (lapsevanematel, õpilastel) jälgida hindeid, laenutada raamatuid ja korraldada kõiki teisi igapäevases koolielus ettetulevaid protseduure.


Teise lause algusest on puudu sõna "EI". (Süsteem EI võimalda ... )
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 30.01.2005 20:35:13 vasta tsitaadiga

võiks siis natuke jälle kirjutada, mis vahepeal juhtunud on.
paroolide kättesaadavus pole paranenud. aeg-ajalt neid küll mõnele valitud inimestele saadetakse. päevas õpilane üle ühe hinde aines saada ei saa icon_confused.gif . võin kinnitada, et ka õpetajate poolel ei ole midagi, mis oleks seda summat väärt (lähemalt PS.)

igatahes on koolil vahepeal tööle hakanud raadio. igal hommikul 7.45-8.15 kõlab koolikellaks mõeldud kõlaritest muusika. kui asi tegemisse läks öeldi, et küsige kõike mida vaja, raha pole probleem.


ka dvd vader pole vahepeal passi saanud
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 01.02.2005 18:45:07 vasta tsitaadiga

arvestades projekti mahtu (kui seal taga on ka tõesti õppeinfosüsteem) siis on see 200k suhteliselt soodne. 6 aastat tagasi osalesin veebiprojektis, kus tehti põllumeestele väetiste kasutamise õpetusega leht (erinevad taimede kasvufaasid, väetise kogused jms valemid, mis hiljem kuvati kokku üheks ilusaks pirnditavaks kalendriks, mis oli seotud netipoe kataloogiga) ning hind oli enamvähem sama ehk siis tundub, et töö on odavnenud vahepeal.

odava raha eest korraliku veebisüsteemi (tasemel graafika, cms, spetsiifilisi featuure) saab vaid mustalt ning 'odav' on siin mõistes, et riik makse ei saa, andekas progeja/graafik/analüütik ei hakka alla 500+ eeki/tund ju ennast liigutama, sest normaalset palka saab ka siis, kui ei rabele eriti icon_razz.gif 15-aastaste tehtud lehtedest võib sinna teha omaette alamkataloogi, mille nimi võiks olla: 'halvad näited'.

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 01.02.2005 19:05:08 vasta tsitaadiga

ragface, TIKi leht on 100 000, mitte 200 000.

tsitaat:

odava raha eest korraliku veebisüsteemi (tasemel graafika, cms, spetsiifilisi featuure) saab vaid mustalt

kui sa ütled, et 100 000 on tegelikult odav, kas see on ikka piisav põhjus põhjendamaks seda, et peaaegu mitte miski sellel lehel ei tööta nii nagu oleks vaja, isegi mitte 2 aastat ja 4 kuud peale lehe käivitumist. st selle 28 kuu jooksul pole mitte midagi muutunud paremuse poole

terve eesti on täis teiste koolide kodulehti, mis on tehtud väga-väga-väga eeskujulikult ja kas lausa tasuta oma õpilaste poolt või tunduvalt väiksema raha eest kui 100 000
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.02.2005 19:23:17 vasta tsitaadiga

ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2005 18:28:03 vasta tsitaadiga

u. 5k pakun.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 03.02.2005 09:24:42 vasta tsitaadiga

khan kirjutas:
ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult


/disagreement...

olen nüüd ise kolmandat aastat selle "sinu arust suht veatu" süsteemi kasutaja (näen küll ainult õpilase kasutajaliidest)... ja vinguda saab ikka... osa aineid kaob vahepeal kuhugile ära, serverivõimsusest ja selle vastupidavustest tipphooaegadel (veerandite lõpud, eriti õppeaasta lõpud) ma ei hakka rääkimagi... õpilaste ligipääs keelatakse üldse ära õppeveerandi viimastel nädalatel... yhesnaga, ekooli süsteem ise on võimas, aga serverid mis seda üleval hoiavad on ilmselgelt liiga nõrgad...vahel võib isegi kõige tavalisemal veerandi keskel oleva õhtu jooksul leht olla üliaeglane...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.02.2005 23:06:22 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
khan kirjutas:
ja eriti nõme on see, et õpetajad ise tahaksid liituda riikliku e-kooli süsteemiga, mis töötab juba kolmandat aastat vist suht veatult


/disagreement...

olen nüüd ise kolmandat aastat selle "sinu arust suht veatu" süsteemi kasutaja (näen küll ainult õpilase kasutajaliidest)... ja vinguda saab ikka... osa aineid kaob vahepeal kuhugile ära, serverivõimsusest ja selle vastupidavustest tipphooaegadel (veerandite lõpud, eriti õppeaasta lõpud) ma ei hakka rääkimagi... õpilaste ligipääs keelatakse üldse ära õppeveerandi viimastel nädalatel... yhesnaga, ekooli süsteem ise on võimas, aga serverid mis seda üleval hoiavad on ilmselgelt liiga nõrgad...vahel võib isegi kõige tavalisemal veerandi keskel oleva õhtu jooksul leht olla üliaeglane...


aga teil on ikkagi ainuke viga serveris, meil selles ja kõigis teistes ka. ise olen vaadanud ka seda riiklikku süsteemi ja ta on küll natuke lihtsam kui meie oma, aga vähemalt ta töötab.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 03.10.2005 10:02:40 vasta tsitaadiga

update

täna saab täis kolm aastat icon_eek.gif sellest päevast - 3. okt. 2002 - , kui saatsin esimese kirja, kus soovisin saada kodulehe kasutajakontot

aga nüüd avastasin, et kodulehel on kadunud sõna "vilistlased", nüüd on seal kirjas, et

tsitaat:
Hetkel luuakse kontosid ainult õpilastele ning lastevanematele.


lisaks on kodulehelt maha võetud vilistlaste ja õpetajate nimekirjad thumbs_down.gif
samuti ei vasta koduleht endiselt siin teemas varem välja toodud dokumendi (rtf) nõuetele, endiselt puuduvad klasside nimekirjad jne.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.10.2005 16:17:00 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu lugesin selle teema läbi ning olen hoidnud ka edaspidi silma peal. Lihtsalt halenaljakas icon_lol.gif ning samas ka üsna tõsine lugu icon_neutral.gif
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meesmetsast
HV veteran
meesmetsast

liitunud: 22.06.2002




sõnum 04.10.2005 01:49:12 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
update

täna saab täis kolm aastat icon_eek.gif sellest päevast - 3. okt. 2002 - , kui saatsin esimese kirja, kus soovisin saada kodulehe kasutajakontot

aga nüüd avastasin, et kodulehel on kadunud sõna "vilistlased", nüüd on seal kirjas, et

tsitaat:
Hetkel luuakse kontosid ainult õpilastele ning lastevanematele.


lisaks on kodulehelt maha võetud vilistlaste ja õpetajate nimekirjad thumbs_down.gif
samuti ei vasta koduleht endiselt siin teemas varem välja toodud dokumendi (rtf) nõuetele, endiselt puuduvad klasside nimekirjad jne.




Muhahahaaaaa enne jõuab SEE sulle postkasti, kui sa sealt oma paroolid kätte saad icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003




sõnum 04.10.2005 14:48:41 vasta tsitaadiga

ikka veel pole see teema lahendust leidnud?... deem... icon_eek.gif Ja ikka veel samad isikud asja peal? Ülemuste/klientide viga siis... imo. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.