Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 28.10.2002 23:24:00 tallinna inglise kolledži kodulehekülg vasta tsitaadiga

link :: TIK

pakkuge välja, kui palju võis maksta Tallinna Inglise Kolledzi uus veebileht! kõiki lehe võimalusi ei saa kasutajakonto puudumisel kasutada, kuid HV liikmetel on kindlasti hea kujutlus- ja analüüsivõime, nii et pakkuge.

õiget vastust ma justkui teaks, aga ma ei usu seda, nii et proovige umbkaudugi pakkuda.


EDIT: NB! siin esimeses postis olev jutt ja all olev diskussioon kuni 2008. aasta augusti lõpus tehtud postideni on TIK-i 2002. aasta sügisel üles pandud kodulehe kohta, mis erines oluliselt 2008. aasta sügisel üles pandud uuest kodulehest. uuel lehel uue hooga, aga kas ka vana suhtumisega... vaatab ja jälgib


viimati muutis dvd vader 10.09.2008 22:59:43, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nalja44
HV kasutaja
nalja44

liitunud: 14.07.2002




sõnum 29.10.2002 01:31:00 vasta tsitaadiga

Oleneb, kes teeb
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woosh
HV Guru
woosh

liitunud: 29.11.2001




sõnum 29.10.2002 01:37:00 vasta tsitaadiga

hind võib olla vahemikus 2000-25000
suhtkoht ilus näeb välja...

Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 01:41:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oleneb, kes teeb

lehe on teinud Net Group OÜ
neilt otse ma küsima ei lähe ja ega nad vist ka ei ütleks, põhimõtteliselt pole see nende asigi, nemad ainult teevad lehe valmis, esitavad arve ja kogu lugu.

tegin järelpärimise lehe hinna kohta ka Tallinna Haridusametisse, sealt vastuse saamisega läheb veidi aega.

igatahes esialgu vihjeks niipalju, et kui kuuldused õiged on, siis on teie ees Eesti Vabariigi üks kallemaid kooli kodulehti (summa, mida ma kuulsin "tuttava tuttava" kaudu, ületas minu kujutlusvõime piirid selle konkreetse lehe kohta, seetõttu ka selline huvi asja vastu); aga võib-olla on kuuldused valed, seepärast ootame siinpool pingsalt Haridusameti vastust.

aga teie seni pakkuge seni oletatavat õiget turuväärtusele vastavat hinda edasi, väga huvitav oleks asjatundjate arvamust kuulata.


viimati muutis dvd vader 15.01.2003 02:58:58, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Demon
HV kasutaja
Demon

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.10.2002 08:28:00 vasta tsitaadiga

et k6igepealt lasti valmis teha ning alles siis hakati rahast r22kima? icon_eek.gif
nojah, ega mul polnudki eriti positiivset arvamust inglise kolledzi pedagoogide orienteerumisest IT-maastikul, vana rivaal teine icon_wink.gif
paha lugu rahakoti seisukohalt, p2ras soovi suuri numbreid saada julgen pakkuda 100-250k
(mitte et ma arvaks selle lehe turuv22rtuse olevat...)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 29.10.2002 09:07:00 vasta tsitaadiga

Kui firma tegi valmis nn. tooriku, kuhu kool ise hakkab uuendusi tegema, andmebaase haldama, jne., on võimalik taoline leht ca 5k eest saada (+/- 2k). Kui firma haldab seda ka edaspidi, on hind muidugi tunduvalt suurem.
Tegelikult, et asjale objektiivselt läheneda, tuleks teada ka lepingu sisu. Mida nemad peavad tegema ja mida teete teie.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2002




sõnum 29.10.2002 09:28:00 vasta tsitaadiga

Selle lehe hind oleks minu arvates u 7K +/- 1,5K-2K (admini eest, kui admin olemas)

Kui keegi maksis selle eest rohkem, siis on ta retsilt tynga saanud

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 29.10.2002 09:47:00 vasta tsitaadiga

Yks asi on see millise hinnaga keegi teist selle lehe valmis teeks. Pakun välja, et enamus vähegi tuntud firmasid alla 20k raha seda ette ei võtaks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 29.10.2002 10:17:00 vasta tsitaadiga

Miks ma peaksin mingi kirve eest firma võtma, kui võiks ühekordse töölepingu alusel lasta asja odavamalt valmis teha?
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 29.10.2002 10:34:00 vasta tsitaadiga

Hah, pakute siin 5K ja 7K. Selle eest saab heal juhul dokumentatsiooni ja moodulite kirjelduse.
Turvaanalüüs läheb kah umbes samapalju võibolla.

Alla 20K seda lehte küll ei tehtaks. Arvan, et 50K oleks suht miinimum. Arvestama peab ka seda, et küllalt suur osa on vist tavalise külastaja eest peidus.

Mingi foorum paistab kah seal olema, aga sellele ligi ei pääse. Kui see on kah Eestis ise valmis tehtud, siis tõuseb hind veelgi.

Väga sisutühi paistab hetkel olema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.06.2002




sõnum 29.10.2002 10:58:00 vasta tsitaadiga

No selle lehe teeb mingi 15 aastane arvutifriik sulle paari soti eest ka ära, ja sugugi mitte kehvema kui see firma teinud on. Seal ei ole ju midagi rasket.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2002 11:05:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 10:58 plugger kirjutas:
No selle lehe teeb mingi 15 aastane arvutifriik sulle paari soti eest ka ära, ja sugugi mitte kehvema kui see firma teinud on. Seal ei ole ju midagi rasket.

mul just ongi paar sotti üle ja on korralikku lehte vaja. kust ma leian sellise tegija kes ära teeb?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 29.10.2002 11:10:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No selle lehe teeb mingi 15 aastane arvutifriik sulle paari soti eest ka ära, ja sugugi mitte kehvema kui see firma teinud on. Seal ei ole ju midagi rasket.


icon_biggrin.gif
Proovid äkki ise sellist lehte teha? Vaata palju aega läheb? Ja siis mõtle uuesti selle 200.- üle järele. Seal ei pruugi ju tõesti miskit teab mis keerulist olla, aga tööd ikka omajagu. Ja äkki näitaksid mulle ühe 15 a. arvutifriigi, kes selliseid lehti 200.- eest teeb? Egas firmad ka lollid pole, et hullult pappi välja käivad, kui saaks 200.- eest.

Pakun, et asja omahind juba kuidagi alla 10k ei kipu tulema ja tegelt nõustun m1 arvamusega täielikult.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 11:37:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 08:28 Demon kirjutas:
paha lugu rahakoti seisukohalt, p2ras soovi suuri numbreid saada julgen pakkuda 100-250k
(mitte et ma arvaks selle lehe turuv22rtuse olevat...)

Ütleme nii, et täkkesse. RANGELT MITTEAMETLIKE allikate järgi läks leht maksma "kuuekohalise summa", samuti on olnud kuulda, et see oli 200 000 krooni.

Seetõttu ongi oluline oodata ära, mida arvab asjast Haridusamet, võib-olla ajas keegi midagi väga segamini (kuigi see tsitaat "kuuekohaline summa" pärineks justkui siiski ühelt pädevalt isikult, kes peaks teadma küll, millest ta räägib, kuna aga sele isiku ja minu vahel on mitu lüli, siis võib see info siiski moonduda)

ootame, vaatame, mis edasi saab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m1
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2002




sõnum 29.10.2002 11:50:00 vasta tsitaadiga

Nojah, leht võib ka kuuekohalise summa maksta. Riigi raha ju, mis viga seda kulutada.

Väga müstiline ikkagi, miks koolil nii kallist lehte vaja on. Tean, et näiteks 21. koolis tegid õpilased ise koolile lehekülje valmis. Eks nad vist mingeid boonuseid said kah, aga kindlasti kulus vähem raha, kui 6 kohaline summa.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 12:00:00 vasta tsitaadiga

saabus vastus Haridusametilt, tundub, et Haridusamet saatis järelpärimise edasi TIKi direktorile, kes vastas järgmist:

************
Tere,

On kahju, et vilistlane ei pöördu kooli poole. TIK'i kodulehekülje
tegemist ei ole rahastatud kooli eelarverahades. Kodulehe loomist
finantseeris ja arendajatega sõlmis lepingu Inglise Kolledži Sihtasutus.
Seega ei ole kool kodulehekülje loomiseks sentigi kulutanud. Seda on
teinud meie head lapsevanemad.

Parimatega,
Toomas Kruusimägi
********

noh?


viimati muutis dvd vader 15.01.2003 03:01:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 29.10.2002 12:00:00 vasta tsitaadiga

Pakkusin ise, et 5k. Ei oleks üllatunud kui ka 50k maksaks aga, et 200k..... Arvatavasti peab siis selle raha sees ka midagi muud olema. Tasuta uuendused mingiks perioodiks, serverirent ja hooldus jne.
Mis vahet seal on, kes maksab? Üldkokkuvõttes on see raha ikka meie kõigi taskust!
_________________
PS! Arvamused on isiklikud ja ei pruugi teiste omadega kokku langeda!

[ Seda sõnumit muutis: naaskel on 29.10.2002 12:02 ]
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 12:04:00 vasta tsitaadiga

selgub, et saabus veel üks vastus, seekord Haridusametist, paistab, et direktor saatis oma vastuse ka kogemata otse mulle. siin vastab Haridusamet ise:

******

TIK'i kodulehekülje tegemist ei ole rahastatud kooli eelarverahades. Kodulehe loomist finantseeris ja arendajatega sõlmis lepingu Inglise Kolledži Sihtasutus. Seega ei ole kool kodulehekülje loomiseks sentigi kulutanud. Seda on teinud TIK’i head lapsevanemad. Selleks, et Te saaksite teada palju TIK’i kodulehekülg maksma läks, peaksite pöörduma Inglise Kolledži Sihtasutuse poole. Kuid 200 000 kr. see leht kohe kindlasi maksma ei läinud.





Lugupidamisega,



Jimmy Karp

Tallinna Haridusameti arendusosakonna vanemspetsialist

*******

aga täpset summat pole ikkagi... niisiis TIKi sihtasutusse


viimati muutis dvd vader 15.01.2003 03:02:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.10.2002 12:24:00 vasta tsitaadiga

Küsid ise järgi sealt Sihtasutusest? Mind hakkas ka huvitama, olen üks nendest "headest lapsevanematest" icon_sad.gif
200k tundub pehmelt öeldes palju sellise lehe eest.

Samas ei julge hinnata ka, seal on ikkagi mingi mahukas andmebaas taga, kuskil peab olema liides õpetajatele andmete sisestamiseks jne. Tunniplaan on juba näha, hindeid veel ei ole, nende sisestamine pidi esialgu õpetajate vabast tahtest sõltuma, tundub et see tahe (ja/või oskused ja/või võimalused?) puuduvad.

[ Seda sõnumit muutis: jyrgen on 29.10.2002 12:30 ]
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 12:27:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 12:24 jyrgen kirjutas:
Küsid ise järgi sealt Sihtasutusest? Mind hakkas ka huvitama, olen üks nendest "headest lapsevanematest" icon_sad.gif
200k tundub pehmelt öeldes palju sellise lehe eest.


okei, saadan kohe kirja.

update: Kiri saadetud TIKi Sihtasutuse juhatuse liikmele Marje Einrele.


viimati muutis dvd vader 15.01.2003 03:03:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bad Sector
HV veteran

liitunud: 14.04.2002




sõnum 29.10.2002 12:47:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 12:24 jyrgen kirjutas:
Küsid ise järgi sealt Sihtasutusest? Mind hakkas ka huvitama, olen üks nendest "headest lapsevanematest" icon_sad.gif
200k tundub pehmelt öeldes palju sellise lehe eest.

Et siis head lapsevanemad ise ei teagi mida ja mis ulatuses nad on finantseerinud? icon_smile.gif
Hmm, nimetet kooli vilistlasena julgen kinnitada, et Tom (loe: T.Kruusimägi) on alati endast äärmiselt adekvaatse mulje jätnud (on teine äärmiselt normaalne ja kompleksivaba inimene), aga see praegune värk on küll natukene kahtlane :?

PS! Teema pealkirjas on häiriv (vähemalt mind häiriv) kirjaviga, mille võiks ära parandada...
_________________
The point being...?

[ Seda sõnumit muutis: Bad Sector on 29.10.2002 12:50 ]
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 12:50:00 vasta tsitaadiga

nüüd tuleb välja, et mingi "pooled" HV foorumi lugejatest on TIKi lapsevanemad või vilistlased icon_smile.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 15.08.2002




sõnum 29.10.2002 15:35:00 vasta tsitaadiga

Kahjuks sedasi ei oska täpset hinda öelda, sest ma ei tea mis lahendusi seal kasutatud on. Leht võib olla lihtne pealtvaates aga mis keemia tegelikult on seda te ei oska midagi ette kujutada. Pealtvaadates kõik on andmebaasile ehitatud ja muud särgid värgid taga. Leht on suht norm.
Pealt vaadates ei saa mitte kunagi hinda määrata nagu te siin kõik teete, ega see pole mingi missi võistlused, kus vaatad peale ja ütled hinde talle.
Nii see ka ikka pole. Ühes asjas olen kindel, et alla 25 000 maksma ei saanud minna. Oleneb ka sellest firmast, kellele ta veel neid valmistab ning mis on nende pearõhk. Kas firma on OÜ v AS. Siin on veel palju tegureid. Kas tehti kooliga mingi erileping või tavaline nagu teistega.
Ma ei oska ka öelda, kui palju on aega kulunud ning kui palju vaeva nähtud. Paistab olevat piisavalt palju, et kuskil hind oleks 50 v 60 000 ringis.

see kes siin mainis et mõni häkker teeb sinule 100 eekuga valmis siis sa eksid rängalt. Näita minule seda häkkerit sest tema peaks küll olema viimne loll kes nii odavalt teeb.

Imestama paneb see et miks kool laseb teha teisel firmal kas see pole nagu õpilaste ül.-ne. Tean et teistes koolides teeevad õpilased või lihtsalt seal koolis ei ole IT alaseid tegelasi ega õpetaja kes ei vasta nõuetele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 25.09.2002




sõnum 29.10.2002 15:41:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Imestama paneb see et miks kool laseb teha teisel firmal kas see pole nagu õpilaste ül.-ne. Tean et teistes koolides teeevad õpilased või lihtsalt seal koolis ei ole IT alaseid tegelasi ega õpetaja kes ei vasta nõuetele.

Mina jätsin seal koolis käies imestamise juba tükk aega tagasi maha... neil on seal ka igasugu muid huvitavaid vidinaid: kui seal viimane kord käisin külas mingi paar aastat tagasi, siis oli seal näiteks automaatne süsteem, mis liikumise peale paneb valgustuse koridoris põlema ja koolikella asemel on mingid pasunahelid...

aga heade arvutialaste teadmisetega inimesi peaks seal õpilaste seas praegu olema küll ja küll.

[ Seda sõnumit muutis: dvd vader on 29.10.2002 15:41 ]
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 15.08.2002




sõnum 29.10.2002 16:19:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

29.10.2002 15:41 dvd vader kirjutas:
tsitaat:

Imestama paneb see et miks kool laseb teha teisel firmal kas see pole nagu õpilaste ül.-ne. Tean et teistes koolides teeevad õpilased või lihtsalt seal koolis ei ole IT alaseid tegelasi ega õpetaja kes ei vasta nõuetele.

Mina jätsin seal koolis käies imestamise juba tükk aega tagasi maha... neil on seal ka igasugu muid huvitavaid vidinaid: kui seal viimane kord käisin külas mingi paar aastat tagasi, siis oli seal näiteks automaatne süsteem, mis liikumise peale paneb valgustuse koridoris põlema ja koolikella asemel on mingid pasunahelid...

aga heade arvutialaste teadmisetega inimesi peaks seal õpilaste seas praegu olema küll ja küll.

[ Seda sõnumit muutis: dvd vader on 29.10.2002 15:41 ]


Aga miks siis pole nemad seda teinud ja kust see kool selle raha võtab. KAs jälle lapsevanemate taskust. Miks minul selliseid vanemaid pole, nii rikkaid. Peab helistama ühele kes ka käib seal koolis, kui nr üles leian.
Mis vidinaid seal veel koolis on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  tallinna inglise kolledži kodulehekülg mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.